Нд, 19.08.2018, 23:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Відеомонтаж
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 22:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Моє хобі - відеомонтаж. Якщо ще хтось захоплюється цим видом "мистецтва" - прошу ділитись досвідом.
Говоримо про програми для відеомонтажу, футажі, залишаємо посилання на сайти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 19:21 | Повідомлення № 61
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ogorodets)
Середній монтаж одного дня весілля - 10-12 днів, серйозний монтаж -1,5-2 місяця.Серйозний монтаж - це обробка в Борисі або Афтере, використання уповільнень, размитій і ін. відеоефектів, а також ефекти накладення.

Заздрю я вам білою заздрістю. В мене немає стільки часу. До мене приходять і дзвонять: віддавай!!!
А ще коли сезон то кожна субота-неділя зйомка, а деколи і серед тижня. Віддаю я звичайно через місяць, але на монтаж одного фільму витрачаю 2-3 дні не більше. Правда коли трапляються клієнти з ідеями то роблю разом з ними так як вони хочуть. Це займає більше часу і тоді всі інші мусять чекати ще довше на своє весілля.
В принципі: як платять так і роблю. Одні хочуть дороге з ефектами, інші взагалі забирають касети-оригінали і щось там самі творять.
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 19:33 | Повідомлення № 62
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (SLKuty)
віддавай!!!

Я укладаю договори з клієнтами, в яких зокрема описується термін здачі готової роботи (до 3-х місяців). Наприклад: 30 грудня я здавав весілля за 10 листопада.

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.02.2008, 20:35 | Повідомлення № 63
Ветеран спілкування
Я роблю монтаж в Прем’єрі, але один фільм мені потрібно змонтувати лише в Пінаклі. І мені не зрозуміло, як накласти футажі з альфа-каналом. Чому ж Пінакл 11 не підтримує формату мов?
Quote (Ogorodets)
Формат AVI не підтримує альфа-канал. Альфа тільки в mov і svf.

Я робив титри в BluffTitler DX9 і зберіг їх в форматі AVI з альфа-каналом. То такі файли пінакл 11 без проблем бачить і можна ставити на другу відеодорожку. Але як поставити на відеодорожку рамочку в форматі mov? Підскажіть, будь-ласка.
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 20:56 | Повідомлення № 64
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Який у Вас Пінакл 11? Якщо повновагий на 4 DVD - тоді дивно, чому він не бачить альфу. А якщо за 30 грівень куплений на ринку на одному диску - тоді недивно.
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 21:37 | Повідомлення № 65
Монтажер
Quote (Ковальчук_Олександр)
Але як поставити на відеодорожку рамочку в форматі mov? Підскажіть, будь-ласка.

на сторінці 7 я описав один метод
якщо ним не виходить то не знаю що порадити.
Можливо, зробіть окремі фрагменти з ефектами в Премєрі і вставте їх в Піннакл
В мене доречі також ваш Пінакл трохи дивно працює багато ефектів не активізуються. Ніби генератором все згенерував і всеодно.
Правда недавно я його поставив одним людям і в них все працює.
filnick Дата: Сб, 09.02.2008, 16:49 | Повідомлення № 66
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Може не в тему, але прошу допомоги.
Закачав програму ZeallSoft Super Screen Recorder 3.0 для захвата відео з екрану ПК. тут. Вона записує ваші дії з екрану та зберігає в *.avi. Хоча програма передбачає після запису картинки і звуку автоматично їх об'єднати в один, але після запису показує, що не вдається це зробити і залишає на диску окремо wav та avi. Перебробував змінити компресори для аудіо та відео, інші настройки, але результат той самий. Можливо хтось стикався з проблемою.
Myroslav Дата: Пн, 11.02.2008, 19:39 | Повідомлення № 67
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Quote (filnick)
Закачав програму ZeallSoft Super Screen Recorder 3.0

Quote (filnick)
залишає на диску окремо wav та avi

Цікаво, скачав програму, попробував то в мене зберігає у WMV одним файлом. Виставляв звук в мр3.
filnick Дата: Пн, 11.02.2008, 20:13 | Повідомлення № 68
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Дякую за відповіді - проблема вирішена. В архіві необхідно було запустити сочатку інсталяшку, а потім русифікатор. Патч, який там був не займати. Ставив на різних компютерах - програма автоматично виставляє ті компресори відео і аудіо, які знаходить на даному компі. Загалом враження від програми - на 4 за дванадцятибальною шкалою.
Bandalak Дата: Ср, 13.02.2008, 17:14 | Повідомлення № 69
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Я роблю монтаж в Прем’єрі, але один фільм мені потрібно змонтувати лише в Пінаклі. І мені не зрозуміло, як накласти футажі з альфа-каналом. Чому ж Пінакл 11 не підтримує формату мов?

