Ср, 22.05.2019, 19:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Відеомонтаж
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 21:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Моє хобі - відеомонтаж. Якщо ще хтось захоплюється цим видом "мистецтва" - прошу ділитись досвідом.
Говоримо про програми для відеомонтажу, футажі, залишаємо посилання на сайти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Myroslav Дата: Пт, 21.08.2009, 14:29 | Повідомлення № 151
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Якщо будете монтувати в HDV то краще HDV split використовувати. А якщо виводите потім на двд диск, то не ставте ніяких галочок деінтерлейс.
Salamovych Дата: Пт, 21.08.2009, 17:54 | Повідомлення № 152
Новий користувач
Рейтинг: 2
Якщо працювати з Pinnacle, то захват з відеокамер HDV підтримується тільки в Studio Plus.
sgrecords Дата: Сб, 22.08.2009, 11:09 | Повідомлення № 153
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (igor_sis)
відео получається таке як би посічене кожна стрічка ніби трошки зміщена

На телеке все будет ок. Проверьте. Так же, почти все плееры убирают интерлейс. А на этапе редактирования не обращайте внимания, если только не напутали с очередностью полей. В системе PAL первое поле - нижнее
igor_sis Дата: Нд, 23.08.2009, 00:26 | Повідомлення № 154
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (sgrecords)
если только не напутали с очередностью полей. В системе PAL первое поле - нижнее

Можна подробнее!! Захват роблю HDV split. Параметри проекта HDV 1080i/50. При виводі Премєром 2.0 (формат HDV) вибираєм ЕКСПОРТ в DVD появлеється вікно ЗАПИСАТЬ DVD в рамочці КОДИРОВАНИЕ вибор PAL DV 16x9 Высокое Качество 7Mb CBR 1 і в СВОДЦІ PAL, 720x576, 25 {fps} Низкое, Качество 5.0 48 кНz 16bit Stereo PCM CBR 7.00 {Mbps}
Є ще підменю ПАРАМЕТРИ чи потрібно мені туда заходити і вибирати інші параменти оскільки відео буде переглядатися на телевізорі Філіпс ЛСД? Чи може виводити потрібно було за допомогою Експорт Media Enkoder?
І де це є очередность полів?
Пожалуйста помогите а то сколько я с этим играюсь никак не могу понять как мне зделать хорошее изображение на телеке! А может лучше вернутся к созданию фильма в Пинакле 11 плюс хотя изображение там получается не лучше и к тому иногда слетает.
sgrecords Дата: Нд, 23.08.2009, 19:42 | Повідомлення № 155
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Я лично не жму премьерой, пользуюсь CanopusProcoder (думаю, как и многие монтажеры). Но это наверное не для вас, так как потом надо авторить отдельно двд. Как бы там ни было, при экспорте следует обратить внимание на значения (где точно не скажу, сейчас не на домашнем компе) Lower Field First (нижнее поле - первое для PAL и для формата DV) Если у вас HDV 1080i/50 кажется у него первое поле верхнее - Upper Field First, точно не знаю. Походите по сове http://www.savdink.com там это наверняка обсуждалось.
wool Дата: Сб, 07.11.2009, 12:49 | Повідомлення № 156
Новий користувач
привіт усім. я починаю знімати скажіть яка програма монтажу крім пінакл найбільше підходить
Bandalak Дата: Сб, 07.11.2009, 12:59 | Повідомлення № 157
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (sgrecords)
Как бы там ни было, при экспорте следует обратить внимание на значения (где точно не скажу, сейчас не на домашнем компе) Lower Field First

В приєднаному тут файлі все це детально описано!

Quote (wool)
привіт усім. я починаю знімати скажіть яка програма монтажу крім пінакл найбільше підходить

Попрацюйте спочатку у Піннаклі, а з досвідом переходьте на Прем'єру. Коли вже станете професіоналом - пробуйте АльферЕффект!
Прикріплення: Polia.zip(65.3 Kb)
wool Дата: Сб, 07.11.2009, 13:50 | Повідомлення № 158
Новий користувач
у мене є афтер ефект але складно працювати

Додано (07.11.2009, 13:14)
---------------------------------------------
маю пінакл 12 але неповну версію працюю вже 2роки та хочеться щось нового і хоча б подивитися десь роботи інших

Додано (07.11.2009, 13:50)
напишіть будь-ласка де знайти уроки по афте-ефекті маю програму та користуватися добре ще ненавчився

Відредаговано: wool - Сб, 07.11.2009, 13:51
SLKuty Дата: Сб, 07.11.2009, 21:59 | Повідомлення № 159
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
В АфтерЕфекті монтуються окремі ефекти, а все відео треба робити в іншій програмі.
освоїти афтер самотужки по книжках можна, але довго.

Спочатку пробуйте АдобеПремєре там достатньо своїх можливостей

Додано (07.11.2009, 21:59)

Quote (igor_sis)
При виводі примєром на ДВД диск які потрібно задати настройки для хорошої якості?

