Ср, 22.11.2017, 00:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Накамерне світло (Все про додаткове освітлення)
Накамерне світло
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 22:49 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Говорити про можливі варіанти додаткового освітлення.
Де можна придбати, які види є, скільки коштує.
Прошу ділитись досвідом.

Про світло для зйомки ми вже говорили в різних вітках. Прийшов час створити дану тему і обговорити цю проблему по-новому. Отож, прохання всіх висловитись, хто і як вирішив питання з освітленням.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Yura_Shrol Дата: Нд, 11.05.2008, 22:54 | Повідомлення № 2
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Важкувато буде носить 15-17 А/год на плечах. Моя мрія - світлодіодне накамерне світло. Економія енергії, і відповідно, менший по ємності акумулятор (читай легший по масі). Але фабричне надто дороге. А саморобне - пока не можу знайти підходящі світлодіоди. Хоча є, в рекламних проспектах, які мають тепле біле випромінювання (приблизно 3000К, близьке до температури випр. галогенки і достатню потужність), але не можу знайти в продажі.
Недавно надибав інформацію про те, що один зварганив прожектор із 900 світлодіодів, які розміщені у вигляді шайби навколо об'єктиву камери. Пише що супер. Потужне, без тіней, економне. Але якось важкувато наважитись на повторення його конструкції.
Але прийдеться щось робити. Сьогодні накамерне світло (галогенка десь на 20Вт) скоренько з'їла акумулятор, про який писав вище. Прийшлось міняти. То не вихід.

Відредаговано: Yura_Shrol - Нд, 11.05.2008, 22:35
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 16:48 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Пока пользуюсь двумя галогеновыми профессиональными накамерными фонарями: Luxmen и Arina (мощность 50Вт и 75 соответственно). Аккумулятор в наплечной сумке - 5 кг. На свадьбу этого комплекта вполне хватает без подзарядки. Свет рассеянный, ровный, температура света в норме. Доволен. Видел светодиодные фонари - не то пальто. Единственный плюс - дешево и легко.
В планах купить профессиональное освещение Recam (4 штатива под галогены, четыре зонта для рассеивания света, ну и четыре лампы, мощностью 1000 Вт). Лампы оснащены реостатом для регулирования мощности света (от 250 Вт до 1000). Если поставить в кафе эту установку по четырем углам - проблема с освещением помещения будет решена. В принципе и накамерник будет не нужен.
Стоит это хозяйство 1100$, весит 68 кг.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 12.05.2008, 21:18 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Ogorodets)

Не по карману.
Quote (Ogorodets)
Пока пользуюсь двумя галогеновыми профессиональными накамерными фонарями: Luxmen и Arina (мощность 50Вт и 75 соответственно)

Скажіть, будь-ласка, скільки коштує 1 фонар на 50 Вт?
Quote (Ogorodets)
Аккумулятор в наплечной сумке - 5 кг

А скільки коштує акум? І чи не можна знайти меншої маси, скажімо 2 кг?
Питаю тому, що в четвер-п’ятницю маю придбати камеру і для мене зараз дуже актуальне питання про накамерне світло.
Останнє: ви при зйомці фонар тримаєте в руці?
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 22:11 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Продается это дело в комплекте: светильник +аккумулятор. Я покупал оба фонаря в Москве: один в Видеомаксе, другой - на Горбушке.
В светильнике, по умолчанию, стоит лампочка 100 Вт, но она быстро садит аккум. Лампочку меньшей мощности можно купить на любом рынке: главное, чтобы расстояние между контактами совпадало (стоит лампочка 5-6 грн.). Аккумулятор отдельно не продается (по крайней мере я никогда не видел). Аккум упакован в сумочку на ремешке. Носится на плече. В принципе, я его не чувствую, т.е. дискомфорта от аккумулятора не ощущаю. Возможно привык уже. Время зарядки аккума 8-9 часов. Количество зарядок: при зарядке полностью разряженного - 800 раз, при зарядке частично разряженного - 400 раз.
Где-то в недрах форума уже писал, что хочу склепать самодельный аккумулятор в наплечный рюкзак. Думаю, будет удобно.
Myroslav Дата: Пн, 12.05.2008, 22:11 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Quote (Yura_Shrol)
А саморобне - пока не можу знайти підходящі світлодіоди. Хоча є, в рекламних проспектах, які мають тепле біле випромінювання (приблизно 3000К, близьке до температури випр. галогенки і достатню потужність), але не можу знайти в продажі.

