Сб, 23.09.2017, 12:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » GLIDECAM 2000Pro система стабілізації (Ділимось досвідом.)
GLIDECAM 2000Pro система стабілізації
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.09.2008, 23:37 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Чи є в когось такий пристрій?
Давно читаю про нього інформацію, дивлюсь зразки відео, і мені подобається. Мрію купити.
Гадаю, саме GLIDECAM 2000Pro добре підійде для моєї Sony VX2100E. Хочеться знімати відео з професійною якістю.
Прохання в цій темі залишати відгуки по даному девайсу. Чи варто спорожняти свій карман ще на 3750 грн.?
Ось тут опис GLIDECAM 2000Pro
Зразки відео, знятого з використанням GLIDECAM 2000Pro Тут (19 Мб), тут (21 Мб) і тут (22 Мб)

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 12.11.2008, 04:41 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
[blink]Потрібна порада знатоків.[/blink]

З’явилась можливість (фінанси) для придбання GLIDECAM 2000Pro. Чи варто купувати? Для зйомки весіль та ін. урочистостей. Мається на увазі не постійна зйока ним, а зйомка весільних кліпів, шкільних кліпів і т.д.
Очевидні переваги GLIDECAM 2000Pro:
1. Уникнення тряски камери.
2. Професійність зйомки (з руки подібним чином зняти не вийде).

Дивився зразки кліпів, зроблених з використанням GLIDECAM 2000Pro. Дуже сподобались. Але "жаба давить" розставатися з 800$

Ogorodets Дата: Ср, 12.11.2008, 09:23 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Ковальчук_Олександр)
Чи варто спорожняти свій карман ще на 3750 грн.?

Если есть заказы по нормальным ценам и клиенты, понимающие разницу (во второй позиции я вообще сомневаюсь), то тогда однозначно нужно брать.
Уникнення тряски камери

Ну уж прям стопроцентного устранения тряски вряд ли удастся добиться (разве снимать несколько дублей).
А если хотите, чтоб тряска ушла наверняка, Александр Михайлович - купите себе операторский кран.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 12.11.2008, 23:36 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Дякую за пораду, Олег Миколайович.
Поки розмірковую, читаю форуми. Ймовірніше всього буду купувати, але не 100%.
Зараз окрім GLIDECAM 2000Pro з’явились інші системи стабілізації, але коштують від 1000$
srproect Дата: Пн, 24.11.2008, 17:47 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня Олександр!
Вищезазначену систему Вы можете купити за 600$ тут http://www.tv-project.com.ua ексклюзивний представник Glidecam в Україні.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 24.11.2008, 20:55 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
srproect, дякую за інфу. В майбутньому напевне.
Bandalak Дата: Пн, 24.11.2008, 21:51 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
В майбутньому напевне.

А майбутнє не дуже світле!

Люди не мають грошей, весілля будуть робити малі, камери братимуть дешеві, або взагалі не братимуть!
У мого колєги зірвалося 1 весілля цього місяця і 2 у січні, кажуть що дорого, вони самі мильничкою знімуть. Раніше такого не було! Криза!
Мабуть не варто в цей час щось таке круте купляти, як GLIDECAM 2000Pro. Адже долар вже по 7 грн..
В цій ситуації 1000 дол. за 1 рік відробити буде н е м о ж л и в о !

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 24.11.2008, 23:20 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Bandalak, повністю погоджуюсь з Вами.
В Україні настають не найкращі часи. Я планував і цифровий фотоапарат купувати новий зеркальний і GLIDECAM, а зараз заморожую всі свої плани. Залишаюсь зі старим мильним Olympus SP510 i Sony VX2100. Прийдеться знімати весілля за 700 грн. скоро. Так як
Quote (Bandalak)
самі мильничкою знімуть

