Пн, 23.10.2017, 10:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 10«1234910»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Работа с клиентом. (Договоры и прочее...)
Работа с клиентом.
Ogorodets Дата: Чт, 03.04.2008, 01:25 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Большинство из нас, чье хобби видеомонтаж, этим самым хобби подрабатывают на свадьбах, утренниках и др. мероприятиях.
Как вы работаете с клиентом? Заключаете договор или договариваетесь на словах?
Я первый год договаривался на словах, но в последствии это приводит к тому, что клиент либо забывает условия, либо включает дурака, типа, а вы нам про это не говорили.
Со второго года я начал выдавать бумажки-рекомендации в которых,в частности, говорится, что для получения максимально качественного изображения необходимо свадебную команду начинать с выбора оператора (если клиента, в первую очередь, интересует смотрибельность конечного фильма), затем, совместно с оператором выбрать наиболее подходящее для съемки кафе, правильно расположить декорации в кафе и т.д.
В прошлом году зарегистрировался официально как частный предприниматель и на этот сезон хочу заказать персональную печать и под роспись клиента отдавать один вариант договора им, другой оставлять себе.
В конце договора планирую разместить народную мудрость: "Разочарование от плохой съемки длится дольше, чем радость от сэкономленных денег".
Как вы, уважаемые, работаете со своим клиентом?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ogorodets Дата: Пт, 04.04.2008, 12:36 | Повідомлення № 16
Назавжди з нами
Печатаю на Epson R-220. Диски или TDK-printable или Verbatim-printable. Диски с матовой фотобумагой. Если распечатывать фотографию молодых на всю поверхность диска - качество теряется заметно, а если отрисовки с маленьким размером фотографий, то все очень классно выглядит. Наклейки не пробовал. Я думаю из будет трудно наклеить равномерно.
Что касается цены, то за печать на диск - 3 грн, за обложку - 10 грн.

Відредаговано: Ogorodets - Пт, 04.04.2008, 12:37
Ktara Дата: Пт, 04.04.2008, 19:05 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Yura_Shrol)
А чим друкуєте на дисках? Якщо прінтером то яким і на яких дисках? Якщо приводом то також яким, і на яких дисках? Яка на це все ціна, якість? Чи варто користуватися наклейками?

Я, наприклад, друкую на принтері EpsonStylus Photo R1900. підходять всі диски (навіть візітівки) з поверхнею для друку
Myroslav Дата: Пт, 04.04.2008, 23:38 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Договір №

Про здійснення відеозйомки

м. Полтава ___________ 2008 р.

"MCvideo" надалі Виконавець (Відеооператор), в особі Прізвище Ім'я По батькові, з однієї сторони та ______________________________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________________надалі Замовник, с другої сторони, уклали цей договір про таке:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Виконавець зобов'язується, по завданню Замовника, виконати відеозйомку міроприємства яке відбудеться «_____»________________200__року з _______годин до__________годин
Доповнення___________________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________________________ _____
2. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
2.0 Повна вартість послуги за___год.___хв., відеозйомки_________грн.
Цифрова MINI DV відеозйомка 2 DVD диска _______грн.
Оцифровка, монтаж, редагування, фонова музика.
Зйомка без передплати 50% не виконується.
В разі відмови Замовника від оплаченої послуги, завдаток в сумі _____ грн.не повертається, і залишається Виконавцю в якості компенсації.
В разі невиконання даного виду послуги по вині Виконавця, Замовнику повертається внесена передоплата за даний вид послуги повністю
2.1. Замовник зобов'язується своєчасно і повністю виплатити винагороду Виконавцю (готівкою) згідно договору.
Повний розрахунок проводиться до початку вечірнього дійства, тобто в___годин________2008р. в сумі _____гривень. В разі невиконання даного пункту відеозйомка далі не проводиться і послуга вважається наданою в повному обсязі. Замовник несе відповідальність за невиконання умов оплати послуги Виконавця в розмірі 15 % від суми заборгованості за кожен день прострочки платежу. Після 7-ми денного терміну (в разі неоплати) вихідне відео знищується і претензії не приймаються!
2.2. Замовник зобов'язується оплатити послугу у визначений договором термін, забезпечити повну безпеку оператора і обладнання.
2.3. В разі пошкодження обладнання Замовником, запрошеними чи співробітниками закладу, де проходить міроприємство, Замовник зобов'язується виплатити його вартість Виконавцю.
2.4. Виконавець зобов'язується виконати замовлення, згідно договору (відеозйомка міроприємства)
2.5. Виконавець не несе відповідальності за якість відеозйомки при поганому освітленні; при зйомці проти світла; при швидкому переміщенні людей чи об'єктів в кадрі; при несприятливих погодніх умовах.
2.6. В разі пошкодження відеоматеріалів по вині Виконавця, Замовнику повертається сума за дану послугу, в повному обсязі.

