Чт, 16.08.2018, 14:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 19
  • 20
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
Відеомонтаж
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 22:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Моє хобі - відеомонтаж. Якщо ще хтось захоплюється цим видом "мистецтва" - прошу ділитись досвідом.
Говоримо про програми для відеомонтажу, футажі, залишаємо посилання на сайти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
SLKuty Дата: Пт, 19.10.2007, 22:04 | Повідомлення № 2
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
ТУт можна говорити про все, що завгодно. Давайте поговоримо про відеомонтаж.

Шановні вчителі інформатики нам сам Бог велів займатися фото та відеомонтажем. Я 7 років знімаю весілля і добра половина моїх клієнтів - мої колишні учні. Кожного року я знімаю випускний. Ми з дружиною(вона також вчитель інформатики і трохи художниця) оформляємо роботи вчителям, які атестуються, чи приймають участь в "учитель року". В нас зараз мода(між вчителями) видавати книжечки з віршами, або прозою чи просто розробки уроків. Ні одна друкарня не буде робити 10-20 примірників книги, а ми можемо. В нас дома 2 компютери (третій згорів).
Хто хоче трохи заробити(а може і не трохи) то можу надати посильну "методичну" допомогу.

Відео роблю в програмі Adobe Premiere Pro 2.0 з деякими додатковими плагінами, також використовую Adobe After Effects CS3 і 3D-Album-CS. Починав з Пінакля, але зараз видалив зовсім.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 22:22 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Ну що ж, скажу трохи за себе. Відеомонтажем зацікавився досить недавно (приблизно 7 місяців тому). Але почав інтентивно цікавитись цим і вже багато що знаю. Вирішив знімати виключно освітні проекти: випуск 11 класів, нова власна ідея - відео-вінетка 4-х і 9-х класів, випуск в дитсадку. Жодних весіль! Це для мене принципово. Використовую програму Pinacle Studio 11 і планую найближчим часом придбати Bonus DVD для студії Pinacle з фільтрами і ефектами, в т.ч. і на шкільну тематику. Мене цікавить виключно шкільна і дитяча тематика: футажі, музика, ефекти, стилі до 3d альбома і т.д. Маю програму Adobe Premiere Pro 2.0, але вона мені показалась досить важка для освоєння, і до того ж в мене немає плагінів до неї. Якби були плагіни, то, мабуть, перейшов би на нею. Adobe After Effects CS3 - здається немає. Хотілося б мати.
В мене в активі - супер-збірка пісень про школу - "Троянди для вчительки" та "Троянди для вчительки 2", "Дитячі пісні І. Тарнавської і ще багато пісень рос. і укр. мовами про школу і дитячих.
Також зараз мої знайомі виконують для мене замовлення - качають з інету близько 3 гігабайт футажів на шкільну тематику. Весь матеріал по відеомонтажу що є зараз і з’явиться в найближчому майбутньому займе 3-4 DVD диски. Можу зробити для вас копії та переслати по пошті. Взамін - ви пришлете мені свої. Пишіть особисте повідомлення або на kom-udpu@mail.ru - домовимось.
SLKuty Дата: Сб, 20.10.2007, 02:12 | Повідомлення № 4
Монтажер
Маю трохи заготовок-футажів про школу без проблем поділюся, а також програмами Adobe. Про Пінакль 11 нічого не скажу в мене був 10 часто зависав, або закривався без збереження і в результаті видавав мені відео без різкості. А 9 версія непогана. я довгий час на ній працював. Але вона не вміла створювати анімаційне меню на ДВД дисках і я від неї відказався. Премєра - професійна програма на ній працюють майже всі канали телебачення. переваги над Пінаклями такі. 1 Можна працювати з декількома часовими лініями одночасно. 2 можна накладати до 90 шарів відео і звуку. 3 Можна вставляти один проект в другий. 4 Всі ефекти працюють набагато якісніше. 5 можна розділити звук і відео. 6 Працює на двох моніторах. 7 Робить прекрасне меню для ДВД. 8 Можна дуже точно виставити бітрейтінг щоб фільм займав весь диск з найкращою якістю і т д. не можу находу пригадати .

Я також міг би відказатися від весіль, мені надоїли пяні рожі.
Я не вживаю горілки взагалі!!! Трохи шампанського на день народження і на Новий рік це все. але на весіллі є елемент творчості для оператора і фотографа. Я також фотографую (Маю Нікон Д80). Якщо симпатичні і цікаві молодята то я отримую масу задоволення. Я живу біля самих Карпат і мені пощастило один раз зняти Гуцульське весілля зі всіма традиціями, які потрохи відмирають. Стараюся знаходити цікаве навіть в буденному житті

Працюю в районному Центрі дитячої творчості знімаю все що відбувається. Маю короткі фільми про Писанку, різьбу по дереву, про кераміку і т д.
Займаюся туризмом маю 2 розряд з альпінізму. Ми з жінкою були на Кавказі декілька разів . Воджу туристів по Карпатах. Ведемо туристичний гурток. Це все знімаю на відео і фото. Подивіться на моє фото це я на вершині Петрос, а там вдалині Говерла. Люблю знімати природу маю велику колекцію цифрових фото.

