Нд, 04.12.2016, 10:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 23 з 27«1221222324252627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Звичайно, відеокамера - то є відеокамера, а фотоапарат - то є фотоапарат!
Але, якщо не вистачає грошей на сучасну відеокамеру, а вона коштує порядку 5000$, то можна пристосуватися до зйомки відео і фотоапаратом.
Обов'язково потрібно купити зовнішній мікрофон і накамерне світло. А також одноногий штатив. Можна декілька різних штативів.
Так що, панове, ділимося досвідом успішного використання фотоапарата "не за призначенням"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Bandalak Дата: Нд, 27.03.2016, 21:46 | Повідомлення № 331
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
https://www.youtube.com/watch?v=MHc3_wZAIj4
тест автофокусу

Робота автофокусу мені подобається!
Але таких гнилих кольорів і низького контрасту я ще ніколи не бачив. Якщо вони і справді такі ніякі - то такої камери мені і задарма не потрібно!
Bandalak Дата: Нд, 27.03.2016, 21:58 | Повідомлення № 332
Ветеран спілкування

Якщо це знято цією камерою, то картинка мені не подобається, якесь рване зображення я з дешевої мильниці.
Ще й різкості явно не вистачає, якесь все розмите!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 27.03.2016, 22:24 | Повідомлення № 333
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Panasonic FZ1000 вміє на апаратному рівні знімати уповільнене відео з частотою 100 кадрів/с
Як це виглядає, скачайте зразок:
https://cloud.mail.ru/public/4zcH/w1yN31kHM

Все знято на FZ1000 https://www.youtube.com/watch?v=YlGziQTIU6g

І кліп весільний, тільки тут по моєму на 2 фотоапарати знімали: https://yadi.sk/i/3wvIj1DzqR7jF
SLKuty Дата: Нд, 27.03.2016, 22:26 | Повідомлення № 334
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Ютуб псує все відео. Робить 25 к/с.  Після корекції кольору кольори будуть гарні.
Bandalak Дата: Пн, 28.03.2016, 06:57 | Повідомлення № 335
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
Ютуб псує все відео. Робить 25 к/с. Після корекції кольору кольори будуть гарні.

Так це ще прийдеться з кожним фрагментом у відеоредакторі гратися з корекцією кольору і контрасту? Ефективність такої роботи викликає сумніви, особливо скільки часу це займе...
Bandalak Дата: Пн, 28.03.2016, 07:29 | Повідомлення № 336
Ветеран спілкування
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Panasonic FZ1000 вміє на апаратному рівні знімати уповільнене відео з частотою 100 кадрів/с
Як це виглядає, скачайте зразок:
https://cloud.mail.ru/public/4zcH/w1yN31kHM
Все знято на FZ1000 https://www.youtube.com/watch?v=YlGziQTIU6g
І кліп весільний, тільки тут по моєму на 2 фотоапарати знімали: https://yadi.sk/i/3wvIj1DzqR7jF

Ніби не погано!
GH4 теж уміє 100 кадрів/с.

Дивно, але чомусь якісного відео, знятого на GH4 в мережі знайти не можу. Одна гниль!
Виходить FZ1000 ліпший від GH4?
Якби не проблема з кріпленням на штатив і не сильні шуми в темряві - вже почав би купувати FZ1000.
А так поки що вагаюся. Спостерігав, що у Чернівцях все-таки знімають переважно відеокамерами, а не фотоапаратами. В райцентрах начастіше фотоапаратами, але Canon 5D mark5 i Canon 6D.
Може собі глянути в сторону Сапоп? Тим більше, ними можна і фото знімати.

Так заради цікавості почав придивлятися ще й до справжніх відеокамер.
http://photowebexpo.ru/article....eokamer

Мені дуже сподобалася технологія цифрової стабілізації "зміщення пікселів", коли використовується матриця в 4 рази більша від FullHD, але записується тільки FullHD відеоряд. Якщо рука труситься, зображення починає гуляти, камера буде використовувати сусідні пікселі матриці, тримаючи зображення в кадрі. А в комплексі з оптичною стабілізацією це робить зйомку з рук адекватною!
Треба копнути в сторону відеокамер глибше, може це все не настільки й дорожче коштує?
Bandalak Дата: Пн, 28.03.2016, 08:11 | Повідомлення № 337
Ветеран спілкування
У самому кінці цього ролика
сказали, що автофокус GH4 постійно гуляє і він гірший, чим в Canon 70D.

