Нд, 24.09.2017, 15:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Вибір відеокамери (Устарівший матеріал з підрозділу "Відеомонтаж")
Вибір відеокамери
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:29 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Cьогодні я говорив з Юром, він казав що після 8 березня може привезти 3 штуки по 12000 грн. з Москви. Гарантія 3 роки. Також тамє акамулятори, світло, приклад та ширококутний об'єктив (за окремі гроші)!

Bandalak, я швидше всього буду брати. Зможете замовити?

Добавлено (19.02.2008, 20:58)
---------------------------------------------
До речі, не погані відгуки про камеру Sony HDR-HC1E. Що скажете?

Bandalak Дата: Пн, 21.04.2008, 20:29 | Повідомлення № 17
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
Bandalak, я швидше всього буду брати. Зможете замовити?

Замовимо після 1 березня

До речі, не погані відгуки про камеру Sony HDR-HC1E. Що скажете?

Не знаю. Це міні ДВ, чи ХДВ?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:29 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Не знаю. Це міні ДВ, чи ХДВ?

ХДВ. До того ж, 1 матриця 1/3, малий діаметр фільтра, електронний стабілізатор, мінімальне освітлення 6 люкс.
Коротше, повне... єрунда. А коштує 1900 $
ssh Дата: Пн, 21.04.2008, 20:29 | Повідомлення № 19
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
ХДВ. До того ж, 1 матриця 1/3, малий діаметр фільтра, електронний стабілізатор, мінімальне освітлення 6 люкс.
Коротше, повне... єрунда. А коштує 1900 $

Ви самі дали відповідь
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:30 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
У мене є можливість через знайомих дістати камеру Panasonic nv GS500 з Китаю за ціною $1060. Як гадаєте, варто її брати? Чи брати все-таки Соні VX2100Е? Річ у тім, що я наврят чи буду знімати весілля, тай в нашому районі останнім часом вони значно рідше відбуваються, часто по різноманітних кабаках, де закріплені свої оператори. Пам’ятається, була розмова, що ця камера досить не погано знімає і є кращою серед любительських. В Україні її ніде немає, а в Китаї виявляєтсья ще завалялася.
Ogorodets Дата: Пн, 21.04.2008, 20:30 | Повідомлення № 21
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
GS -500 прекрасная камера по качеству картинки. Но по управлению настройками она на порядок хуже чем GS-400, а тем более Sony VX 2100E. Особенная заморочка - это джойстик и отсутствие кольца фокусировки. На мой взгляд - коль вы скопили денег на 2100, то лучше дождаться ее появления. А предпосылки к этому уже намечаются. На Видео-Монтажере появилась информация о том, что временное отсутсвие Соньки связано с таможней, но вроде бы как в ближайшее время проблема должна решиться и Соньки появятся в большом количестве и по нормальной цене в России, а затем в Украине.
Я тоже в очереди стою на Соньку и буду ждать до последнего.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:30 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Дякую за слушну пораду. Я можу чекати максимум до кінця квітня. Але чув що камери до цього часу піднімуться в ціні, особливо 2100-та, оскільки вона дуже популярна. По розумні ціні її дійсно варто брати. А розумною ціною я вважаю 12-12,5 тис. грн. Також говорили, що її ще не зняли з виробництва, про що написано на офіційному сайті Соні. Але те що вона в Україні рідкість - факт.

Добавлено (03.03.2008, 01:05)
І ще одне: окрім камери прийдеться зразу брати додатковий акумулятор, а це здається ще 150 зелених і мабуть світло, та ще й дешеву камеру для заливки відео на комп. І того: +500 дол.

Ogorodets Дата: Пн, 21.04.2008, 20:30 | Повідомлення № 23
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
На данный момент она редкость и в России. Коллеги по видеоцеху из Ростова говорят, что только в самом дорогом магазине видеотехники она есть и ее цена 85000 рублей. Это слишком.
Как только камеры появятся в России - через неделю они будут и у нас. Я думаю до конца апреля все образуется.
Bandalak Дата: Пн, 21.04.2008, 20:30 | Повідомлення № 24
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Я тоже в очереди стою на Соньку и буду ждать до последнего.

Так, так і тільки так.
Я теж чекаю цю камеру, всі інші мене не цікавлять з різних причин. Лиш появиться по моїх каналах - дам знати!

Quote (Ogorodets)
Как только камеры появятся в России - через неделю они будут и у нас.