Запрошую всіх в гості !!!

Підемо в гори, поговоримо про все цікаве, вчинимо майстер-класи. Пограємо на гітарі. Поспіваємо пісень. Як вам така ідея - загальнофорумний вихід в гори.
Працюю на трьох державних роботах, обслуговую біля три класи і біля 20 компютерів в нашому містечку, знімаю і монтую своє і чуже відео, займаюся народними ремеслами(живу в такій місцевості) а тепер ще і сиджу в неті, що також займає трохи часу. Життя вирує!
З українськими піснями велика проблема. Буду радий будь-якій допомозі.

в мене дуже повільний інтернет особливо на відправку, з наступного місяця попробую домовитися з провайдером про збільшення швидкості, тоді буде цікавіше. Я ще не дуже орієнтуюся на вашій сторінці і в загалі в неті бо тільки тиждень як підключилися. раніше перебивався випадковими сеансами по сусідах, знайомих і.т.п

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 20.10.2007, 16:59 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Запрошую всіх в гості !!!

Дуже дякую. Моя мрія - побувати в Карпатах. Але поки що, вона залишеться тільки мрією.

Quote (SLKuty)
в мене дуже повільний інтернет особливо на відправку, з наступного місяця попробую домовитися з провайдером про збільшення швидкості, тоді буде цікавіше.

Думаю, скоро (через 2-3 тижні) ми остаточно домовимось про обмін футажами, музикою, програмами та ефектами і заодно ви мені запишите свої власноруч створені програми, розробки і т.д., а я викладу їх в приватному форумі від вашого імені, так як в мене інет більш швидкісний.
Quote (SLKuty)
З українськими піснями велика проблема. Буду радий будь-якій допомозі.

У мене велика кількість пісень про школу та дитячих, в тому числі і українською мовою.
Ось приклад: http://file054.mylivepage.com/chunk54/1149019/960/forum.mp3 (1,6 Мб) Для завантаження потрібно почекати 30 сек.
SLKuty Дата: Нд, 21.10.2007, 16:38 | Повідомлення № 6
Монтажер
пане Ковальчук Олександр, Напишіть мені свою адресу і я вам вишлю диски простою поштою. запишу все, що стосується відео і інформатики.
Потім подоробляю незакінчене і вишлю ще раз. диски зараз дешеві так само як і послуги пошти так не переймайтеся. Це буде напевно найшвидший обмін інформації як в анекдоті

Доречі можна замість відомих списаних з нету анекдотів запровадити тему, де вчителі розповітають приколи з власного досвіду.

моя електронна адреса написана в профілі, але воно там ще від мене щось хоче підтвердити і не знаходить там чогось

SLKuty@meta.ua

Мені здаєть, що треба більше реклами про ваш сайт щоб охопити більше вчителів інформатики.

в нашому районі є компютерні класи в усіх школах (навіть там де немає вчителя інформатики)
також є супутниковий інтернет, (тарілку і мобілку дали безплатно і обісяли оплачувати) який ніде не працює поки приватно не домовишся з провайдером. Але справжніх вчителів дуже мало як і напевно в усій Україні. Я звичайно допомагаю всім бажаючим чим можу. Вже займаюся 20 років компютерами і технічні проблеми вже вирішив всі. Наприклад я переінсталював WinXp_Sp2 на всіх компах в класі де немає CD-ROM і корпуси заклеєні гарантійними пломбами.

