Нд, 04.12.2016, 20:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 5 з 27«12345672627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Звичайно, відеокамера - то є відеокамера, а фотоапарат - то є фотоапарат!
Але, якщо не вистачає грошей на сучасну відеокамеру, а вона коштує порядку 5000$, то можна пристосуватися до зйомки відео і фотоапаратом.
Обов'язково потрібно купити зовнішній мікрофон і накамерне світло. А також одноногий штатив. Можна декілька різних штативів.
Так що, панове, ділимося досвідом успішного використання фотоапарата "не за призначенням"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
SLKuty Дата: Пт, 25.09.2015, 11:39 | Повідомлення № 61
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Цитата Bandalak ()
Що тоді переходити оперативно на М?
Ну та вже якось перекрутите оте колесо на дві поділки коли наречена стане напроти вікна і почне обертатися
у відеокамерах перхід на ручні налаштування набагато складніший
Bandalak Дата: Пт, 25.09.2015, 11:47 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
у відеокамерах перхід на ручні налаштування набагато складніший

У моїй Соні 2100 перехід на ручні - набагато простіший.
Там є кнопочка і коліщатко. Натиснув кнопку і крутиш коліщатко, міняючи освітлення кадру. Треба переключити на автомат - знову тиснеш на кнопочку і вже в автоматі знімаєш. При чому все це можна робити не перериваючи зйомку.
В фотоапараті, напевне, спочатку треба зупинити зйомку, а потім вже режими перемикати?
SLKuty Дата: Пт, 25.09.2015, 13:44 | Повідомлення № 63
Монтажер
на моїй FX7 все складніше було 
там і витримку і діафрагму і підсилення (db) потрібно переключати, а потім крутити колеса

у фотокамери відео саме перерветься тільки почніть крутити колесо режимів
Bandalak Дата: Пн, 19.10.2015, 09:50 | Повідомлення № 64
Ветеран спілкування
Вчора був на весіллі у своєї сусідки гостем.
Знімали хлопці фотоапаратом Canon 6D з величезним об'єктивом (модель не роздивився, але судячи з дуже близької відстані з якої вони переважно знімали, мінімальний фокус там значно менший 18 мм.).
Зовнішнього світла, та виносного мікрофона у них не було. Помітив на дисплеї, що дуже темно в несприятливих місцях, коли об'єкт далеко від люстр.
Думаю звук буде жахливим, а картинка в поганоосвітлених місцях зашумлена, або темна.
А ось їхній штатив одноногий мене вразив (Benru) з ручкою, головкою і без підставки, чочно модель не роздивився. Дуже зручно нахиляється в сторони і вперед-назад. Собі такий хочу.

++++++++++++++++++++++++++++++++
Замовив через розетку диктофон з аксесуарами, обійшлося разом 4000, чекаю посилку.
SLKuty Дата: Пн, 19.10.2015, 11:13 | Повідомлення № 65
Монтажер
Цитата Bandalak ()
Canon 6D
знятий з виробництва повнокадровий апарат. FullHD 25кадрів/с - для відеозйомки не підходить

Цитата Bandalak ()
Думаю звук буде жахливим, а картинка в поганоосвітлених місцях зашумлена, або темна.
це проблема більшості Кенонів

Цитата Bandalak ()
А ось їхній штатив одноногий мене вразив (Benru) з ручкою, головкою і без підставки
це все понти для села - тринога на колесах - супер ;)

Цитата Bandalak ()
Замовив через розетку диктофон з аксесуарами, обійшлося разом 4000, чекаю посилку.
правильне рішення. Диктофон який? ZOOM H1?
Bandalak Дата: Пн, 19.10.2015, 12:16 | Повідомлення № 66
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
це все понти для села - тринога на колесах - супер

Тринога на колесах це чудово, але триногою в натовп і вузький прохід між столами не полізеш!
Тому потрібно мати і те і інше. Використовувати в залежності від ситуації.
На тому весіллі хлопців було троє. Один знімав, другий фотографував (Canon 450D, два об'єктиви 1.8 дірка, 50 мм і звичайний zoom 18-105), а третій підносив аксесуари і деколи пробував знімати. Тому у них проблем із заміною штатива на ходу не було. Правда триногу (коліс не було) використовували тільки під-час даровання.

Цитата SLKuty ()
Диктофон який? ZOOM H1?

так
sergey1979 Дата: Пн, 19.10.2015, 12:27 | Повідомлення № 67
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Хоч тема про відеозйомку, підкажіть "вспишку" на фотоапарат Nikon d60?
Oxana_cher Дата: Пн, 19.10.2015, 12:42 | Повідомлення № 68
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 27
У меня на таком же фотике Nikon910. Мне рекомендовали 730-ю, в тот момент когда я захотела купить в магазине была только 910.

