Пт, 15.12.2017, 08:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Живлення відеокамер
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 22:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Прохання розповідати, хто і як вирішує проблему із живленням відеокамер.
Які є види акумуляторів, скільки коштують, де можна придбати.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

FUMF Дата: Ср, 02.06.2010, 19:56 | Повідомлення № 46
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Пропоную безпроблемне знімання довгий час без збирання адаптерів 12-8 Вольт (що може вилитись у вихід з ладу кренки і, відповідно, після цього камери), без розпилювання акумуляторів до UPS (після чого вони відповідно тримають заряд менше часу), без потужніших акумуляторів до камери, бо вони, реально, дуже китайські, і, в кінцевому результаті, тримають заряд менше рідного (доведений факт, бо один мій знайомий купив такий).

Так от, що на днях зробив я (я знімав випускний: вручення атестатів і випускний бал цілу ніч). Підкинув ідею мені мій брат.

Я взяв акумулятор від UPS, під'єднав його як джерело живлення до Адаптера Автомобільного 1000 Вт 12 на 220 Вольт (який позичив у знайомого), до його виходу (220 Вольт) під'єднав зарядний пристрій до камери, а вже сам зарядний пристрій під'єднав до самої камери. Відзняв чотири касети, і акумулятор ще не розрядився. Після цього дома поміряв заряд акумулятора він впав з 13,7 В до 12,3 В.

Обов'язково собі куплю такий адаптер. Тільки не такий потужний, бо він коштує більше 100$. А, наприклад, 350 ватний, він коштує приблизно 50-55$.

Сподіваюсь інформація була комусь корисною. ;)

Yura_Shrol Дата: Ср, 02.06.2010, 21:26 | Повідомлення № 47
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Моє рішення, з яким пропрацював більше року, ніразу не було проблем. Камера Panasonic NV-GS320 (я думаю підійде і до інших панасоніків)

1. Рідний акумулятор.
2. Саморобна вставочка, яка ставиться на місце штатного акумулятора і забезпечує індикацію розряду акумулятора і правильне виключення камери.
3. Саморобний акумулятор, який складається з 4-ох літій-іонних акумуляторів. Взяті від ноутбука, б/у, дісталися абсолютно бескоштовно в кількості 150 шт. Частина була відбракована. Вмикається штекером в рідне гніздо адаптера на камері. Прикріплена під камерою за допомогою пластини і липучки. Можна швидко замінити.
За день весілля відзнімаю 5-6 годинних касет, заряд не економлю, витрачаю 1,5-2 акумулятори. Про тяжезний упсовий акумулятор забув, лишніх дротів нема.
Зарядка саморобна, ні разу не перевищила максимальну виставлену напругу (літій-іонні до цього принципові). Хоча зараз леко можна знайти готову.
Якщо когось зацікавить поділюсь "точками" і схемами.
Myroslav Дата: Ср, 02.06.2010, 21:32 | Повідомлення № 48
Тут живе...
Рейтинг: 11
FUMF Ну якщо вам подобаэться тягатися з проводами, то будь ласка. Я це вже проходив. Все таки краще купити акумулятор, а китайський чи ні то вже немає ніякої різниці. В мене китайський уже рік працює і тримає заряд 7 годин стабільно. Камера Соні акум аналог NP-F960/ 970. Весь випускний знімав ним. В запасі лежав той що йшов з камерою оригінальний. Моя порада: купіть нормальні акумулятори і зарядку. Легше буде працювати. Ви ж берете гроші за відеозйомку, а економите на потрібному.

Відредаговано: Myroslav - Ср, 02.06.2010, 21:36
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.06.2010, 23:16 | Повідомлення № 49
Ветеран спілкування
Рейтинг: 197
Мабуть погоджуся з Мирославом, інколи китайські акуми працюють не гірше оригіналів. Проблема вирішується простою покупкою такої кількоті акумуляторів, щоб з запасом хватило на весілля. У мене Sony VX2100, зйомка з руки, тому стараюсь комбінувати акумулятори так, щоб помінімум нагружати руку і тим самим уникати тряски. Наприклад, свято випускного починаю знімати з акумулятором NP-550, його вистачає трохи більше, ніж на годину, але і важить він 150 грам, тому камера з ним легенька, можна знімати тривалий час без перепочинку. А вже ввечері знімаю NP-F960, 760. Трьох акумуляторів з лихвою хватає на зйомку випускного і будь-якого весілля. Четвертий акум для світла. За зручність потрібно платити, тим більше, що їх вистачає на кілька років. Окрім того з собою завжди ношу зарядне, якщо потрібно - підзаряджаю.
FUMF Дата: Сб, 05.06.2010, 16:56 | Повідомлення № 50
Новий користувач
Питання до модераторів: чому видалене моє повідомлення?
НІКОЛЯ Дата: Сб, 05.06.2010, 19:20 | Повідомлення № 51
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (FUMF)
Питання до модераторів: чому видалене моє повідомлення?

