Вт, 26.09.2017, 03:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Живлення відеокамер
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання розповідати, хто і як вирішує проблему із живленням відеокамер.
Які є види акумуляторів, скільки коштують, де можна придбати.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 13.05.2008, 19:52 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Quote (ssh)
У Соні добрі акумулятори. Не пожалкуєте.

Сьогодні замовив Камеру з додатковим акумом NP-F960, Вячеслав говорив, що його годин на 8 вистачить. А стандартного NP-F370, який йде в комплекті, максимум на годину.
Yura_Shrol Дата: Вт, 13.05.2008, 22:55 | Повідомлення № 17
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
Я все операторське життя ношу в сумці акамулятор від Яви і мабуть зовсім без сумки я вже не зможу

Я також раніше носив від Яви. Але після того, як раз він перекинувся і потік не ношу взагалі. Хіба, що як на весілля вирушаю власним авто. Так, на всяк випадок. Тепер ношу обрізаний від УПСа на поясі, в гаманці і повірте мені - 100 раз зручніше. А про емність в 20 А/год. Навіщо так багато? Хіба що для світла. Це ж яка вага? І якщо обріжете то 12В світло не підійде.
На рахунок 2-3 весіль підряд. Навіть якщо 2-3 дні підряд то яка проблема. Пока один працює другий заряжається. Поки зранку досипаю теж заряжається. Зарядка автоматична. Ніяких проблем з перезарядом чи недозарядом.
На рахунок перетворювачів. Теж раніше користувався. Але врахуйте, що частина енергії перетворюється в тепло. Відповідно потрібна більша ємність. А це все вага.
Можливо в когось є старі здохші акумулятори від панасоніка (CGR-DU...). Є варіант підключення обрізаного акумулятора через платку з такого акумулятора. Переваги - камера контролює рівень заряду і коректно відключається, можна заряджати через стандартний зарядний пристрій. Недолік - не зовсім повний заряд.

Відредаговано: Yura_Shrol - Вт, 13.05.2008, 23:06
Bandalak Дата: Ср, 14.05.2008, 00:27 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
Сьогодні замовив Камеру з додатковим акумом NP-F960, Вячеслав говорив, що його годин на 8 вистачить

960 - це 9.6 А/год., чи що? Чи просто номер моделі?
За яку ціну Ви домовилися за камеру? Це у Києві? Я теж скоро буду брати, лише з кредитом розберуся!
ssh Дата: Чт, 15.05.2008, 02:32 | Повідомлення № 19
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Bandalak)
960 - це 9.6 А/год., чи що? Чи просто номер моделі?

номер моделі
Yura_Shrol Дата: Пт, 16.05.2008, 22:06 | Повідомлення № 20
Де його можна купити?

Зайдіть на http://radiocom.vinnitsa.com/ там можна придбати з доставкою SLA акумулятори, якщо ще треба. Там є адреса і контактні телефони магазину у Вінниці.
ssh Дата: Пт, 16.05.2008, 22:26 | Повідомлення № 21
Quote (Yura_Shrol)
На рахунок 2-3 весіль підряд. Навіть якщо 2-3 дні підряд то яка проблема. Пока один працює другий заряжається. Поки зранку досипаю теж заряжається. Зарядка автоматична. Ніяких проблем з перезарядом чи недозарядом.

я мав на увазі плече
Quote (Yura_Shrol)
вага (приблизно) 10*6*6см 900г, і 11*5*10см 1.4кг.
Yura_Shrol Дата: Пт, 16.05.2008, 23:26 | Повідомлення № 22
Так вони не на плечі, а на поясі. Можна сказати на ремні. Повірте - практично не відчувається. Раніше носив в сумці, то плече справді поболювало.
ssh Дата: Сб, 17.05.2008, 14:59 | Повідомлення № 23
Quote (Yura_Shrol)
Так вони не на плечі, а на поясі. Можна сказати на ремні. Повірте - практично не відчувається. Раніше носив в сумці, то плече справді поболювало.