Жах.
Bandalak Дата: Ср, 26.11.2008, 00:54 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Передивився я кліпи. Звичайно гарно, але не стільки, щоб викидати такі гроші!
Там переважно вся родзинка на використанні ефекту плавної зміни швидкості сюжету, що з'явилася у Premiere CS3. Без цього ефекту, ефект літаючої камери не був-би ефективним. На мою думку є багато методів внести в відеофільм щось оригінальне і без таких капіталовкладень! Наприклад використання штативу для ефекту декількох тих самих осіб у одному кадрі. Особливо привабливо виходить при переодяганні між зйомками частин сюжету.
Якщо у оператора добре розвинена фантазія і є навики зйомки та монтажу і головне є багато вільного часу, то можна такого напридумувати, що Голівуд буде відпочивати!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.01.2009, 01:46 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
В Украине экономический кризис, а меня заинтересовал стедик "Ручной стабилизатор". B)
http://videoprof.com.ua/index.p...._id=507
Цена 400$, но что-то не известно какая контора.
Нужен стедик, чтобы можно было полностью снимать мероприятия, к примеру, последний звонок, выпускной, утреник, танцы на свадьбе... И при этом что б рука не отвалилась. Камера - Сони 2100.

Также с описания понравился VariZoom VZ ULTRALITE (450$):
http://videoprof.com.ua/index.p...._id=580
Большая просьба написать отзывы и мнения. Не охота лохануться.
Ogorodets Дата: Пн, 05.01.2009, 02:24 | Повідомлення № 11
Назавжди з нами
Большая просьба написать отзывы и мнения. Не охота лохануться.

Это на монтажер, Александр Михайлович. Там ребята из больших городов и серьезных студий, имеющие опыт работы с этим железом. Тут вряд-ли кто поможет дельным советом...
P.S. Вам предстоит роль Гагарина в этом вопросе. Потом и нас просветите...
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.01.2009, 02:39 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Это на монтажер

Я впринципе туда и написал сразу, а сюда скопировал на всяк случай. Вдруг заглянет кто-то да подскажет что полезное.
Quote (Ogorodets)
P.S. Вам предстоит роль Гагарина в этом вопросе. Потом и нас просветите...

Обязательно. Как только узнаю что-то новенькое.
У меня натура дурная: если я что-то задумал купить, то покупаю в 99% случаев. Только иногда думаю по пол-года, а то и больше. Имею горький опыт с преобретением очень мыльной камеры, которая к счастью продалась, правда за 70% стоимости, но это нормально, плохо то, что я этим мылом успел несколько утреников снять и продвинутые родители были не очень довольны качеством картинки. Вот если б не рубанул с плеча и сразу купил Sony VX2100, то и репутацию не пришлось востанавливать. Теперь прежде чем куплять серьёзные вещи, подумаю 200 раз и сайтов несколько сотен перерыю . ;)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.01.2009, 01:48 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Вот моя мечта. B)
http://www.mk-v-ar.com/
Правда стоит этак в раз 10 дороже за саму камеру.
Ogorodets Дата: Вт, 06.01.2009, 02:06 | Повідомлення № 14
Назавжди з нами
Обалдеть. Посмотрел предложенный на их сайте ролик. Полеты камеры вообще суперовые: тряски ноль. Круто. Но и цена, действительно... Но как вы говорили: уж если, что задумали купить - то, полюбому купите. Я буду вам завидовать белой завистью.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.01.2009, 02:24 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Посмотрел предложенный на их сайте ролик.

Quote (Ogorodets)
Но как вы говорили: уж если, что задумали купить - то, полюбому купите.

Вот именно, такими девайсами фильмы снимать, а не свадьбу или выпускной в селе. ;)
Нет, этот кран останется только мечтой. Ну а в серьёз я намерен купить VariZoom VZ ULTRALITE (450$), но он с камерой наверно тяжеловат будет, придётся брать с желетом или рукой для компенсации веса. Насколько я знаю операторов в нашем районе, не у кого стедика пока нету, надеюсь на этом выграть + качественные сюжеты, клипы и т.д.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » GLIDECAM 2000Pro система стабілізації (Ділимось досвідом.)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.