Сб, 23.09.2017, 15:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Живлення відеокамер
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання розповідати, хто і як вирішує проблему із живленням відеокамер.
Які є види акумуляторів, скільки коштують, де можна придбати.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Yura_Shrol Дата: Нд, 11.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 2
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Хоча питання не в тему, але хотілося б почути. Хто як вирішив питання з живленням відеокамери для тривалих зйомок та питання накамерного світла. Сам користуюся обрізаним (-2 банки) акумулятором від упса. Не хотів використовувати ніякі перетворювачі через лишні елементи і відповідно меншу надійність. Питання про рідні акумулятори не стояло через їхню дороговизну. А от із світлом поки вагаюсь. Користувався невеличким китайським світлодіодним ліхтариком (28 світлодіодів) трохи мало і світло віддає синім. Потрібно щось міняти. Галогенка дасть нормальний колір і потужність, але багато споживає, світлодіоди дають не той колір, але мало споживають. Може поставити їх побільше і правильно розвести? Колір можна поміняти світлофільтром. Взагалі зустрічав в інтернеті світлодіодне промислове накамерне світло. Може хтось користувався, має досвід. Поділіться.

Повідомлення переміщено від 2.12.2007 з теми "Відеомонтаж".

ssh Дата: Нд, 11.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 3
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Bandalak)
Я упевнений, що якщоПанас і кращий за Соню то зовсім не на 500 убитих ослів!
Я краще би взяв Соню!

Купив сьогодні Панас бо Соні найближчим часом не привезуть. Так, що буду досліджувати і повідомляди.
Quote (Ковальчук_Олександр)
Цитата (Bandalak )
3 чи 4 акамулятори

По 150$ кожен? За дорого. Я якщо й куплю, то один запасний.

Достатньо купити один додатковий - NP-F960 і якщо рідний буде добре тримати то цього спокійно вистачить на весь сезон, навіть при інтенсивній роботі.
Bandalak Дата: Нд, 11.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
По 150$ кожен? За дорого. Я якщо й куплю, то один запасний.

Quote (ssh)
Достатньо купити один додатковий - NP-F960 і якщо рідний буде добре тримати то цього спокійно вистачить на весь сезон, навіть при інтенсивній роботі.

А майже завжди треба знімати від 8:00 до 5:00 без перерви, так що треба акамулятори на весіллі ставити на зарядку? А скільки часу вони заряджаються? Краще вже ходити з акамулятором від Яви у торбі!
ssh Дата: Нд, 11.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 5
Quote (Bandalak)
А майже завжди треба знімати від 8:00 до 5:00 без перерви,

Мені завжди хватало двох: рідний - NP-F570 і додатковий - NP-F960. І теж зранку до вечора з усіма обрядами.
Quote (Bandalak)
так що треба акамулятори на весіллі ставити на зарядку

Зарядне треба буде докупити. У комплект Соні 2100 воно не входить. Я купив універсальне (зразу на два акамулятори) - для різних камер Sony, Panasonic, Hitachi, JVC (тоді заплатив десь 45 у.о., зараз бачив таке ж в якомусь інтернет магазині. точно не пам'ятаю, але приблизно 59 у.о.). Тепер воно мені пригодиться, я можу одночасно ставити на зарядку 3 акумулятори Panasonic 100ВЕ (в комплекті Panasonic 100 ВЕ є зарядний пристрій). Панас жре більше ніж Соні і тому добре мати 3 акумулятори. Ще чим хороший цей зарядний пристрій - це тим, що у нього є шнур для зарядки від запальнички автомобіля.
Quote (Bandalak)
А скільки часу вони заряджаються?

Ніколи не фіксував час, але довгенько.
Quote (Bandalak)
Краще вже ходити з акамулятором від Яви у торбі!

Краще уже від КАМАЗА, щоб хтось на візочку возив за оператором.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Quote (ssh)
Зарядне треба буде докупити. У комплект Соні 2100 воно не входить.

Офанаріли розробники взагалі. Продаєте таку дорогу камеру і без зарядного.
Скупити всі аксесуари до цієї камери, вийде вартість на 50% дорожча. Невже не можна було в комплект і зарядку включити?
Quote (ssh)
Мені завжди хватало двох: рідний - NP-F570 і додатковий - NP-F960.

Я дивився в інтернет-магазинах, там написано, що в комплектацію входить акум NP-F370 і що його хватає на близько 70 хвилин зйомки. Тут також партачать?

Також в характеристиках прочитав, що в комплектацію входить адаптер переменного тока. Через нього заряджати не можна?

Ogorodets Дата: Нд, 11.05.2008, 23:53 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
адаптер переменного тока

Адаптер переменного тока - это обычная "обманка", которая соединяется с зарядным (которого нет), питающимся от сети переменного напряжения и камеру. Вставляется в то место камеры, где батарейка была. Из 220 В делается 7,2 В под Панас (не знаю для Сони сколько).
ssh Дата: Нд, 11.05.2008, 23:53 | Повідомлення № 8
Офанаріли розробники взагалі. Продаєте таку дорогу камеру і без зарядного.

На відміну від Папаса Соня може заряджати акумулятори. Якщо зйомки маштабні, то маючи навіть два акумулятори про які я писав вище вам їх на перших порах (поки нові) хватить. На випускний точно. Для перестраховки, коли не знімаєте, можна ставити камеру на зарядку. Далі прийдеться купити зарядне.
Я дивився в інтернет-магазинах, там написано, що в комплектацію входить акум NP-F370 і що його хватає на близько 70 хвилин зйомки. Тут також партачать?

