Сб, 18.11.2017, 15:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Живлення відеокамер
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 22:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання розповідати, хто і як вирішує проблему із живленням відеокамер.
Які є види акумуляторів, скільки коштують, де можна придбати.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.05.2008, 18:44 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
При первых трех перезарядках время съемки будет на порядок меньше, чем заявлено, а когда батарея наберет мощу - все будет путем.

Ogorodets, ситуація така: коли я вчора отримав акум і вставив його в відеокамеру, то там було написано 490 хв. заряду. Познімав близько 10 хвилин.
Сьогодні зранку я вставляю і шокуюсь: 22 хвилини заряду.
Познімав ним 4 хвилини - замигав індикатор про нулевий заряд.
Поставив на зарядку - через 1 хвилину показує 230 вхилин заряду.
Зараз пройшло 45 хвилин - 398 хвилин.
Ви вважаєте, це нормально?
Ogorodets Дата: Вт, 20.05.2008, 20:57 | Повідомлення № 32
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Ковальчук_Олександр)

На первых порах - абсолютно нормально. У меня в молодости был прокол: купил я 6-и часовую батарейку на свой Панас, зарядил ее и пошел снимать первый звонок. Через 15 минут батарея сдохла. Где-то после третьего заряда начала работать нормально.
Если у вас это будет продолжаться после 10 (к примеру) заряда - тогда и нужно бить тревогу.

Відредаговано: Ogorodets - Вт, 20.05.2008, 20:58
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.05.2008, 22:02 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Ogorodets, щиро дякую. Реально заспокоїли.
У мене перша думка, що прийшла в голову - Б/У. Ще й сприяла цьому розірвана упаковка.
Надіюсь, що він веде себе так, тому що новий і робота невдовзі стабілізується.
Правда, той що йшов у комплекті подібним чином себе не веде.
Ogorodets Дата: Вт, 20.05.2008, 23:16 | Повідомлення № 34
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
На первых порах нужно разряжать батарею полностью. Где-то раза четыре. Этим вы обеспечите ее долгую службу в будущем.
И вообще, все аккумуляторы необходимо заряжать полностью разряженными (даже если продавцы уверяют, что можно заряжать в любом состоянии). От этого зависит срок службы аккума.
Bandalak Дата: Ср, 21.05.2008, 15:22 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
На первых порах нужно разряжать батарею полностью.

Іситину глаголить!
Якщо Ви перші 4-5 разів не будете заряджати до кінця і розряжати до кінця батареї, то найближчим часом викинете їз на сміття!!!
Літій-іонові батареї влаштовані так, що якщо трохи познімати, і трохи позаряжати, то не буде працювати вся суха хімія до кінця! Треба хоча-би 4-5 разів зробити повний цикл. Це ж стосується і марганцево-кадмієвих батарей, але тут достатньо 2-3 повних цикли.

Я коли купив свій Самсунг Ні8, ще 5 років тому, то одній батареї зробив 10 повних циклів, вона ще наполовину тримає і до цих пір. А іншій батареї зробив лише 2 цикли, бо не вважав за потрібне і не мав часу зробити більше циклів, то ж я її викинув черех пів-року роботи камери!!!

ssh Дата: Чт, 22.05.2008, 15:07 | Повідомлення № 36
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Yura_Shrol)
Точно не знаю, але читав, що літій-іонні акумулятори недовговічні. Через 2 роки, а особливо при неналежному догляді, різко втрачають ємність.

Вічного немає нічого. Мені здається, що все залежить від виробника вірніше від якості з якою зроблено ак. від перших днів роботи ак. (3-4 рази повна розрядка/зарядка) і частково від частоти використання цих акумуляторів. У мене рідний від Соні скоро дотянить до 4 років і ще знімає трохи більше години з монітором. Кальве 960 протянув 2.5р. Потім соні NP-F960 - черз 1,5 роки дуже інтенсивної роботи. Я думаю, що я їх як то кажуть "загнав". Замітив якщо йде зйомка 3-4 дня підряд, то перші два дні ак. працють добре, а на 3,4 день ємність їх падає. Якщо використовувати ак. через день то вони працюють нормально.
ситуація така: коли я вчора отримав акум і вставив його в відеокамеру, то там було написано 490 хв. заряду. Познімав близько 10 хвилин.
Сьогодні зранку я вставляю і шокуюсь: 22 хвилини заряду.
Познімав ним 4 хвилини - замигав індикатор про нулевий заряд.
Поставив на зарядку - через 1 хвилину показує 230 вхилин заряду.
Зараз пройшло 45 хвилин - 398 хвилин.

У мене не вів себе так жоден ак.

Відредаговано: ssh - Чт, 22.05.2008, 15:11
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 22.05.2008, 19:06 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Quote (ssh)

Ото ж бо й воно, я вже не знаю кому вірити, надіюсь, що акум новий.
Bandalak Дата: Вт, 27.05.2008, 13:42 | Повідомлення № 38
Лідер форуму
Ото ж бо й воно, я вже не знаю кому вірити, надіюсь, що акум новий

Надіятися мало, треба перевірити!
Робимо так:
1. Заряджаємо повністю
2. Підключаємо до лампочки 2А 12В, при 7 В це буде десь 1,2 А. Контакти треба зробити самому.
3. Розряджаємо повністю (годин 8-10), більший струм давати не бажано, менший - тим більше не бажано!!!
4. Повторюємо пункти 1-3 разів 5, якщо не почне працювати нормально, то Ви лоханулися!!!!