Ось нарешті знайшов один реальний весільний кліп знятий GH4.

Знову та ж сама гниль, ні кольору ні різкості!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 28.03.2016, 12:04 | Повідомлення № 338
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
GH4 теж уміє 100 кадрів/с.
gh4 - компакт (дуже маленький) і гості на весілі будуть косо на вас дивитись, думаючи, що ви мильницею знімаєте. Але суть не в тому. Як я вже говорив, цей фотоапарат з обєктивом вам в 50 тис. грн. обійдеться як мінімум. При тому, що FZ1000 по відгуках дає кращу кольоропередачу при ціні в 18000 грн. за весь комплект.
Стосовно шумів, навіть на ІСО 1600, а це вже не мало, шуми не критичні зовсім. Матриця 1" для фото мало, а для відео в самий раз. Чого тільки вартий оптичний зум 16х. Робота автофокуса точно як в GH4. Я не агітую за дану модель фотоапарата, але для себе я зробив вибір і залишився задоволений. Нарешті довгі пошуки закінчились успіхом.

Sony NEX-VG900E - матриця похоже що повнокадрова. Мінімальна освітленість - 8 люкс. У соні 2100 вона складає 1,5 люкса. http://www.kt-group.ua/index.p....1125127 ціна на сайті без об’єктива. Вам це задоволення з об’єктивом в 100К гривень обійдеться. Я автомобіль дешевше купив. Напевне жартуєте.

Цитата Bandalak ()
Який цей параметр у фотоапаратів типу Canon 5D mark III
У Canon 5d mark 3 цей параметр залежить від діафрагми об’єктива.

Canon 5d mark 3 в БУ варіанті 1500 у.о. за тіло. І до нього об’єктив для відео будете купувати за 500 у.е. мінімум (canon 24-105 L F4). При цьому зум будете як і у ніконові крутити руками, знімати з частотою 30 к/с.
Проте Canon 5d mark 3 класний в плані для фото. До нього ще об’єктивчих світосильний і Canon 50 1.2 і щастю не буде границь.
SLKuty Дата: Пн, 28.03.2016, 13:13 | Повідомлення № 339
Монтажер
Цитата Bandalak ()
Так це ще прийдеться з кожним фрагментом у відеоредакторі гратися з корекцією кольору і контрасту?
Накладається корегуючий шар і редагуємо відразу все відео
Bandalak Дата: Пн, 28.03.2016, 13:38 | Повідомлення № 340
Ветеран спілкування
gh4 - компакт (дуже маленький) і гості на весіллі будуть косо на вас дивитись, думаючи, що ви мильницею знімаєте. Але суть не в тому. Як я вже говорив, цей фотоапарат з об'єктивом вам в 50 тис. грн. обійдеться як мінімум. При тому, що FZ1000 по відгуках дає кращу кольоропередачу при ціні в 18000 грн. за весь комплект.
Стосовно шумів, навіть на ІСО 1600, а це вже не мало, шуми не критичні зовсім. Матриця 1" для фото мало, а для відео в самий раз. Чого тільки вартий оптичний зум 16х. Робота авто-фокуса точно як в GH4. Я не агітую за дану модель фотоапарата, але для себе я зробив вибір і залишився задоволений. Нарешті довгі пошуки закінчились успіхом.

