Пн, 20.05.2019, 18:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Відеомонтаж
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 21:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Моє хобі - відеомонтаж. Якщо ще хтось захоплюється цим видом "мистецтва" - прошу ділитись досвідом.
Говоримо про програми для відеомонтажу, футажі, залишаємо посилання на сайти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 19.03.2008, 23:54 | Повідомлення № 91
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)
І ще одне допоможіть якщо хтось шось знає або знає де це написано що таке альфаканал

Альфа канал при відеомонтажі використовують при накладанні одного відео на інше.
Більш дедально у вікіпедії - http://ru.wikipedia.org/wiki/Альфа-канал
Щодо ulead mediastudio pro 8, то там відео з альфа каналом можна накладати, але як не знаю, так як користуюсь Прем’єрою 2.0 і Пінакл Студіо.
Varkan Дата: Чт, 20.03.2008, 11:19 | Повідомлення № 92
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Взагалі хтось користується улідом?
Просто є декілька питань.
Ktara Дата: Чт, 20.03.2008, 19:10 | Повідомлення № 93
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Quote (SLKuty)
Запрошую всіх в гості !!!
Підемо в гори, поговоримо про все цікаве, вчинимо майстер-класи. Пограємо на гітарі. Поспіваємо пісень. Як вам така ідея - загальнофорумний вихід в гори.

Сподобалась ідея про Карпати. Я минулого літа була на відпочинку в Верхнему Ясеневі. На Говерлу не пощастилопіднятися - підвела погода. Є багато фоток з відпочинку
SLKuty Дата: Пт, 21.03.2008, 23:59 | Повідомлення № 94
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ktara)
Сподобалась ідея про Карпати

Добре, що хоч комусь подобаються мої ідеї

Додано (21.03.2008, 23:59)
---------------------------------------------

Quote (Varkan)
Взагалі хтось користується улідом?Просто є декілька питань.

Всі відеопрограми приблизно однакові
задавайте свої запитання.
Пробуйте затягнути mov файл на свою програму , якщо приймає - добре, ні то ні
ставте другим шаром на відеофайл - дивіться чи виключається альфа канал.
пробував якісь попередні версії - слабо
може ваша версія професійна трохи краща
а скільки вона займає місця?
Varkan Дата: Пн, 24.03.2008, 09:07 | Повідомлення № 95
Викладач ВУЗу
Quote (SLKuty)
Пробуйте затягнути mov файл на свою програму , якщо приймає - добре, ні то ні
ставте другим шаром на відеофайл - дивіться чи виключається альфа канал.

пробував, відео затягується, альфа не сприймає.

Quote (SLKuty)
а скільки вона займає місця?

не памятаю але тра розрізняти в уліда є вдеостудіо і медіастудіо це різні програмні продукти.
Bandalak Дата: Пн, 24.03.2008, 12:44 | Повідомлення № 96
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (Varkan)
пробував, відео затягується, альфа не сприймає.

Перетворіть у Прем'єрі мовку з альфою у авішку з синім екраном і все!
Varkan Дата: Пн, 24.03.2008, 12:52 | Повідомлення № 97
Викладач ВУЗу
Quote (Bandalak)
Перетворіть у Прем'єрі мовку з альфою у авішку з синім екраном і все!

Звичайно дякую, але якби моя машина нормально тянула премєр елемент хоча б 1 то я не користувався б улідом.

SLKuty Дата: Пн, 24.03.2008, 17:28 | Повідомлення № 98
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Varkan)
Звичайно дякую, але якби моя машина нормально тянула премєр елемент хоча б 1 то я не користувався б улідом.

Для нормальних відеоредакторів потрібні великі потужності
поставте Пінакл 9 - вона не дуже вибаглива, або 8 версію - я працював з нею на Р3-533 RAM128 і нормально робив весілля.
Bandalak Дата: Вт, 25.03.2008, 11:16 | Повідомлення № 99
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (SLKuty)
я працював з нею на Р3-533 RAM128 і нормально робив весілля.

Це по тодішнім міркам. Якби Ви спробували тепер, то б сказали: "Як я бідний мучився"!
SergejKUM Дата: Сб, 26.07.2008, 08:17 | Повідомлення № 100
Новий користувач
Рейтинг: 0
Шановні колеги. Рекомендую всім Canopus Edius Pro 4.61. Крім того рекомендую юзерам Pinnacle Studio апгрейд до 12 версії. Там є Magic Bullet Look Suite
і ще багато чого. Все це добро легко взяти маючи безлімітний інтернет.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 27.07.2008, 01:28 | Повідомлення № 101
Ветеран спілкування
Quote (SergejKUM)
Там є Magic Bullet Look Suite

В мене прекрасно працює і на Adobe Premiere 2.0, а зараз перейшов на CS3 і також працює нормально. Хоча просчитує ці ефекти дууууууже довго, потрібен хороший двохядерний процесор, але кольори просто чудові.
Quote (SergejKUM)
Шановні колеги. Рекомендую всім Canopus Edius Pro 4.61.

Справа конкретного монтажера. Я настільки прив’язався до Прем’єри, що на Едіус поки що переходити не збрираюсь (що правда я з ним не знайомий). Просто прем’єри з різноманітними плагінами мені вистачає для втілення всіх своїх задумів. І дуже сподобалось в CS3 уповільнення/прискорення відео. Дуже красиво робить.
SergejKUM Дата: Нд, 27.07.2008, 13:47 | Повідомлення № 102
Новий користувач
Цитата: Справа конкретного монтажера. Я настільки прив’язався до Прем’єри, що на Едіус поки що переходити не збрираюсь (що правда я з ним не знайомий). Просто прем’єри з різноманітними плагінами мені вистачає для втілення всіх своїх задумів. І дуже сподобалось в CS3 уповільнення/прискорення відео. Дуже красиво робить.

