Вт, 26.09.2017, 10:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Якими камерами знімаєте? Якою хотіли б знімати? (Прохання відповісти.)
Якими камерами знімаєте? Якою хотіли б знімати?
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 04.09.2008, 23:31 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Отож, яка в вас камера? Чи подобається вона вам? Можливо, хотіли б знімати якоюсь іншою?
Яку камеру вважаєте оптимальною для зйомки весілля, випускних та інших урочистостей?
Чи запитують ваші клієнти про модель вашої камери?
Чи має зовнішній вигляд значення?

Прохання в даній темі відповісти на дані запитання.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Ktara Дата: Пт, 05.09.2008, 09:04 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В мене камера Panaconic NV-GS500. Поки вистачає. Я знімаю тільки малу, а от чоловік знімає весілля (правда небагато, бо роботи вистачає). Іноді запитують про модель і питають чи варто собі таку купити.
HALK Дата: Чт, 18.09.2008, 12:41 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я користуюсь камерою Sonny, і поки ніяких проблем не мав. Хоча вона в мене вже близько 5 років)
InformGRU Дата: Чт, 18.09.2008, 14:13 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Рейтинг: 3
HALK, Ви напевно маєте на увазі камеру Sony чи у Вас Китайський оригінал, уточніть модель, адже їх у цієї компаніїї ой як багато,

Я б хотів Sony DCR-SR220E користуватися

Кому интересно как выбрать камеру?
Нажми

Відредаговано: InformGRU - Чт, 18.09.2008, 14:37
Yura_Shrol Дата: Чт, 18.09.2008, 17:19 | Повідомлення № 5
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Panasonic NV-GS320. Класна камера. Три матриці. Оптичний стабілізатор. Недорога. Знімати весілля камерою за 2.5 тис. доларів шкода. А ця самий раз. Багато позитивних відгуків про неї на відеомаксі.
HALK Дата: Пт, 19.09.2008, 00:38 | Повідомлення № 6
Новий користувач
В мене камера Sony DCR-TRV145E, просто спішив і не правильно написав)))
Ogorodets Дата: Пт, 19.09.2008, 06:45 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Panasonic GІ-400 и Panasonic GS-500. Для малобюджетных свадеб еще года на 2 хватит. А слюни текут по Canon A-1.
Ростислав Дата: Чт, 25.09.2008, 18:14 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Користуюся Sony 2100. Добра камера!!!
Yura_Shrol Дата: Нд, 28.09.2008, 17:05 | Повідомлення № 9
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Був недавно на весіллі де знімали Сонькою 2100. А оце взяв відео, щоб переглянути. Не помітив я супер якості соньки. В аналогічних умовах мій панасонік (див. повід. 5) показав би не гірші результати. Це, розуміється, моя суб'єктивна думка не підтверджена реальними тестами. Але в 5 раз дорожча камера мала б показати значно кращі результати.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.09.2008, 18:28 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Quote (Yura_Shrol)
Був недавно на весіллі де знімали Сонькою 2100. А оце взяв відео, щоб переглянути. Не помітив я супер якості соньки. В аналогічних умовах мій панасонік (див. повід. 5) показав би не гірші результати. Це, розуміється, моя суб'єктивна думка не підтверджена реальними тестами. Але в 5 раз дорожча камера мала б показати значно кращі результати.

Yura_Shrol, основна перевага Sony VX 2100 в тому, що вона напівпрофесійна камера і може знімати значно краще в екстримальних умовах, наприклад, при поганому освітленні. Якщо знімати на дворі при хорошій погоді, то сильної різниці в картинці між Sony VX 2100 та, наприклад, Panasonic GS500 не буде. А спробуйте зняти в напівтемному приміщенні.
Я коли тільки купив Sony VX 2100, то спочатку також не дуже був задоволений результатами зйомки. Пізніше, трохи набивши руку, я зрозумів, що це супер-камера. Якість готового змонтажованого фільму перш за все залежить від того, як знятий вхідний матеріал. Якщо знято правильно (з правильними налаштуваннями експозиції, баланса білого...), то і якість вийде супер. Тобто, при стисканні кодером, якість не буде візуально відрізнятись від оригіналу (якщо не більше 80 хв на диску). І таке відео буде чудово виглядати на комп’ютері, ну а на телевізорі просто ідеально.
І ще одне: яке відео ви взяли: оригінал, чи готовий фільм. Якщо готовий фільм, то він може бути сильно стиснетий, наприклад, 2,5 години на диск, при цьому якість зрозуміло, що знизиться.
Коротше, Sony VX 2100 - визнана монтажерами як краща весільна камера. Я щасливий, що являюсь її власником.
Інша справа її мінуси - механіз лентопроягу, чистка головки. А до якості відео в мене претензій не має, головне - навчитися правильно налаштувати камеру під конкретні умови зйомки.
Bandalak Дата: Ср, 01.10.2008, 02:25 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
(якщо не більше 80 хв на диску).

