Нд, 25.02.2018, 19:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оцифровка старих відеокасет (Як просто і швидко переписати аналогові касети на DVD)
Оцифровка старих відеокасет
Bandalak Дата: Чт, 14.02.2008, 20:58 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 41
Рейтинг: 265
Останнім часом дуже актуально стало переписувати старі відеокасети на DVD. Хто чим і як це робить. Я вважаю що найшвидший і най якісніший спосіб це Studio MovieBoard PLUS 700-PCI (http://www.pinnaclesys.ru/products.php?item=33841&cat=5).
Така плата коштує біля 200 $.
Або Canopus MVR-1000SX (http://www.mpcclub.ru/product.php?id=5686). Кажуть це супер плата.
Цими двома платами можна за 3 години перетворити 180 хв. касету в уже готовий DVD диск!
Може хтось знає інші способи?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Yura_Shrol Дата: Чт, 03.04.2008, 12:44 | Повідомлення № 16
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 51
Яка в кого ціна на оцифровку ВХС.
Ogorodets Дата: Чт, 03.04.2008, 14:27 | Повідомлення № 17
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Без монтажа - 30 грн/час
Bandalak Дата: Вт, 08.04.2008, 01:45 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Без монтажа - 30 грн/час

Давайте надалі про ціни будемо говорити лише у приваті, нас пасуть!
З часом я видалятиму подібні повідомлення!
Yura_Shrol Дата: Сб, 03.05.2008, 22:25 | Повідомлення № 19
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 51
При оцифровці старих відеокасет можна використовувати відеокамеру.
А чи можна використовувати відеокамеру при записуванні відеоматеріалу (цифрового на компі) на "стару" відеокасету??? Такі випадки бувають. До тепер писав через композитний (чи S-відео) вихід відеоплати. Але чіткість там не зовсім нормальна.
А якщо підключити відеокамеру на запис DV-відео з компа, а з камери через аналоговий відеовиход на відеомагнітофон??? Чи получиться??? Чи хтось таке робив???
ssh Дата: Пн, 05.05.2008, 11:20 | Повідомлення № 20
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Yura_Shrol)
А якщо підключити відеокамеру на запис DV-відео з компа, а з камери через аналоговий відеовиход на відеомагнітофон??? Чи получиться??? Чи хтось таке робив???

Камеру включаєте в режим VCR (з ПК вона з'єднана через DV вхід/вихід, а з магнітофоном через аналоговий) і пишіть на здоров'я хоч 100 касет одночасно.
Quote (Yura_Shrol)
S-відео) вихід відеоплати

якість гірша ніж у 1 варіанті.
Bandalak Дата: Чт, 08.05.2008, 02:07 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Quote (ssh)
якість гірша ніж у 1 варіанті.

У мільйон разів!
А у мільярд разів гірша чим через плату Pinnacle PCI Movie Boars 700? яку я недавно придбав! Через неї прекрасно оцифровуються навідь відеокасети з пом'ятою плівкою, які і на телевізорі вже майже не показують!
FUMF Дата: Чт, 04.09.2008, 19:48 | Повідомлення № 22
Новий користувач
Рейтинг: 0
У мене в камері лише відеовихід, плати відеозахоплення теж нема (є лише відеокарта з відеовходом на іншому компі). Чи вартує загнати в комп з аналогової камери відео, а потім з компа через 1394 порт на mini-DV касету, і після цього в комп для обробки? Чи це даремна трата часу і сил? Чому питаю про такий шлях? Тому що при обробці загнаного аналового відео в комп якість бажає кращого, а, крім того, частинна відео писана уже на цифровій камері. І хотілося б ці дві частини з'єднати для запису на DVD. Якщо хтось може порадити з цього приводу, то будь-ласка зробіть це. Наперед дякую.
VicS13 Дата: Пт, 05.09.2008, 08:26 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Рейтинг: 6
Захват видео через ТВ тюнер вполне оправдан. При одном условии. Не используйте старые тюнеры с 8 битными АЦП.
А только относительно новые с 9-ти битным АЦП (например АВЕР 305, 307).
Или же все новые, с шиной PCI или PCIe 1x. В них используется зачастую два чипа: или Сонексант или Филипс САА и все они 10-ти битные.
Например те же АВЕРы или российские Бихолдеры.
Используя AVER 307 оцифровал тьму видеокассет. Качество отличное.
Нужно только помнить один факт. Разрешение VHS виднозаписи - в идеале 352х288. Рабочее - приблизительно 320х240.
При создании из полученного материала ДВД где вы возьмете недостающее разрешение до 720х576, это стандарт для ПАЛ ДВД?
О Пинакле. Все что до 1000 грн - фуфло. Стоят те же чипы что и в ТВ-тюнерах. Просто сам девайс лишен ВЧ-части. А цена - 60% ее - только за имя.
Теперь об аппаратном кодировании. Запомните: Аппаратные MPEG-2 энкодеры реализуют ТОЛЬКО САМЫЕ ПРОСТЫЕ профили сжатия. Отсюда следует, и это проверено моей практикой, что при битрейтах ниже 6 Мб/с вы получите кучу лагов даже в сценах с минимальным движением.
Лично я использую имеющиеся у меня на второй работе два аппаратных MPEG-2 энкодера, которые помимо всего формируют TCP/IP транспортный MPEG-2 поток. А это позможность по сети вести запись хоть на 100 компах одновременно. И всегда устанавливаю максимально возможный битрейт. И то временами получается гадость. И это на профессиональном оборудовании для головных станций кабельного телевидения!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отсюда следует такой ньюанс. Используйте только программные энкодеры. Тот же Санопус про кодер и иже с ними.
8-ми мегабитный битрейт и самый навороченный профиль компенсации движения - обеспечивают идеальное качество.
И еще вам сильно поможет любой 2-х ядреный проц и хотя бы 1 гиг оперативы.