Можна зробити таким чином:

1) Загнати потрібний файл mov у Прем'єру і поставити на другу дорожку.
2) У фотошопі створити новий файл розміром 720х576 пікселів і залити його чистим синім кольором, потім зберегти в jpg.
3) Вставити синій фон на 1 дорожку прем'єри під файл mov, на останньому встановити прозорысть по альфа каналу.
4) Експортувати з Прем'єри готовий avi файл із DV стисненням.
5) Все, заготовка для Studio готова! Тепер її можна завжди використовувати в Pinnacle Studio, будь-якої версії, використовуючи Хромо-кей!

ssh Дата: Вт, 19.02.2008, 04:07 | Повідомлення № 70
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Немає ніяк часу написати, хоча спостерігаю за подіями. Поки все перечитаєш. Коротко про себе. Звати Олександр. Займаюся відеозйомкою уже давно, десь так як Bandalak i база приблизно однакова. Тільки камера в мене Соні2100Е(основна). Допомагає мені в цьому так як і SLKuty дружина також вчителька (анг.мови), яка крім цього має вищу освіту і як вчитель малюваня, що дуже допомагає у роботі.

Добавлено (19.02.2008, 02:40)
---------------------------------------------

Quote (SLKuty)
Шановні вчителі інформатики нам сам Бог велів займатися фото та відеомонтажем.

Ніяк не можу погодитись з цією думкою. Краще б нам держава платила гідну зарплату. і ми б займалися однією справою, а не декількома щоб жити в даний час, вірніше виживати. Тому, що поклавши руку на серце скажімо собі, що розриваючись на всі сторони ми десь та недопрацьовуємо.

Добавлено (19.02.2008, 03:03)

Quote (Ogorodets)
Перш ніж щось монтажіть, потрібно заздалегідь правильно зняти під даний монтаж

Згоден з Вами. Справа не в тому,що Пінакл делитанська програма, а Адобе-ні, як тут висловлюються -це і так зрозуміло що Адобе має більші можливості. Але 80-90 відсотків залежить від якості знятого матеріалу. І можна навіть Пінаклем гарно змонтувати фільм (стиковка кадрів, різноплановість і т.д.) без жодного переходу (за вийнятком мікшера). Так само можна спортити цей фільм перенаситивши його різними спецефектами. Я не бачив жодного класичного фільму в якому б використовувались хочаб 5 відсотків переходів чи футажів (великий процент яких досить штучний)

Додано (19.02.2008, 03:07)

Quote (SLKuty)
До мене приходять і дзвонять: віддавай!!!

Quote (Ogorodets)
Я укладаю договори з клієнтами, в яких зокрема описується термін здачі готової роботи (до 3-х місяців). Наприклад: 30 грудня я здавав весілля за 10 листопада.

У мене цей термін ще більший (6-7 місяців), а роботи хоч відбавляй. Деякий час навіть думав піти із школи.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 19.02.2008, 04:26 | Повідомлення № 71
Ветеран спілкування
Quote (ssh)
Тільки камера в мене Соні2100Е(основна).

З лентопротягом проблем не було? Чи ви заганяєте допоміжною камерою? Скільки вже відслужила?
По якій ціні купували? Де? Хочу придбати собі таку камеру, та ніде не можу знайти.

Добавлено (19.02.2008, 03:26)
І якщо не секрет, то скільки коштує в вас одне відзняте весілля?

Bandalak Дата: Вт, 19.02.2008, 21:47 | Повідомлення № 72
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
У мене коштує 6 годин - 150 убитих ослів.,
ssh Дата: Ср, 20.02.2008, 10:28 | Повідомлення № 73
З лентопротягом проблем не було? Чи ви заганяєте допоміжною камерою? Скільки вже відслужила?
По якій ціні купували? Де? Хочу придбати собі таку камеру, та ніде не можу знайти.

На всі ці запитання я дав відповідь у темі про вибір камери. На рахунок де купував - під заказ у Росії. Я переговорю з людиною яка мені привозила і пізніше дам знати
SLKuty Дата: Ср, 20.02.2008, 10:34 | Повідомлення № 74
Монтажер
Quote (Bandalak)
У мене коштує 6 годин - 150 убитих ослів.,

Пожалійте себе і свою апаратуру
А "ослів" жаліти зовсім не треба - вбивайте їх трохи більше

ssh Дата: Ср, 20.02.2008, 10:57 | Повідомлення № 75
якщо не секрет, то скільки коштує

Це залежить від деяких складових (час, к-сть днів, який монтаж) і тоді вже можна рахувати убитих ослів, як говорить Bandalak. У нашому з вами випадку ще і від місцевості в якій ви знаходитесь(від к-сті операторів, що вас оточують; від наявності в людей вище згаданих тварин(чим більше тим краще - край процвітає) і в першу чергу від вас самого)

Добавлено (20.02.2008, 09:53)

Quote (SLKuty)

Повністю з вами згоден

Добавлено (20.02.2008, 09:57)

Quote (ssh)
Хоча якщо в цьому краю їх нестача або багато мисливців, то важко щось вдіяти але не потрібно здаватись
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.