Не знаю. Моя камера і знайомих, які купляли раніше Соні комплектувалася акумулятором NP-F570. Можливо зараз комплектують NP-F370. Подивіться по інших інтернет-магазинах.

Додано (09.05.2008, 01:09)
---------------------------------------------

Quote (Ogorodets)
делается 7,2 В под Панас (не знаю для Сони сколько).

Тоже 7,2
Yura_Shrol Дата: Нд, 11.05.2008, 23:53 | Повідомлення № 9
Вставлю своїх п'ять копійок.
Quote (ssh)
Краще уже від КАМАЗА, щоб хтось на візочку возив за оператором.

Навіщо так круто. Коли в мене стало питання про акумулятори, і купувати за багато долярів не хотілось поступив наступним чином.
Взяв акумулятор від УПСа (один 3,3 А/год, другий 5,5 А/год), відрізав йому дві банки і получилось супер. Отого слабшого практично повінстю вистачає на один день весілля, з підзарядкою то точно вистачить. Отого більшого з лихвою вистачить на день, ще й підсвіточку можна присокирити.
Переваги (на мою думку) такого вирішення:
1. Напруга обрізаного акума в межах норми
2. Не потрібні ніякі перетворювачі (наприклад з 12В на рідних 7,2В), які мають привичку виходити з ладу. Вмикається за допомогою стандартного шнуру в гніздо від адаптера. (Панасонік)
3. Не такий він уже й важкий (а ще обрізаний). Ношу в напоясному гаманці, практично не заважає.
4. Не потече, адже він гелевий (папір щедро просочений кислотою, але так що не тече) кладіть як забагнеться.
5. Ціна. (Отой менший в районі 70грн, більший - не купував, витягнув з УПСа)
Да. Зарядку зварганив сам, хоча можна підібрати і заводське. На ніч поставив, і в бій.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 23:53 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Yura_Shrol, цікава ідея, тільки тут порушується питання мобільності, адже ви не вставите дані акуми в камеру. Мене взагалі цікавить питання, як ви їх під’єднуєте до камери.
Наступне: потрібно купувати УСП і розбирати його.
Quote (Yura_Shrol)
Ціна. (Отой менший в районі 70грн

Де його можна купити?
Quote (Yura_Shrol)
Да. Зарядку зварганив сам

Як саме?
Зробіть, будь-ласка, фото ваших акумів і викладіть на форум. В графічному вигляді інформація сприймається краще. tongue
Yura_Shrol Дата: Нд, 11.05.2008, 23:53 | Повідомлення № 11
Питання мобільності не порушується взагалі. Розмір і вага (приблизно) 10*6*6см 900г, і 11*5*10см 1.4кг. Зручно поміщаються на поясі. За день весілля втоми від них не відчувається. До них припаяне гніздо, таке як в панасовському адаптері. І від нього до камери (в стандартне гніздо від адаптера) йде рідний шнур. Для зручності шнур заправляю в рукав, так що його практично не видно, і ніхто не зачіпить.
В нашому обласному цетрі є магазин, де їх продається багато. Від маленьких і до конкретно великих, різної форми. На любий смак знайдеться. Встановлюються вони не тільки в УПСи, але й в охоронні системи. Так що шукайте.
Зарядка зроблена на основі двох інтегральних схем: стабілізатора струму і стабілізатора напруги. Стабілізатор струму підтримує заданий струм (0.1 від ємності акума) а стабілізатор напруги обмежує максимальну напругу. Є імпортні мікросхеми, які поєднють в собі і те і інше.
Фото зроблю з неділі і викладу.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 23:53 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Yura_Shrol, дякую за роз’яснення.
Я для соні не пожалкую, куплю рідний.
А ваш варіант, можливо, підійте при використанні додаткового світла.
Ogorodets Дата: Нд, 11.05.2008, 23:54 | Повідомлення № 13
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
А ваш варіант, можливо, підійте при використанні додаткового світла.

Вот-вот. У меня давно идея собрать в наплечный рюкзачок конструкцию из сухих аккумуляторов, чтобы минимум 15-17 ампер/часов было. При 50-ваттной лампе должно хватить на всю свадьбу. (если не до 5:00 снимать).
ssh Дата: Вт, 13.05.2008, 02:35 | Повідомлення № 14
Quote (Yura_Shrol)
Питання мобільності не порушується взагалі. Розмір і вага (приблизно) 10*6*6см 900г, і 11*5*10см 1.4кг.

А два-три весілля підряд?
Я для соні не пожалкую, куплю рідний.

У Соні добрі акумулятори. Не пожалкуєте. Вони тих грошей варті (головне, щоб щось не підсунули). І про всякі незручності можете забути. Ви вільні від всяких дротів і сумок, і голова не болить (а раптом розрядиться; а чи добри зарядився) - а це головне.
Bandalak Дата: Вт, 13.05.2008, 11:13 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Yura_Shrol)
Колір можна поміняти світлофільтром.

Якщо у спектрі "білого" світлоідіота червоного кольору немає взагалі - то ніякий фільтр його не вродить! Краще брати гібридне світло з ламп та світлодіодів.

Quote (Yura_Shrol)
Не потрібні ніякі перетворювачі (наприклад з 12В на рідних 7,2В),

Я таким перетворювачем користуюся вже років 15. Працює без збоїв. Але ідея обрізання акамулятора мені подобоєтья. Я попробую купити якись акамулятор від Упся так десь ампер на 20 і обрізати. Я все операторське життя ношу в сумці акамулятор від Яви і мабуть зовсім без сумки я вже не зможу, чогось буде не вичстачати на плечі! (жарт).
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Живлення відеокамер (Про "рідні" та альтернативні акумулятори до відеокамер.)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.