Сб, 03.12.2016, 02:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 271232627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Звичайно, відеокамера - то є відеокамера, а фотоапарат - то є фотоапарат!
Але, якщо не вистачає грошей на сучасну відеокамеру, а вона коштує порядку 5000$, то можна пристосуватися до зйомки відео і фотоапаратом.
Обов'язково потрібно купити зовнішній мікрофон і накамерне світло. А також одноногий штатив. Можна декілька різних штативів.
Так що, панове, ділимося досвідом успішного використання фотоапарата "не за призначенням"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
SLKuty Дата: Пн, 17.08.2015, 20:48 | Повідомлення № 2
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Для оформлення зараз модно боке з розмитим заднім планом.
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:55 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
Для оформлення зараз модно боке з розмитим заднім планом.

SLKuty, яким об'єктивом Ви знімаєте відео на Ніконі?
Думаю почати знімати Ніконом хоча б кліпи в FullHD, так як купити сучасну камеру, поки-що не світить!
SLKuty Дата: Пн, 17.08.2015, 20:56 | Повідомлення № 4
Монтажер
Купив тепер Nikor 18-140
Безшумний, стабілізація, чіткість -супер і всього за 6700грн в Чернівцях  на базарі
переробив стедікам трохи
Якщо цікаво то тут корисні поради https://vk.com/public95157335
SLKuty Дата: Пн, 17.08.2015, 20:56 | Повідомлення № 5
Монтажер
Я взагалі відмовився від футажів і весільних і випускних. Пишу титри зверху розмитого заднього плану.
Ось мої випускні можете переглянути (там є кнопка - грати)
http://www.ex.ua/91767779
http://www.ex.ua/91831109
так я віддаю клієнтам роботу
SLKuty Дата: Пн, 17.08.2015, 20:56 | Повідомлення № 6
Монтажер
На весіллях використовую корекцію кольору і напівпрозоре боке поверх відео
Футажі практично не потрібні
Тут пару весільних кліпів. Щоб побачити у повній якості потрібно скачати
http://www.ex.ua/92604815
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:56 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Мені потрібні футажі тільки для початкових заставок кожної окремої події.

Дивився Ваше посилання ВК.

Такий мікрофон звичайно це добре, але де вже тоді поставити накамерне світло?

Об'єктив у мене такий самий, тільки фотік моделі 7100.

А як люди реагують, що знімається відео не камерою, а фотоапаратом. У нас недавно вигнали таких операторів, кажуть мов купиш камеру - тоді приходь!
А на камеру грошей нема!
SLKuty Дата: Пн, 17.08.2015, 20:56 | Повідомлення № 8
Монтажер
В мене не такий мікрофон. ZOOM H1 - прикріпив на планку збоку 15 см від об'єктива, а зверху світло.
Люди реагують нормально тільки деколи стають струнко і роблять мудре лице думають що я фотографую
В нас майже всі перейшли на фотоапаратну відеозйомку і тепер дивуються коли бачуть відеокамеру
SLKuty Дата: Пн, 17.08.2015, 20:56 | Повідомлення № 9
Монтажер
Я знімаю 50р -то 50 прогресивних кадрів/с
7100 вміє 50і - то ще крутіше так як 100 к/с виходить
Якість поставити не високу а нормальну почитайте мої корисні поради
Але одним апаратом всеодно небезпечно знімати я знімаю двома
Bandalak Дата: Пн, 17.08.2015, 20:57 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
Але одним апаратом все-одно небезпечно знімати

Що мається на увазі? Фото одним, а відео другим?

Цитата SLKuty ()
В нас майже всі перейшли на фотоапаратну відеозйомку і тепер дивуються коли бачать відеокамеру

У нас купують дорогі сучасні відео-камери FullHD (~5000$) і знімають ними. Звичайно камерою знімати набагато зручніше, але маємо те що маємо. Мені щоб купити таку камеру - треба зняти біля 40 весіль.