Мигает отлтчно, но чуть тяжеловатая.
SLKuty Дата: Пн, 19.10.2015, 12:44 | Повідомлення № 69
Монтажер
Цитата Bandalak ()
натовп і вузький прохід між столами не полізеш!
це звичайно проблема. Я стараюся не лізти взагалі, або тримаю камеру в руках. монопод також не допоможе
Цитата Bandalak ()
На тому весіллі хлопців було троє
я уявляю ціну тої їхньої зйомки  

Я свій диктофон купив ще за 1000 і аксесуари за 400.
SLKuty Дата: Пн, 19.10.2015, 12:56 | Повідомлення № 70
Монтажер
Цитата sergey1979 ()
підкажіть "вспишку" на фотоапарат Nikon d60?
Спалах може бути будь-який, але головне щоб рідний від Nikon. Всі інші дешевші , але недовговічні і нестабільно працюють.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 19.10.2015, 13:50 | Повідомлення № 71
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Цитата sergey1979 ()
Хоч тема про відеозйомку, підкажіть "вспишку" на фотоапарат Nikon d60?

А що вам мішає створити тему окрему? Будь ласка, не поширюйте оффтоп і створіть окрему тему для обговорення спалахів для Нікон та Кенон.
Цитата SLKuty ()
я уявляю ціну тої їхньої зйомки

Думаю, що не дешево. Я знімаю за 3500 відео/фото. Асистентом служить племінниця, яка підносить аксесуари і фоткає, в момент, коли я знімаю камерою. Коли виїжджаємо на природу, то відеозйомку не проводжу взагалі, оскільки з 720х576 толку мало, тільки фотографую на Canon 5d + Canon 85 1.8. Старий повнокадровий фотоапарат.

Я думав, вони на два Canon 6d знімають відео, а так з одного толку мало. Якщо об’єктив 24-70 2.8L, який коштує так приблизно як Canon 6d, то якість картинки буде на висоті, окрім того, піднявши ІSO до 1000-1600 можна буде знімати в напівтемних залах, хотя все таки накамерне світло потрібне однозначно.

Цитата SLKuty ()
знятий з виробництва повнокадровий апарат.

Я не знайшов інфи, що він знятий з виробництва. Вроді ще випускають і нових повно в магазинах.
Цитата SLKuty ()
FullHD 25кадрів/с - для відеозйомки не підходить

Можливо, але моя Sony 2100, 720х576 знімає також 25 к/с
Bandalak Дата: Пн, 19.10.2015, 15:42 | Повідомлення № 72
Ветеран спілкування
Цитата Ковальчук_Олександр ()

Можливо, але моя Sony 2100, 720х576 знімає також 25 к/с

Соня знімає двома полями, що по сприйняттю прирівнюється до 50 к/с, а у фотоапарата прогресивна розгортка, прогресивне відео 25 к/с суттєво давить на мізки при перегляді, навіть при ідеальній якості картинки FullHD.
SLKuty Дата: Пн, 19.10.2015, 15:55 | Повідомлення № 73
Монтажер
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Я не знайшов інфи, що він знятий з виробництва.
Написано в Розетка.уа.
SLKuty Дата: Пн, 19.10.2015, 16:01 | Повідомлення № 74
Монтажер
Цитата Bandalak ()
у фотоапарата прогресивна розгортка, прогресивне відео 25 к/с
Ренкомендують витримку виставляти в 2 рази більшу ніж частота кадрів.
Мені цікаво зрозуміти фізику процесу. Коли я виставляю 50 кадрів/с, а витримку ставлю 100, або більшу то на кожен кадр попадає 2 картинки, або 3,4 і.т.д.
Або напевно попадає одна картинка і камера чекає наступного кадру
Bandalak Дата: Пн, 19.10.2015, 16:30 | Повідомлення № 75
Ветеран спілкування
Тут все дуже туманно. Адже за фізичну витримку відповідає затвор, а при відеозйомці він постійно відкритий.
Мабуть для відео поняття витримки зовсім інше, ніж для фото.
Напевно, якщо при 50 к/с один кадр формується проміжком в 1/50 с, а ми виставимо витримку 1/100 с, то інформація з матриці для цього кадру зчитуватиметься тільки протягом 1/100 с, а решту часу (1/100с) матриця відпочиватиме. Світло звичайно на неї потраплятиме, але мабуть на анод напруга не буде поступати. Мабуть такий режим більш ощадливіший для матриці.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Сторінка 5 з 27«12345672627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.