Нд, 16.12.2018, 22:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Відеомонтаж
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 21:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Моє хобі - відеомонтаж. Якщо ще хтось захоплюється цим видом "мистецтва" - прошу ділитись досвідом.
Говоримо про програми для відеомонтажу, футажі, залишаємо посилання на сайти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
SLKuty Дата: Чт, 27.12.2007, 23:49 | Повідомлення № 31
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Якщо ви стояли далеко від сцени то може бути
ще додати затримку підсилювача
Якщо дуже помітно - то кладіть в Премєру відривайте звук від відео (правою кнопкою і Unlink) і пересувайте звук вправо вліво на скільки треба

Добавлено (27.12.2007, 23:49)
---------------------------------------------
Така проблема:
Поставив одному оператору - початківцю Пінакл студію 11, а вона не приймає відеофайли в системі Пал
ТАк має бути чи можна щось перенастроїти? В Пінаклі 9-10 такого не було
Може хто знає бо я не люблю Пінакля

Yura_Shrol Дата: Пт, 04.01.2008, 11:05 | Повідомлення № 32
Знаток супутникового інету
Нагороди: 4
Рейтинг: 67
Quote (SLKuty)
доречі, якщо немає танців і взагалі динаміки то можна і 2 год в диск загнати

А 3 год слабо??? Недавно попросили переписати з відеокасети на диск весілля 3 год і, крім того, на один диск. Хазяїн барін. Кодував в Неро. В два проходи. Якість вийшла дуже добра. Можливо через те, що оригінал (VHS) має меншу роздільну здатність, відповідно більшу розмитість, плавність зображення.
Неро для кодування мені особисто більш подобається через те, що має високу якість, відсутність глюків (принаймі ні разу не проявились), видно на якому етапі відбувається кодування, і, що немаловажно, не потрібно чаклувати з настройками бітрейту, щоб влізти в диск. На автоматі получається люкс.
SLKuty Дата: Сб, 05.01.2008, 23:37 | Повідомлення № 33
Монтажер
Що значить "дуже добра"?
На чому перевіряли?
Яким способом заганяли ВХС в ПК.
"Неро без глюків" - повністю згідний, сам використовував раніше і тепер, коли треба швидко зацифрувати.
Взагалі можна і 3 год. на диск коли собі чи комусь задурно, але коли люди платять гроші то роблю 1 - 1.5 год на диск
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 06.01.2008, 03:52 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Така проблема:Поставив одному оператору - початківцю Пінакл студію 11, а вона не приймає відеофайли в системі ПалТАк має бути чи можна щось перенастроїти? В Пінаклі 9-10 такого не булоМоже хто знає бо я не люблю Пінакля

Ви знаєте в мене встановлений Пінакл 11 і Прем’єр 2.0
То я про Пінакл вже давно забув, працюю тільки з прем’єрою. Вам SLKuty, ще раз дуже дякую за всі підказки щодо роботи в Adobe premier pro 2.0. Всі підказки повністю зрозумілі і цінні.
Щодо Пінакл студіо 11. В мене аналогічна проблема. Пише, що Пінакл студіо не працює з системою ПАЛ. Що за ...? Я від цього також не в захваті. Може через те, що версія піратська і бракована, хоча малоймовірно.
Yura_Shrol Дата: Чт, 10.01.2008, 11:29 | Повідомлення № 35
Quote (SLKuty)
Що значить "дуже добра"?На чому перевіряли?Яким способом заганяли ВХС в ПК.

Заганяв через тв-тюнер у форматі ДВД з максимальним бітрейтом. Після кодування порівнював (на глазок) оригінал і диск. Ніяких суттєвих відмінностей (у вигляді квадратиків в динаміці) не замічав.

Добавлено (10.01.2008, 11:29)
---------------------------------------------
Придбав нещодавно Прем'єру CS3. Попав! Мій проц її не бере. Пише, що потрібна підтримка SSE2 чи 3. Маю в запасника прем'єру 1.5, але вона толком не робить ДВД (нема меню, і записати спочатку образ вроді не може). Дуже хотів би мати робочу Прем'єру 2. Вона мабудь піде на мому компі. Тому прохання до спеціалістів. Хто може вислати диск з прем'єрою 2 відкликніться на yurashrol@ukr.net чи yurashrol@bigmir.net . Оплату гарантую. Може комусь захочеться мати прем'єру CS3 тоже пишіть. Надішлю. За ціну домовимся.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.01.2008, 00:45 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Quote (Yura_Shrol)
Придбав нещодавно Прем'єру CS3. Попав! Мій проц її не бере.