Не бачу логіки в Ваших діях
Який зміст знімати в форматі HDV і потім переводити в просте ДВД
Бачу два шляхи:
1. знімати в DV форматі, монтувати в Премєрі 2, або Пінакл 11 кодувати в ДВД і записувати на диск 1,5 год. фільму і дивитися на всьому що вміє крутити диски
2. знімати HDV форматі, монтувати в Премєрі ЦС4, або Пінакл 14, зберігати в форматі м2т приблизно 20 хв на диск і дивитися на компютері, або на нових блюрей вертушках

Bandalak Дата: Сб, 07.11.2009, 22:19 | Повідомлення № 160
Лідер форуму
Quote (SLKuty)
або на нових блюрей вертушках

Я вибачаюся, але Ви забули нагадати що для цього ще й телевізор потрібний відповідний (HD формату), бо без нього всі попередні дії приводять до результату, що по якості прирівнюється до простого DV!!!
Quote (SLKuty)
Пінакл 14

Це можна дістати це чудо? Я ще й 13-го не бачив.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 07.11.2009, 23:29 | Повідомлення № 161
Ветеран спілкування
Quote (wool)
у мене є афтер ефект але складно працювати

Дійсно працювати складно, проте є чудові відеокурси, які мені особисто допомагають (ще тільки починаю освоювати). Якщо є бажання - пишіть ОП, вишлю уроки.
Quote (wool)
маю пінакл 12 але неповну версію працюю вже 2роки

Ви казали, що тільки починаєте знімати. На мою думку, два роки це вже стаж, хоч і невеличкий. Такий самий стаж і у мене, то після кількох спроб Пінакл Студіо (на той час 10) більше до неї не повертався ні разу. Перейшов по рекомендаціях колег на Adobe Premiere (2.0), а після появи Premiere CS3 вже більше року залишаюсь вірним їй і зраджувати скоро не збираюсь. В колекції CS4 повністю змінений інтерфейс програм і мені він здається
дещо не зручним (на переший погляд), звик до хорошого (CS3), тому ще довго планую залишатись з нею.
До речі, кодую на диск весілля не більше 1 год. 10 хв. (8,5-9 Мбіт/сек), щоб молодята дивилися відео чи то на телевізорі, чи то на комп’ютері в максимальній якості. Не погоджуюсь з Анатолієм, що не має різниці між 1 год 40 хв і 1 год 10 хв. Різниця дуже суттєва в якості, адже це 9 проти 6 Мбіт/сек, втрата якості до 30%
Bandalak Дата: Нд, 08.11.2009, 01:09 | Повідомлення № 162
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не погоджуюсь з Анатолієм, що не має різниці між 1 год 40 хв і 1 год 10 хв.

Якщо відкодувати Конопусом Прокодер 3 із змінним бітрейдом (в 1 прохід) 6 Мб/с, то якість вже буде максимальною і робити бітрейд більшим не бачу смислу!
Дійсно інші кодувальники дають нормальну якість тільки при 8-9 мб/сек.. Це я вже пройшов. Попробуйте CanopusProcoder3 з VBR (1 pass) 6 мб/с, макс. 8 мб/с. і відкриєте собі Америку!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 08.11.2009, 02:05 | Повідомлення № 163
Ветеран спілкування
Bandalak, пробував, якість мене не влаштувала. Щоправда пробував Carbon Coder, але по-моєму вони по якості кодування однакові.
На даний час я кодую Карбоном 8-9 Мбіт/сек зі змінним бітрейдом в 2 проходи і тільки цим задовільняюсь. Як на мене то саме бітрейт напряму впливає на якість. Уявіть, що за 1 секунду проходить 6 Мбіт, а що 9, це аналогічно до музики, що за секунду пройде 128 Кбіт, а що 256 різниця буде дуже відчутною, яким би ви кодером не кодували. При 6 Мбіт на комп’ютері дуже замітно замилення відео, незалежно від програвача. Можливо це не так критично при перегляді на телевізорі, але не можна знехтувати тим фактором, що відео переглядатиметься на ПК. Тому в мене кожне весілля виходить на 3-х дисках+1 диск фото. Люди звикли і мінусом велику кількість дисків не вважають.
SLKuty Дата: Нд, 08.11.2009, 18:33 | Повідомлення № 164
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Bandalak)
Пінакл 14 Де можна дістати це чудо? Я ще й 13-го не бачив.

Знайомий купив в Чернівцях за 200 грн 2 диски

Я пошукав в неті і
ЩЕ не встановив, але вже скачав зі всім контентом 6,5 Гб
http://footage.3dn.ru/load/
я думав вже всі знають про цей сайт там багато цікавого

Додано (08.11.2009, 18:33)

Quote (Ковальчук_Олександр)
На даний час я кодую Карбоном 8-9 Мбіт/сек зі змінним бітрейдом в 2 проходи і тільки цим задовільняюсь.

Це для мене нове. Я вважав, що більшість вертушок можуть максимально 8 Мбіт\сек. Як вони читають 9
Клієнти не жаліються на смикання і затримки?
А в кого зовсім старенька техніка ?
Треба попробувати записати і прокрутити на різних вертушках?
І ще питання: який за тривалістю фільм влазить на один диск з таким бітрейдом ?

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 08.11.2009, 23:19 | Повідомлення № 165
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Я вважав, що більшість вертушок можуть максимально 8 Мбіт\сек. Як вони читають 9

Скоріш більшість старих вертушок. Тому що я завжди пишу з таким бітрейдом і ніколи ніхто не жалівся і дотого ж перевіряю в себе на dvd, в племінника і в сусідів, жодних смикань.
Quote (SLKuty)
І ще питання: який за тривалістю фільм влазить на один диск з таким бітрейдом ?

Не багато. 1 год. 10 хв.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.