Нд, 16.12.2018, 21:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Відеомонтаж
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 21:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Моє хобі - відеомонтаж. Якщо ще хтось захоплюється цим видом "мистецтва" - прошу ділитись досвідом.
Говоримо про програми для відеомонтажу, футажі, залишаємо посилання на сайти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 27.10.2007, 23:15 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Дякую за підсказку. Приємно мати справу з професіоналами. Мені ще у мистецтві відеомонтажу є що вчитись.

Напрошується кілька питань:
1. У вас є програма Particle Illusion?
2. У вас є готова колекція футажів з альфа каналом?
3. Якщо відповідь на питання 1 і 2 ви можете дати позитивну, то чи можете ви записати їх мені на диски?
4. Яким способом робиться туман?

Дякую за допомогу. Чекаю дисків. В свою чергу обіцяю, що в боргу не зостанусь і запишу вам саму хорошу інформацію, якою володію по відеомонтажу та інформатиці.
Taras Дата: Нд, 28.10.2007, 08:52 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Запитання до всіх: працюю в Pinnacle Studio 10 Plus. Як добитись кращої якості при захваті лінійчастому чи з чергуванням, а також при виводі ДВД фільму при звичайному кодуванні чи прогресивному. Дякую.
SLKuty Дата: Нд, 28.10.2007, 17:59 | Повідомлення № 18
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ковальчук_Олександр)
Напрошується кілька питань:1. У вас є програма Particle Illusion?2. У вас є готова колекція футажів з альфа каналом?3. Якщо відповідь на питання 1 і 2 ви можете дати позитивну, то чи можете ви записати їх мені на диски?4. Яким способом робиться туман?

Я збираюся купити свіжий комплект програм і футажів для відеомонтажу на 18 дисках. Знайшов в неті ніби недорого(20 грн двд диск) хтось висилає поштою вже маю прайс і вибираю.
Потім поділюся звичайно там будуть і шкільні і весільні заготовки і з альфа каналом.

Quote (Taras)
Запитання до всіх: працюю в Pinnacle Studio 10 Plus. Як добитись кращої якості при захваті лінійчастому чи з чергуванням, а також при виводі ДВД фільму при звичайному кодуванні чи прогресивному. Дякую.

Не шукайте проблем на свою голову. Якість всеодно вийде любительська. Захват робити в повній DV якості. Вивід на двд диск робити з високою якістю(біля 1 год на диск) Якщо 1.5 год то середня якість. Вище голови не підскочете.
В мене попвлася бракована ПінаклСтудія 10 і видавала все відео без різкості. Я перепробував всі параметри перепитав всіх знайомих і перейшов на версію 9.03. Може і в Вас таке саме.

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.10.2007, 18:51 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
У мене є Пінакл версії 10+, так вона в мене також реально глючила, як і в SLKuty. Тобто виключалась без попередження, підвисала і т.д. Правда на той час в мене було лише 512 Мб оперативної, зараз вже 1.5 Гб. Недавно дістав в Одесі Пінакл 11+, ще хочу дістати Bonus DVD до Пінакл, на якому є дуже багато красивих ефектів і переходів. Цьогорічний випуск в школі і дитсадку мабуть робитиму в Пінакл 11. З інтернета під заказ для мене качають футажі на шк. тематику і комерційні стилі до 3D album'а. Коротше, шукаю контент. Музики вже достатньо, а от футажів багато не буває.
SLKuty Дата: Пн, 05.11.2007, 15:47 | Повідомлення № 20
Монтажер
Почати займатися відеомонтажем можна на серійному шкільному комп*ютері. Тільки купити цифровий захват за 90 грн. і декілька заготовок - футажів. Можна оформляти відео всім бажаючим. Таким способом заробити гроші на камеру і почати знімати самому. Головне не боятися і не лінуватися освоювати нові програми і техніку.
Taras Дата: Пн, 05.11.2007, 22:25 | Повідомлення № 21
Новий користувач
Рейтинг: 2
Будьте-добрі в кого є можливість надати інформацію де можна скачати футажі, або є можливість надіслати на диску... я в боргу не залишусь. Заздалегідь... щиро дякую. Допоможіть початківцю в області відеомонтажу.
SLKuty Дата: Пн, 12.11.2007, 23:45 | Повідомлення № 22
Монтажер
Щось дуже довго йдуть мені диски
вже тиждень
завтра зайду на пошту запитаю

Знімав весілля 2.5 днів в горах на морозі 10 градусів
хочу причепити маленький пейзаж і не знаю як cry

SLKuty Дата: Вт, 13.11.2007, 20:36 | Повідомлення № 23
Монтажер
є в мене Ulead Video Studio 9 SE dvd пробував нею робити відео
любительська програма - попробуйте зробити 2-годинний фільм, гальмує страшно про більший взагалі мовчу
правда підтримує деякі рідкісні формати відео - тримаю для перекодування, але дуже рідко
В Пінаклі також важко робити довгі фільми - чим довший тим більше глюків і взагалі може зависнути під час створення диску.
після Премєри неможу працювати ніначому