Це насторожує. Мій мабуть також не потягне (Athlon 64 3500+). Нову прем’єру хотілося б мати. Працюю з версією 2.0, цілком нормальна. Прочитайте особисте повідомлення, я вам вишлю.
SLKuty Дата: Нд, 13.01.2008, 19:24 | Повідомлення № 37
Монтажер
ну нарешті мій улюблений форум і моя улюблена тема....

Quote (Yura_Shrol)
Заганяв через тв-тюнер у форматі ДВД з максимальним бітрейтом. Після кодування порівнював (на глазок) оригінал і диск. Ніяких суттєвих відмінностей (у вигляді квадратиків в динаміці) не замічав.

Що я вам скажу? нема слів cry про ТВ-Тюнери в мене дуже погана думка, хіба може придумали , щось принципово нове. пробуйте на вхід цифрової камери подавати ВХС, а з виходу знімати цифру через порт 1394 побачете різницю

Маю Прем'єру CS3 процесор "бере" - ніяких відмінностей від другої версії не помітив але недолік є - вона не робить ДВД дисків!!! Для цього і CS3 є Адобе Енкоре, яким треба також вміти користуватися бо дуже закручена програма, а так все інше те саме і глюки ті самі, що в 2 версії

Quote (Yura_Shrol)
світлодіодне промислове накамерне світло

не знаю не пробував, але мені здається, що воно буде слабеньке. Планую за 150 дол купити спец лампу з акумулятором від УПСа - 1.5 год потужного світла. Зараз маю лампу 7 ват від камери Сенон працює від китайського 6 вольт акумулятора від нього працює і камера Соні 740е. Пробував на інших моделях цифрових камер - не хочуть працювати (всі хочуть 8.4 вольт, моя ніби також стільки хоче, але яїй не даю )мені пощастило. Дорогий 25 грн акумулятор від ліхтаря з галогенкою (ліхтар розбився і я його звідти дістав разом з заряжалкою) знімав 3 год посадити неміг навіть не знаю на скільки його вистачить. вже 2 сезони весілля знімаю. Дешеві 8 грн краще не купуйте - швидко сідають і недовго служать. Заглядав на базарі на різні ліхтарі - вони не годяться бо всі світять точковим світлом, а потрібно рівномірно розсіяним, а може поставити матове скло!!?

Quote (Ковальчук_Олександр)
Щодо Пінакл студіо 11. В мене аналогічна проблема. Пише, що Пінакл студіо не працює з системою ПАЛ. Що за ...? Я від цього також не в захваті. Може через те, що версія піратська і бракована, хоча малоймовірно.

розібрався я з тим Піннаклем Зайшов на форум відеомонтажників і мені там все пояснили і прислали серійний номер. Я інсталював ще раз студію з правильним номером і все запрацювало. Доречі досить непогані там є заготовки. Можливо десь і використаю. В принципі програма годиться для коротких фільмів з всякими понтами, коли треба швидко комусь віддати. В кого дозволяє процесор можна робити 2 роботи поки Студія рендерить Премєрою можна монтувати щось інше і навпаки. Я зараз не вдома, як треба буде комусь серійного номера напишу пізніше.

Yura_Shrol Дата: Ср, 16.01.2008, 12:42 | Повідомлення № 38
Питання по BluffTitler.DX9. Як встановити шрифт курсивом? Перепробув все що знав. Може не встановлюється через те що русифікував? Подібне траплялося при використанні Ulead Video Studio. Англійська версія працює, а при русифікації багато чого перестає робити?
SLKuty Дата: Ср, 23.01.2008, 01:48 | Повідомлення № 39
Монтажер
Форум звичайно дуже цікавий замість інформатики ми говоримо про відеомонтаж.

