Сб, 03.12.2016, 00:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE (Говоримо про все, що пов’язано з даними відеокамерами.)
Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 17.05.2008, 15:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
В даній темі будемо обговорювати питання, які виникають при роботі на даних камерах.

Шановні форумчани!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!
ssh Дата: Вт, 02.09.2008, 10:19 | Повідомлення № 46
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Ogorodets)
Panasonic DVC Professional с пометкой Ideal for 3CCD. Оптом они у нас по 20 грн., а в розницу - 30 грн.

Перейшов теж на ці касети, обі камери працюють без проблем. Оптом у нас 3,7 - 4 $.
Quote (Bandalak)
Панасоник DVC60 в сірій упаковці.

Раніше знімав постійно цими касетами і продовжую. В мене їх більше 400 шт. закуплених десь від 4-2 років назад. Коштували вони тоді десь в районі 2,2-2,5 $ оптом. Проблем ні яких не було. Чистив головку десь раз у квартал. Підозр великих не було оскільки я Сонею знімав, заганяв і перемотував касети (дуже велику кількість годин). Використовував їх не більше 5 раз. Останні я купляв недавно. Панасонік працював нормально, а Соні просила чистки частіше. Тому перейшов на DVC Professional.
Quote (Bandalak)
Саме дивне те, що глюки у вигляді квадратиків проявляються тільки у містях зміни сюжету (коли натискалася кнопка rec/pause). Я вже подував, що може це лєнторотяжна механіка глюче?

Я думаю що проблема в касетах, якщо після TDK-master це буде продовжуватися - то скористайтеся гарантією на камеру.
Bandalak Дата: Пн, 08.09.2008, 01:52 | Повідомлення № 47
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Я перейшов на TDK-master. Ура! Проблема пропала сама собою! Як корова язиком злизала! Учора я спалив на вогнищі усі свої Панасоніки, ура!
Єдине не радує, що у тому місці, де я брав ТДК їх уже немає, а у інших містях їх немає!
Bandalak Дата: Сб, 01.11.2008, 11:44 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Quote (ssh)
Panasonic DVC Professional с пометкой Ideal for 3CCD.

Ці касети теж мені не підходять. Даремно викинув гроші, можливо партія якась ліва попалася.
А от TDK-master було супер! Шкода, що за 4 місяці пошуку я їх так ніде більше і не знайшов!
Bandalak Дата: Сб, 01.11.2008, 11:49 | Повідомлення № 49
Ветеран спілкування
Quote (Ковальчук_Олександр)
У мене касети Panasonic AY-DVM63PQ

Я на днях дістав такі касети, попробую! Ціна 30 грн. оптом!
TDK-master знайти не можливо! Ще не пробував SONY!
Bandalak Дата: Вт, 04.11.2008, 13:25 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Ковальчук_Олександр, подивіться будь-ласка виробника Ваших касет AY-DVM63PQ. Бо я купив такі, а вони виявилися повним лайном! На них пише: Осака, Японія.
filnick Дата: Вт, 04.11.2008, 22:55 | Повідомлення № 51
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
На них пише: Осака, Японія.

Робили скорше за все у Шанхаї, Китай (або в Одесі на Малой Арнаутской)
Ogorodets Дата: Вт, 04.11.2008, 23:53 | Повідомлення № 52
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (filnick)
або в Одесі на Малой Арнаутской

Это больше похоже на правду.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.11.2008, 01:55 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Bandalak, купував касети по 10 дол./шт. в Digitall Video разом з камерою. Я тепер тільки в них і буду таритися. Мені здається, що там серйозна контора і "фуфла" не продає. Принаймі, акумулятор 970 виявся нормальним, хоча зразу я переживав і камера ОК.
Виробник - Panasonic
Під час зйомки одного разу камера захотіла чистки, промотав касету вперед на 5 хв. і запрацювала, після того більше не вимагала.
Bandalak Дата: Вт, 11.11.2008, 12:53 | Повідомлення № 54
Ветеран спілкування
У мене жодна касета Панасонік нормально не працювала, пробував вже 3 види. А ТДК-майстер було нормально.
На днях узяв простенькі риженькі Соні. Зняв 6 штук - жодних проблем!
Мабуть дійсно не можна знімати на різні касети! Для кожної камери індивідуально!

Цитата Ковальчук_Олександр
Мені здається, що там серйозна контора і "фуфла" не продає.

В теперішній час від фуфла ніхто не застрахований. От мій знайомий купив у Києві з рук Фотоапарат Нікон Д80 за 300 баксів без об'єктива і акамулятора, прийшов додому, роздивився, а то не фотоапарат а пластиковий муляж!

На рижих Соньках за 1,8$ я вже зняв касет 60, декі по 3 рази. Жодних проблем!
Bandalak Дата: Пн, 11.04.2016, 10:52 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Продаю свою Sony VX2100E з двома живими акумуляторами, ящиком б-у відеокасет ще придатних для зйомки, заводська упаковка, інструкції, на об'єктив від самого початку був накручений ультрафіолетовий фільтр і жодного разу він не знімався.

Також в комплекті є відеокасета для чистки головок, зарядний пристрій для акумулятора, а також абсолютно всі аксесуари, що йшли з камерою із заводу в тому числі флешкарта.
Камера повністю в робочому стані, почищена від пилу та бруду. Рік випуску 2008, куплена новою, не розбиралася і не ремонтувалася.
Кому потрібно - пишіть!
Прикріплення: 5945615.jpg(69Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE (Говоримо про все, що пов’язано з даними відеокамерами.)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.