Вт, 19.09.2017, 18:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE (Говоримо про все, що пов’язано з даними відеокамерами.)
Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 17.05.2008, 16:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
В даній темі будемо обговорювати питання, які виникають при роботі на даних камерах.

Шановні форумчани!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 17.05.2008, 17:05 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Сьогодні нарешті забрав Соньку 2100. Перші враження просто неймовірні: суперовий ефектний дизайн, зручність користування, ергономіка.
В комплекті все-таки йшов акумулятор NP570, що мене дуже порадувало.
Пробував знімати на автоматі - якість досить пристойна, шумів в темному приміщені майже не виникає. Знаю, що напівпрофесійна камера призначена для зйомки на ручних налаштуваннях, але для цього потрібен досвід роботи з нею, а також ретельне вивчення інструкції та експерименти.

Поскільки я новачок при роботі з DV і взагалі у зйомці відео, то в мене виникає питання: який кабель (ллату) найкраще придбати, щоб зганяти відео в комп’ютер, так як в комплекті нічого не знайшов?

SLKuty Дата: Сб, 17.05.2008, 19:26 | Повідомлення № 3
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Відповідь тут однозначна
Мережева плата ІЕЕЕ 1394 (70-90 грн)
ну і кабель відповідний в залежності від розємів на платі
в магазинах знають
ssh Дата: Сб, 17.05.2008, 20:41 | Повідомлення № 4
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Ковальчук_Олександр)
Сьогодні нарешті забрав Соньку 2100. Перші враження просто неймовірні: суперовий ефектний дизайн, зручність користування, ергономіка.

Вітаю. Довгих років роботи.
Поскільки я новачок при роботі з DV і взагалі у зйомці відео, то в мене виникає питання: який кабель (ллату) найкраще придбати, щоб зганяти відео в комп’ютер, так як в комплекті нічого не знайшов?

Так, у комплекті нічого не має. Підтримую
Quote (SLKuty)
ІЕЕЕ 1394 (70-90 грн)
. Пізніше, якщо захочете можна купити плату Pinnacle.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 17.05.2008, 22:01 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
ssh, дякую. На слід. неділі придбаю ІЕЕЕ 1394.

Bandalak Дата: Нд, 18.05.2008, 12:07 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (ssh)
Вітаю. Довгих років роботи.

Приєднуюся.

А Пінакле купити таки бажано. Хоч і 200 зелених, зате можливосте у 100 раз більше чим у простого ІЕЕ 1394 !
Та й студія 11 ліц. у комплєкті!

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 18.05.2008, 23:10 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Ще раз дякую всім за вітання.
І зразу ж питання по камері: як зробити при зйомці розмитий фон, тобто фокусуватися на певному об’єкті. В мене не виходить: переключаю фокус в режим Manual, крутю кольцо фокусування, зуму, врезультаті фон і об’єкт фокусування або чіткий, або розмитий. Потрібно, щоб об’єкт (людина) був чітким, а фон розмитим. Підкажіть, будь-ласка, доступною і повною відповіддю.

Quote (Bandalak)
Та й студія 11 ліц. у комплєкті!

Обійдемося і не л...
Quote (Bandalak)
зате можливосте у 100 раз більше

Яких? Чи може якість відео буде краща? Мені здається, що і через плату ІЕЕ 1394 якість втрачатись не буде. Адже там достатньо висока шв. передачі. На майбутнє, можливо, придбаю. Зараз витратився повністю.
Ogorodets Дата: Нд, 18.05.2008, 23:50 | Повідомлення № 8
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Обійдемося і не л...

Я бы сказал: обойдемся и без студии вообще.
Яких? Чи може якість відео буде краща? Мені здається, що і через плату ІЕЕ 1394 якість втрачатись не буде. Адже там достатньо висока шв. передачі. На майбутнє, можливо, придбаю. Зараз витратився повністю.

Никаких возможностей. Разве, что несколько камер одновременно воткнуть. В основном цена за фирму. За 80 грн контроллера будет достаточно. Это действительно то, на чем можно съэкономить.
Потрібно, щоб об’єкт (людина) був чітким, а фон розмитим. Підкажіть, будь-ласка, доступною і повною відповіддю.

