Вт, 23.04.2019, 12:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Відеомонтаж
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 21:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Моє хобі - відеомонтаж. Якщо ще хтось захоплюється цим видом "мистецтва" - прошу ділитись досвідом.
Говоримо про програми для відеомонтажу, футажі, залишаємо посилання на сайти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
TYP Дата: Ср, 17.09.2008, 14:45 | Повідомлення № 121
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
прошу пробачення за можливе повторення (не прочитав усіх сторінок), але знайти футажі та й самі програми можна на torrents.ru там можна дуже багато чтого знайти. Даний сервіс корисний тим у кого безліміт. Працює по принципу пірингових мереж, качаю собі і віддаю іншим. Для роботи потрібен клієнт наприклад uTorrent. На тому ж сайті є посилання для рекомендованого клієнта і правила роботи. Вже завантажив собі безліч програм, футажів весільних і для школи. До речі там дуже багато можна знайти навчальних електронних посібників. І майже 100% все з "таблетками"
filnick Дата: Пн, 03.11.2008, 22:56 | Повідомлення № 122
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
На днях під час рибалки впав архів з програмою DVD-lab PRO, з русифікатором, російським хелпом та креком. Близько 40 МБ. Для створення й монтажу фільмів. Можливо хтось користувався?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 04.11.2008, 23:42 | Повідомлення № 123
Ветеран спілкування
Quote (filnick)
DVD-lab PRO

Користувався. Це не зовсім програма для монтажу. Це програма для dvd-авторингу - створення меню диску та dvd-сумісного фільму (формат vob). Справа в тому, що при експорі з Adobe Premiere виходить фільм формату avi, зазвичай нестиснутий, точніше мало стиснений (dv avi), потім цей фільм потрібно перекодувати, використовуючи відповідний кодер carbon coder, canopus pro coder чи Cinema Craft Encoder. Після кодування отримуються два файли mpv (що посуті mpeg2), wav. І вже ці файли ми імпортуємо в DVD-lab PRO, створюємо меню і робим dvd-диск. У випадку кодування carbon coder чи canopus pro coder також є можливість зразу отримати на виході vob-файли, тобто готовий dvd-диск, але без меню.
Не скажу, що вона мені сильно сподобалась, але можливості має не погані, якщо гарно в ній розібратись. Для dvd-авторингу використовую Adobe Encore CS3.
TYP Дата: Ср, 05.11.2008, 02:26 | Повідомлення № 124
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Quote (filnick)
DVD-lab PRO

А я користуюсь саме цією програмою. Для моїх потреб хватає з головою. Доступно тільки для користувачів і Доступно тільки для користувачів

Відредаговано: TYP - Ср, 05.11.2008, 02:28
НІКОЛЯ Дата: Сб, 14.03.2009, 10:59 | Повідомлення № 125
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
http://zymnavoda.org.ua/programs/
Pinnacle Studio Ultimate 12.0.0.6164 Multilanguage Final - Фінальна версія продукту для домашнього відеомонтажу з розширеними можливостями, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і новою функцією «доступ на вимогу», що забезпечує відеолюбителям сотні різноманітних додаткових можливостей професійної якості типу ефекту картинка в картинці, стабілізації зображення, автоматизації редагування, колірній корекції, видаленню шумів і цифровому об'ємному звуку.
Galashka Дата: Пт, 10.04.2009, 21:13 | Повідомлення № 126
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я уже 3 роки користуюсь Pinnacle Studio і так до неї звикла, що не можу перейти на якусь іншу програму. Починала з Pinnacle Studio 8, а зараз працюю з 12 версією. Звичайно деколи бувають проблеми, особливо з виводом на диск. Спочатку я проект переробляю в аві, а тоді вже авішку кидаю на диск.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 11.04.2009, 21:59 | Повідомлення № 127
Ветеран спілкування
Quote (Galashka)
Спочатку я проект переробляю в аві, а тоді вже авішку кидаю на диск.

