Сб, 19.09.2020, 00:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист DVD дисків від копіювання (Як ви захищаєте свою роботу від піратського копіювання)
Захист DVD дисків від копіювання
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 20:11 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Дуже часто замовляють оператора декілька учнів а всі інші просто копіюють диски.
Що робити? Сказати високу ціну - можуть відмовити і замовити когось іншого. Дарувати свою роботу?
Може хтось знає якісь методи захисту.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Вт, 02.06.2009, 20:50 | Повідомлення № 46
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (Компрачикос)
1. Обязательно для фильма ( даже если всего один фрагмент) создать меню, и создать в Неро образ. Образ вскрываю программой WinHexRU11613, меняю расширение второго от начала фрагмента VOB на VO(пробел) и сохраняемся. Затем нужно записать образ на DVD и нарезать нужное кол-во копий.
2. В самом конце фильма, после титров размещаю до 10 мин всяких фотографий. Эти фотки стануг границей для дальнейшей работы

Я не поняв, це два різних способи, чи один спосіб двома пунктами?

Компрачикос Дата: Чт, 06.08.2009, 15:21 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Способ один, просто последовательность работы обозначил пунктами 1 и 2.
Nevirkovets Дата: Чт, 06.08.2009, 15:27 | Повідомлення № 48
Написав MifTests
Рейтинг: 12
про що Ви говорите, від досвідчених користувачів захисту ніякого немає ... Для юзерів можливо і можна щось зробити ... Али чи Ви маєте право захищати. Наприклад я замовив весілля собі, мені його зробили ... тепер просять куми, брати, свати подивитися ... що я їм оригінал маю давати ... звичайно ні ... Роблю копію ... а мені велику дул? показують (замість знака "?" підстав потрібну букву). Чому? Це ж вже моє ...
kom_adm Дата: Чт, 06.08.2009, 17:50 | Повідомлення № 49
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Nevirkovets, мова йде не про весілля, за яке ви точно заплатите, а за випускні, різноманітні групові свята, коли троє платять, інші копіюють і отримують диск на шару. Хоча я не прихильник захисту дисків, тим більше таким дивним способом, як царапання. Назнімав досить багато випускних в школі, дитсадку тощо і щоразу з класу практично не було відмов (1-2). А з тих хто відмовлялися платив клас (всеодно ціна виставляється на клас). Відповідно 1-2 відмови - дорожче виходить для кожного учня.
Ktara Дата: Чт, 06.08.2009, 18:03 | Повідомлення № 50
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Я не занимаюсь такими съемками, но подход Ковальчук_Олександр, кажется оптимальным. Снимается выпуск в школе, значит снимается весь класс - значит и цена для всего класса. То есть свою сумму вы получаете в любом случае
Nevirkovets Дата: Чт, 06.08.2009, 18:33 | Повідомлення № 51
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Ковальчук_Олександр)
всеодно ціна виставляється на клас

за що і мова, приходимо до класного керовніка і кажемо: Можу знати клас за n-гривень. Він на батьківських зборах каже нам треба заплатити n+1-гривень :$ і якщо погоджуються то ділиться просто на всю кількість ... і все... (звичайно розумію що у сім'ї не без урода, але ...). Тому ще раз наголошую ... ЗАХИСТИТИ ДИСК ВІД КОПІЮВАННЯ НЕМОЖЛИВО. (якщо не брати до уваги ламерів).

Відредаговано: Nevirkovets - Чт, 06.08.2009, 18:35
Компрачикос Дата: Пт, 07.08.2009, 20:23 | Повідомлення № 52
Новий користувач
Мой способ достаточно действеный.
захисту дисків, тим більше таким дивним способом, як царапання.

Тем более, что кроме "царапання" используется и программный метод, который не позволяет ни просматривать фильмы на компьютере ни создавать образы.
sgrecords Дата: Ср, 12.08.2009, 18:58 | Повідомлення № 53
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Есть способ вместо царапины зарисовать маркером, записать, потом стереть маркер. Мелочей не помню, но лежит рецепт
НІКОЛЯ Дата: Вт, 22.12.2009, 10:35 | Повідомлення № 54
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Пропоную програмку декодує любе захищене ДВД -відео як би воно не було захищене і чим би . Без різниці.
Можливість під час копіювання з DVD -LD зробити стандартний DVD - 4.5 без втрати якості. ;)
Прикріплення: 3634604.exe(1.07 Mb)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 22.12.2009, 10:38 | Повідомлення № 55
Знавець вірусів
Ну і для швидкого клонування дисків ще одна програмка працює швидко вибір кількості копій.
Прикріплення: 7285443.exe(1.65 Mb)
Yrik Дата: Нд, 21.02.2010, 22:00 | Повідомлення № 56
Новий користувач
КОЛИ ВИ ДОПИСУЄТЕ ДИСК ДВД ПРИ ОСТАНІХ 4 СИКУНДАХ КОЛИ ІДЕ ЗАПИС ЛЕНД ОУТ ВІДКРИЙТЕ ПРИМУСОВО ПРИВОД .....ВРУЧНУ .......
ЛЮБА ДВД БАЧИТИМЕ ДИСК В ТЕ ВРЕМЯ ЯК КОМП ПОВІДОМЛЯТИМЕ ВАМ ЩО ВИ ВСТАВИЛИ ПОРОЖНІЙ ДИСК ЛУЧШОГО ЗАХИСТУ ВІД КОПІЮВАННЯ ГОДІ ПРИДУМАТИ
.................... ДОКЛАДНІШ МОЖУ ОПИСАТИ ЩО І ДО ЧОГО ....

Якщо можна - докладніш будьласка. Пишу через Неро. Пробую відкрити привод кнопкою (коли ЛЕНД ОУТ ) -ніякої реакції поки диск незапишеться повністю.
Можливо потрібно відкривати якось інакше? Чи якоюсь іншою прогою копіювати?
Дякую!

sgrecords Дата: Нд, 21.02.2010, 22:27 | Повідомлення № 57
Активний учасник
Yrik, для цитирования, выделить текст и нажать кнопку ЦИТАТА.
Quote (НІКОЛЯ)
КОЛИ ІДЕ ЗАПИС ЛЕНД ОУТ

Пользовался этим методом, но безрезультатно. При этом нажимал reset. Защищать диски - это чепуха, надо переболеть и не тратить напрасно время.

Відредаговано: sgrecords - Нд, 21.02.2010, 22:31
НІКОЛЯ Дата: Пн, 22.02.2010, 08:12 | Повідомлення № 58
Знавець вірусів
Quote (Yrik)
Можливо потрібно відкривати якось інакше? Чи якоюсь іншою прогою копіювати?

Кнопку лотка привода бажано притримати 5 - 8 секунд або Диспечер задач. Закінчити процес, або правой стороной миші по приводу вибираєм (извлеч).
І бажано писть в Ashampoo Burning Studio 9 швидкість більша, невибагливість до дисків теж та і простота в користуванні.
sgrecords Дата: Пт, 27.08.2010, 21:26 | Повідомлення № 59
Активний учасник
Записав штук 20 двд дисків, перевіряв на двд-плеері, все ок. Пізніше побачив що на компі дискі пусті, причому на різних машинах. Копію можна зробити тільки через образ. Що скажете?
НІКОЛЯ Дата: Пт, 27.08.2010, 21:29 | Повідомлення № 60
Знавець вірусів
Quote (sgrecords)
Записав штук 20 двд дисків, перевіряв на двд-плеері, все ок

Шось я недоганяю що ви записали і чим ? Поконкретніш.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист DVD дисків від копіювання (Як ви захищаєте свою роботу від піратського копіювання)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.