Нд, 17.12.2017, 16:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Накамерне світло (Все про додаткове освітлення)
Накамерне світло
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 22:49 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Говорити про можливі варіанти додаткового освітлення.
Де можна придбати, які види є, скільки коштує.
Прошу ділитись досвідом.

Про світло для зйомки ми вже говорили в різних вітках. Прийшов час створити дану тему і обговорити цю проблему по-новому. Отож, прохання всіх висловитись, хто і як вирішив питання з освітленням.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ogorodets Дата: Ср, 14.05.2008, 21:50 | Повідомлення № 16
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Yura_Shrol)
Чи я неправ?

Согласен. А для рассеянного света - спросите у вашего химика как сделать матовое стекло. В принципе, все так и есть...
ssh Дата: Чт, 15.05.2008, 01:24 | Повідомлення № 17
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Ogorodets)
Заливные аккумы, типа от "Явы" хороши пока не потекли. А если потекут...

Колись брав у тролейбусному депо щолочні акумулятори, досить класна річ - довго тримають.
Quote (Ogorodets)
Мне реально не хватает 50 ВТ. 100 Вт сильно слепит - это факт, а 50Вт - не всегда хватает. Оптимальный вариант для меня - 75 Вт.

І це нормально, тому що ми говорим про камери з різною чутливістю.
Yura_Shrol Дата: Пт, 16.05.2008, 21:16 | Повідомлення № 18
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
А як на рахунок люмінісцентного накамерного світла? Хтось щось чув? Добре чи погано? ККД такого світла мабуть найбільший із всіх можливих, крім того ці лампи дають м'ягке розсіяне світло.
Bandalak Дата: Сб, 17.05.2008, 09:37 | Повідомлення № 19
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (Yura_Shrol)
А як на рахунок люмінісцентного накамерного світла?

А що є такі лампи в продажі?
Yura_Shrol Дата: Сб, 17.05.2008, 10:40 | Повідомлення № 20
Хоть відбавляй. Називаються енергозберігаючі лампочки. 23Вт-на лампочка евівалентна 120Вт-ній традиційній. Правда вони на 220В. Але через перетворювач (наприклад блокінг генератор) елементарно запускаються від 12В.
Ось тут http://www.video-fon.com/acsesuar.htm є приклад саморобного такого світла.
Bandalak Дата: Сб, 17.05.2008, 13:29 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Quote (Yura_Shrol)
Правда вони на 220В.

А, ось Ви про що!
Мені робота таких ламп категорично не подобається!
Недавно знімав у ресторані, де були тільки такі лампи закручені у стелі, штук 20, по 20 Вт. Так баланс кольору я встановити так і не зміг нормально! Пробував різні варіанти. Врешті коли подивився на комні, то у всіх гостей морди були зелені, як у водяної жаби! Прийшлося експортувати у відеоряд ТАR і обробляти у фотошопі у автоматичному режимі різними фільтрами, в основному Color Mechanic Pro. Потім назад імпортувати ряд у прем'єру!
Дуже забавно вийшло, більше так не хочу!
ssh Дата: Сб, 17.05.2008, 14:21 | Повідомлення № 22
Quote (Bandalak)
А, ось Ви про що!
Мені робота таких ламп категорично не подобається!
Недавно знімав у ресторані, де були тільки такі лампи закручені у стелі, штук 20, по 20 Вт. Так баланс кольору я встановити так і не зміг нормально! Пробував різні варіанти. Врешті коли подивився на комні, то у всіх гостей морди були зелені, як у водяної жаби! Прийшлося експортувати у відеоряд ТАR і обробляти у фотошопі у автоматичному режимі різними фільтрами, в основному Color Mechanic Pro. Потім назад імпортувати ряд у прем'єру!
Дуже забавно вийшло, більше так не хочу!

Мені подобається. В ресторанах з такими лампами досить світло + накамерне світло про яке я писав + хороша камера (ручне регулювання баланса білого кольору) і ніяких проблем (навіть не виставляю світло)
Quote (Yura_Shrol)
Ось тут http://www.video-fon.com/acsesuar.htm є приклад саморобного такого світла.