Звичайно, монтажка це як релігія. Я довго вагався між Прем'єром і Едіусом. Допоміг http://forum.videoediting.ru/ і знаменитий VIRS, який там веде гілку Едіуса.

Відредаговано: SergejKUM - Нд, 27.07.2008, 13:51
sergey1979 Дата: Пн, 18.08.2008, 19:10 | Повідомлення № 103
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Quote (SergejKUM)
Крім того рекомендую юзерам Pinnacle Studio апгрейд до 12 версії.

Потихеньку переходимо.
Все це добро легко взяти маючи безлімітний інтернет.

Хочеться переглянути цей контент, але розмір в 16 Гб примушує подумати при діалапі.
Студия 12 МЕГА
HALK Дата: Вт, 09.09.2008, 23:32 | Повідомлення № 104
Новий користувач
Я в себе в селі теж пробував знімати весілля на замовлення, але в мене дуже мало досвіду... Я знімав і на елементарному рівні обробляв його. Футажі я брав з інших весіль професіоналів... Я користувався Студією 11. Я не знаю що мені робити з відео після того як я його записав на комп в форматі DV, бо воно дуже багато займає місця... 3 години біля 30 гб. Якість хороша але розмір мене вражає, після обробки в студії воно зжимається але не достатьньо... Підкажіть що мені робити, чим можна нормально його пережати, і які ще є не тяжкі програми для обробки? І де можна скачати футажі? Бо в мене їх кількість дуже обмежена... Буду всім вдячний! Чекаю з нетерпінняв відповідей...
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 10.09.2008, 00:55 | Повідомлення № 105
Ветеран спілкування
HALK, спробую вам допомогти.
1. Після того, як ви зняли відео на касети, ви робите його захват на комп’ютер тією ж студією або спеціально призначеною для захвату програмою, наприклад, ScenalyzerLive для подальшого монтажу.
2. Розмір DV AVI файлу дійсно великий, приблизно 1 година займає 13 гігабайт і нічого дивного в цьому не має, просто це відео високої якості, поток 25 Мбіт/сек.
3. Для монтажу можна використовувати різноманітні програми - любительський Pinacle Studio 11 (12) або більш професійні - Adobe Premiere, Canopus Edius, Ulead Media Studio, Avid Liquid та інші. Вибір програми для відеомонтажу - дуже важлива річ і кожен вибирає програму, яка задовільняє його творчі замисли. Я користуюсь Adobe Premiere Pro CS3, проте раніше користувався Pinacle Studio 11 і пробував деякі інші.
Моя рекомендація (не нав’язування) - спробувати Adobe Premiere Pro CS3, яка має дуже широкі можливості для відеообробки.
4. Після вибори програми, ви імпортуєте потрібні файли в програму, накладаєте ефекти, переходи, звук, вирізаєте непотрібні куски і т.д. Коротше, робите відеомонтаж.
5. Якщо ви праюєте в Пінаклі, то ви можете зразу створений проект кодувати (при цьому і розмір зменшиться) до стандартного розміру DVD-диску.
Відповідно, якщо ви хочете вмістити на диск 1 годину відео, то можете виставляти бітрейт (поток відео) 9 Мбіт/сек і отримаєте чудову якість.
Якщо в вас у проекті 1,5 години і ви виставите бітрейт 9 мбіт/сек, то отримаєте також чудову якість, але розмір файлу буде перевищувати розміри DVD-диску, тому щоб вмістити таку кількість відео на DVD-диск, потрібно зменшувати бітрейт, приблизно до 7 Мбіт/сек.
Пінакл студіо має вбудований кодувальник, і досить не поганий, тому можна кодувати фільм зразу після створення проекту, додавши меню і через кілька годин отримати готовий DVD-диск. Для отримання максимально можливої якості (яка видимо не відрізняється від dv avi) потрібно використовувати сторонній кодер, наприклад Canopus Pro Coder, Phozet Carbon Coder або Cinema Craft Encoder.
6. Як створюю фільм я? Вже писав в якісь темі, але повторюсь:
- Захвачую відео на комп’ютер програмою ScenalyzerLive, яка зразу робить розбиття на сцени.
- Обробляю відео в Adobe Premiere Pro CS3.
- Експортую оброблене відео в dv avi формат (при цьому 1 год. фільму займатиме 13 Гб, але вже з ефектами, переходами, музикою і т.д.).
- Далі мені потрібно цих 13 чи більше Гб стиснути, щоб вмістити на двд-болванку. Для цього я використовую вище названі кодери, а саме Cinema Craft Encoder. Ним я кодую і фільм зменшується до 4,3 Гб, що дозволяє записати його на диск. Але після кодування окремо створюється відеофайл (наприклад, 4 Гб) і аудіофайл (формат wav, наприклад, 1 Гб).
- Отримані файли я експортую в програму для створення dvd-дисків (dvd-авторингу), наприклад Adobe Encore CS3. В цій програмі я до фільму ще додаю меню (там є багато шаблонів, які можна відредагувати під свої потреби). І готовий проект експортую в образ ISO. При цьому відео не кодується, а аудіо кодується і його об’єм зменшується, наприклад з 1 Гб до 200 Мб. Виходить 4,2 Гб, що цілком вмістимо.
Після закінчення процесу, отримую повноцінний dvd-диск з vob, ifo та bup файлами. Ось так.

Quote (HALK)
І де можна скачати футажі?

На таких гігантських форумах, як http://video-montager.ru Http://savdink.com та ін.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.