Значить FZ1000 виглядає більшим, ніж Gh4 з об'єктивом? Я не проти і собі купити FZ1000, але хочу вияснити для себе всі важливі моменти.
Здається ІСО 1600 для відео - це майже нічого! Кеноністи з успіхом знімають весілля при ІСО 25400 без зовнішнього освітлення. Ще й об'єктиви у них з постійною світлосилою з діркою 2. У FZ1000 об'єктив значно темніший і шуми - це ще питання!
З FZ1000 прийдеться окрім накамерного світла, до якого я звик на Соні 2100, носити ще й штативи із дуже потужними зовнішніми лампами, інакше вийде суцільний антрацит, або непоправний шум.
А як вирішується питання з кріпленням на штатив і заміною акумулятора на ходу? Я сам не слюсар і знайомих слюсарів не маю. Це питання мені не по силі вирішити.
Я в повній розгубленості! У голові каша. Звичайно ціна FZ1000 мене радує, але готовий дати трохи більшу суму, але щоб купити щось надійне і практичне. Щоб душа раділа, а не постійно думав, що купив дурницю, а міг трішки докласти і купити краще!
Я би хотів побачити тести, на яких зняті обличчя людей при слабенькому освітленні на високих ІSО.
Це ще прийдеться докупити штук 5 оригінальних батарей! А вони є у продажу?
Sony NEX-VG900E - матриця похоже що повнокадрова. Мінімальна освітленість - 8 люкс. У соні 2100 вона складає 1,5 люкса. http://www.kt-group.ua/index.p....1125127 ціна на сайті без об’єктива. Вам це задоволення з об’єктивом в 100К гривень обійдеться. Я автомобіль дешевше купив. Напевне жартуєте.

Це я недодивився, думав що ціна з об'єктивом. Мав на увазі допозичити трохи грошей, плюс взяти кредит в Банку і купити собі все-таки справжню камеру! Але знову печалька, 8 люкс - це знову без двох штативів з кіловатними лампами не обійтися!
А от як можна порівняти 1,5 люкси Sony 2100 з штатним об'єктивом і 8 люкс Sony NEX-VG900E з невідомо яким об'єктивом?
У Canon 5d mark 3 цей параметр залежить від діафрагми об’єктива.

А у камер хіба не залежить від діафрагми? Перефразуємо тоді навпаки, яке робоче ISO для камер Sony NEX-VG900E і Sony 2100Е?

Canon 5d mark 3 в БУ варіанті 1500 у.о. за тіло. І до нього об’єктив для відео будете купувати за 500 у.е. мінімум (canon 24-105 L F4). При цьому зум будете як і у ніконові крутити руками, знімати з частотою 30 к/с.
Проте Canon 5d mark 3 класний в плані для фото. До нього ще об’єктивчик світосильний і Canon 50 1.2 і щастю не буде границь.

У нас всі знімають з частотою 30 кадрів за секунду. Але я бачив, що об'єктив у них з світлосилою 2, а не 4. Зате достатньо буде накамерного світла, штативи з кіловатками вже не потрібні. А ось по зручності керування цим апаратом у режимі відео питань багато, та й автофокус майже як у Ніконі, багато нервів з'їсть. Головною перевагою цього варіанта буде, що він універсальний, можна і відео і фото знімати, навіть вінєтки! Але по грошах вийде за все не менше чим за камеру Sony NEX-VG900E, при умові що потрібно купити фотоспалах, мінімум 3 об'єктиви (85 для боке, 135 для портретів і 24-70 для відео і фоторепортажів), штук 5-6 оригінальних батарей.

Коротше кажучи я заплутався, а 15 травня треба вже знімати, замовлень на цей рік є вже як ніколи багато!
Бачу перед собою чотири основні концепції:
1. FZ1000, або gh4;
2. Canon 5d mark 3, або Canon 6d;
3. Sony NEX-VG900E;
4. Щось з Ніконів, наприклад D5500, або навіть D610.
Кожна має свої переваги і недоліки. Поки-що знаходжуся на стадії гуглення і опрацювання інформації. Все так неоднозначно!
Повторюся, готовий позичити частину грошей, але щоб купити дійсно гарну річ, а не так щоб купити аби купити!