це світло тут і реклаується на Соні 2100 (хоча це не означає, що він його використовує)

Додано (17.05.2008, 14:21)
---------------------------------------------
Хоча сам хочу купити накамерне світло на дві лампочки різної потужності під акумулятори Соні, щоб не залежати ні від яких дротів.

Yura_Shrol Дата: Сб, 17.05.2008, 21:59 | Повідомлення № 23
Може це не такі лампи. Може це старі, циліндричні і довгі. При них можуть бути проблеми через стробоскопічний ефект. Ці ж працюють на високих частотах.
В мене в дома встановлена така лампочка то ніяких проблем при домашній зйомці не маю. Камера нормально автоматично ловить баланс білого.
ssh Дата: Нд, 18.05.2008, 00:22 | Повідомлення № 24
Quote (Yura_Shrol)
Ці ж працюють на високих частотах.
В мене в дома встановлена така лампочка то ніяких проблем при домашній зйомці не маю. Камера нормально автоматично ловить баланс білого.

Я також перепробував різні лампи. Дуже добрі лампи фірми "Lummax" - є три відтінки кольору (мені сподобався природній), дають рік гарантії. Доречі виготовлені в Рівному спільне підприємство Україна, Німеччина.
Bandalak Дата: Нд, 18.05.2008, 10:52 | Повідомлення № 25
Лідер форуму
Quote (Yura_Shrol)
Може це не такі лампи.

Може і не ті, але подібні. Я їх у руках не тримав.

А сам ліхтар у нього реально купити? Він висилає на Україну?

Yura_Shrol Дата: Нд, 18.05.2008, 22:23 | Повідомлення № 26
Quote (Ogorodets)
А для рассеянного света - спросите у вашего химика как сделать матовое стекло.

У фізкабінеті найшлися класні матові скляні пластинки. Мабуть оброблені на піскоструї.
Ogorodets Дата: Пн, 26.05.2008, 03:01 | Повідомлення № 27
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
А сам ліхтар у нього реально купити? Він висилає на Україну?

Уважаемые. Купите себе нормальный проффонарь и не морочьте голову с диодами, с подойдет-не подойдет. Купите, будете уверены в завтрашней съемке, в отличном качестве картинки и видон у фонаря, не сравнить с самопалом. Если бы все было бы так просто с накамерным светом - это бы на каждом углу продавалось бы.
Bandalak Дата: Вт, 27.05.2008, 13:09 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Купите себе нормальный проффонарь и не морочьте голову с диодами

А сколько єто стоит?

Може порадите якусь конкретну модель?

Myroslav Дата: Вт, 27.05.2008, 22:32 | Повідомлення № 29
Тут живе...
Рейтинг: 11
Arina 100 KIT

Накамерный светильник с креплением, 4-х створчатые шторки, дихроичный фильтр (5500К) Осветительный прибор со шторками, лампочка, батарея в кофре, зарядное устройство. $160.00

Або можна Logocam LE2-S(X)

Накамерный светильник без аккумулятора. Снабжен кабелем 0.5-0.7м и разъемом XLR-4pin папа. Универсальное накамерное крепление. Выключатель. 4 шторки и защитное стекло фильтр включены в стоимость. $137.50

або ще Luxmen VS-100DF KIT

Осветительный набор Luxmen. Комплектуется на основе накамерного светильника VS-100DF. Включает: осветительный прибор с креплением, 2-х створчатые шторки, лампочка, батарея в кофре, зарядное устройство. $135.00

Я буду вибирати Аріна або Люксмен. Аріну ще не бачив зблизька а ось Люксмен непоганий. Є звісно дорожчі моделі, але для нас вистачить і таких (!!!моя думка!)
А це ось сайт тв проект звідки я це усе взяв. В магазині товар дають навіть у руках потримати. ( Це не реклама, а просто розповідаю, бо сам довго шукав де в Україні можна купити такі речі.)

Відредаговано: Myroslav - Вт, 27.05.2008, 22:33
Ogorodets Дата: Вт, 27.05.2008, 23:40 | Повідомлення № 30
Назавжди з нами
Quote (Myroslav)
Я буду вибирати Аріна або Люксмен. Аріну ще не бачив зблизька а ось Люксмен непоганий.

У меня и Арина и Люксмен. В принципе, одинаковые. Один плюс у Арины: намного удобней и практичней сам светильник.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Накамерне світло (Все про додаткове освітлення)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.