Нд, 04.12.2016, 20:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 11 з 27«129101112132627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Звичайно, відеокамера - то є відеокамера, а фотоапарат - то є фотоапарат!
Але, якщо не вистачає грошей на сучасну відеокамеру, а вона коштує порядку 5000$, то можна пристосуватися до зйомки відео і фотоапаратом.
Обов'язково потрібно купити зовнішній мікрофон і накамерне світло. А також одноногий штатив. Можна декілька різних штативів.
Так що, панове, ділимося досвідом успішного використання фотоапарата "не за призначенням"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.11.2015, 18:35 | Повідомлення № 151
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Nikon ще не приїхав, але я вже спробував змудрувати варіанти кріплення світла і мікрофона. Поки що бачу тільки один вихід - використання наплечного штативу, який років 4 вже вірою і правдою мені служить. Ось, що з цього вийшло на крикладі Кенон. За якість фоток вибачайте - робив телефоном. Мікрофон вчіплю до гарячого башмака.

Світло виходить нижче фотоапарату. Або як варіант можна навпаки - туди мікрофон вчіпити, а в башмак - світло.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.11.2015, 19:16 | Повідомлення № 152
Ветеран спілкування
Які батареї купувати для Nikon D5300?
Поки що бачу лише такий варіант: http://kherson.khe.olx.ua/obyavle....a890a50
SLKuty Дата: Пн, 30.11.2015, 20:19 | Повідомлення № 153
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Поки що бачу лише такий варіант
це дешеві акумулятори їх на пів години відео вистачає
зразу замовляйте два і батарейний блок до них
SLKuty Дата: Пн, 30.11.2015, 20:27 | Повідомлення № 154
Монтажер
Світло виходить нижче фотоапарату
на ваші фото дітям краще не дивитися (чи може то тільки в мене таке вискакує)

А якщо планку вправо , або вліво потягнути і закріпити то  світло, або мікрофон  можна зверху, а не знизу кріпити.
світло краще на башмак камери
Якщо мікрофон підійде то я і собі такий куплю, але де батарейки брати нестандартні?
Я пробував кілька таких мікрофонів - всі шиплять без причини . В них опір неправильний. Мені тільки ZOOM підходить
SLKuty Дата: Пн, 30.11.2015, 20:33 | Повідомлення № 155
Монтажер
варіанти кріплення світла
це світло трохи за слабеньке
треба таке

в нього регулятор яскравості і температури 
на ньому башмаки зі всіх сторін для мікрофону
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.11.2015, 20:51 | Повідомлення № 156
Ветеран спілкування
Світло в планах поміняти звісно.
Цитата SLKuty ()
це дешеві акумулятори їх на пів години відео вистачає

Які ви використовуєте?
Цитата SLKuty ()
Якщо мікрофон підійде то я і собі такий куплю, але де батарейки брати нестандартні?

З батарейками будемо якось рішати. Але в будь якому випадку я найближчим часом його планую придбати, тоді і відпишусь.

Цитата SLKuty ()
це світло трохи за слабеньке
треба таке

Мені подобається ваше світло. Напишіть, будь ласка, точну назву фірми-виробника і модель, хочу огляди подивитися. Чи не дуже воно сліпить очі об’єктам зйомки?
Я так розумію, що в ньому не має шторок для напрямленого потоку, мабуть велика частина розсіюється.
Bandalak Дата: Пн, 30.11.2015, 20:57 | Повідомлення № 157
Ветеран спілкування
Які батареї купувати для Nikon D5300?

Раджу оригінал!
Світло виходить нижче фотоапарату. Або як варіант можна навпаки - туди мікрофон вчіпити, а в башмак - світло.