Працювати нормально - означає віддавати більше 80% своєї ємності при напрузі не нижчій 95% від номіналу!

Yura_Shrol Дата: Пн, 09.06.2008, 10:49 | Повідомлення № 39
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Ще один спосіб живити відеокамеру або світло. Потрібно використовувати б/у аккумулятори від ноутбуків. При вильоті такого акумулятора міняють всі банки (в середньому 8 шт) хоча вилітає зазвичай одна або дві, рідше більше. Інші ще працездатні. Виковирюються такі банки і робочі з'єднуються по дві послідовно і тоді, по можливості, такі пари паралеляться. Виводяться +, - і середня точка. Береться здохший акумулятор від камери, випотрошується середина крім контролера і до нього підпаюються три виводи. Заряжається такий акум стандартною зарядкою, підключається до камери як стандартний акум. Камера відображає рівень заряду і коректно відключається при розряді. От тільки зарядка триває значно довже, бо ємність набагато більша.
Придбати такі акумулятори (б/у) виявилося не так складно. Переворошив форуми по ремонту ноутбуків і акумуляторів до них і пообіцяли привезти "безвозмездно" (тільки за доставку) 100 таких банок. Залишається перебрати, підібрати і використовувати. От і питаю Вас, шановні колеги! В кого є здохший акумулятор від Панасоніка типу CG-DU07, CG-DU14, CG-DU21? Подаруйте або продайте!
Всю інфу придумав не сам а найшов на відеомаксі.
Bandalak Дата: Чт, 12.06.2008, 01:43 | Повідомлення № 40
Лідер форуму
Можна і від камаза підключити 4 банки. Лише заряджатися буде довше, декілька місяців. (жарт)

У мене акамулятори від Соньки 2100 запрацювали нормально вже після першого тренування. 10 ватна лампа горіла близько 5 годин!

Ростислав Дата: Вт, 17.06.2008, 11:43 | Повідомлення № 41
Новий користувач
Рейтинг: 0
В мене простий Panasonic NV-GS47, який я успішно використовую для відеозйомки. Не знаю як в інших камерах, але в моїй дуже зручно те, що акумулятор заряджається автономно в зарядному пристрої, а тим часом камеру можна живити від іншого джерела. В якості живлення використовую 12В акумулятор від безперебійника. Ніякого обрізання не робив, а спаяв саморобний стабілізатор 12в - 7,9в (можна регулювати). Такий можна купити на радіоринку (здається 15 грн). Перевага в тому, що акумулятор залишається цілком нетронутий і його можна використувувати в безперебійнику, немає проблеми із зарядкою. Він постійно в мене заряджається, а коли треба виймаю повністю заряджений і йду знімати весілля.
Тим більше до того самого акумулятора можна приєднати галогенку для зовнішнього світла, а обрізаний дає малу напругу. Сам стабілізатор важить 100 грам з радіатором, тому абсолютно не важкий. Розміщується все в сумці дял камери і вішається на плече. Просто і компактно.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 17.06.2008, 20:21 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Ростислав, дякую за цікавий варіант вирішення проблеми із живленням. biggrin

Quote (Ogorodets)
На первых порах нужно разряжать батарею полностью. Где-то раза четыре.

Quote (ssh)

Ото ж бо й воно, я вже не знаю кому вірити, надіюсь, що акум новий.

Quote (Bandalak)
Надіятися мало, треба перевірити!Робимо так:1. Заряджаємо повністю2. Підключаємо до лампочки 2А 12В, при 7 В це буде десь 1,2 А. Контакти треба зробити самому.3. Розряджаємо повністю (годин 8-10), більший струм давати не бажано, менший - тим більше не бажано!!!4. Повторюємо пункти 1-3 разів 5, якщо не почне працювати нормально, то Ви лоханулися!!!!

Дякую всім, хто підтримав.
Загалом Ogorodets виявився правий. Перші два повних заряди акум вів себе дуже дивно і швидко розряджався.
Після 4-х повних розрядів і зарядів акум тримає більше 6 годин і надіюсь що він ще розробиться. Я задоволений.
Yura_Shrol Дата: Чт, 19.06.2008, 11:19 | Повідомлення № 43
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Quote (Ростислав)
Ніякого обрізання не робив, а спаяв саморобний стабілізатор 12в - 7,9в (можна регулювати)

А якщо проб'є регулювалний елемент (кренка чи транзистор) і 12В піде на камеру. Мабуть їй буде кирдик. А обрізаний дає напругу якраз ту що треба. Повністю заряджений приблизно 8,5В (таку напругу дає рідний адаптер) а розряджений 7-7,5В (моя камера відключається десь при 6,5В - для обрізаного акумулятора це глибокий розряд) так що все в межах норми. Із зарядкою ніяких проблем. Є мікросхемка L200C в ній є стабілізатор струму і напруги, готове рішення для зарядного пристрою.
roman_18 Дата: Ср, 29.07.2009, 12:56 | Повідомлення № 44
Новий користувач
я тут рився в неті і натрапив на сайт де можна підібрати акумулятори до відеокамер ось силка
http://chako.ua/rus/accumulators
Феоктист Дата: Ср, 27.01.2010, 18:54 | Повідомлення № 45
Новий користувач
Всем добрый вечер.Проблема,есть акомулятор от видеокамеры Sony2100,номер NP-F970 как можно ее розрядить ламочкой,параметры лампочки?Акомулятор упал теперь заряд доходит до 90% и дисплей на зарядном мигает выдает ошибку.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.