Quote (Bandalak)
Один Core2Duo E7600 2,7 Ггц, 3 Гб ОЗП, 4 вінти по 320 Гіг. SATAДругий Р4 3 Ггц. 1 Гб ОЗП. Два вінта по 250 Гіг SATA.Є біля 500 Гб. різноманітних футажів і власних наробок.Працюю у Пінакле Studio9 (тільки захват і вигрузка на касети)Премєра 6.5

На таку техніку вистачило грошей, а на камеру - ні
Купіть хоч штатив за 200 грн. щоб не було тряски при зумі.
Чому таке відстале програмне забезпечення? Я вже забув як виглядає Премєра 6.5 напишіть мені на SLKuty@meta.ua свою домашню адресу я вам вишлю диски з новими програмами. Може обміняємося футажами.
А про камери за 1000 доларів в вас хибна думка. При гарному освітлені в них картинка набагато краща будь-які аналогові. Мені приносять всяке на обробку. А як в вас звук не відстає? не обганяє зображення при захваті.
Я з вами повністю згідний, що малій оплаті відеозйомки не варто купувати дорогу камеру. тим більше в сільській місцевості в людей такі телевізори, що можна знімати і аналогом. Але монтувати набагато приємніше з цифри.
Я маю цифрову Соні 740Е . коштувала 8 років тому 900 дол. Планую Купити щось на 3 матриці більш професійне і пропонувати людям вибір дорога нова камера - більша ціна, стара камера - менша ціна. те саме вже роблю з фотографуванням. Як правило всі люди вибирають дорогий Нікон Д80 на 10 Мп. Я думаю те саме буде і з камерою.
Доречі я пишу на касети з ДВД дисків простою вертушкою, а на компі в той час роблю наступне замовлення - економія часу. ДВа ядра дозволяють одночасно і рендерити відео і писати диски іншою програмою і сидіти в інеті на форумі.

Quote (Myroslav)
Думаю теж Панасонік, або на крайній випадок Кенон. Перше весілля робив цілий місяць, а коли пішли замовлення то довше, бо часу не вистачало і на роботу ходити і монтажем займатись. Було декілька разів що дружина допомогала (знімала), ну а монтаж за мною.

Майте на увазі Панасоніки знімають все в холодних кольорах, а добрий Кенон - дуже дорогий
Купуйте Соні, але пробуйте в магазині знімати чи не чути звуку мотора то їх слабість.
Мені дружина допомогає монтувати весь час - вона художниця то і Фотощоб їй в руки
А відео монтую я . на своїх двох двохядерних компах(третій згорів не витримав лихої долі) ми переробляємо буває 4 своїх і 2-3 принесених весілля в місяць. Правда буває що одне в місяць якщо платять і хочуть ексклюзив.
Часу в принципі вистачає на все тільки на сон не вистачає і деколи поїсти не встигаю .
подивіться в якій годині я пишу повідомлення - вже премєра дорендерює свято коляди одну частину зараз кладу другу і ... та вже і сон пройшов. Все . Тримайтеся.

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 23.01.2008, 02:23 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Ваш форум мені дуже подобається, сподіваюся буду його постійним учасником. Дякую організаторам.

Quote (Myroslav)
Дійсно форум цікавий, бо таких форумів в Україні не багато,

Дякую вам, друзі за позитивні відгуки про форум. Невдовзі будемо розширюватися. До літа планується проплатити за збільшення об’єму пам’яті створити багато нових розділів та підрозділів.
Quote (SLKuty)
Форум звичайно дуже цікавий замість інформатики ми говоримо про відеомонтаж.

Це тема, яка напряму пов’язана з інформатикою. На форумі потрібно говорити не тільки про методику викладання інформатики. І до того ж, відеомонтаж є в курсах за вибором деяких спецпрограм.
Quote (Bandalak)
Один Core2Duo E7600 2,7 Ггц, 3 Гб ОЗП, 4 вінти по 320 Гіг. SATA

Вражаючі параметри. На такому компі робити вивід фільму - одне задоволення.
Quote (Bandalak)
Є біля 500 Гб. різноманітних футажів і власних наробок.

Не слабо. Може б ви мені кілька ДВД-дисків прислали. Вартість пересилки та дисків - гарантовано оплачу.
Мені цікаві - різноманітні цікаві рамочки з альфа-каналом, щоб можна було накласти на зворушливі моменти,
готові заготовки з красивими ефектами - сніжинок, зірочок і т.д., деякі оригінальні футажі, заготовки з альфа-каналом,
різноманітні плагіни до фотошопу і ін.
Myroslav Дата: Ср, 23.01.2008, 11:40 | Повідомлення № 41
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Quote (SLKuty)
Майте на увазі Панасоніки знімають все в холодних кольорах, а добрий Кенон - дуже дорогий
Купуйте Соні, але пробуйте в магазині знімати чи не чути звуку мотора то їх слабість.

