Вт, 12.12.2017, 18:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE (Говоримо про все, що пов’язано з даними відеокамерами.)
Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 17.05.2008, 15:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
В даній темі будемо обговорювати питання, які виникають при роботі на даних камерах.

Шановні форумчани!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!
Bandalak Дата: Ср, 21.05.2008, 15:36 | Повідомлення № 16
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
Ну и нафига это все?

Може кому і не треба цього всього, але я попробував і в захваті від цієї плати!
Просто Ви ніколи не бачили ефекти під час обробки на повний екран на телевізорі. Коли поробуєте - оціните 100%.
Зараз є плагін, що дозволяє із Прем'єри також бачити на екрані ефекти під час монтажу із цією платою.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 25.05.2008, 16:00 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Може і смішне питання, але все-таки: чи можна касету залишати на деякий час в відеокамері? Наприклад, 2-3 дні.
Myroslav Дата: Нд, 25.05.2008, 19:01 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Quote (Ковальчук_Олександр)
чи можна касету залишати на деякий час в відеокамері? Наприклад, 2-3 дні.

Воно то можна, але не рекомендується, тому що головкою прижимається плівка в касеті. Висновки робіть самі...
Ogorodets Дата: Пн, 26.05.2008, 02:13 | Повідомлення № 19
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Подтверждаю слова выше отпостившегося. Возможны дальнейшие глюки именно на этом месте.
Bandalak Дата: Вт, 27.05.2008, 13:17 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Може і смішне питання, але все-таки: чи можна касету залишати на деякий час в відеокамері?

А смисл залишати? Адже на потрібне місце потім можна попасти з пів-тика, і личильник зразу правильно працює по Тіме Коде!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 04.06.2008, 01:34 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Користуючись своєю Sony VX2100E я зробив висновок, що камера паршиво знімає на автоматі, особливо в сонячну погоду відео виходить пересвічене, лиця занадто жовті, навіть якщо вмикати фільтр ND2, тому зараз поступово переходжу на ручні налаштування і експозицію установлюю взалежності від умов освітлення. А те, що вона неймовірно чутлива до світла - факт. У сонячну погоду на дворі приходиться майже закривати діафрагму і включати фільтр ND2, інакше - персвіт, особливо замітний на обличчях.
Bandalak Дата: Ср, 04.06.2008, 13:17 | Повідомлення № 22
Лідер форуму
Я свою камеру у чора попробував і таких пересвітів не помітив. Автомат працює класно. Може у Вас випадково включена функція корекції контрового освітлення.
Хай скаже ssh, у нього є досвід роботи з цією камерою!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 04.06.2008, 21:01 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Може у Вас випадково включена функція корекції контрового освітлення.

Може, тобто сьогодні знімав при дуже потужному сонці - лиця чисто жовті і на ручних налаштуваннях трішки краще, але все-одно, результат не задовільняє.
А де ця функція вимикається? В меню?
Все діло в тому, що я ніяк не можу нормально знімати на дворі при яскравому сонці.
Ogorodets Дата: Ср, 04.06.2008, 22:11 | Повідомлення № 24
Назавжди з нами
лиця чисто жовті

А вы в натуре посмотрите на эти лица (не через объектив) - они че зеленые? Камера выдает то, что видит. И асфальт на солнце желтый, а не серый.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 04.06.2008, 22:43 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Ogorodets, я на тому тижні скину фрагмент відео.
Лиця в натурі також жовті, але на камері, зовсім не природні виходять.

Я взагалі вчора попробував обробити прем’єрою фрагмент відео і вивести на DVD і результатом не дуже й був задоволений. Тобто, якість на компі далеко не найкраща, навіть загнавши відео на комп через Пінакл в DV без стиску, я не взахваті, а після кодування прем’єрою в vob, тим більше. Потрібно ще спробувати Pro Coder. А от на телевізорі, коли проглядати прямо з камери, якість чудова. Підозрюю, це із-за недостатка досвіду в мене такі маленькі розчарування.

Ogorodets Дата: Ср, 04.06.2008, 23:39 | Повідомлення № 26
Назавжди з нами
Пробуйте вручную настраивать баланс белого. И не кодируйте Премьером. Мне самому не нравится результат перегонки через Премьер. Пробуйте или ПроКодером или, на худой конец Пинаклом с битрейтом не меньше 8000. Причем, битрейт обязательно выбирайте постоянным (CBR).

Відредаговано: Ogorodets - Ср, 04.06.2008, 23:40
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 05.06.2008, 20:09 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
И не кодируйте Премьером. Мне самому не нравится результат перегонки через Премьер. Пробуйте или ПроКодером или, на худой конец Пинаклом с битрейтом не меньше 8000.

Дякую за пораду. Я кодував Прем’єрою і був не задоволений результатом.
Спробував ПроКодером - результат значно кращий, але не те, що я хотів побачити (тобто файл avi без стиску виглядає замітно краще). Тай час кодування майже вдвічі довший.
Quote (Ogorodets)
Причем, битрейт обязательно выбирайте постоянным (CBR).

Спробую, бо я вибирав подвійний прохід, змінний.

До речі, в камері є функція progressive scan. Чи варто знімати в даному режимі?

ssh Дата: Чт, 05.06.2008, 21:31 | Повідомлення № 28
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Наприклад, 2-3 дні.

Ні, якщо хочете, щоб механізм вашої камери служив довше і касетою можна було писати декілька раз. Так-якщо вам все одно.

Додано (05.06.2008, 21:31)
---------------------------------------------

Quote (Ogorodets)
А вы в натуре посмотрите на эти лица (не через объектив) - они че зеленые? Камера выдает то, что видит. И асфальт на солнце желтый, а не серый.

Згоден. Особливо при закаті сонця.
Quote (Ogorodets)
Пробуйте вручную настраивать баланс белого.

Якщо ви знімали в ручному режимі, щоб були правильні кольори, то потрібно перш за все настроїти баланс білого вручну.

Відредаговано: ssh - Пт, 06.06.2008, 01:20
Ogorodets Дата: Пт, 06.06.2008, 00:51 | Повідомлення № 29
Назавжди з нами
Quote (ssh)
Якщо ви знімали в ручному режимі, щоб не було пересвіту, то потрібно перш за все настроїти баланс білого

Я в смысле, не выбирать предложенные режимы, типа искусственное или естественное освещение, а вручную настраивать на 100% белый объект.
ssh Дата: Пт, 06.06.2008, 01:18 | Повідомлення № 30
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Ogorodets)
Я в смысле, не выбирать предложенные режимы, типа искусственное или естественное освещение, а вручную настраивать на 100% белый объект.

Я тоже в этом смысле, просто не верно изложил и только сечас заметил что я написал.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE (Говоримо про все, що пов’язано з даними відеокамерами.)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.