Буду вдячний за будь-яку надану консультацію в цьому напрямку!
SLKuty Дата: Пн, 28.03.2016, 14:40 | Повідомлення № 341
Монтажер
Цитата Bandalak ()
Щось з Ніконів, наприклад D5500, або навіть D610.
D750 - і фото і відео вміє і екран крутиться
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 28.03.2016, 15:38 | Повідомлення № 342
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
Значить FZ1000 виглядає більшим, ніж Gh4 з об'єктивом?
Набагато більшим.
Цитата Bandalak ()
Здається ІСО 1600 для відео - це майже нічого! Кеноністи з успіхом знімають весілля при ІСО 25400 без зовнішнього освітлення. Ще й об'єктиви у них з постійною світлосилою з діркою 2.
Для фото згоден, можна використовувати об’єктив з діркою 2. А для відео? Повнокадровий Canon 6d або 5d mark 3 - в них з таким обєктивом при дірці 2 буде дуже мала глибина різкості. 20 см вперед-назад - і об’єкт не в фокусі. Я хотів би бачити, як ви назнімаєте таким об’єктивом. Окрім того, як правило такі об’єктиви - фікси, фокусна відстань не міняється. Давайте не будемо будувати утопію, тому що це можливо мінімум, якщо знімати на 2 фотоапарати з напарником, коли один надіне об’єктив-зум для загальних і середніх планів, а інший - портретний фікс для крупного плану, щоб повністю розмити фон у відео. І то, це коли знімають наречену зранку, коли є час погратися або лав-сторі. На банкеті такий прийом не катіт.
Цитата Bandalak ()
З FZ1000 прийдеться окрім накамерного світла, до якого я звик на Соні 2100, носити ще й штативи із дуже потужними зовнішніми лампами, інакше вийде суцільний антрацит, або непоправний шум.
В тебе трохи викривлене уявлення про шум на FZ1000. ISO 3200 цілком робоче. Відкриваєш дірку на макс, ставиш ІСО 3200, при потребі витримку можна ставити 1/25 і FZ1000 бачить краще за Sony2100, при тому шумить не більше, ніж сонька при підсилені 9Дб
Я взяв не дуже потужне світло HDV z-96 і мені його вистачає. А треба буде, до докуплю ще одне таке ж і об’єднаю в панель.
Цитата Bandalak ()
А ось по зручності керування цим апаратом у режимі відео питань багато, та й автофокус майже як у Ніконі, багато нервів з'їсть.
Абсолюто вірно. Тоді бери Canon 70d, там дуже адекватний фокус в режимі відео. Досить достойний апарат. Лише зум будеш руками крутити, в той час, коли я кнопочкою. І ще одне - для Canon 70d штатним є об’єктив 18-135 F3.5-5.6. Дирка не постійна, ще і темний як ніч. ІСО будеш задирати в приміщені до 3200 - а це шуми, шуми, шуми.
Цитата Bandalak ()
85 для боке, 135 для портретів і 24-70 для відео і фоторепортажів
Хорошо мітиш, 85 - підходить для портретів чудово. В мене Canon 85 1.8 я ним задоволений.
А от діапазона фокусних відстаней 24-70 мало для відео однозначно. До речі, він 900 у.е. коштує перша версія. А 135 2.0 - 700 у.е.
Цитата Bandalak ()
2. Canon 5d mark 3, або Canon 6d;
Цими апаратами знімають відео, але вкрай важко ними в плані зручності. А для фото вони чудові.
Цитата Bandalak ()
3. Sony NEX-VG900E;
Я би рекомендував забути. До речі, її зняли з виробництва, не факт, що вийде купити. Є ще одна хороша модель відеокамери і недорога, я забув як зветься, коли нагадаю напишу.
Цитата Bandalak ()
4. Щось з Ніконів, наприклад D5500, або навіть D610.
Про нікони для відео забудь. Це пан Олександр Новосельський їх приручив якимось чином і в нього не погано виходить, але то треба мати талант знімати на подібні моделі відео. Там автофокус неадекват. Про фото нічого поганого не скажу.
Bandalak Дата: Пн, 28.03.2016, 21:25 | Повідомлення № 343
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
D750 - і фото і відео вміє і екран крутиться

По відгукам в режимі відео працює тільки контрастовий автофокус, котрий часто промахується. Максимальна довжина відеороліка 10 хвилин.

Відкриваєш дірку на макс, ставиш ІСО 3200, при потребі витримку можна ставити 1/25 і FZ1000 бачить краще за Sony2100, при тому шумить не більше, ніж сонька при підсилені 9Дб
Я взяв не дуже потужне світло HDV z-96 і мені його вистачає. А треба буде, до докуплю ще одне таке ж і об’єднаю в панель.

Це накамерне світло, чи штативне?
А от діапазона фокусних відстаней 24-70 мало для відео однозначно

Мені завжди не вистачало саме широкого кута, з Сонькою 2100 постійно не поміщався, але спостерігав як інші оператори іншими камерами - прекрасно знімали у тісних приміщеннях!
Я би рекомендував забути. До речі, її зняли з виробництва, не факт, що вийде купити. Є ще одна хороша модель відеокамери і недорога, я забув як зветься, коли нагадаю напишу.

