Сб, 03.12.2016, 19:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 3 з 27«123452627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Звичайно, відеокамера - то є відеокамера, а фотоапарат - то є фотоапарат!
Але, якщо не вистачає грошей на сучасну відеокамеру, а вона коштує порядку 5000$, то можна пристосуватися до зйомки відео і фотоапаратом.
Обов'язково потрібно купити зовнішній мікрофон і накамерне світло. А також одноногий штатив. Можна декілька різних штативів.
Так що, панове, ділимося досвідом успішного використання фотоапарата "не за призначенням"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.09.2015, 09:58 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Весілля загалом - це репортажна зйомка і поки ви будете налаштовувати фокус чи змінювати фокусну відстань - можете пропустити цінні кадри. Орієнтуйтесь на те, що оперативність роботи впаде в рази, а про зйомку динамічних сцен з ручним фокусом я взагалі мовчу. Для зйомки всього весілля треба справді 2 фотоапарати, або один, але хоча би з якісним автофокусом. Тут краще на мою думку справляться Кенони. Наприклад, Canon 70d з об’эктивом STM, про який я вже говорив. Але це моя думка, вона може бути суб’єктивною, та певний досвід зйомки на фотоапарат в мене є і побалувавшись, я повернувся до відеокамери. А на наступний рік планую продавати Sony 2100 і брати Sony FX1000E.
Bandalak Дата: Чт, 24.09.2015, 11:28 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
http://www.mobiliti.com.ua/view.catalog/mode.view/id.8815011/
Цитата
Поддержка карт памятиMS, MS Duo

Це де такі флешкарти є?

Думав тепер все знімає на SD.
Bandalak Дата: Чт, 24.09.2015, 11:32 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Орієнтуйтесь на те, що оперативність роботи впаде в рази
Розумію, але якось нежданно настав час, що всі абсолюно клієнти кажуть, або ти знімаєш FULL HD, або ми пішли далі.
Прийдеться знімати фотоапаратом, іншого вибору немає, на нову камеру в найближчому майбутньому я не назбираю!
Деякі дибіли спеціально шукають, хто знімає відео фотоапаратом, бо вважають що це крутіше. Я так не вважаю, але інакше проблему вирішити не можу!
SLKuty Дата: Чт, 24.09.2015, 12:55 | Повідомлення № 34
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Нізащо не переживайте ніяка оперативність НЕ впаде. Трохи незручно на початку, а потім все супер. у вас Nikor 18-140 прекрасний об'єктив Відколи купив - все фото і відео піднялося в рази. З 400 кадрів викидаю 3-5 без різкості. На сонці глибина різкості настільки велика, що всі у фокусі. А в ресторані включайте велику лампу, або на фокусній відстані 18-24 знімайте також всі у фокусі виходять . Пробуйте вмонтованим мікрофоном так роблять багато операторів. Частоти підкрутити можна у редакторі. Диктофон ZOOM Н1 зараз дорогий, а інші мікрофони не підходять. Ще трохи проблема бо не відкидається екран. У моєму відкидається і всеодно я планую зовнішній монітор, який підсвічує все що у фокусі , а все решту показує  чорно-білим.
Я НІЗАЩО не повернуся до камери.
Bandalak Дата: Чт, 24.09.2015, 13:45 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
Диктофон ZOOM Н1

Звук пишиться безпосередньо у диктофон, чи диктофон використиовується тільки у якості виносного мікрофону?

Бачив один оператор знімав відео Ніконом і казав, що звук у нього пише окремо спеціальний пристрій, а потім він при монтажі шукає кінці і накладає.

На іншому весіллі бачив, що звук у деяких випадках пишуть прямо з пульта музикантів.
SLKuty Дата: Чт, 24.09.2015, 14:22 | Повідомлення № 36
Монтажер
з ZOOM можна всі перераховані Вами варіанти. Краще використовувати як мікрофон так звук сильніший. Якщо до пульта то якийсь не живий неприродній звук. ЗАпис на диктофон рівень звуку малий і швидше сідає батарейка. Я карточку зовсім витягнув і кабелем до фотокамери на вхід. Рівень на автоматі, а в камері на 3-4 пункти.
SLKuty Дата: Чт, 24.09.2015, 14:46 | Повідомлення № 37
Монтажер
А на наступний рік планую продавати Sony 2100 і брати Sony FX1000E.
добра ніби камера. на карточку пише. правда тільки 1440х1080 замість фул. мені не подобається тільки ціна61146 грн.. можна фотоапаратів і об'єктивів накупити цілу сумку за ті самі гроші
Bandalak Дата: Чт, 24.09.2015, 15:18 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Ось знайшов!
http://rozetka.com.ua/zoom_h1_white/p251756/
Якщо річ того варта, то 3000 дам.

Цитата SLKuty ()
ЗАпис на диктофон рівень звуку малий і швидше сідає батарейка. Я карточку зовсім витягнув і кабелем до фотокамери на вхід.

А яка там батарейка. На все весілля вистачить?
Звуковий кабель в комплекті є, чи треба шукати?

