Ср, 07.12.2016, 16:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 9 з 27«1278910112627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Звичайно, відеокамера - то є відеокамера, а фотоапарат - то є фотоапарат!
Але, якщо не вистачає грошей на сучасну відеокамеру, а вона коштує порядку 5000$, то можна пристосуватися до зйомки відео і фотоапаратом.
Обов'язково потрібно купити зовнішній мікрофон і накамерне світло. А також одноногий штатив. Можна декілька різних штативів.
Так що, панове, ділимося досвідом успішного використання фотоапарата "не за призначенням"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 20.11.2015, 21:32 | Повідомлення № 121
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Цитата Bandalak ()
. Скоро сідають акумулятори, ледве встигаю заряджати. Для зйомки весілля потрібно купити мінімум ще 2 шт.
Мені це все відомо, знімав на Canon 650d, після чого продав його. Акум сідав за 30 хв безперервної зйомки (оригінал) і за 20 (китай). Правда китай коштував 200 грн.
Далі там був автофокус, як я вже писав, і доволі не поганий + фірмові обєктиви від кенон з новим stm-мотором. Але мінусів більше ніж плюсів. Наприклад, я не думаю, що знімаючи на весілях по 6-8 годин матеріалу на флешку, перегріваючи матрицю, він довго послужив би. Для коротких заходів підходить чудово. Для весіль знос ішов би дуже швидко.
Якість картинки приблизно така ж як у вас з d7100, може трішки гірша, тому що об’єктив був не дорогий, а поставити на нього L-ку, то була б вища на порядок.
Цитата Bandalak ()
2. Автофокусом нормально керувати так і не навчився. Є косяки.
Якщо то ви знімали з автофокусом, то косяки звісно замітні, але він доволі нормальний. Та і глибина різкості досить велика, мабуть на прикритій діафрагмі знімали.
Цитата Bandalak ()
5. Чутливість матриці значно слабша, чим у СОНІ 2100.
Скоріше об’єктив темний. Вам би з постійною світосилою F2.8 і було б не гірше, ніж в Соні 2100. А ISO ви мабуть до 3200 загнали, звідси і "порвана" картинка в тінях.
Цитата Bandalak ()
7. Конструкція вийшла якась хрупкувата, боюся що зломається штативна різьба і все ляпне на асвальт!
Ви з цією конструкцією як рбот, ще і без ніг. Поставили штатив в одному місці - і лупите весь танець. Динаміки 0.  Звісно можна час від часу міняти положення, але то все не те. Потрібно або думати варіант з наплічним штативом, щоб можна було вільно рухатись по залу або стедікам або штатив з колесками.

P.S. Я являюсь прихильником техніки Кенон. Зараз вийшла модель Canon 70d, з вдосконаленим гібридним автофокусом. Для відеозйомки саме те, що потрібно, практично як відеокамера. Недавно на Foto.ua чоловік продавав за 15 тис. грн. з об’єктивом 18-55 F3.5-5.6 STM
Bandalak Дата: Пт, 20.11.2015, 22:48 | Повідомлення № 122
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
29 к/с - переключіть в PAL 50 к/c

Виявляється у моєму апараті 50 к/с і 60 к/с тільки черезрядковий режим (І), крім того використовується тільки частина матриці, при цьому фокусна відстань об'єктива збільшується вдвічі, мій 18-140 робиться - 36-280, в тісних приміщеннях знімати не можливо!
Цитата SLKuty ()
PictureControl - в режим Портретш

Що дає режим "Портрет"?
Цитата SLKuty ()
заберіть контраст, різкість зовсім

Зображення і так в'яле та не різке. Буде ніби захуханий об'єктив.
Цитата SLKuty ()
насиченість трохи - менше буде шуму

Згоден! Попробую.
Цитата SLKuty ()
Трохи шумить на темних деталях - ISO - не більше 2000 має бути

ISO було до 6000. Інакше світла не вистачає, навіть з моєю лампою. Треба світлосилий об'єктив.
Bandalak Дата: Пт, 20.11.2015, 22:55 | Повідомлення № 123
Ветеран спілкування
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Та і глибина різкості досить велика, мабуть на прикритій діафрагмі знімали.

