Вт, 06.12.2016, 02:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Догляд за відекамерою (Як доглядати за відеокамерою)
Догляд за відекамерою
Varkan Дата: Чт, 27.03.2008, 13:54 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Мене цікавить як можна почистити головку у відеокамері (соні 22 мініДВ), а то ситема уже декілька разів видавала шо вона грязна?
Може ще хто шось порадить як доглядати за камерою щоб вона довше служила.
Можливо також порекомендуєте якісь нормальні МініДВ касети.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Myroslav Дата: Чт, 27.03.2008, 22:27 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Рейтинг: 11
Quote (Varkan)
Мене цікавить як можна почистити головку у відеокамері (соні 22 мініДВ), а то ситема уже декілька разів видавала шо вона грязна?

Зазвичай з камерами в комплекті є касета для чищення. Так що читайте інструкцію до камери увжно, і тільки після цього приступайте до чищення.
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 22:49 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Я чистю вручну гігеєнічною палочкою замоченою в спирт десь раз у пів-року, проблем не було!
Quote (Varkan)

Синій Панасонік та червона Соня. Нормальні касети не коштують менше 15 грн. оптом!
Varkan Дата: Пт, 28.03.2008, 09:49 | Повідомлення № 4
Викладач ВУЗу
Quote (Myroslav)
Зазвичай з камерами в комплекті є касета для чищення. Так що читайте інструкцію до камери увжно, і тільки після цього приступайте до чищення.

в мене не було в комплекті чистячої касети
і я чув шо якшо їми користуватись то стирається головка в камері, чи правда це?

Quote (Bandalak)
Синій Панасонік та червона Соня. Нормальні касети не коштують менше 15 грн. оптом!

червона соня в нас на базарі коштує 16 грн. (я до цих пір їми користувався) чи нормально це чи це була підробка?

Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 23:31 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)
я чув шо якшо їми користуватись то стирається головка в камері, чи правда це?
Цитата (Bandalak )

Якщо щодня терти, то звичайно стираєтья, а коли раз у півроку, то років на 100 вистачить!

Quote (Varkan)
червона соня в нас на базарі коштує 16 грн. (я до цих пір їми користувався) чи нормально це чи це була підробка?

Тут може бути 3 випадки, або підробка, або ні, або одне із двах! Тут вже як повезе. Особисто мені попадалися і підробки і нормальні касети. Підробка зразу починає свистіти у камері і плівка якась занадто чорна і блискуча. Нажаль на зовнішній упакваці ніких ознак немає!
Varkan Дата: Пн, 31.03.2008, 09:26 | Повідомлення № 6
Викладач ВУЗу
Quote (Bandalak)
Тут може бути 3 випадки, або підробка, або ні, або одне із двах! Тут вже як повезе.

Я можу точно сказати результат будь-якого футбольного матчу!!!!
або перша команда виграє, або програє, або буде нічия. happy

Ogorodets Дата: Ср, 02.04.2008, 01:48 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Bandalak)
Нормальні касети не коштують менше 15 грн. оптом!

Нормальные кассеты в Киеве от 47 грн. В Донецке, по крайней мере не видел таких, а продавцы даже не слышали о таких.
А вообще, два года назад еще можно было найти DV кассету японскую, на крайняк - корейскую. А сейчас только украинские. Это кошмар, а не кассеты. У нас очень хорошие дети, а все, что сделано руками - отстой.
ssh Дата: Пт, 09.05.2008, 00:11 | Повідомлення № 8
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Varkan)

Panasonic miniDV for Professional.

Додано (09.05.2008, 00:11)
---------------------------------------------

Quote (Varkan)
Може ще хто шось порадить як доглядати за камерою щоб вона довше служила.

В першу чергу дотримуватись інструкції по експлуатації. Якщо камера була вже у ремонті , то можна раз у рік(у два) віддавати її на профілактику до знайомого хорошого майстра. Якщо ні - то краще її не розбирати, навіть якщо вона працює уже багато років.
Bandalak Дата: Вт, 12.04.2016, 11:42 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Як ви вважаєте, чи варто на об'єктив нової камери накручувати прозорий фільтр? Те що він береже об'єктив від бруду - це ясно, але наскільки якість зображення стане гіршим? Особливо хвилююся за різкість.

На моїй Соні 2100 від самого початку був ультрафіолетовий фільтр, я вчора вперше його зняв (готую камеру до продажу). Спробував зняти декілька секунд без фільтра. Покращення якості стало видно неозброєним оком!
От я думаю, чи це фільтр потерся за 8 років, чи може він від початку був поганої якості, чи вони всі такі і нічого не мудрувати?
SLKuty Дата: Вт, 12.04.2016, 13:27 | Повідомлення № 10
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Я накручував фільтри на фотокамеру. Один об'єктив поломався швидше ніж подряпався. Другого я продав швидше ніж подряпав. 

Тепер нічого не накручую. 

Купив спеціальні салфетки і акуратно протираю щоб не стерти просвітлений шар
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Догляд за відекамерою (Як доглядати за відеокамерою)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.