не буду спорити, але коли баланс білого вручну кольори якраві, насичені і не такі вони холодні. Є в мене знайомий який знімає Панасоніком DVX100, то скажу чесно, кольори чудові. А про соні, ваша правда в тиші та й не тільки шум мотора чути. колись знімав Соні (брав у знайомого) то тільки я кість картинки сподобалась а от звук підвів. Хоча якщо не придиратися то все просто чудово.
готові заготовки з красивими ефектами - сніжинок, зірочок

Попробуйте використовувати ParticleIllusion, чудова програма. Є до неї ще плагін(чи як він називається) щоб можна було в Avi працювати. Я той момент що треба прикрасити(наприклад поява квітів у нареченого, дістав зірку з неба і т.п.) я виводжу в окрему папку у форматі TGA і потім відкриваю в ілюзіоні і по кадрах будь ласка робіть що хочте. Можна інакше, відкриваєте ілюзіон робите щось своє (зірочки салют, сніжинки) і виводите в окрему папку в TGA з альфаканалом а потім вставляєте в Прем'єрі накладаєте на будь яке відео.
Intra Дата: Ср, 23.01.2008, 16:54 | Повідомлення № 42
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Привіт всім, я тільки почав займатись відео монтажем, і хочу посвятити цьому трохи свого часу. Якщо у вас є ссилки на сайти де можна скачати книги по Пінаклу чи Примєру, киньте мені на мило a.palij@gmail.com
Bandalak Дата: Ср, 23.01.2008, 20:32 | Повідомлення № 43
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Quote (SLKuty)
На таку техніку вистачило грошей, а на камеру - ні
Купіть хоч штатив за 200 грн. щоб не було тряски при зумі.

Така техніка з`явилася не зразу. Спочатку був СЕЛЕРОН 1.7 - потім поступово, плату за платою, модуль за модулем і вийшло те що є тепер. А камеру таким чином не купиш, треба на більш-менш пристойну Соні з 3 матрицями, з світлом і акамуляторами, біля 5000 у.е. і відразу.
Штатив у мене є, але як його використаєш, наприклад, у поході?

Quote (Myroslav)
Хотілося б знати що саме "багато іншого",

Це різні плагіни, Голівуди, Футажі ітд.

Quote (SLKuty)
Я вже забув як виглядає Премєра 6.5 напишіть мені на SLKuty@meta.ua свою домашню адресу я вам вишлю диски з новими програмами.

У мене є прем`єра СS2 та 3, Студія 11. Але ці програми не працюють нормально з відео, оцифрованого з аналога в MJPG. І взагалі я вважаю, що починаючи від Премєри ПРО вона стала регресувати у плані зручності користування (наприклад ефекти руху та прозорості запхали хто зна куди!)

Quote (SLKuty)
А про камери за 1000 доларів в вас хибна думка. При гарному освітлені в них картинка набагато краща будь-які аналогові.

Це дійсно так. Але дуже часто приходиться знімати в напівосвітлених ресторанах, де виставити зовнішнє світло немає ніякої можливості. Тут цифрові камери за 1000 дол. показують себе набагато гірше від нормальних аналогових! Це я перевірив не один раз. Найгірше знімають в напів темряві дешеві кенони!

Quote (SLKuty)
А як в вас звук не відстає? не обганяє зображення при захваті.

Ця проблема у мене була, але я ії вирішив підбором звукової карти. Поставив Creative Audio PCI 128 з Майкрософськими драйверами. Тепер Звук і відео - ного в ногу!

Quote (SLKuty)
ми переробляємо буває 4 своїх і 2-3 принесених весілля в місяць.

Нажаль я так не встигаю, адже я маю ще півтори ставки вчителя у школі за 800 гривень у місяць. Може Ви поділитеся методами такої продуктивної праці!!! Я встигаю на канікулах не більше 4-х 6-годинних весіль, а в робочий час до 2 у місяць.

Quote (SLKuty)
Часу в принципі вистачає на все тільки на сон не вистачає і деколи поїсти не встигаю .

Ви не один такий! Може ми всі такі! Я точно такий!

Може б ви мені кілька ДВД-дисків прислали.