Мабуть Sony NEX-VG30E. Там 9 люкс.

Повернемося до наших баранів.
1. Якість відео FZ1000 у порівнянні з Canon 5d mark 3?
2. Мене дуже бентежить кріплення FZ1000 до штатива. Коли вирішиш Саша цю проблему? А то теорія теорією, а перспектива міняти акумулятор більше 5 хвилин не радує!
Bandalak Дата: Пн, 28.03.2016, 21:51 | Повідомлення № 344
Ветеран спілкування
http://www.ixbt.com/digimage/canon-70d.shtml
Ця стаття показує, що Canon 70D дуже милить, а так як я люблю різкість - то він не вартий уваги!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 28.03.2016, 23:18 | Повідомлення № 345
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
1. Якість відео FZ1000 у порівнянні з Canon 5d mark 3?
Не коректно порівнювати. 5d m3 - повнокадрова зеркалка. Тут і об’єм картинки і краща кольоропередача і менша глибина різкості.
Толя, для відео краще підійде Canon 70d (або 7d m2), там продвинута система автофокусу + об’єктиви з STM мотором. Але якщо ти хочеш і для фото, то в цьому плані 5d m3 кращий. Я сам би не проти прикупити таку тушку, на заміну Canon 5d, але наврят. Найшов покупця, який за Canon 5d пропонує мені 12000 грн, то я думаю може продам, докладу 5 тисяч і візьму 5d mark 2, він кращий напорядок дисплеєм, матрицею більш новою і що не мало важливо - є функція програмної підстройки автофокуса, може не буде проблем з юстіровкою. Ну і відео він знімає. Можна буде в режимі ручного автофокуса знімати, коли неспішно.

Цитата Bandalak ()
Це накамерне світло, чи штативне?
Накамерне
Цитата Bandalak ()
Мені завжди не вистачало саме широкого кута, з Сонькою 2100 постійно не поміщався, але спостерігав як інші оператори іншими камерами - прекрасно знімали у тісних приміщеннях!
Та я також мучився, з FZ1000 проблем не маю, там кут = 28 мм. в плівковому еквіваленті.
Цитата Bandalak ()
2. Мене дуже бентежить кріплення FZ1000 до штатива. Коли вирішиш Саша цю проблему?
Я якби вирішив, але не для всіх варіантів. В мене наплечний штатив, то я вирізав в площадці (вона велика) кусок металу, тепер кришка відкривається без проблем, можна швидко міняти акум.
Цитата Bandalak ()
Ця стаття показує, що Canon 70D дуже милить, а так як я люблю різкість - то він не вартий уваги!
Мильність - це поняття відноситься більше до об’єктива. Ну звісно у фото він такої різкості як D7100 не дасть, але ми розглядаємо фотоапарат для відеозйомки.
Повторюю ще раз, для відео я не рекомендую тобі ні Canon 70d, ні Canon 5d mark 3, ні жодну другу зерклаку. Без трансфокатора дуже не зручно, бувають часті ситуації, коли зум треба під час зйомки застосувати і крутити руками, то не найкращий варіант.
Порахуй сам Canon 5d mark 3 = 1500 за БУ тушку, Canon 24-70 F2.8 - 1000, Canon 135 F2.0 - 700, Canon 85 1.8 - 300.
Виходить 3500 у.е. - це той набір, що тобі потрібен для фото-відео. Ну можна обійтись без 135, то виходить 2800 + 200 + 200 спалах за батареї і флешки і множимо це все на 27 виходить 86000 грн!!!
І чи ти будеш задоволений ним для зйомки відео - ні!
Якщо знімати віде 24-70 F2.8, об’єктив без стаба, це також великий мінус.
Як я вже говорив, можна взяти 24-105 F4 зі стабом, але він темний. В приміщенях ІСО будеш ставити 3200-6400 для відео.
Коротше, все це туманно, я не рекомендую.

Sony RX10 II https://www.youtube.com/watch?v=QXiKQ4Bfx30

http://rozetka.com.ua/sony_hd....tab=all
http://digitalvideo.com.ua/index.p....m=22091
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Сторінка 23 з 27«1221222324252627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.