Сб, 18.11.2017, 14:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Якими камерами знімаєте? Якою хотіли б знімати? (Прохання відповісти.)
Якими камерами знімаєте? Якою хотіли б знімати?
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 04.09.2008, 22:31 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Отож, яка в вас камера? Чи подобається вона вам? Можливо, хотіли б знімати якоюсь іншою?
Яку камеру вважаєте оптимальною для зйомки весілля, випускних та інших урочистостей?
Чи запитують ваші клієнти про модель вашої камери?
Чи має зовнішній вигляд значення?

Прохання в даній темі відповісти на дані запитання.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Bandalak Дата: Сб, 20.02.2010, 23:55 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ковальчук_Олександр)
Безумовно радує, що як носій збереження даних вибрані флеш-карти, ніякого лентопротягу.

У якому форматі пишиться на флешкарти? Чи вистачає швидкості флехи для запису серйозних форматів у реальному часі?
Якщо це якись там MOD, як у більшості HDD камер, то вже краще з механікою! :*
Ивасик Дата: Пн, 22.02.2010, 08:57 | Повідомлення № 32
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
Нашёл такую информацию - При использовании двух карт емкостью 32 ГБ позволяет производить непрерывную HD (с максимальным качеством) запись длительностью шесть часов, причем это время может быть увеличено путем простой замены карт.
Myroslav Дата: Пн, 22.02.2010, 16:37 | Повідомлення № 33
Тут живе...
Рейтинг: 11
Quote (Bandalak)
Якщо це якись там MOD, як у більшості HDD камер, то вже краще з механікою!

Який мод, ви що? На картки Memory Stick PRO Duo и SD/SDHC пишеться у форматі AVCHD. А більш серйозний кодек пишеться на зовсім інші карти і зовсім на інших камерах.

Відредаговано: Myroslav - Пн, 22.02.2010, 16:40
Bandalak Дата: Пн, 22.02.2010, 20:52 | Повідомлення № 34
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
На картки Memory Stick PRO Duo и SD/SDHC пишеться у форматі AVCHD

Так само як і на плівку?
Myroslav Дата: Пн, 22.02.2010, 21:05 | Повідомлення № 35
Тут живе...
HDV пишеться на плівку у форматі мпег. На плівку не пишеться AVCHD.
Ивасик Дата: Пн, 22.02.2010, 22:06 | Повідомлення № 36
Новий користувач
Рейтинг: 5
Sony вообще в этом году бьёт все рекорды, новинка за новинкой. Проанонсировав отличную камеру Sony HDR-AX2000E уже выпустила серию NXCAM.
А именнно Sony HXR-NX5Е (с GPS) и Sony HXR-NX5M (без GPS).
Ну тут камкордер AVCHD вообще бомба!
Занись как на Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO Duo (High Speed) - с высоким быстродействием, Memory Stick PRO Duo (Mark2), Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick PRO-HG Duo HX, карта SDHC
так ещё и на флэш-память HXR-FMU128 емкостью 128 ГБ, что увеличивает время записи в формате HD до 11 часов с цифровым потоком 24 Мбит/с. Абалдеть!
Смотрите описание и характеристики Sony HXR-NX5M - http://steadicam.se-ua.net/video
Камеры - мечта видеографа!!!
Bandalak Дата: Вт, 23.02.2010, 10:49 | Повідомлення № 37
Лідер форуму
Quote (Ивасик)
Камеры - мечта видеографа!!!

Найближчим часом HD формат у сільській місцевості ще не буде потрібний.
По перше, у народу немає відповідних телевізорів,
по друге, немає BluRey, або хочаб HDDVD плейєрів,
по третє, особисто я ще жодного разу не бачив відеооператора, який знімаючи HDV камерою, віддавав би клієнту HD диски. Як правило, віддають звичайні DVD диски, які по якості нічим не відрізняються від таких самих дисків, але знятих у miniDV режимі,
по четверте, реально HDV можна знімати лише для себе, з подальшим переглядом на компі у первинному форматі.

Тому я думаю, що найближчих років 5-6, поки HD техніка не набуде всенародного поширення, доцільніше знімати у звичайному miniDV форматі!
Звідси постає логічне питання, а чи ці нові камери від Соні уміють знімати в miniDV форматі?
Якщо вміють, то який формат запису на флешки?
На касети, за звичай іде запис у форматі DV avi, 720х576 для ПАЛ.

Myroslav Дата: Ср, 24.02.2010, 01:25 | Повідомлення № 38
Тут живе...
Почитайте про камеру. Там все написано. Немає у них DV. Щодо перегляду HDV ви неправі. Я вже два замовлення віддавав у HDV. Зажимав у WMV і люди дивляться на компах у повній якості HDV. + звичайні DVD диски.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 24.02.2010, 10:11 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Myroslav, Ви працюєте в місті і лише 2 замовлення зробили в HDV. А в селі прогрес іде куди повільніше. Мені здається, що Bandalak правильно висловився - щонайменше 3 роки формат dv буде домінуючим, а в селі всіх 5.
А те, що за hdv майбутнє - без сумніву. 720х576/8 Мбіт/сек - не достатня якість для отримання насолоди від перегляду.
Myroslav Дата: Ср, 24.02.2010, 16:56 | Повідомлення № 40
Тут живе...
Я взяв тільки влітку камеру з ХДВ. От тому так мало. А люди вже давно знімають в ХДВ. Комп'ютери є навіть у селі і телевізори теж. Так що не замовляють в ХДВ тільки тому що не знімаєте. А покажіть різницю на моніторі і виберуть ХДВ. А для батьків на звичайний телевізор замовлять звичайні ДВД. Тим більше що Зробити ДВД з проекту ХДВ не так важко.
Розумію що блу рей програвачі дорогі і не кожному по кишені, але компи купують майже всі молоді.
Bandalak Дата: Ср, 24.02.2010, 18:54 | Повідомлення № 41
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
Немає у них DV.