Якого змісту саме?
Bandalak Дата: Сб, 05.06.2010, 21:01 | Повідомлення № 52
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (FUMF)
Обов'язково собі куплю такий адаптер.

Краще купіть новий фірмовий аккамулятор для Вашої камери!
Навіщо зайвий гіморой?
B)
FUMF Дата: Вт, 08.06.2010, 13:16 | Повідомлення № 53
Новий користувач
Quote (НІКОЛЯ)
Якого змісту саме?

У мене було прохання до Мирослава, де можна купити нормальні акумулятори, якщо він знає. Тому що мій знайомий купив, а акумулятор виявився нікудишнім. Тримає замість трьох годин тільки пів!?

Myroslav Дата: Вт, 08.06.2010, 13:51 | Повідомлення № 54
Тут живе...
Ну щоб не сприйняли за рекламу. Брав колись в Доступно тільки для користувачів магазині. Все добре до цих пір працює. (1 рік) Є ще такий Доступно тільки для користувачів але за нього нічого не знаю. Люди брали, кажуть нормальні акуми.
FUMF Дата: Вт, 08.06.2010, 14:04 | Повідомлення № 55
Новий користувач
Quote (Bandalak)
Краще купіть новий фірмовий аккамулятор для Вашої камери! Навіщо зайвий гіморой?

Знайшов в інтернеті до моєї камери Panasonic NV-GS330 - Li-ion аккумулятор Panasonic VW-VBG6 - 7.2V на 5800мАч. Знову ж таки невідомо який він за нормальний, пишуть, що тримає 230 хвилин неперервного запису. А тепер найголовніше - ціна: 290$ без доставки. І ще до нього потрібен тримач додаткового акумулятора VW-VH04, який коштує більше 100$. І вже маєте приблизно 400$. А навіть якщо він дійсно буде тримати тих майже чотири години, все одно потрібен ще один. І маємо разом суму: більше 700$, а камеру два роки тому я купляв за приблизно 600$. Тому назвати це економією на потрібному важко. Тим більше, що я не знімаю випускні регулярно.

Додано (08.06.2010, 14:04)
---------------------------------------------

Quote (FUMF)
Ну щоб не сприйняли за рекламу. Брав колись в Доступно тільки для користувачівцьому магазині. Все добре до цих пір працює. (1 рік) Є ще такий Доступно тільки для користувачівмагазин але за нього нічого не знаю. Люди брали, кажуть нормальні акуми.

Дякую Мирослав за відповідь зараз зайду на сайт подивитись.

Myroslav Дата: Вт, 08.06.2010, 20:30 | Повідомлення № 56
Тут живе...
Quote (FUMF)
Знайшов в інтернеті до моєї камери Panasonic NV-GS330 - Li-ion аккумулятор Panasonic VW-VBG6 - 7.2V на 5800мАч

Щоб ви знали, то такі акумулятори не підходять до вашої камери. Максимальний це DU-21, на 2040 мА.
Уважно читайте інструкцію до камери. А якщо хочете більшої ємності то набирайте самі банки і паяйте, хоча краще купити нормальні акуми.
sgrecords Дата: Вт, 08.06.2010, 21:36 | Повідомлення № 57
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (FUMF)
де можна купити нормальні акумулятори

В магазині chako DU-21 за ~300 грн. не беріть, взяв - держе годину
Yura_Shrol Дата: Вт, 08.06.2010, 23:13 | Повідомлення № 58
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
До мого повідомлення №47 додаток. Для тих, хто хоче дешево і довго знімати і вміє тримати паяльника.
http://avalon.co.ua/batteries/viewtopic.php?f=88&t=1594&start=30
Повідомлення від vic2. Я в нього брав 150 шт.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.