Ви де проживаєте, я в Чернівецькій області. Може ми б на канікулах зустрілися і обмінялися з вінта на вінт. А то на пару дисків зі ста важко вибрати і немає часу в даний момент!
Yura_Shrol Дата: Чт, 24.01.2008, 13:48 | Повідомлення № 44
Поверну Вас трошки до інформатики. Закачав з привату інстант.демо (створення демонстрацій). Попробував. Програмка так нічого. Але в мене лучша - uvScreenCamera. Чому? Російськомовна. Зберігає у різних форматих (swf,exe, avi і 2 своїх формати). Мені найцікавіший аві. Тому, що можна монтувати. І зробити з демонстрації витвір мистецтва. Тільки питання - чим кодувати. Прем'єра не піде тому, що вона професійна. І відповідно професійна роздільна здатність. А треба 1024 на 768. Крім того частота кадрів. Я встановлюю 10. Прем'єрі це не нравиться. Пінакля - аналогічно. Варіант Ulead Video Studio.
1. Для неї формат 1024 на 768 не проблема
2. Частота кадрів - теж
3. При експорті є хороша команда "Same as first video clip" і весь кліп кодується з тими ж параметрами що і були. Причому ті місця, які не піддавалися монтажу не перекодовуються. Якість не втрачається.
Якщо хтось зацікавиться - поміщу програмку в приват.
І ще. Такі демонстрації зручно вставляти в презентацію і встановлювати параметр розгортати при відтворенні. Учневі не потрібно натискати ніякі "лишні" кнопки.
SLKuty Дата: Сб, 26.01.2008, 03:54 | Повідомлення № 45
Монтажер
Quote (Bandalak)
біля 5000 у.е. і відразу.Штатив у мене є, але як його використаєш, наприклад, у поході?

так так нормальна Соні коштує біля 3500 уо це трохи дорого, а купляти щось любительське дешеве немає змісту коли одне вже є.
що стосується штативу в горах. В мене є верх від штативу - труба 50 см з різьбою для закріплення камери - досить сильно допомогає від тряски і легенький.
в горах проблема не в штативі, а в дощі і морозі. Я свою камеру замотую в поліетилен і обклеюю скотчем. Цього не зробиш з дорогою професійною камерою. (це єдина перевага любительських камер)

Можемо десь піти в гори разом, а може ще хтось з форумчан приєднається і можливо похід і вихід на якусь вершину стане доброю традицією. Поговоримо про все. Посидимо біля ватри пограємо на гітарі, поспіваємо пісень. Заодно і здоровя наберемося, а воно нам зовсім не завадить.
Живу біля самих Карпат в Кутах недалеко від Вижниці. Ходжу в гори цілий рік, воджу групи туристів(навіть міжнародні деколи)

Quote (Bandalak)
У мене є прем`єра СS2 та 3, Студія 11. Але ці програми не працюють нормально з відео, оцифрованого з аналога в MJPG. І взагалі я вважаю, що починаючи від Премєри ПРО вона стала регресувати у плані зручності користування (наприклад ефекти руху та прозорості запхали хто зна куди!)

Про захват - згоден - пробував - не виходить. В принципі захопити можна і Піннаклем.
А про регрес в монтажі - ніколи не погоджуся версія 2.0 найзручніша взагалі зі всіх програм. СS3 така сама, але не вміє запис на ДВД. І рух і прозорість в них зверху в вікні Effect Control.

Quote (Bandalak)
Може Ви поділитеся методами такої продуктивної праці!!!

БУдь яка серйозна зйомка складається з декількох частин. Поки на одному монтую одну частину, на другому йде захват іншого весілля. Потім на першому ставлю рендерити на диск, а на другому сідаю монтувати. Таким чином роблю відразу два замовлення. Якщо це просте весілля то маю наперед заготовлені заготовки "Застілля" "Вінчання" зразу на фонах тільки вставляю і готово. Переходи між кадрами Премєра ставить автоматично. Гірше коли в одній родині знов весілля - приходиться робити інші заготовки бо скажуть, що клепає всім однакове. Або коли попадають "вишукані" клієнти і хочуть самі не знають що. ТАкі збивають мене з ритму конкретно.

Quote (Bandalak)
Ви не один такий! Може ми всі такі! Я точно такий!

А ще в форумі є!!!! брати по розуму?!!!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.