Під час установки плагіну ADORAGE PLUGINS2006-2007 потрібно поставити галочки напрти потрібних програм
там є і Ulead Video Studio і Піннакл і Премєра і Соні Вегас і

В кліпі з дівчатами використав заготовки з альфа каналом, знімали восени, було холодно.
пісню співали 4 рази в різних місцях, звук - поганий записаний в коридорі прямо камерою
різав і монтував Премєрою за одну ніч більше не дали часу
саме важче щоб роти відкривалися разом з піснею

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 13.11.2007, 21:38 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
саме важче щоб роти відкривалися разом з піснею

Розумію. Уявляю, наскільки важко сумістити звук з відео.
Quote (SLKuty)
В Пінаклі також важко робити довгі фільми - чим довший тим більше глюків і взагалі може зависнути під час створення диску.після Премєри неможу працювати ніначому

Підтримую. Робив був фільм для 9 класу (так звана відео-вінетка). Фільм тривалістю 120 хвилин вмістив на один диск, з невеликою втратою якості, але проект після 1 год. реально глючив і дуже часто програма виключалась сама по собі або коли не виключалась, то страшенно висла. Тому на пінаклі робити 2-х годинний фільм майже не реально.
Quote (SLKuty)
після Премєри неможу працювати ніначому

Переходжу на прем'єру.

І питання на останок: якою камерою знімаєте?

SLKuty Дата: Сб, 17.11.2007, 04:25 | Повідомлення № 25
Монтажер
SONY DCR-TRV740E така собі цифрова камера
куплена 6 років тому за 900 дол. зараз знята з виробництва
знімає в цифрі на касету Hi8 формат запису такий як miniDv тільки різні касети
знімаю на нову касету Sp-режим 90 хв, на 2-3 рази переписану касету Lp режим - 60 хв. знімаю 6-8 разів
коли починаються глюки - касету викидаю
якість краща ніж можуть показати більшість телевізорів тому міняти поки що не збираюся
окремо купив професійний мікрофон 160 дол. бо трохи було чути шум мотора(особливо коли зйомка в тишині)
боїться вологи, взагалі перестає знімати, тому зробив з поліетилену і скотчу футляр, який одягаю в гори і в дощову погоду на весілля.

Добавлено (17.11.2007, 04:25)
---------------------------------------------
Прийшли нарешті мені диски з футажами
роздивляюся, тішуся як дитина
як тільки розберуся що до чого зразу розішлю всім кому обіцяв

serg Дата: Нд, 09.12.2007, 17:24 | Повідомлення № 26
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
SLKuty Ви мене зацікавили на рахунок переінсталяції Windows XP.
А також я хочу почати займатись відеомонтажом, чи не моглиб ви мені якось переслати диски, я б з вами якось розрахувався.
Диски я мігби прислати на вашу адресу.
SLKuty Дата: Нд, 09.12.2007, 18:13 | Повідомлення № 27
Монтажер
БЕз проблем
Можу вислати весь комплект програм для монтажу
маю новий Win XP 2007 року собі ще не ставив, але вже декільком людям поставив - супер

купляю диски в основному по 20 грн можу скопіювати і відіслати по 15 грн
продовжимо спілкування через мило: моя адреса SLKuty@meta.ua

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.12.2007, 13:55 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
SLKuty, отримав ваші диски, все чудово. Дуже вам вдячний. Далі ви говорили про замовлення на двох ще кількох дисків. Я ще не встиг передивитися нових дисків, і не знаю чи є там те, що мене найбільш цікавить: заготовки з альфа-каналом з ефектами мигаючих сніжинок, квіточок, зірочок... А також хотілося б красиві моменти відео брати в оригінальні рамочки. Мабуть це також з альфа-каналом. І ще одне: ви дуже заінтригували мене своїм новим Віндовсом. Хочеться його мати.
SLKuty Дата: Пн, 24.12.2007, 00:48 | Повідомлення № 29
Монтажер
Вже замовив нові диски
думаю на днях отримаю
Віндовз цікавий звичайно, драйверів там в ньому купа
дизайн оригінальний, але я не знаю чи його майкрософт випустив в 2007 чи російські хакери
бо користувач там за замовчуванням - філька. ру

Добавлено (14.12.2007, 00:34)
Отримав диски скопіюю і відправлю кому обіцяв

Добавлено (24.12.2007, 00:48)
Чудес не буває
Премєра зависає і вилітає
Правда проект великий і складний
а можливо вже віндовз вмирає, всетаки цілий сезон відпрацював
дороблю всі замовлення і поставлю нову систему і всі програми

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 25.12.2007, 18:15 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Таке питання: я знімав концерт в Будинку культури. І в мене в першій половині концерту моментами досить замітні розбіжності відео та звуку (до 0.2 сек), що сильно замітно на деяких етапах. Чи може причина бути в тому, що звук із мікрофонів подавався із певним запізненням, інколи більшим, інколи меншим (0.1-0.2 сек)?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.