Ср, 07.12.2016, 16:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 17 з 27«1215161718192627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Звичайно, відеокамера - то є відеокамера, а фотоапарат - то є фотоапарат!
Але, якщо не вистачає грошей на сучасну відеокамеру, а вона коштує порядку 5000$, то можна пристосуватися до зйомки відео і фотоапаратом.
Обов'язково потрібно купити зовнішній мікрофон і накамерне світло. А також одноногий штатив. Можна декілька різних штативів.
Так що, панове, ділимося досвідом успішного використання фотоапарата "не за призначенням"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Bandalak Дата: Ср, 09.12.2015, 22:51 | Повідомлення № 241
Ветеран спілкування
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Знову гуляючий автофокус:

А у Соні, як справи з фокусуванням? Не переглядали ролики?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.12.2015, 23:04 | Повідомлення № 242
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Пока не дивився. Але всі роліки, зняті на Панасонік мені не подобаються. Постійні втрати різкості сильно ріжуть очі, а в Соні автофокус у відео по оглядах ще гірший.
Bandalak Дата: Ср, 09.12.2015, 23:28 | Повідомлення № 243
Ветеран спілкування
І чим тоді знімати?
Сanon 7d Mark3 ?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.12.2015, 23:29 | Повідомлення № 244
Ветеран спілкування
Наврят чи у Canon кращий автофокус.
Ось ще приклад хороший, тут вроді все не так печально:
Bandalak Дата: Ср, 09.12.2015, 23:40 | Повідомлення № 245
Ветеран спілкування
Щось тут зображення має геометричні динамічні спотворення, все ніби плаває. Точно так пливе при зйомці мобілками Андроїд.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.12.2015, 23:43 | Повідомлення № 246
Ветеран спілкування
Ось тут взагалі ідеально:

Та і в темноні пристойно:
SLKuty Дата: Чт, 10.12.2015, 12:25 | Повідомлення № 247
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Та і в темноні пристойно:
пристойний шумодав. автофокусу не можна довіряти коли навколо лампочки і гірлянди. Я коли камерою знімав то часто потерпав від того ефекту, що фокус наводиться на яскравий об'єкт, а не молоду пару. Зараз того немає нащастя.
SLKuty Дата: Чт, 10.12.2015, 13:23 | Повідомлення № 248
Монтажер
Як хочете подивіться кліп, але скачайте там біля 400 Мб. Було мало часу і я зняв тільки 6 хв матеріалу і з того зробив. Все, звичайно в ручному М режимі. Колір не правив зовсім. Знімав з рук без стедікама тільки планка з мікрофоном і ручкою знизую. Я не хочу шукати іншу камеру. Він десь спочатку 333Кліп називається.
http://www.ex.ua/95419924

Відредаговано: SLKuty - Чт, 10.12.2015, 13:57
SLKuty Дата: Пн, 21.12.2015, 14:06 | Повідомлення № 249
Монтажер
дехто в Чернівцях цим знімає
http://m.ua/reviews/sony-nex-fs700/

наприклад цей https://vk.com/hdlife_....0%2Frev

цікаво скільки він бере за роботу?
Bandalak Дата: Пн, 21.12.2015, 17:15 | Повідомлення № 250
Ветеран спілкування
У Новодністровську теж такими знімають.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.12.2015, 20:28 | Повідомлення № 251
Ветеран спілкування
Така камера нова коштує нереальних грошей, навіть у варіанті БУ треба віддати 3000-3500 у.е.

Тим часом я замовив Panasonic FZ1000 + додатковий акум + карточку пам’яті на 64 Гб. Обійшлося все це в 760$ з доставкою. Щоб взнати ціну в гривнях, помножте на 25. Взавтра вже отримаю, буду тестувати.

На майбутнє треба буде докупити ще 1-2 карту пам’яті на 64 Гб, дві батареї і накамерний мікрофон. Для весілля потрібно до 6 годин зйомки. Будем пробувати. Sony 2100 доречі продав. Не можу більше знімати на позавчорашній день, та і клієнти вже тоже почали питати за Full HD і навіть про 4К поначитувались, але 4К, то через років 5 буде входити в моду, пока зарано.
Bandalak Дата: Пн, 21.12.2015, 21:38 | Повідомлення № 252
Ветеран спілкування
Дуже цікаво! Не можу дочекатися Ваших тестів! Переконаний, що якість зйомки буде просто супер.
Але хотілося б знати з перших рук такі речі:
1. Можливість ручного керування експозицією під-час зйомки.
2. Можливість, як в Соні 2100, не спиняючи кадр, перемикати між автоматичною та ручною експозицією.
3. Зручність керування.
4. Скільки Гігабайт займе година відео у форматі ФулНД 60Р?
5. Як працює автофокус?
6. Якість зйомки при недостатньому освітленні. Чутливість порівняно з Соні 2100.
7. Скільки тримає рідна батарея? Чи існує батарейний блок до цієї камери?