Діафрагма була максимально відкритою. Це об'єктив такий.
Вам би з постійною світосилою F2.8

Так, хочу купити той що вище описував.
А ISO ви мабуть до 3200 загнали

До 6000 загнав, інакше темно навіть із підсвіткою.
Поставили штатив в одному місці - і лупите весь танець. Динаміки 0. 

Це в цьому сюжеті так. В інших я пару раз перебігав в інше місце, важкувато перебігати, треба моноштатив купити.
або штатив з колесками

Хороша ідея, не відмовився б.
або стедікам

І так все дуже важке, не зможу носити!
P.S. Я являюсь прихильником техніки Кенон. Зараз вийшла модель Canon 70d, з вдосконаленим гібридним автофокусом. Для відеозйомки саме те, що потрібно, практично як відеокамера. Недавно на Foto.ua чоловік продавав за 15 тис. грн. з об’єктивом 18-55 F3.5-5.6 STM

У нас знімають Canon 6d.
Не хочу міняти платформу, недавно продав за безцінь кеноновський спалах! Буде обідно, якщо знову Кенон куплю.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 20.11.2015, 23:02 | Повідомлення № 124
Ветеран спілкування
Я бачу ви зумом не користуєтесь, то купіть фікс, будете мати щастя. Nikkor 35 1.8 дешевий, світосильний і картинку пристойну видає. ІСО не більше 800 будете виставляти в подібних ресторанах.

В соньки 2100 об’єктив з макс. діафрагмою F1.6 звідси і її "видимість".

Кенон 6d фотоапарат хороший, але там ручками треба крутити фокус, особисто для мене це не прийнятно.

До речі, це відео, що на зразку, ви знімали з автофокусом чи в ручному режимі?
Bandalak Дата: Пт, 20.11.2015, 23:26 | Повідомлення № 125
Ветеран спілкування
Я бачу ви зумом не користуєтесь

Ще й як користуюся! Але стараюся не зумувати в одному кадрі без крайньої необхідності.
Nikkor 35 1.8 дешевий, світосильний і картинку пристойну видає

Для відео 35 мм це багато, в тісних приміщеннях не поміщатиметься. А для БОКЕ 35мм мало.
75% всього знімаю з максимально широким кутом при фокусі 18, хотілося б мати ще ширший об'єктив.
До речі, щось призабув, як наші фокуси формату DX перерахувати у звичні для 35мм плівки?
До речі, це відео, що на зразку, ви знімали з автофокусом чи в ручному режимі?

З автофокусом у режимі S. Ручним не можу знімати, бо на цьому екрані не видно у фокусі чи ні. Треба моніторxbr FullHD, або хоча б такий як у пана SKuty. Але це збільшить вагу конструкції.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 20.11.2015, 23:31 | Повідомлення № 126
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
Для відео 35 мм це багато, в тісних приміщеннях не поміщатиметься.
Можливо достатньо, якщо об’єктив для "кропа" заточений. А якщо для повного кадру, то треба множити на 1.6 фокусну відстань. 
А тамрон не відомо як себе буде вести в плані автофокусу при зйомці відео
SLKuty Дата: Сб, 21.11.2015, 00:05 | Повідомлення № 127
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Цитата Bandalak ()
Зображення і так в'яле та не різке. Буде ніби захуханий об'єктив.
не знаю, але цю пораду я колись вичитав в неті
Цитата Bandalak ()
ISO було до 6000. Інакше світла не вистачає, навіть з моєю лампою. Треба світлосилий об'єктив.
ого якби я так поставив то був би майже білий екран. Треба ще одну лампу на стояку. В мене світлодіодна на 120Ват світить як галогенка 800 Ват

На зразку дивіться різні фрагменти у різних умовах. Це ще без корекції кольору і без відкидання браку
контраст і яскравість додаю(забираю) у редакторі
все у режимі портрет і простим об'єктивом 18-140
бітрейд поставив 15 мб/с - людям віддаю 18 мб/с
зразок тут
http://www.ex.ua/95950513
Bandalak Дата: Сб, 21.11.2015, 00:46 | Повідомлення № 128
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
режимі портрет

Так все-таки, що дає режим "Портрет"?
В мене на повному кадрі 28мм і вистачає з головою, а у вас 17.