такі світлодіоди продаються у магазинах радіотоварів або схожих. Вартість залежить від потужності, у нас від 30 грн за штуку і аж по..........

Quote (Yura_Shrol)
Користувався невеличким китайським світлодіодним ліхтариком (28 світлодіодів) трохи мало і світло віддає синім. Потрібно щось міняти.

У мене пройдений етап, ставив жовтий фільтр на скло. Скажу так, хай дорого але краще використовувати промислове накамерне світло. Я хочу знайти LUXMEN 313KD VIDEO QUTFIN KIT, але не можу його знайти в Україні.
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 22:13 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Quote (Myroslav)
Я хочу знайти LUXMEN 313KD VIDEO QUTFIN KIT,

В июле буду ехать в Москву - могу привезти.
Myroslav Дата: Пн, 12.05.2008, 22:15 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Рейтинг: 11
Quote (Ogorodets)
Продается это дело в комплекте: светильник +аккумулятор. Я покупал оба фонаря в Москве: один в Видеомаксе, другой - на Горбушке.В светильнике, по умолчанию, стоит лампочка 100 Вт,

Ось про це я і говорю LUXMEN 313KD VIDEO QUTFIN KIT , тільки в Україні не можу знайти cry
А яка його вартість?
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 22:18 | Повідомлення № 9
Назавжди з нами
В районе 800-1000 грн. Кстати, мне Arina больше понравилась, чем Luxmen

Відредаговано: Ogorodets - Пн, 12.05.2008, 22:19
ssh Дата: Вт, 13.05.2008, 02:39 | Повідомлення № 10
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Ковальчук_Олександр)
Скажіть, будь-ласка, скільки коштує 1 фонар на 50 Вт?

Камера Соні досить чутлива. Я би вам не радив купляти такий фонар, буде засвічувати.
Користуюся накамерною лампою від Панаса 3000 - 10 ВТ, 12 V. Якщо знімати менше метра, то засвічує також(потрібно працювати в ручному режимі, щоб корегувати). Інколи виставляю світло для зйомки, але накамерним світлом всеодно користуюсь. Акамулятори для цього використовую від китайських фонарів (два по 6V, 4.5Ah з'єднані між собою, вони значно легші чим акумулятор від упса). Заряджаю звичайним зарядним пристоєм для автомобілів. Використовую за весілля 1-2(коли нові), якщо ні, то 3-4.
У акцесуарах Соні є підсвідка на дві лампочки різної потужності під акумулятори Соні. Дивився недавно на ринку, коштує 720- 750 гр. Якщо акумулятор NP-F960 і використовувати лампочку меншої потжності то згідно інструкції його вистачить на 3 години неприривної роботи.
Quote (Ogorodets)
В планах купить профессиональное освещение Recam (4 штатива под галогены, четыре зонта для рассеивания света, ну и четыре лампы, мощностью 1000 Вт). Лампы оснащены реостатом для регулирования мощности света (от 250 Вт до 1000). Если поставить в кафе эту установку по четырем углам - проблема с освещением помещения будет решена. В принципе и накамерник будет не нужен.

Це круто, але накладно для малих приміщень і великої кількості народу. Ну і відповідно потрібно буде піднімати ціну за роботу, а також їздити на весілля на власному транспорті.

Додано (13.05.2008, 02:39)
---------------------------------------------
коштує один акумулятор на 6V, 4.5Ah - 10-14гр. (оптова ціна), можливо зараз трохи більше. В роздріб 18-22гр.