3. ПОРЯДОК ЗДАЧІ І ПРИЙМАННЯ РОБОТИ
3.1. Замовник зобов'язаний надати Виконавцю компакт-диск з фоновою музикой за один день до весілля, або в крайньому випадку, в день весілля. Після весілля, компакт-диск не приймається і фонова музика накладається оператором на свій розсуд.
3.2. Замовник зобов'язаний надати Виконавцю фотографії за один день до весілля, або в крайньому випадку, в день весілля. Після весілля, фотографії не приймаються і при монтуванні не використовуються
3.3. Готовий матеріал передається особисто Замовнику ______________________________________________________
Претензії від третіх осіб не приймаються.
Права власності на вихідні відеоматеріали належать Виконавцю.
Справжній Договір підписаний в двох примірниках, по одному для кожної сторони. Обидва примірника мають однакову юридичну силу.

4. АДРЕСИ І ПІДПИСИ СТОРІН
Виконавець: телефон: 8 (050) 613-79-49
Замовник:________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________

Виконавець Замовник
_________________ _______________
__________________ ________________

Додано (04.04.2008, 22:38)
---------------------------------------------
На дисках друкую шовкотрафаретним способом. (у нас, в Полтаві, схожого не бачив, всі інші оператори друкують на принтері), Наклейки можна, але це не діло
Обкладинки входять у вартість всього замовлення. Якщо люди платять ми повинні віддавати "товар" у обкладинці, яскравий і гарний. smile

Додано (04.04.2008, 22:38)
зразок є на http://www.mcvideo.narod.ru/

SLKuty Дата: Сб, 05.04.2008, 00:28 | Повідомлення № 19
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Я маю LightScribe DVD і малюю диски лазером
Довго (20 хв)і чорно-біло точніше жовто-коричнево такий собі ретро стиль
але картинка тримається мертво - не зітреш
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 05.04.2008, 00:46 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (SLKuty)
Я маю LightScribe DVD і малюю диски лазером

Скільки коштує таке задоволення?
І які диски для цього потрібно купувати?
P.S. Бачив вашу роботу на диску "Карпати крізь об’єктив". Дуже красиво. Але 20 хв. на диск задовго.
Myroslav Дата: Сб, 05.04.2008, 15:51 | Повідомлення № 21
Тут живе...
Рейтинг: 11
Диски з позначкою LightScribe. А привід недорого коштує, в Полтаві бачив DVD±RW LG SM LIGHTSCRIBE GSA-H44L Bare Bulk R+16x/-16x, RW+8x/-6x, DL+8x/-8x, RAM 12x (193 грн.)
Bandalak Дата: Вт, 08.04.2008, 03:15 | Повідомлення № 22
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Myroslav)
Диски з позначкою LightScribe. А привід недорого коштує, в Полтаві бачив DVD±RW

Диски вверх ногами треба перевертати у приводі для друку?
А спеціальні програми треба? Вони є у комплекті такої лижі?
Опишіть детально сам процес, може я собі куплю.
У мене є принтер EPSON R300 для дисків у тому ж числі. Та друк на ньому дуже дорогий!

Додано (08.04.2008, 02:15)
Шановні друзі! Є велике прохання називати конкретні суми грошей тільки у ПРИВАТ!
Так навсяк випадок.
Я надалі буду видаляти повідомлення, у яких ідеться про якісь ліві гроші!
"Треба жити на зарплату!"

Ogorodets Дата: Вт, 15.04.2008, 00:24 | Повідомлення № 23
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
У мене є принтер EPSON R300 для дисків у тому ж числі. Та друк на ньому дуже дорогий!

Печать на любом принтере Epson, в принципе дорогая, но тут на помощь приходит СНПЧ (система непрерывной подачи чернил). И сразу печать становится оскорбительно дешевой. На одной заливке - 8000 фотографий. А стоит это всего... (по предложению Анатолия цена остается тайной).