Цитата SLKuty ()
ZOOM H1 - прикріпив на планку збоку 15 см від об'єктива

Можна детальніше з фото?
Наскільки якість звуку краща, чим від вбудованого мікрофону?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 18.08.2015, 15:26 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Я пробував знімати на Canon 650d, там не поганий автофокус, обєктив з SMT-мотором для плавного і безшумного автофокусування.
Найдовша подія, що я знімав - це була зустріч випускників, тривалість готового відео була близько 60 хв. По-перше, фактично відпадає можливість плавного використання зуму. По-друге, в мого обєктива погана і не постійна світосила 3.5-5.6, а це дуже погано, бо при поганому освітленні поставив 3.5 на 18 мм, потім на 55 автоматом стає 5.6 і відео затемняється. Ну тут проблема чисто обєктива. Далі автофокус тупить при норм освітленні, а при поганому ще більше. З камерою не має що і порівнювати. Двома фотоапаратами знімати згоден, що сенс є, тому що один знімає загальний план, другий - сердній чи крупний. Потім в Премєрі можна багатокамерний монтаж використати і вийде чудово.
В нашому регіоні є ще проблема - люди звикли, щоб знімав по-більше. В результаті з весілля віддаю по 3-3.5 годин готового відео, не знаю, чи фотоапарат довго такі нагрузки витримає. Треба 4 карти по 32 Гб. Тому я поки що як і Анатолій знімаю на Sony 2100 в SD, іншого виходу не бачу. Але є мрія купити відеокамеру з підтримкою FullHD.
До речі, ось є така: http://truskavets.lv.olx.ua/uk....6211d1f
не дорого коштує і не погана впринципі. 1500 доларів за БУ це далеко не 5000, як каже Анатолій. Я розумію, що можливо в цій матриці не такі круті, але знімає в FullHD на флешкарти, тому "для села прокатіт" в умовах кризи.
По великому рахунку люди окрім відео ще хочуть бачити якісні фото, я фотографую на повнокадровий Canon 5d, модель хоч і стара, але кольоропередача на високому рівні, використовую для двору обєктив 85мм 1.8, для красивого боке. Нажаль, не вистачило коштів на 5d mark2, той і відео гарно вміє знімати, може на наступний рік продам 5d і куплю 5d mark2, побачимо, хоча все-таки, відеокамера в приоритеті.
Bandalak Дата: Вт, 18.08.2015, 23:57 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Цитата Ковальчук_Олександр ()
В нашому регіоні є ще проблема - люди звикли, щоб знімав по-більше. В результаті з весілля віддаю по 3-3.5 годин готового відео, не знаю, чи фотоапарат довго такі нагрузки витримає.

У нашому регіоні вимагають знімати беззупинно. Виходить 12-15 годин відзнятого матеріалу.
Готові роботи хочуть у двох варіантах, до 1 години для молодят і все що є (тільки явний брак вирізано) для батьків. Дуже часто після перегляду фільму батьки виставляють претензії, мов я танцював із кумою, а у фільмі цього "шедевру" немає.
Причому в обох варіантах потрібно накладати музику, титри, ефекти і т.д.

Що у фотоапараті боїться довготривалої відеозйомки? Матриця сідає?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 19.08.2015, 14:39 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
За весілля я знімаю на камеру 5, інколи 6 касет, готового матеріалу - 3 години.
Думаю і при таких нагрузках буде значний фізичний знос матриці, про твій варіант я мовчу.
І по-друге, на які носії ти, Толя, збираєшся втулити FullHD 10 годин для батьків? В твоєму випадку кращого варіанту, ніж камера (і саме в SD) не придумаєш. Так що знімай 2100-кою поки ще тягне і не парся. Чи може батьки наречених чи самі молодята ще і претензії виявляли типу, а чо не FullHD? Мені поки що ніхто подібних питань не задавав, ну майже не задавав, один випадок з 10 то терпимо.
Bandalak Дата: Ср, 19.08.2015, 18:59 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
І по-друге, на які носії ти, Толя, збираєшся втулити FullHD 10 годин для батьків?

Вигружаю прямо на Ютуб, у нас вже у всіх околицях Інтернет 50 Мбіт/сек мінімум.

Чи може батьки наречених чи самі молодята ще і претензії виявляли типу, а чо не FullHD?

Кількість таких запитань вже досягла критичного мінімуму. Батькам пофіг який формат, а ось молодята хочуть бачити свою годину найкращих моментів у FullHD.
Думаю надалі знімати кліпи і найкращі моменти фотоапаратом у FullHD, а всяку дурницю, типу хто скільки голубців з'їв - 2100-кою.
Монтувати окремо, перший варіант для молодих і другий для батьків. Правда роботи додастся за ті ж самі гроші!

Та й ще такий важливий момент. Нажаль, поки-що я ще не навчився знімати і монтувати у FullHD. Досвіду немає. Потрібно багато часу, щоб сісти і зайнятися експериментами з фотіком і з софтом на компі! А час ніні - золото!
SLKuty Дата: Сб, 22.08.2015, 17:01 | Повідомлення № 15
Монтажер
Цитата Bandalak ()
Що мається на увазі? Фото одним, а відео другим?
Фотоапарат може перегрітися, замокнути, карта пам'яті втратить контакт і т.д. В мене ще такого не було, але інших спостерігаю і виручаю досить часто.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеозйомка сучасним фотоапаратом FullHD (Тонкості фотоапаратного відео, прибамбаси та досвід роботи)
Сторінка 1 з 271232627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.