Это возможно в том случае, если ваша камера поддерживает режим портретной видеосъемки (моя к сожалению) лишена такой возможности. Если этой функции нет - работаем фильтрами в общем, а в частности - "размытие по краям".
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 19.05.2008, 00:13 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Судячи з інструкції, камера має можливість фокусуватися на певному об’єкті, розмиваючи інший:

Ogorodets Дата: Пн, 19.05.2008, 00:30 | Повідомлення № 10
Назавжди з нами
Прочитал инструкцию. И где в ней написано о размытии заднего фона?
Объект вне фокуса не всегда есть размытый объект.

Відредаговано: Ogorodets - Пн, 19.05.2008, 00:31
SLKuty Дата: Пн, 19.05.2008, 14:34 | Повідомлення № 11
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Судячи з інструкції, камера має можливість фокусуватися на певному об’єкті, розмиваючи інший:

Потрібно зменшити глибину різкості
в фотоапараті це робиться автоматично при "притягуванні" обєкта зумом
Пробуйти відійти від людини і наблизити її зумом чим більше наближення тим менша глибина різкості.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.05.2008, 00:27 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Потрібно зменшити глибину різкості

Перепробував всі можливі варіанти. Виходить лише або об’єкт чіткий і фон чіткий, або об’єкт злегка розпливається, а фон чіткий. Потрібно, щоб об’єкт був чітким (в фокусі), а фон розпливчастим. Ще потренуюсь.

У мене ще таке питання: камера кожних 5 хвилин виключається, навіть коли я в цей момент знаходжусь в меню і щось налаштовую. Жодних налаштувань я не робив на автоматичне вимкнення і це також не може бути режим очікування (так як я в цей момент можу натискати якісь кнопки). Це глюк чи нормальне явище?

Ogorodets Дата: Вт, 20.05.2008, 02:07 | Повідомлення № 13
Назавжди з нами
Це глюк чи нормальне явище?

Не могу сказать за вашу Соню, а у меня - это нормальное явление. Камера настроена таким образом, что через пять минут, если запись не началась, она автоматически вырубается. Где-то или на Савдинке или на Монтажере была статья, как программно это убрать. В меню камеры этого нет (моей, по крайней мере). Для этого нужны хитрые комбинации кнопок камеры. Если не найдете в сети - попробуйте в сервисном центре спросить: они должны знать.
Bandalak Дата: Вт, 20.05.2008, 13:48 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Яких? Чи може якість відео буде краща? Мені здається, що і через плату ІЕЕ 1394 якість втрачатись не буде.

Якість кращою не буде однозначно.

А можливості у плати такі:

1. Запис напряму на ДВД з різною ступінню стиснення.
2. Можливість при захваті у деяких місцях виставляти ДАТА/ЧАС. Я не знаю іншого способу. Люди ще від аналогових камер звикли, що у кадрі майже завжди має бути ДАТА/ЧАС. А у цифрових з цим проблемка невеличка.
3. Апаратне перекодування у різні формати: МПГ1-2, Дів-Х та інші. Якість такого перекодування на 2 порядки вища, чим будь-якого програмного, я вже не говорю про швидкість!!!!
4. Можливість дуже якісно цифрувати старі касети.
5. Зворотній запис на камеру. Мікшування з декількох однакових камер, засинхронізованих через Тіме-коде перед зйомкою.
6. Можливість провести монтаж у реальному часі. Камери ( до 4 шт.) повинні бути підключені до плати під-час зйомки у павільйоні.
7. Апаратний альфа-канал по 12 ключах. (Підтримують не всі камери)
8. Мікшування звуку та нормалізація під-час захвату.
9. ГОЛОВНЕ!!!!!
У карті є встроєна звукова плата. Це значить що не співпадання звуку з відео небуде ніколи, з любої камери (ан. і циф.)
10. У комплекті іде дуже якісний мікрофон для озвучки та 2х3 метри супер тканини зеленого кольру для хромо-кей. Таку тканину із ширпотребу не підберете ніколи, або бліки будуть, або тіні, чи колір не чистий!

12. Під час монтажу у Студії11, можна переглядати проміжні результати, переходи, ефекти та ін. крупним планом на телевізорі у реальному часі!!!! Це супер-зручно!!!!

Я думаю досить.

Ogorodets Дата: Вт, 20.05.2008, 22:00 | Повідомлення № 15
Назавжди з нами
Ну и нафига это все?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеокамери Sony VX2100E та Panasonic AG-DVX100BE (Говоримо про все, що пов’язано з даними відеокамерами.)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.