У Німеччині їх теж тимчасово немає. Звідти у наших магазинах канали теж є і дешевші, чим з Росії!
Varkan Дата: Пн, 21.04.2008, 20:30 | Повідомлення № 25
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Дякую за слушну пораду. Я можу чекати максимум до кінця квітня. Але чув що камери до цього часу піднімуться в ціні, особливо 2100-та, оскільки вона дуже популярна. По розумні ціні її дійсно варто брати. А розумною ціною я вважаю 12-12,5 тис. грн. Також говорили, що її ще не зняли з виробництва, про що написано на офіційному сайті Соні. Але те що вона в Україні рідкість - факт.
Додано (03.03.2008, 01:05)
І ще одне: окрім камери прийдеться зразу брати додатковий акумулятор, а це здається ще 150 зелених і мабуть світло, та ще й дешеву камеру для заливки відео на комп. І того: +500 дол.

Цікаво за скьльки часу ви відбиваєте затрати?

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:31 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)
Цікаво за скьльки часу ви відбиваєте затрати?

З моєю інтенсивністю роботи - 3-4 роки.
Але... Можна буде зайнятись і більш серйозніше. Дехто такі камери відбиває за сезон.

Добавлено (03.03.2008, 18:48)

Quote (Bandalak)
Так, так і тільки так.Я теж чекаю цю камеру, всі інші мене не цікавлять з різних причин. Лиш появиться по моїх каналах - дам знати!

Ну що ж, чекаємо!
Varkan Дата: Пн, 21.04.2008, 20:31 | Повідомлення № 27
Викладач ВУЗу
З моєю інтенсивністю роботи - 3-4 роки.

в мене кмера соні 22 (мильниця) і через 1 рік та 11 місяців полетів жк екран (знімаю тільки сімю) добре що гаратія на 2 роки, а то ремонт обійшовся мінімум в 60 доларів. А тепер питання чи витримає та камера і обладнання 4 роки, і чи не сильно застаріє вона за цей час?

Bandalak Дата: Пн, 21.04.2008, 20:31 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Quote (Varkan)
А тепер питання чи витримає та камера і обладнання 4 роки, і чи не сильно застаріє вона за цей час?

Вовка боятись - у ліс не ходити!
Ця камера найкраща з існуючих у світі. Во ще скоро морально не застаріє. А щоб служила довше - треба берегти.
Таку камеру я б від бив за 1-2 сезони!
Varkan Дата: Пн, 21.04.2008, 20:31 | Повідомлення № 29
Викладач ВУЗу
Quote (Bandalak)
А щоб служила довше - треба берегти

ну я своєю тоже в футбол не грав.
після придбання відразу купив сумку і носився з нею як з малою дитиною (пилинки здував).

і питання в тему - якими касетами ви користуєтесь?

ssh Дата: Пн, 21.04.2008, 20:31 | Повідомлення № 30
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Varkan)
А тепер питання чи витримає та камера і обладнання 4 роки, і чи не сильно застаріє вона за цей час?

Вона в мене прослужила вже 4 роки і як бачите не застаріла.

Добавлено (04.03.2008, 18:06)

згоден з Ogorodets. Раз ви уже назбирали на Соні 2100 - то не раджу розмінюватись на дешевшу камеру.
А за те, що по різноманітних кабаках закріплені свої оператори журитися сильно не потрібно. Навчіться добре знімати та монтувати - це основне. Ці ж кабаки заказують люди і вони також можуть поставити свій ультиматум - оператор знімає мій. Світло потріно купити (на перших порах можна обійтись і прожектором, якщо зйомка відбувається у одному приміщенні). Акумулятор в мене рідний Soni Np-F570 , ще досі тримає 1-1.5 години з дісплеєм (провда дехто із знайомих говорили, що в них довго не тримав майже зразу - тому, це треба буде перевірити на практиці). Всі, що купляв додаткові Soni Np-F960 через рік умирали,ось такий непоганий CAVEj CV-960L - майже 2 роки інтенсивної зйомки. Я теж перших півтора місяці знімав тільки рідним акумулятором, правда купив окреме зарядне. В комплекті був шнур з допомогою якого в машині від запальнички можна було заряджати акумулятор. А дешевої камери так і не купляв. Може коли куплю ще одну Соні то тоді. Те, що ціна буде більшою - це ажіотож. Навіть якщо і буде то на декілька відсотків.

Відредаговано: ssh - Вт, 04.03.2008, 19:10
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Вибір відеокамери (Устарівший матеріал з підрозділу "Відеомонтаж")
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.