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 21.10.2007, 17:09 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Відправив вам листа на пошту. Прочитаєте прикріплений файл, там і адреса.
sergey1979 Дата: Пт, 26.10.2007, 20:03 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Сам я не знімаю, але вже роки 4 допомагаю знайомому оброблювати відео (програмна частина моя - встановити, превстановити, розібратися, що як робить, і ще головніше - чому тільки що щось робило, а вже не робить dry ).
Використовуємо Pinnacle (9,10 вже і 11), який правду кажучи вже ДІСТАВ cool .
Ае все ж, він підкуплює знайомого своєю простотою, коли потрібно щось швиденько "схалтурити".
На мою думку, і він теж погоджується, що Pinnacle потрібно викинути через його звичи робити як попало, виходити "по-англійськи", качати сотні мегабайт поновлень, а в результаті, вибачте, геморой залишається.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 26.10.2007, 23:16 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Згоден з тим, що Pinnacle studio все-таки делитантська програма. У мене була 10 версія, так вона в мене так само, як і в SLKuty, просто інколи виключалась без попередження. Це мене дуже діставало. Зараз дістав версію 11+, але ще не маю Bonus DVD з ефектами та переходами. Цього року знімаю свій перший випуск 11-х класів. А вчора дивився роботу випуску-2007 районної фото-відео студії "Віраж". Загалом сподобалась робота. Весь випуск вмістився на 2 DVD, якість досить пристойна, так як знімали на дорогу цифрову відеокамеру. В мене цифрова відеокамера не дорога (4300 грн.) JVC MG 175E. Запис даних ведеться на жорсткий диск, що я вважаю для себе дуже зручним. Думаю переходити на Adobe Premier pro. У мене зараз питання до SLKuty: як в відео добавити ефект, такий як тут:
Тобто, добавити до відео красивий ефект мерехтіння білих сніжинок. В відеомонтажі я бачу, що часто застосовують подібні ефекти. Проте, в Pinnacle це зробити не вдається, бо такого ефекта там немає. Мені особисто він дуже подобається, так як додає в відео ізюминку урочистості та елегантності.
Taras Дата: Пт, 26.10.2007, 23:36 | Повідомлення № 10
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Я почав займатися зйомкою і відеомонтажем 6 місяців назад. Власне досить цікава і творча робота. Почав користуватися Pinnacle 10 правда чесно кажучи зустрівсчя з тимиж вищеназваними проблемами і до того ж якість не така як в професійних відео. Чи важко розібратися в Adobe Premier pro???
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 26.10.2007, 23:52 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Quote (Taras)
и важко розібратися в Adobe Premier pro???

Для мене виявилось однозначно важко. Але так як SLKuty, дуже добре розрекламував цю програму, то я також вирішив переходити на неї. Хоча зараз придбав версію 11+, і вона мені показалась більш професійнішою і кращою за 10. Але там, здається не можна добавляти ефекти, подібні до тих, що я наводив в попередньому повідомленні, і по словам SLKuty, Пінакл, значно уступає Adobe Premier pro 2.0
SLKuty Дата: Сб, 27.10.2007, 00:14 | Повідомлення № 12
Монтажер
Довгий час працював на Пінакл 9 в мене він на 2 дисках з ключами. Рендерив окремими фрагментами (початок, загс, вінчання і т.д. ) ефекти робив в Адобе Премєрі і Adobe After Effects добавляв вже готові. Диски писав за допомогою Неро7 воно вміє робити гарне анімаційне меню і досить швидко рендерить. Такий довгий ланцюжок з програм, які глючать і великою кількістю проміжних файлів, які забирають багато місця. Тепер одна Adobe Premiere Pro 2.0 деякі вставки на After Effects, ілюзіон, 3D-Album-CS. Також багато мороки але результат набагато кращий.
На перших порах була проблема коли щось не працює правильно визначити де помилка в програмі, залізі чи в голові. Тепер вже ніби з простими проблемами розібрався залишилися складні.
Задавайте запитання, може чимось допоможу.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 27.10.2007, 00:23 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Задавайте запитання, може чимось допоможу.

Питання в мому повідомленні №9 даної теми.
sergey1979 Дата: Сб, 27.10.2007, 07:07 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Сніжинки - це скоріше витвір Particle Illusion. Сайт розробника програми.
Можливо і 3Dsmax, але в РІ еффект можна зробити швидше.
Тут можна почитати, як він працюе, завантажити бібліотеки емітерів.
SLKuty Дата: Сб, 27.10.2007, 23:42 | Повідомлення № 15
Монтажер
1 спосіб. Сніжинки, іскри, листочки, квіточки і т. д Все можна зробити в Particle Illusion, зберегти з альфа каналом і накладати на будь-яке відео.Але туман навколо треба робити іншим способом.
2 спосіб. Купити(скачати) колекцію заготовок футажів з альфа каналом. Це як правило відеофайли з розширенням .mov для QTime.

Пінакл 10 вже вміє виключати альфа канал з відео я думаю 11 також це вміє. Премєри всі це роблять з давніх давен.

недостатки Премєри 2 - потребує великих ресурсів і довго рендерить на диск( На компі P4-3000 в мене диск (1.5 год ) рендерив 5-7 год в залежності від кількості ефектів. Двоголовий комп тепер в 2 рази швидше.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж (Розмова про секрети відеомонтажу. Ссилки на сайти.)
  • Сторінка 1 з 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 19
  • 20
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.