Пт, 22.09.2017, 18:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Вибір відеокамери (Устарівший матеріал з підрозділу "Відеомонтаж")
Вибір відеокамери
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:26 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Переміщений в коризину устарівший матеріал з підрозділу "Відеомонтаж" теми Оптимальний вибір цифрової відеокамери
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:27 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
А вам добра рада: беріть 500 - й Панас, поки і його не зняли з виробництва. Наступна за якістю картинки і є ця Соні.

Я ще добре подумаю, мабуть візьму 500 - й Панас, оскільки мені сподобалась ця камера. І думаю, так як це не основна моя робота, то мені його з головою вистачить. Адже я всього зняв за рік лише 4 свята в дитсадку, 2 концерти в БК, зробив відеовінетку для 9-х класів і цього року перший раз знімаю випуск. Я ще не пробував знімати весілля, хоч і була 1 пропозиція. Куплю нову камеру, подивлюсь. Для мене принциповим в камері є шум (точніше його відсутність). Хочеться чіткої картинки без шумів. Яка ціна такої камери? І чи якісно вона пише звук?
SLKuty Дата: Пн, 21.04.2008, 20:27 | Повідомлення № 3
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Quote (Ogorodets)
беріть 500 - й Панас, поки і його не зняли з виробництва. Наступна за якістю картинки і є ця Соні.

Повністю підтримую такий вибір. Жаль що Панасонік 400 зняли з виробництва він все таки кращий за 500.
Мені здається, що і Соні 2100 зараз важко дістати.
Мені недавно показували Сенон - стареньку, маленьку але цифрову любительську камеру. Привезену десь ззаграниці. В ній ОПТИЧНА стабілізація запис на мініДВ касету і прекрасна передача кольору при доброму освітленні . Жаль що в нас такі не продаються.

Ogorodets Дата: Пн, 21.04.2008, 20:27 | Повідомлення № 4
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
І Панас 500 і Сонька 2100 вже зняті з виробництва. Єдині місця, де їх можна знайти - супермаркети типу «Фокстроту» в невеликих містах.
Ні Панасоник, ні Соні не випустили нічого подібного плану в цих цінових діапазонах. Соні в основному робить упор на HDV камери. Зокрема така Соня як FX1 коштує 3500$. В принципі, та ж 2100, тільки з підтримкою HDV і трохи гірше по освітленості.
Трохи покрутіше чим Соні 2100 - Панасоник DVX -100. Без HDV, та зате стоїть 3000-3200$.
Тут, я думаю, думати треба швидше, тому як зволікання реально ударить по кишені.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:27 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Зволікати не буду. Я готовий викласти свої кровно зароблені. У мене друзі в комп’ютерній фірмі працюють і закуповують товар в Києві. Я попрошу їх, щоб цього тижня подивились на рахунок камер Соні 2100 і Панаса 500, може ще знайдуть де. А якщо не знайдуть, то що ж брати? Бо я так зрозумів, що тягнути різину вже далі нікуди.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:27 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Ще порився в інеті і знайшов Panasonic AG-DVC30E. Коштує в районі 2000$ і здається ще не знята з виробництва, 3 матриці, по 1/4" кожна. Тільки говорять, мікрофон поганий, але ж можна купити окремо.
Але мені камера дуже сподобалась. Що скажете? Чи може й вона знята з виробництва?

Добавлено (04.02.2008, 01:04)
---------------------------------------------
Блін, точно зняли з виробництва. Всі хороші камери зняті з виробництва, одні мильниці залишились, що ж це таке.

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:27 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Відчуваю я, що скоро виставлять на продаж щось рпинципово нове.Може не поспішати з покупкою?Я напевно ще рік або два почекаю.

Мені потрібно терміново взяти, тобто постаратись щось найти із вище перечислених. А чекати максимум я можу до квітня місяця.
Ще наткнувся на непогану Canon XM2, але однозначно гірше Соні 2100, а ціна 2300 дол. і вище. Я вже готовий Соньку взяти, про неї в основному пишуть дуже хороші відгуки. Може ще найду, бо панаса 500, мабуть вже точно ніде нема.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:28 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Друзі, що ж брати?
Соні 2100 і Панаса 500 вже ніде не найти. Така класна була Соня і зняли з виробництва angry
В інтернет магазинах її ще рекламують, але ніде немає в наявності. Я б її із-задоволенням придбав.
Що залишається? Бути без камери?
Виходить, що зараз не має нормальної камери в діапазоні 5-13 тис. грн.
Випускають всякі мильниці, на які й дивитись не хочеться.
Ogorodets Дата: Пн, 21.04.2008, 20:28 | Повідомлення № 9
Назавжди з нами
Город Шахтерск, Донецкая область, магазин "Фокстрот". Лежит Панас 500. Цена 4900 грн. Сегодня видел. Ищите в маленьких городах. Удачи.