Відредаговано: VicS13 - Пт, 05.09.2008, 08:30
FUMF Дата: Пт, 05.09.2008, 19:31 | Повідомлення № 24
Новий користувач
Рейтинг: 0
По моєму повідомленню №22, хтось може дати пораду? ^_^

Відредаговано: FUMF - Пт, 05.09.2008, 19:46
VicS13 Дата: Пт, 05.09.2008, 20:02 | Повідомлення № 25
Тут живе...
Рейтинг: 6
Отвечаю. Заганять аналоговое видео в комп, потом оттуда в камеру и снова в комп нету смысла. Качество не улучшится.
Лучше оцифруйте аналоговое видео с максимально возможным качеством. Минимум 6 мегабит в секунду.
И лучше не МПЕГ-2 или Дивекс. А Нафман или другой безпотерьный кодек используйте. Поэкспериментируйте, что бы на Вашем железе не было пропуска кадром. Контролируйте загрузку процессора. Не допускайте превышения среднего уровня выше 80%.

Отдельно перегоните видео с DV камеры в комп. И потом соединяйте и монтируйте как Вам заблагорассудится.

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 06.09.2008, 00:38 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (VicS13)
Лучше оцифруйте аналоговое видео с максимально возможным качеством. Минимум 6 мегабит в секунду.

Найкраще захвачувати в DV AVI, тоді поток буде здається 25 Мбіт/сек.
Quote (VicS13)
Отсюда следует такой ньюанс. Используйте только программные энкодеры. Тот же Санопус про кодер и иже с ними.

Цілком згоден з VicS13. Я особисто використовую кодер Cinema Craft Encoder і для мене він найкращий.
Кілька разів приходилось заганяти по 1 годині 50 хв. на DVD-болванку, кодував з потоком 5,4 Мбіт/сек. Кодував зі змінним Бітрейдом в 17! проходів. І отримав чудову якість без артефактів і оплошностей. А при 7-8 мегабітах взагалі неперевершена якість.
Bandalak Дата: Пн, 08.09.2008, 01:41 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я особисто використовую кодер Cinema Craft Encoder і для мене він найкращий

Чим він кращий від Canopus?

Quote (VicS13)
Разрешение VHS виднозаписи - в идеале 352х288

По всім підручникам відеомонтажу зовсім інша інформація! Якість VHS в ідеалі - 384Х576, а насправді - 360Х540 з горизонтальним ресемблюванням у 2 рази!
А 352х288 - це VCD.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 08.09.2008, 02:05 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Bandalak)
Чим він кращий від Canopus?

Я сказав - для мене особисто, але не сказав, що він кращий Кенопус взагалі. Резуьтати приблизно однакові.
Просто мені він більше імпонує із-за:
1. Можливості кодувати відео багатьма проходами (я при кодуванні використовую 10-16 проходів) і як результат - навіть при низькому потоці (5400 Кбіт/сек) картинка виходить дуже чітка, якісна і без видимих артефактів. При цьому на диск вміщується 110 хв. відео.
2. Мені подобається якість (кольори, контраст), що виходить після кодування.
3. Швидкість роботи (хоча, якщо задати 16 проходів, то 1 год 50 хв. на моєму старенькому Athlon 3500+ кодується приблизно 12 годин.
4. Сам особисто порівнював результати кодування Canopus і ССЕ і кольоропередача другого видалась більш природньою і не такою перенасиченою, як в Canopus (хоча це суб’єктивні тести).
Тому мій вибір упав саме на ССЕ і наврят чи я його зміню.
volodschool2 Дата: Пн, 08.09.2008, 15:40 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 329
Тут можна знайти відповіді на переважну більшість питань цієї теми. Закачуйте, читайте, перевіряйте.
http://exe.tj/books....sk.html
Bandalak Дата: Сб, 13.09.2008, 09:58 | Повідомлення № 30
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я сказав - для мене особисто, але не сказав, що він кращий Кенопус взагалі. Резуьтати приблизно однакові.
Просто мені він більше імпонує із-за:

Так, кожен має право на свій вибір. Особисто мені не подобоється кодувати із змінним бітрейтом по тій причині, що майже ніколи не можна вгадати на перед який об'єм буде займати відкодоване відео, чи поміститься на диск.
Для постійного бітрейту я вивів формулу для розрахунку залежності тривалості фільму від бітрейту.
Бт=10000 / t - 224 для 4,7 Гб диску
Бт=18000 / t - 224 для 8,5 Гб диску
У формулі: Бт - бітрейт у кбіт/сек, t - тривалість фільму у годинах, 224 - це бітрейт звуку (може у когось інше значення).
Якщо у когось будуть ще масивні багаторівневі меню, то можна зробити додатковий запас, ще - 100 кбіт/сек.

Ця формула мене жодного разу не підвела! Диск отримується заповнений майже на 100%!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оцифровка старих відеокасет (Як просто і швидко переписати аналогові касети на DVD)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.