Та ні, моїх 17*1,6 = 27,2 - це практично те ж що і у Вас!
Якби було реальних 17 мм, то було б "Риб'яче око".
У мене колись на Зеніті був об'єктив МИР 20 мм, так то незрівнянно значно ширший кут, ніж теперішніх 18 мм на DX.
SLKuty Дата: Сб, 21.11.2015, 14:44 | Повідомлення № 129
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Цитата Bandalak ()
Так все-таки, що дає режим "Портрет"?
у цьому режимі обличчя мають реальний колір і повинен розмиватися задній план додаючи об'єму
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 21.11.2015, 17:48 | Повідомлення № 130
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
і повинен розмиватися задній план додаючи об'єму
Задній план буде розмиватися із збільшенням фокусної відстані та відкритті діафрагми, що властиве світосильним портретним фіксам 50 1.4, 85 1.4. Але я розумію, що на такі знімати відео незручно. Проте знімають телевиками, наприклад 70-200 F2.8, але це скоріше надворі, де є вдосталь простору.
Bandalak Дата: Сб, 21.11.2015, 19:28 | Повідомлення № 131
Ветеран спілкування
У випадку Tamron 17-50, він "заточений" під ASP-C, то виходить 17 мм так і є 17 мм

От тільки-що провів експеримент:
Взяв свій старий фотоапарат Київ-19, надів на нього Мир-1 (28 мм), сів з ним на стілець, уявно окреслив собі кут охоплення видимого простору. Потім взяв у руки Нікон Д7100, об'єктив рідний Нікор 18-140, виставив найширший кут, знову окреслив кут охоплення видимого простору.
В ОБОХ ВИПАДКАХ ВИЙШЛО ТОЧНО ОДНЕ І ТЕ Ж САМЕ ОХОПЛЕННЯ!!!
Значить 18 мм на кропі DX має приблизно такий самий куп охоплення, як 28 мм на повнокадровому FX!
Висновок: Фокус DX-кропа треба множити на 1,6 щоб отримати звичну відповідність фокусної відстані об'єктива і кута охоплення, як в FX.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 21.11.2015, 20:23 | Повідомлення № 132
Ветеран спілкування
Мабуть дійсно я помилився і треба множити на 1.6 навіть, якщо об’єктиви не заточені під повний кадр. Толя, похоже ти правий )
Але і 28мм - це досить широкий кут виходить, достатній для більшості ситуацій.
Bandalak Дата: Нд, 22.11.2015, 07:49 | Повідомлення № 133
Ветеран спілкування
Теоретично, реальна фокусна відстань від розміру матриці не залежить, а ось кут захоплення - залежить!
Для більшості випадків достатньо дійсно 28 мм (35 мм плівка).
Але для зйомки даровання постійно хтось впихається в кадр і хочеться підійти максимально близько. На останніх Христинах у Церкві було холодно, і процедуру проводили в маленькій кімнатці 2х3 м. При цьому христили одночасно дві дитини, ширококутник в цій ситуації би не завадив!
Bandalak Дата: Пн, 23.11.2015, 18:33 | Повідомлення № 134
Ветеран спілкування
Думаю, може варто придбати батарейний блок типу цього:

Хто має досвід користування? Як перемикається з одної батареї на другу? Як міняти там батареї? Чи одночасно використовуються АА і чорні акумулятори?
Bandalak Дата: Пн, 23.11.2015, 19:17 | Повідомлення № 135
Ветеран спілкування
Передивився в Інтернеті. Виявляється для мого фотоапарата продаютьстя тільки блоки з одним, а не двома акумуляторати. Так що купляти смислу немає!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Сторінка 9 з 27«1278910112627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.