Сб, 18.11.2017, 13:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист камери від несприятливих умов середовища (Говоримо про захист камери від морозу, снігу і.т.п.)
Захист камери від несприятливих умов середовища
Ростислав Дата: Чт, 25.09.2008, 17:10 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цікаво, як хто вирішує питання захисту камери взимку, адже при температурі менше 0 навіть серйозні камери починають капризувати.
Може у когось є власні розробки чохлів для камер. Цікавить чохол на Sony 2100. Бачив такий чохол привезений з закордону, а на Україні не можу знайти, є тільки сумки і то 1200 грн. Є ще російська фірма Білий ведмідь яка виготовляє зимові чохли з підігрівом для професійних камер.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть не корисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

SLKuty Дата: Ср, 12.11.2008, 00:03 | Повідомлення № 2
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Всім привіт!!!
Я знов з Вами

Цілий серпень зодив Кавказом. Потім доганяв всі роботи, замовлення, зйомки, школа, атестуюся, відкриті уроки
готуюся до "вчитель року" одним словом - повний завал.

Це тема якраз для мене

Займаюся туризмом 20 років.
Вже років 8 майже кожен похід знімаю на відео Соні 740е
Перший похід виявився екстримальним для комери і вона зняла рівно 15 хв і намалювала на екрані велику краплю.
До кінця походу я знімав тільки фото вмонтованим в камеру фотоапаратом - він виявився витривалішим

Захисний бокс - 200 американських грошей

Я придумав краще
поліетиленовий пакет - 2 копійки
скотч - 2 грн
вставляємо, акуратно обмотуємо, обклеюємо, прорізаємо дирки для обєктиву, видошукача, трансфокатора....
знімав в дощ, сніг, мороз до -20 гр. - більше проблем не було ніколи. Деколи і весiлля так приходилося знімати,
коли осінь і весілля на дворі в палатці.

Дивіться фото з Кавказу. Відео велике виставити не можу, але поштою можу вислати фільм 30 хв,
який показували по телевізору в Чернівцях на день міста
http://slkuty.ucoz.ru/photo/25-1-0-0-2

Ogorodets Дата: Ср, 12.11.2008, 00:13 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Зимой снимаю только в помещениях. На дожде не снимаю, поэтому вопрос защиты камеры, в принципе, не стоит...
Bandalak Дата: Чт, 26.02.2009, 21:52 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
В несприятливих умовах, хай клієнт вибачає, я дорогу камеру виймаю тільки в приміщенні, а на вулиці беру дешеву і впреред. Цей момент обговорюється завчасно при складанні контракту. Клієнт розуміє, що краще гірша якість на вулиці і хороша якість в приміщенні, чим зйомка тільки в приміщенні і зовсім нічого на вулиці!
Book2006 Дата: Пт, 15.05.2009, 09:20 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Рейтинг: 0
А що ви б зробили коли клієнт доплачує за якість і на дворі і в приміщенні в погану погоду?...
В мене також немає чохлів на відеокамеру, купив парасольку автомат для відеозйомки зазвичай потрібна одна рука а другою захищаєте свою власність.
Ивасик Дата: Ср, 17.02.2010, 17:17 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Рейтинг: 5
Без особых проблем пошил утеплёный чехол из плащёвки, и тепло камере и от осадков в виде снега защита.
Можно легко перешить детскую куртку в чехол. Если нет дома старой куртки, можно подобрать что нибудь в секонде.
Bandalak Дата: Нд, 21.02.2010, 19:46 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Book2006)
купив парасольку автомат для відеозйомки зазвичай потрібна одна рука а другою захищаєте свою власність

Це коли дощ без вітру, а коли з вітром то і парасолю доведеться захищати! ;)
А що робити коли в другій руці фотоапарат? Парасолю якою частиною тіла тримати? ;)
А коли з морозу треба заходити в тепле вологе приміщення? Шкода камери. Краще на вулиці зняти мильницею, там то і знімати треба не багато!
Quote (Book2006)
А що ви б зробили коли клієнт доплачує за якість і на дворі і в приміщенні в погану погоду?...

Погодився б лише у випадку, якби доплачували повну вартість камери!!! ;)
Якщо клієнт вимагатиме знімати на вулиці у негоду основною камерою, нехай шукає іншого оператора, а я краще вдома відсиджуся! А то шкірка не варта вичинки! B)
Quote (Ивасик)
Без особых проблем пошил утеплёный чехол из плащёвки, и тепло камере и от осадков в виде снега защита.

Шкода, що я не швея. Пошийте мені, за могоричем діло не стане! У мене така ж камера, як у Вас. %)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист камери від несприятливих умов середовища (Говоримо про захист камери від морозу, снігу і.т.п.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.