Не знаю, може я тупий, або сліпий, але я не побачив зовсім ніякої різниці між відео знятим Соні2100 і стиснутим до 70 хв. на диск та стиснутим до 150 хв. на диск, при перегляді на 27'' телевізорі. Навіть при швидких рухах якість супер! На компі звичайно різниця трохи є, але не стільки значна, щоб викидати просто так 2-3 чистих диска. Кодую я Канопусом 3.0. в 2 проходи.
Я практикую, все що до 2-х годин кодувати на один 4,7 Гб ДВД, а все що більше - на один 8,5 Гб ДВД! При великій кількості дисків виникають додаткові проблеми з початками-кінцями серій, з меню, з коробками, етікетками і незручністю у користуванні!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 01.10.2008, 02:35 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Я практикую, все що до 2-х годин кодувати на один 4,7 Гб ДВД, а все що більше - на один 8,5 Гб ДВД!

Дякую, що підсказали. Я цього року робив випуск, записав на 3 dvd 4,7 Гб. Прийшлось додатково тратитись на коробочки (3 грн.).
Собівартість 3 дисків, коробки та етикетки вийшла 8 грн.
Буду пробувати на слідуючий раз використовувати двосторонній диск.
А як при цьому позначити сторону А та сторону В?
Quote (Bandalak)
я не побачив зовсім ніякої різниці між відео знятим Соні2100 і стиснутим до 70 хв. на диск та стиснутим до 150 хв. на диск, при перегляді на 27'' телевізорі.

Я бачу різницю при такій кількості на 21" телевізорі. А на комп’ютері 2,5 години - це вже низька якість. Я ще не заганяв на диск більше 1 год 50 хв.
Хоча, можна і заганяти, взалежності від того, скільки платить клієнт. Але якщо ви знімаєте весілля, то я гадаю, не варто більше 1,5 години на диск вміщувати. Все-таки висока якість картинки - це також репутація.
Bandalak Дата: Ср, 01.10.2008, 13:37 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Буду пробувати на слідуючий раз використовувати двосторонній диск.

Я говорив не про 2-х сторонній, а про двох слойний диск! (Зараз є у продажу Інтенсія 8Х 8,5 Гб за 5 грн. опт.)
А 2-х сторонні - це дуже не зручно, не зрозуміло, як їх взяти у руки щоб не залапати і не поцарапати!
ssh Дата: Ср, 01.10.2008, 16:53 | Повідомлення № 14
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Знімаю на Sony VX 2100E та Panasonic 100. Мрію про багато що, але в цьому напрямку поки що стоп. А то на одну техніку треба тільки працювати.
Quote (Bandalak)
не побачив зовсім ніякої різниці між відео знятим Соні2100 і стиснутим до 70 хв. на диск та стиснутим до 150 хв. на диск, при перегляді на 27'' телевізорі

Різниця є але дійсно не велика. Чим вище класом телевізор, тим вона помітніша і навпаки. Ну і звичайно багато залежить від того чим кодувати. Хоча для половини клієнтів "разницы никакай" і виникає в них питання "так зачем же платить больше". Вони в більшому захваті від знятого самим відео - будь то камера, фотоапарат чи телефон. Але для іншої половини
Все-таки висока якість картинки - це також репутація.

і тут я цілком згоден
Прийшлось додатково тратитись на коробочки (3 грн.).

Чому додатково? Є коробки на 4,6 дисків від 0.90 до 1.20 оптом
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 02.10.2008, 00:27 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Я говорив не про 2-х сторонній, а про двох слойний диск! (Зараз є у продажу Інтенсія 8Х 8,5 Гб за 5 грн. опт.)

Так це взагалі супер. Але я ще не практикував запис на такі диски. Прогрес іде невпинно.
Quote (ssh)
Є коробки на 4,6 дисків

Дешеві.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Якими камерами знімаєте? Якою хотіли б знімати? (Прохання відповісти.)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.