Відредаговано: Ogorodets - Вт, 15.04.2008, 00:25
ssh Дата: Вт, 15.04.2008, 01:01 | Повідомлення № 24
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Yura_Shrol)
Чи варто користуватися наклейками?

Не варто. По-перше: важко рівномірно наклеювати; по-друге: з часом наклейка може відклеїтись і прямо у приводі. Наслідки можуть бути різні. Друкую Canon-ом 3000. Використовую диски Verbatim-printable.
Quote (Ogorodets)
На одной заливке - 8000 фотографий.

Ви, що друкуєте фотографії на принтері?
SLKuty Дата: Вт, 15.04.2008, 01:33 | Повідомлення № 25
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Quote (Ковальчук_Олександр)
Скільки коштує таке задоволення?І які диски для цього потрібно купувати?

писалка в мене Асус - коштує трохи більше за нормальну в комплекті з Неро-6, яке вміє малювати ЛайтСкраби
пробував інші Неро - неможуть
Пробував ЛЖ-писалку також не зміг знайти програму і драйвер
в мене 2 компи і поки на одному пишу диски - на іншому - шкрябаю картинки.

диски на оптовому базарі в Чернівцях по 3 грн (можна купити і на зарплату)

Ogorodets Дата: Вт, 15.04.2008, 02:06 | Повідомлення № 26
Назавжди з нами
Quote (ssh)
Ви, що друкуєте фотографії на принтері?

У нас основная масса фотостудий печатает на принтерах. Я поначалу возил в Донецк в лабораторию, но сейчас завязал с этим гиблым делом: то у них машина не настроена, в зеленый или серый цвет кидает, то браку понаделают, а переделывать не хотят, то не просушат толком - слипаются фотки. А в этом году пробные виньетки для выпускников распечатал на принтере и одну в лабе: на принтере на порядок интереснее получилось. В этом деле главное не экономить на фотобумаге. Кидал фотки после просушки в ведро с водой на два часа: ничего не размылось, все отлично. Относительно долговременного попадания прямых солнечных лучей - не проверял. А насчет лабораторий: это при СССР в реактивах и серебро было, что фотки долговечные были, а сейчас барахло китайское наливают в машины (лишь бы себестоимость меньше была) и поехали... А сколько она выдержит эта фотка неизвестно.
ktyd Дата: Вт, 15.04.2008, 18:20 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (Myroslav)
Договір №
Про здійснення відеозйомки

Скажите что вы хотите добится этим договором?
И еще один вопросик - вы зарегестрировались как частный предпрениматель???

Bandalak Дата: Вт, 15.04.2008, 19:35 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я купив привід Накопичувач DVD±R/RW-CD-R/RW NEC AD-7173A-01 LabelFlash, це те ж саме, що і LightScribe, чи ні?
Неро Burning ROM 7.5 видав нову кнопку для друку на цьому приводі, але я не пробував, бо диска підходящого немає, і я не знаю який треба?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 15.04.2008, 22:22 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Я купив привід Накопичувач DVD±R/RW-CD-R/RW NEC AD-7173A-01 LabelFlash, це те ж саме, що і LightScribe, чи ні?

LabelFlash - це технологія писання зображення по диску (на його записуючій стороні). Тому це різні технології. І до того ж, ясно, що для запису LabelFlash потрібно жертвувати вільним місцем. Тому мені вона зовсім не подобається.
Я про цю технологію тільки читав, практично не застосовував.
Ogorodets Дата: Чт, 17.04.2008, 01:26 | Повідомлення № 30
Назавжди з нами
Quote (ktyd)
Скажите что вы хотите добится этим договором?
И еще один вопросик - вы зарегестрировались как частный предпрениматель???

Отвечу за коллегу.
1. Этим договором потом можно будет ткнуть в морду клиенту, когда он начнет возмущаться почему плохое качество картинки или "а отвозить мы вас не договаривались", или "а вы нам говорили, что снимать будете до конца банкета, а не до 22:00", или "а вы не говорили, что для передвижения вам нужна отдельная машина", или "ну подумаешь, брат невесты случайно разбил вашу камеру: он же пьяный был. Ну извините пожалуйста", или.........
Для этого и нужен договор.
2. Я зарегистрирован как частный предприниматель.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Работа с клиентом. (Договоры и прочее...)
Сторінка 2 з 10«1234910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.