З професійної точки зору, це не зовім правильний підхід. Кодувати краще в dv avi (без втрати якості), потім одним з кодерів (наприклад, Carbon Coder абo Cinema Ctaft Encoder пережимати в mpv (двд-сумісний відеопотік), а потім вже програмою для двд-авторингу (програма для створення двд-фільму, включаючи меню) створювати готовий фільм. При кодуванні Carbon Coder можна зразу кодувати в vob і після кодування ви отримуєте готовий двд. Можна також із самого Пінакла виводити в vob, але я не думаю, що в Пінакл вбудували кращий кодіровщик, ніж Carbon Coder чи Cinema Ctaft Encoder.
NatVovk Дата: Ср, 15.04.2009, 01:27 | Повідомлення № 128
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Для тих, хто й досі не спить, хочу розказати, що була нещодавно на презентації нового процесора Intel Xeon 5500. Я так вважаю, що для роботи з відео у реальному режимі, це та залізяка, що доктор прописав. По-перше, потужність майже у кілька разів виша ніж у попередніх моделей, не гріється зовсім (процесор можна рукою тримати), енергії бере як економна лампочка, а ціна порівняно з іншими моделями нижча (так казали). Зараз такі процесори ставлять лише на сервери, а у 3 кварталі обіцяли ставити вже й у ноутбуки. От тоді й треба буде купляти нові ноути, й кілька років спати спокійно. Як буде час, то красивими словами напишу в газеті Інформатика.
Ogorodets Дата: Ср, 15.04.2009, 06:15 | Повідомлення № 129
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (NatVovk)
кілька років спати спокійно

Спокойно спать вряд-ли придется, потому как такие ноуты будут стоить как одномоторные самолеты. Не меньше... Это тогда нужно ориентировать себя на монтаж исключительно голливудских роликов...
Book2006 Дата: Пт, 15.05.2009, 09:13 | Повідомлення № 130
Новий користувач
Рейтинг: 0
проблем із виводом у 12 версії немає взагалі, просто є для для пінакла 10-11-12 певні правила, тобто коли правил не знаєте починаються проблеми(комп вісить при записі останнього файла, вирубується проект з пінаклом, не може відрендерить певний кусок і т.д) і виводити спочатку бажано в образ а не зразу на диск щоб цього всього не було поперейменовуйте всі свої вставки, музику і сам відеоматеріал на англійські назви, далі не міняйте папку збереження готового образу (куди пише пінакл по замовчуванню). Все буде іти як по-маслу, дві години роботи компютера при виводі і у вас готовий образ. Перед монтажом налаштовую пінакл так щоб він сам зберігав і загружав проект і відключаю фоновий прорахунок... Удачі
volodschool2 Дата: Ср, 17.06.2009, 13:47 | Повідомлення № 131
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Гарні футажі ВИПУСК-2009
http://www.futajik.ru/futazhi-vypusknoj-2009-ot-video-3d/
sgrecords Дата: Чт, 18.06.2009, 09:56 | Повідомлення № 132
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (volodschool2)
Гарні футажі ВИПУСК-2009

Имеются в наличии
Video3D - Выпускники - 2009 UA
Video3D - 2009 «Садочок дзвiночок» Детские заставки Украинские титры
Video3D - 2009 13UA. «До побачення садочок» Детские анимационные заготовки Украинские элементы и титры
Video3D - «Дитячий садочок» UA
Video3D - 2009RU 5 дисков / "Выпускник -2009", "До свидания детский сад", "Детский мир", "Видео "фишки", "Блеск"
Bandalak Дата: Чт, 18.06.2009, 14:46 | Повідомлення № 133
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (sgrecords)
Video3D - 2009 13UA. «До побачення садочок» Детские анимационные заготовки Украинские элементы и титры

Ковальчук_Олександр,
У Вас це є?

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 18.06.2009, 18:04 | Повідомлення № 134
Ветеран спілкування
У мене є тільки 3:
Quote (sgrecords)

Quote (sgrecords)

Quote (sgrecords)
"Видео "фишки"

Хотілося б отримати
Quote (sgrecords)
"Блеск"

Quote (sgrecords)
"Детский мир"

Пишу повідомлення sgrecords з проханням обміну.
Bandalak Дата: Чт, 18.06.2009, 18:24 | Повідомлення № 135
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Ковальчук_Олександр, а ці два?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.