Bandalak Дата: Вт, 13.05.2008, 09:53 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
Аккумулятор отдельно не продается (по крайней мере я никогда не видел).

Продається від ЯВИ. Він теж має 5 кг. і 9 А/год. коштує 75 грн. Його вистачає на 3-4 роки!

А взагалі накамерне світло обовязково повинно регулюватися. Більшість людей не люблять коли їм у темряві світять жорстким напрямленим світлом прямо в очі! Цей психологічний ефект треба враховувати.

Зовнішні фонарі - це класна штука. У мене є 2 по 1 кВт. Але у деяких ресторанах їх не дозволяють класти, а якщо і дозволяють, то під час танців виключають, щоб було видно світлові ефекти дискозалу.
Тому, я вважаю, що краще взяти камеру з хорошою чутливістю і мінімумом шумів, а освітлення виставляти лише там де вже край. Накамерне світло обовязково має бути. Без нього нікуди!

Yura_Shrol Дата: Ср, 14.05.2008, 14:39 | Повідомлення № 12
Колеги з Вінниці або близьких районів. У вашому обласному центрі є магазин "Радіосвіт" вул. 600-ліття, 15. В ньому продаються потужні світлодіоди (1-5Вт) тепло-білого кольору свічення (3200К). Якби ви мали змогу подивитися як вони світять, пощупати їх руками і прикинути, чи можна їх використати для світлодіодної підсвітки. По параметрах вроді підходять. Якщо вас це зацікавить відвідайте той магазин і дайте знати про результати. Якщо підсвітка зможе з них получитися, то чи не можна через вас придбати ці світлодіоди. Як ви думаєте - яка сумарна потужність повинна бути у цих світлодіодів? Аналогічний товар є на радіоринку в Києві, але їхати туди спеціально накладно. Якби хтось з Києва теж на це подивився? Може в інших містах є аналогічні світлодіоди, бо в нас пока не найщов.
Ogorodets Дата: Ср, 14.05.2008, 14:54 | Повідомлення № 13
Назавжди з нами
Ковальчук_Олександр, лучше не экспериментируйте, берите профессиональный свет. Заливные аккумы, типа от "Явы" хороши пока не потекли. А если потекут...
Относительно пересвета: коль вы уже долгое время банчите видеосъемкой - об автомате нужно забывать. В автомате и при ярком солнце реальный пересвет. Нужно на 99% работать ручками, а автомат ставить для таких сцен как съемка из машины т.д.
Quote (ssh)
Користуюся накамерною лампою від Панаса 3000 - 10 ВТ, 12 V.

Мне реально не хватает 50 ВТ. 100 Вт сильно слепит - это факт, а 50Вт - не всегда хватает. Попадаютя такие помещения, где свет как в бункере у Гитлера, а осветить надо расстояние 3-4 метра. Оптимальный вариант для меня - 75 Вт. Аккума хватает где-то на 1ч.10 мин и свет нормальный.
Bandalak Дата: Ср, 14.05.2008, 16:28 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
Мне реально не хватает 50 ВТ

Для Сони 2100 и 10-15 Вт хватит!

Додано (14.05.2008, 16:28)
---------------------------------------------
Багато людей дуже не люблять потужне світло в очі!

Yura_Shrol Дата: Ср, 14.05.2008, 20:28 | Повідомлення № 15
Quote (Ogorodets)
Лампочку меньшей мощности можно купить на любом рынке: главное, чтобы расстояние между контактами совпадало (стоит лампочка 5-6 грн.).

Звичайна лампочка підійде до професіональної підсвітки? Вона має власний рефлектор чи залишається рефлектор від проф світла? Якщо має власний нормальний рефлектор то навіщо багато платити за проф світло. Акумулятор коштуватиме приблизно 100-150грн, лампочка 5-6, димера виготовити думаю великої складності і ціни не буде, а корпус можна постаратися виготовити гарненький. Чи я неправ?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Накамерне світло (Все про додаткове освітлення)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.