Коли я знімав камерами Hitachi VM-2880E, Panasonic NV-M3000EN, потім NV-M9000 я носив їх (ак) по одному і по два, то на плечах то на поясі (останнє дійсно зручніше, але поносивши 2-3 дні підряд зранку майже до ранку дається в знаки) і після того як я купив Соні 2100 я вивільнився від цих всіх акумуляторів і дротів і повертатися не хочу. Проблема тільки ак. для накамерного світла, але це вже тепер тільки на місці в ресторані.
Yura_Shrol Дата: Сб, 17.05.2008, 23:04 | Повідомлення № 24
Маючи таку камеру гріх не позволити собі нормальні акумулятори. Але в мене не настільки часті замовлення і великі заробітки, щоб позволити собі таку камеру. Дешевша камера то мусять бути дешевшими і акумулятори. А з незручностями можна змиритися.
ssh Дата: Нд, 18.05.2008, 00:55 | Повідомлення № 25
Quote (Yura_Shrol)
А з незручностями можна змиритися.

Я мирився десь 8-9 років.
Bandalak Дата: Нд, 18.05.2008, 12:02 | Повідомлення № 26
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (ssh)
Я мирився десь 8-9 років.

Я продовжую миритися! І не вірю, що коли куплю Соню 2100, то мені вистачатиме 3-х повних акамуляторі на всю зйомку, бо буває музиканти не дозволяють біля них заряджати, а інших розеток немає! Так що і тоді носитуму акамулятор від яви, або 2 ак. 6-вольтових на 18 А/год. !!!
Yura_Shrol Дата: Нд, 18.05.2008, 23:31 | Повідомлення № 27
Точно не знаю, але читав, що літій-іонні акумулятори недовговічні. Через 2 роки, а особливо при неналежному догляді, різко втрачають ємність. І знову у.е. Це правда?

Додано (18.05.2008, 22:31)
---------------------------------------------
Не знаю до якої теми причепити. Мене зацікавило питання наплечного штативу. На мою думку було б зручно. Традиційний штатив, знову ж на мою думку і в моїх умовах, не дуже зручний (важкувато міняти місце дислокації) а от наплечний - завжди з собою. Чи хто використовує. Чи є в кого якісь думки на рахунок оного.

Ogorodets Дата: Нд, 18.05.2008, 23:43 | Повідомлення № 28
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Аккумуляторы литио-ионные действительно недолговечны. Причину не знаю, но факт налицо.
Относительно наплечного штатива (плечевой упор) - вещь очень хорошая, но только для тяжелых камер. В принципе, получается наплечная камера. Единственный минус - цена: самопал стоит в районе 150 у.е. не говоря уже о фирменном.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 18.05.2008, 23:55 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Единственный минус - цена: самопал стоит в районе 150 у.е. не говоря уже о фирменном.

Я купив дешевий штатив за 30 дол., і зробив з нього наплечний. Він малогабаритний і дуже зручний. Бо що не кажіть, а Соня 2100 трохи важкувата (можливо я ще не звик). І до того ж повністю усувається ефект тремтіння, поскільки якщо тримати в руці, то опт. стабілізатор не всесильний.

Щодо літій-іонних акумуляторів також чув таку думку. Із власного досвіду: в попередньому мобільному телефоні Соні Еріксон К700 я три рази міняв акумулятор. Кожен з них тримав заряд близько року, потім все слабше і слабше. Доходило до того, що зранку зарядив, а до обіду він вже був на нулі. Підозрюю, що вони мають певну кількість повних зарядів і ця кількість не велика.

Ogorodets Дата: Вт, 20.05.2008, 02:16 | Повідомлення № 30
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Упаковка то була розірвана. Чи це часом не б/у?

Обычно проверяют аккумы перед продажей. Само-собой страдает упаковка. Если бы родные японческие - они бы не проверяли, а китаезные - могут и по контактам не подойти. А насчет б/у убедитесь сами через месяца три: если будет быстро разряжаться - б/у, если нет - нормуль.
При первых трех перезарядках время съемки будет на порядок меньше, чем заявлено, а когда батарея наберет мощу - все будет путем.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.