Пн, 11.12.2017, 15:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 221232122»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 14:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ktara Дата: Вт, 02.06.2009, 15:24 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Можно свои 5 копеек?
Понятно что съемка постановочная, но. на мой взгляд девушка неестественная - не совпадает детская беззаботность подпрыгивания с помахиванием сумкой складывается впечатление, что она пытается не перепутать - когда подпрыгнуть а когда сумкой взмахнуть. Это н вина того кто снимал это нормальная реакция при неумении "работать" на камеру (трехлетний опыт работы на одном из телеканалов в роли тележурналиста и помню как учили "работать" на камеру) :)
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 16:23 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Quote (Ktara)
Можно свои 5 копеек?

Можно и больше копеек...
Все сказанное неоспаривается. Вы бы видели какими они были когда мы только начали... Через 3 часа съемок вышло что вышло. Согласитесь - для студентов это что-то новое, по крайней мере у нас. Все обычно ялозят камерой по лицам снимая "интереснейшие уроки" и т.п. Думаю надо пора снимать кино :)
Bandalak Дата: Вт, 02.06.2009, 23:09 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
З моїм інтернетом, я нічого подивитись з цього сайту не можу. Краще закиньте відео на файлообмінник, я за нічку другу потихеньку скачаю, а тоді вже і подивлюся!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 02.06.2009, 23:49 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
sgrecords, я приємно вражений. Чудова постановка, оригінальний монтаж. Практично на кіно тягне. Дякую за ідею.
sgrecords Дата: Ср, 03.06.2009, 12:05 | Повідомлення № 6
Активний учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Дякую за ідею.

И Вам спасибо на добром слове.

Додано (03.06.2009, 12:05)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
Краще закиньте відео на файлообмінник, я за нічку другу потихеньку скачаю, а тоді вже і подивлюся!

Попробуйте тут - http://www.sharemania.ru/0224288
Bandalak Дата: Пт, 05.06.2009, 01:49 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Скачав, подивився - супер. З першого дубля так не знімиш!
Тільки у пацанів голоси, як у дублюванні парнухи за совкових часів!
sgrecords Дата: Пт, 05.06.2009, 11:22 | Повідомлення № 8
Активний учасник
Quote (Bandalak)
З першого дубля так не знімиш!

В том тои дело, что сначало надо всем пересмеятся, а потом когда уже надоест - снимать
Quote (Bandalak)
Тільки у пацанів голоси, як у дублюванні парнухи за совкових часів!

Ничего не могу сказать так как не являюсь специалистом по вопросам порнухи в советские времена :), а вообще как раз надо и было все продублировать, а то ветер забивал микрафон
Myroslav Дата: Вт, 30.06.2009, 22:31 | Повідомлення № 9
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Прокоментуйте і це відео. Знято відеокамерою Панасонік GS-47. Ранок нареченої
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 01.07.2009, 01:11 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Myroslav, чудове відео. Дивує, як з такої відносно дешевої камери Ви вижали максимум. Замітив використання накамерного світла, очевидно, що без нього в погано освітленій кімнаті не обійтися. Сподобалось те, що епізод не перенасичений футажами, як це часто робиться, все в нормі, на 100% гармонічно. Молодці. Успіхів!
Ogorodets Дата: Ср, 01.07.2009, 02:22 | Повідомлення № 11
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Средне. Для дешевого варианта сойдет. А так- скучновато... Без обид.

Відредаговано: Ogorodets - Ср, 01.07.2009, 03:00
SLKuty Дата: Ср, 01.07.2009, 07:57 | Повідомлення № 12
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Для села - замало футажів (ангели, зірочки, квіточки)
для міста - замало монтажу (старі фото, напівпрозорий наречений десь в куточку і т.д)
стандартні кадри нічого нового (нове вигадати важко)
операторська робота непогана. Камера рухається плавно(напевно штатив добрий)
Напроти вікна зняте обличчя залишається світлим (напевно з іншої сторони також було вікно)
про якість камери нічого не можна говорити після такого стиснення.
кольори - переважають світлі - це добре
Загальне враження приємне, (хоч для такої симпатичної молодої можна було би і щось краще придумати)

Висновок: критикувати чуже легко, зробити своє - набагато важче.

Myroslav Дата: Ср, 01.07.2009, 09:56 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Дякую за критику. Футажів не використовую, хіба що для зміни сцени (прогулянка - зустріч батьками, збори наречених - викуп і т.п.). Завжди використовую накамерне світло (проти вікна обов'язково). А камера дійсно слаба тож прийшлося вижимати максимум, без світла ну ніяк не обійтися. Знімав без штатива, крім крупних кадрів, щоб картинка не "гуляла".
Дякую ще раз.
sgrecords Дата: Чт, 02.07.2009, 15:17 | Повідомлення № 14
Активний учасник
Quote (Ogorodets)
Средне. Для дешевого варианта сойдет. А так- скучновато... Без обид.

Молчание, хуже критики. Покритикуйте http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html
Ogorodets Дата: Чт, 02.07.2009, 16:00 | Повідомлення № 15
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Начало на уровне. Молодца! Видно, что автомат газводы подставной, но смысла не портит... "Ботаник" сыграл не очень, но это не ваша проблема... После того, как остались вдвоем - тут все и началось... Все снято общим и дальним планом. Ни одного крупного, ни одной детали, ни одной перебивки, типа бутона цветка или птички какой... В общем результат от просмотра положительный. По 12 бальной системе 8 баллов...
P.S. баланс цвета - вроде бы и ничего, но я бы выбрал другой... Хотя вот сижу думаю какой бы выбрал я - не могу и сказать... Это к делу не относится.. .Так размышлизмы...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 1 з 221232122»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.