Як цей рекордер кріпити до фотоапарата?
Bandalak Дата: Чт, 24.09.2015, 16:28 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Ще таке питання, скільки оригінальних батарей потрібно, щоб зняти все весілля?
У мене поки-що 2 шт., замовив 3-тю.
SLKuty Дата: Чт, 24.09.2015, 17:02 | Повідомлення № 40
Монтажер
до  ZOOm пальчикова батарейка стає на 10 год я використовую акумулятори то трохи менше. виключати не раджу бо сам забуваю включати коли треба. Рівень заряду показує на екрані і головне вчасно міняти. Звуковий кабель звідкись у мене є. Значить був у комплекті. То простий стерео джек
ще потрібно купити набір аксесуарів до диктофону (того року 400 грн) там все що треба і не треба
У вас потужний акумулятор має вистачити і двох, але для економії нервів купіть третього. поки одним знімаєте другий заряджається 
В мене батарейний блок то я і використовую два одночасно і заряджаю два
Bandalak Дата: Чт, 24.09.2015, 17:39 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Де є той набір аксесуарів?

Ось цей набір: http://rozetka.com.ua/acesories_kit_for_zoom_h1_aph_1/p205498/
Там немає кріплення до фотоапарату знизу.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.09.2015, 18:36 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
у вас Nikor 18-140 прекрасний об'єктив Відколи купив - все фото і відео піднялося в рази.

Зуми самі по собі гірші за фікси, маю на увазі для фото. Ага, непостійна світосила F3.5-5.6 - та він темний як ніч, з убогими можливостями для художньої фотозйомки.
Толя, я тебе ні в якому разі не лякаю, а морально готую, що концепція зйомки фотоапаратом кардинально відрізняється від концепції зйомки відеокамерою. Одна річ, коли знімати на 2 фотоапарати, як це робить Олександр і зовсім інша - на один і при тому втигати міняти плани. Припустимо ситуацію - виходить "батальйон" переодітих чоловіків і кожен начинає по черзі танцювати, то підбігши до тебе, то відбігши на 15 метрів. Відеокамерою при цьому зум активно використовуєш, а фотоапаратом будеш бігати за ним? Да фіг устигнеш і вимотаний будеш більш ніж можна уявити. Ну і тримати постійно в фокусі припустимо можна, а якщо треба зняти реакцію молодих, вони вже вийдуть не в фокусі? Я не дуже в курсі, бо ручний фокус не використовував і не в курсі, як ним можна знімати динамічні сцени, що охватюють значні території. Це не постановочна зйомка кліпу, де можна по 10 дублів робити. Ну пробуй звісно, але я б не ризикував прямо з весілля починати, спочатку випробував би на менш значущих подіях. Або хоча б вдома потренуйся.
Те, що бачив в Олександра на ютюбі мені сподобалось. На два фотіки воно повністю виправдане. Але і 2 камери взяти, то виходить зовсім інша зйомка та монтаж.

Цитата SLKuty ()
не подобається тільки ціна61146 грн

За таку ціну купувати її не буду. На OLX вистачає пропозицій БУ від 20 до 30 тис. грн. Так і ризикну купувати, іншого виходу не має.
Bandalak Дата: Чт, 24.09.2015, 19:18 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
добра ніби камера. на карточку пише. правда тільки 1440х1080 замість фул.

Це не добре! А скільки коштують камери FullHD?
На OLX вистачає пропозицій БУ від 20 до 30 тис. грн.

Я у своєму житті все що купив б-у (крім машини) - викинув!
Не щастить мені на б-у!

Ага, непостійна світосила F3.5-5.6 - та він темний як ніч

Пробував вдома при слабкому освітлені, чутливість 1600 ІSO, діафрагма 5,6. Виходить не гірше, чим камерою на 12 - 15 дб при діафрагмі 2.

Буду мучитися на цьому весіллі, але відступати нікуди! Вже домовився. Хочуть тільки FullHD. У них справжня плазма Панасонік 60 дюймів за 2000 у.о..
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.09.2015, 19:33 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
Це не добре! А скільки коштують камери FullHD?

Толя, чому не добре? Такої роздільної здатності з головою вистачить для перегляду на моніторах та Led-телевізорах.
Цитата Bandalak ()
Я у своєму житті все що купив б-у (крім машини) - викинув!

Так, мені теж і тим більше все-одно купую, тому що на нове ніколи не наскребу при нинішніх умовах.

Купив недавно фотоапарат БУ - походу в самій тушці фронт-фокус, трохи маже з різними об’єктивами. Треба віддавати на юстіровку. І справа не у 800 грн, а в незручності процесу - їхати в Київ, убити день і т.д. Новою поштою страшновато в сервіс передавати.

Деякі фото вроді норм (знято з рук):

А на половині промахи:
SLKuty Дата: Чт, 24.09.2015, 19:46 | Повідомлення № 45
Монтажер
там на ZOOMi різьба  стандартна, як у камери. у комплекті є штатив маленький і не потрібний з нього головку відкрутити і на планку так як на фото я показував

На весіллі в основному всі стоять, або сидять  аж до самих танців. 1 секунда на фокусування перед кожним кадром - не проблема. Знімаю на автоматі  - непостійна світлосила - також не проблема. ISO при відеозйомці можна виставляти до 2000 і 3.5-5.6 цілком нормально вистачає, а якщо накамерне світло то  заяскраво. При цих значеннях діафрагми нормальна глибина різкості
Я знімаю одною камерою. другу тільки в церкві, щоб показати людей ззаду і не переривати звук і ще коли перший танець, щоб змінювати плани

http://www.ex.ua/92933104 тут весілля зняте ще кітовими об'єктивами 18-105 і 18-55. кнопка "Грати" показує, але погану якість.  можна завантажити щоб побачити у повній якості. Останні ще не зробив де двома об'єктивами 18-140 там набагато краще

Б/у камери, як правило паяні перепаяні, або з якимись глюками які повилазять серед весілля.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Сторінка 3 з 27«123452627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.