Добавлено (05.02.2008, 22:27)

Quote (Ковальчук_Олександр)
Виходить, що зараз не має нормальної камери в діапазоні 5-13 тис. грн.
Випускають всякі мильниці, на які й дивитись не хочеться.

Так оно и есть.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:28 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Город Шахтерск, Донецкая область, магазин "Фокстрот". Лежит Панас 500. Цена 4900 грн. Сегодня видел. Ищите в маленьких городах. Удачи.

Супер, але їхати далеченько (кілометрів 700).

Добавлено (05.02.2008, 22:51)
А щоб зв’язатися якось із цим магазином і купити через Веб-мані, чи по пошті?

Ogorodets Дата: Пн, 21.04.2008, 20:28 | Повідомлення № 11
Назавжди з нами
В принципе, это сеть магазинов. Поезжайте в ближайший к вам - просто переговорите с ними, пусть пробьют по своим магазинам. Оставите задаток и вам ее привезут.
Я хотел купить у них Сони 2100. Нашли где-то под Полтавой. Но заломили 14500 за наличные и я передумал.
Теперь не жалею. В сети наткнулся на информацию, что в России грядет революционный переход на HDV. В смысле, вещать россиянские каналы будут в HDV. Правительство даже разработало программу по помощи населению при покупке новых телевизоров. Вроде бы как третью часть стоимости возьмет на себя государство. Ну а Украина копирует все российские новинки телеиндустрии. Возможно и мы перейдем на HDV. Я уже на Панас 400 доснимаю до конца, а там видно будет. Но без поддержки HDV в будущем - камеры не актуальны.
Это, конечно, мое личное мнение, но сегодня я бы не рискнул брать обычную mini dv.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:28 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (Myroslav)
так беріть, бо все одно до будь якої камери потрібно брати світло, і не слухайте що кажуть можна без світла. Ні звісно можна якщо камера не шумить, але все одно коли темно то темно і тут краще світло ніж потім витягувати картинку.

Дякую, все-таки ще поміркую. Одного разу я припустився жахливої помилки з покупкою камери, боюсь що у випадку з Canon HV20 також дуже помилюсь. До речі, де можна купити світло для камери? Скільки коштує? У мене є прожектор (галоген) на 500 ват. Чи можна його ставити в приміщенні, наприклад в актовому залі, де завжди недостаток світла і спрямовувати на сцену? Або вночі, коли танцюють на випускному на подвір’ї школи?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:28 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Кажуть є у Києві. Якщо маєте можливість пошукати, і найдете пару штук, я теж би взяв!

Буду шукати. У мене працюють знайомі в комп’ютерній фірмі. Вони мені кажуть: знайди в будь-якому інтернет-магазині Києва (щоб тільки була в наявності), зателефонуй, зарезервуй, і ми тобі її доставимо (за відповідну доплату до вартості +500 грн.). На деяких формумах читав, що цю Соньку в Києві дуже важко знайти, за нею люди в чергах стоять. Так що не знаю. А панасонік 500-й шукав у Вінниці і Одесі і не знайшов, ніде не має.
Quote (Bandalak)
це повне Фе! Шум зашкалює!

Дякую, я прислухайюсь до ваших слів. Я чомусь також думав, що це повне Фе, оскільки 1 матриця, малий розмір об’єктиву, і підтримка HDV. sad
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 20:29 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Не попадитесь на б/у, выдаваемое за новое.

Дякую за пораду, врахую обов’язково.
Мабуть, краще брати в магазині. А то не дай бог надують на 2500 у.е. Жалкувати вистачить на все життя.
Bandalak Дата: Пн, 21.04.2008, 20:29 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
в Одесі, але ціна солідна - 14000 грн.

Cьогодні я говорив з Юром, він казав що після 8 березня може привезти 3 штуки по 12000 грн. з Москви. Гарантія 3 роки. Також тамє акамулятори, світло, приклад та ширококутний об'єктив (за окремі гроші)!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Вибір відеокамери (Устарівший матеріал з підрозділу "Відеомонтаж")
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.