До речі, про батареї!
До свого Нікон Д7100 маю три батареї.
На днях знімаючи Новорічні ранки, засік на скільки часу вистачає кожного акумулятора. Так от:
Прикріплення: 3444230.jpg(381Kb)
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.12.2015, 22:12 | Повідомлення № 253
Ветеран спілкування
Я читаю форум на відео-максі, там і зразки є.
Можу вже дати відповіді на деякі питання:
Цитата Bandalak ()
1. Можливість ручного керування експозицією під-час зйомки.

Присутня. Можна міняти витримку, діафрагму і ІСО, коли йде процес зйомки. Можна поставити АВТО ISO, що зручно, при перемінній хмарності, коли сонце постійно ховається за хмари та виглядає. В такому випадку експозиція буде мінятись автоматично і плавно.
Цитата Bandalak ()
3. Зручність керування.

Думаю нормальна ергономіка. Є програмовані кнопки.
До речі, є один нюанс. Вони з Європи абсолютно всі йдуть з англомовним меню. Немає можливості вибрати укр. чи рос. мову. Для мене це не мінус, рівень знань з англійської достатній для розуміння більшості команд.
Цитата Bandalak ()
4. Скільки Гігабайт займе година відео у форматі ФулНД 60Р?

Точно не знаю, але там є різні формати AVC HD, MP4... Та і стандарт - PAL, 50p.
Цитата Bandalak ()
5. Як працює автофокус?

Ось це питання мене найбільше турбує. Там є 2 режими автофокусу: по 49 точках і мультифокус. Говорять, що останній ще краще відпрацьовує. Також по відгуках, при умовах достатньої освітленості, автофокус працює добре. Маю на увазі і не дуже хороше освітлення, типу таке як у ресторанах. Окрім того, надворі можна прикрити діафрагму, наприклад до F7, глибина різкості буде дуже велика, всі об’єкти будуть у фокусі. В приміщенні можна ставити F4, щоб постійна дірка була на всіх фокусних і ІСО піднімати до 1600 (щоб без шуму). ІСО 3200 вже дає ледве замітний шумок (дивився тестові зразки).
Тут справа в тому, що не варто намагатися робити експозицію світлішою, ніж вона є насправді і тоді все буде добре. Зрештою, ми всі знімаємо з накамерним світлом.
Цитата Bandalak ()
7. Скільки тримає рідна батарея? Чи існує батарейний блок до цієї камери?

Оригінальна батарея тримає 1 годину приблизно. Може навіть менше, якщо активно користуватись зумом та оптичним стабілізатором. Саме оптичний стабілізатор сильно пожирає заряд. Батарейного блоку скоріше всього не існує. Прийдеться на весілля купувати штук 4 акумулятори. Я поки що взяв один додатковий, неоригінальний за 17$. Справа в тому, що оригінального і не найти ніде.
Там ще одна проблема є, відсік для аккумулятора близько до штативного кріплення, щоб поміняти батарею, можливо прийдеться знімати зі штативу і відкручувати штативну площадку. Це все не дуже радує, але буду якось примінятись.

Як би там не було, але в Nikon D5300 автофокусу у відео НЕМАЄ. Те, що там називаєтсья автофокусом не витримує ніякої критики. Пан Новосельський фактично знімає в ручному режимі і на прикритій діафрагмі (щоб була побільше глибина різкості). Я пробував так знімати, проте при поганому освітленні діафрагму все одно доводилось відкривати, що зменшувало глибину різкості і знімати концерт було дуже проблематично, постійно наводив фокус напівнатисненням, а це займає час, в LV він надзвичайно повільний, інколи єлозить туди сюди 2-3 рази, люди це бачать в кінцевому варіанті. Знявши всього 1 концерт, я зрозумів, що це не робота, тільки псування нервів, тому скороспішно продав фотоапарат, фактично нічого на ньому не втративши, і зараз вибрав ось цей Panasonic, за що доречі і вдячний тому ж пану Новосельському Олександру. Чи буду жаліти, не знаю, побачимо. Якщо не сподобається, то останній варіант, який бачу - покупка FULL HD відеокамери. Там як правило матриці невеликі за розміром, що робить великою глибину різкості і як наслідок - гарний автофокус. Хоча в FZ1000 матриця лише 1", а це кроп 2,7, тому глибина різкості напорядок більша, ніж в ASP-C (кроп 1,6), звідси і надіюсь на прийнятний автофокус.
Bandalak Дата: Пн, 21.12.2015, 23:01 | Повідомлення № 254
Ветеран спілкування
Так, знімати постійно камеру зі штативу для заміни батареї - не дуже радує! Може місцевий кулібін щось зможе придумати? Наприклад, всунути замість батареї пластмасову болванку з контактами і дротами, а батарею (наприклад від Соні 2100) прикріпити до штативу. Або інші подібні варіанти!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.12.2015, 23:18 | Повідомлення № 255
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
Може місцевий кулібін щось зможе придумати?

Деякі знатоки вже над цим думають. Я ще подивлюсь як буде з моєю площадкою для наплечного штативу. Мені здається, що повинно бути, вона в мене вузенька.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Сторінка 17 з 27«1215161718192627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.