Якщо немає DV, то таку камеру я не купив-би ще років 5, навіть якби мав на неї гроші вже!
Для чого перетаскувати лишні мегабайти, для досягнення того ж самого результату на звичайне ДВД?
Quote (Myroslav)
люди дивляться на компах

Я вважаю, що дивитися відео на компі - це таке ж збочення, як танком город орати!!! ;)
Quote (Myroslav)
Комп'ютери є навіть у селі і телевізори теж.

Може у Вашому місті і так, а у моєму селі на 5000 жителів насилу може назбиратися 10 більш-менш потужних комп'ютерів, які могли б показувати HD відео. У більшості Celeron 400-600 із 14 дюймовим монітором, яких останнім часом тонами натаскали з Польщі!!!
А телевізора HD у селі немає жодного, тим більше Blue-Rey.
Myroslav, якби я проживав у місті - то підтримував би Вас на 100%. А так, село є село....
А те, що за hdv майбутнє - без сумніву. 720х576/8 Мбіт/сек - не достатня якість для отримання насолоди від перегляду.

HDV - теж не достатня якість для насолоди. Буває ще стерео відео, HDV16x, віртуальна реальність з вітерцем, маніпуляторами та запахом!!! ;)
Myroslav Дата: Ср, 24.02.2010, 20:44 | Повідомлення № 42
Тут живе...
Як не дивно, але в мене самого немає телевізор з підтримкою Full HD. А для того щоб дивитися кіно з допомогою компа його до теліка підключають.
Не забуваємо, говоримо про те якою камерою знімаємо і якою хотіли б. Так от відповідаю хотів би собі Щось із панасоніка або кенона, тому що в соні, ті які тримав в руках, розчарувався.
Oxana_cher Дата: Ср, 24.02.2010, 22:20 | Повідомлення № 43
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
А у меня есть "телевізор з підтримкою Full HD" - Сони 42 дюйма 16х9, и Блюрей тоже есть и HD тюнер спутниковый.
Но когда студия "Марк", что в Черновцах, снимала свадьбу моей любимой племяннице, я привела оператора домой, показала ему свою технику и сказала, что нам нужна съёмка HDV, желательно двумя камерами. Мне заявили цену 1200 $ за 6 часов, или 800 за 4 часа. Мы выбрали перый вариант, чтобы запечатлеть всё до мелочей.
Снимали они действительно двумя Сони ФХ-1, в Загсе даже тремя!!!
Но наша радость была только до момента получения готовой работы.
Странно, что такую серьёзную свадьбу они сумели смонтировать за неделю. Это уже меня насторожило.
Да и отдали они на обычных ДВД (6 шт. по часу на каждом). А на коробочке и на самых дисках напечатано, что Блюрей. Но это всё для лохов, а я ведь не совсем дура ещё. В моём компе тоже есть привод Блюрей. От я и решила перед просмотром сделать копии, на всякий случай. Купила 12 болванок SONY 3x BR-R 25 Gb по 75 грн. каждая.
Но к сожалению оказалось, что все диски по 4,7 Гб, обычные ДВД. При просмотре на телеке сразу видно, что не HDV. Я ведь спутник смотрю частенько и в качестве кое-что смыслю!
Я беру диски и иду искать правду в студию "Марк". Там мне показали контракт, что я подписала. В нём значилось, что съёмка будет двумя HDV камерами, но нигде не написано, что готовая работа должна быть на Блюрее. Короче они отмазались.
Потом я потребовала оригинал кассеты, чтобы хоть без монтажа (а монтаж у них ужасный, ефектов - 0, глюков море, одно слово монтаж...) смотреть видео в полном разрешении, кассеты мне продали по 20 баксов! Но оказалось, что они снимали в DV режиме. Да и кассеты - дешёвый Панасоник. Я потом видела такие на рынке по 1.5 долара!
Я начала выяснять, как дело с такой работой на других студиях. Выяснилось, приблизительно также. Но некоторые за отдельную плату сбрасывают на комп в формате WMV, или MKV в полном разрешении но без монтажа. Как мне объяснили у них нету HDV футажей и мало места в компе для таких проэктов.
Так, что в моих глазах HDV - это трата денег на ветер!!!
Моей подружке один кустарный оператор обычной камерой снял в 100 раз лучше и взял только 300 баксов, и монтаж суперовый!!!
Так нас ит обманывают, потому что мы покупаемся на надпись на этикетке и не можем различить HDV от обычного DV!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 24.02.2010, 22:52 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Oxana_cher, всё, что Вы описали, ужастно. Действительно, дело не только в формате, но и в професиональности съемки и монтажа. Мы с друзьями с форума заказывали образцы работ профи операторов. 1 работа, снята 2 камерами мне очень понравилась и не смотря, что dv - на телеке и даже компе смотрится хорошо. А монтаж там вообще обалденный и это на момент 2004 года! Представляю, до какого уровня доросли те операторы сейчас. К стати, там даже стэдик не задеян. Был бы стэдикам - вообще была бы песня.
Bandalak Дата: Ср, 24.02.2010, 23:05 | Повідомлення № 45
Лідер форуму
Oxana_cher, всё, что Вы описали, ужастно.

В нашій області тільки так! :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Якими камерами знімаєте? Якою хотіли б знімати? (Прохання відповісти.)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.