Краще мікрофон знизу, бо будуть негарні тіні на обличчі від нижнього світла.
Цитата SLKuty ()
на ваші фото дітям краще не дивитися (чи може то тільки в мене таке вискакує)

У мене теж... B) Краще в іншому місці розміщувати фото!
Цитата SLKuty ()
в нього регулятор яскравості і температури 
на ньому башмаки зі всіх сторін для мікрофону

У мене такий самий світлоідіотний, два кольори регульовані, але без башмаків!
SLKuty Дата: Пн, 30.11.2015, 21:28 | Повідомлення № 158
Монтажер
будь ласка, точну назву фірми-виробника і модель, хочу огляди подивитися.
http://bomber.com.ua/videotekhnika/videooborudovanie/videosvet/nakamernyj-svet-fotodiox-pro-led-144a-detail.html
якесь таке тільки в мене без акумулятора і без заряджалки - все забрали і продали дешевше. Футляр симпатичний не знаю куди подіти. В мене сумка велика  і окрема ніша для світла
шторок нема і не треба бо вони заважають. поки їх відкриєш то всі моменти втратиш я і від попереднього світла шторки викидав
шторки не спрямовують світло, а відсікають те, що йде на сторону. Хоба що у вас дзеркальні шторки
очі сліпить страшенно як і всі світлодіодні ліхтарі(це ж майже лазери), якщо близько підходжу, але у повній темноті на 3-4 м можна знімати
трохи люди гудуть і відвертаються, але коли я включаю свою світлодіодну лампу на стояку 120Ват (аналог 750 ват галоген) то вже ніхто нічого на накамерну не каже 
світлодіоди світять прямо і їх не потрібно направляти
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.11.2015, 23:13 | Повідомлення № 159
Ветеран спілкування
Повертаючись до Кенонів, є камера просто чудова, знімає 60p, але ціна на даний момент тільки за тіло 1110 доларів. Додамо ще більш менш норм об’єктив, отримаємо 1350$. Дороговате задоволення.

Огляд Canon 7d mark 2

Bandalak Дата: Пн, 30.11.2015, 23:42 | Повідомлення № 160
Ветеран спілкування
Все-одно дешевше, чим дати 5000$ за сучасну відеокамеру!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.11.2015, 23:50 | Повідомлення № 161
Ветеран спілкування
Я рахував, що мені фотоапарат + світло + батарейки + мікрофон+ флешки обійдеться десь в 850$
Дійсно, дешевшого варіанту і не придумаєш.

Правда фотоапарат я беру з пробігом 1000 кадрів, рахується як БУ, також планую за 30 дол. прикупити БУ мікрофон і близько 100$ світло.

А так в розетці 750$ коштує фотоапарат + 18-140
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.12.2015, 21:11 | Повідомлення № 162
Ветеран спілкування
Сьогодні прийшов D5300+18-140. Якість фото досить не погана, об’єктив різкий.
Не зрозуміло як управляти діафрагмою в режимі відео. Навіть якщо ставити в М, то регулюється тільки витримка і ІSO. До речі, спробував на ISO 2000 знімати відео, з витримкою 1/50. Звісно, освітлення погане. Шуми кольорові просто жах. Може є можливість в режимі відео шумодав включати.
Щодо фокусування, то в мене стоїть режим покадровий слідкуючий. По суті, якщо поміняти об’єкт зйомки, скажемо перевести камеру з одного об’єкта на інший, який знаходиться спереді, чи ззаді, то треба перефокусовуватись. Але що подобається, що автофокус кнопкою працює прямо під час запису відео.
Мікрофон треба купувати, оскільки рискання мотора чути при запису + чути натиснення різних кнопок.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.12.2015, 21:15 | Повідомлення № 163
Ветеран спілкування
Брав Б/У з рук. Провірив пробіг 3440 кадрів. Рахувати, що новий. Сліди експлуатації відсутні. Куплений в Італії як подарунок за 1020 євро. Мені обійшовся в 560$, правда комплектація не дуже, лише фотоаппарат+об’єктив. Звісно є коробка, зарядка і всі документи. Карта пам’яті відсутня. Добре, що була в дома на 32 Гб, 10 клас. Треба ще докупити на 64 Гб.
Bandalak Дата: Ср, 02.12.2015, 22:48 | Повідомлення № 164
Ветеран спілкування
спробував на ISO 2000 знімати відео, з витримкою 1/50. Звісно, освітлення погане. Шуми кольорові просто жах

А той ролик, що я викладав, знятий Ніконом 7100 на чутливості 6000.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.12.2015, 23:31 | Повідомлення № 165
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
А той ролик, що я викладав, знятий Ніконом 7100 на чутливості 6000.

Тут може грає роль, що я знімав без накамерного світла. Окрім того шуми видно сильно на чорних або темних предметах, на інших ситуація значно краща.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Сторінка 11 з 27«129101112132627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.