Сб, 24.08.2019, 04:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист DVD дисків від копіювання (Як ви захищаєте свою роботу від піратського копіювання)
Захист DVD дисків від копіювання
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 20:11 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Дуже часто замовляють оператора декілька учнів а всі інші просто копіюють диски.
Що робити? Сказати високу ціну - можуть відмовити і замовити когось іншого. Дарувати свою роботу?
Може хтось знає якісь методи захисту.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

ppima Дата: Вт, 03.03.2009, 19:31 | Повідомлення № 31
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Не можу зайти в приват для скачування вищевказаної проги. Чому?
НІКОЛЯ Дата: Вт, 03.03.2009, 20:00 | Повідомлення № 32
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (ppima)
Не можу зайти в приват для скачування вищевказаної проги. Чому?

Ще модератором не переглянуто .
силка таж я заходю без проблем http://info-privat.at.ua/load/6-1-0-111

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 03.03.2009, 20:03
NatVovk Дата: Вт, 03.03.2009, 23:13 | Повідомлення № 33
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Quote (SLKuty)
Дуже часто замовляють оператора декілька учнів а всі інші просто копіюють диски.

Доброго вечора!
От як жаль своєї творчості від усіх халявщиків!
Може таким чином інформатики звертатимуть увагу дітей і дорослих про цивілізоване відношення до інтелектуальної власності.
А якщо по технології, то навіть спеціалісти рекордінгових фірм (знаю тих, які раніше були програмістами) жаліються на неможливість захистити диски.
Знаю що одного фахівця (програмує з 1957 року в закритому СКБ), так він пише диски так, що комп. програє диск, а як тільки відбувається спроба копіювання (будь-яким способом) навіть будь-якого фрагмента, то комп. миттєво відкючається від електромережі. Спеціалісти з Інституту реєстрації інформації радять як найнадійніший спосіб захисту — механічний. Один з варіантів у цьому розділі описаний. Але тут не слід забувати про етичну сторону проблеми. Якщо знято весілля, то негоже мудрувати з захистами, тому, що кількість потенційних замовників з’ясовується зразу ж, а молодятам з роками цей диск стає все ціннішим, тому не варто позбавляти їх права зробити копію для своїх дітей, онуків.
До речі, як стверджують фахівці з того ж інституту, термін збереження інформації на таких дисках від 2 до 50 років. Але скільки насправді диск зберігатиме інформацію ніхто не може сказати однозначно. Для більш тривалого зберігання використовують золоті диски (це не красива назва, вони й справді мають бути з золота).
Якби читали газету Інформатика ...
НІКОЛЯ Дата: Вт, 03.03.2009, 23:28 | Повідомлення № 34
Знавець вірусів
Але якщо дану програмку переписати трохи не так то ми отримаємо чудову прогу по захисту відео двд .
Як в прислівї про палицю з двома кінцями . ;)
Book2006 Дата: Пт, 15.05.2009, 08:57 | Повідомлення № 35
Новий користувач
Рейтинг: 0
Доброго дня, перелистав весь форум, в кожному захисту э свої плюси-мінуси, Захищати диски з відео не завжди потрібно, тобто коли ви знімаєте весілля-воно оплачується і той самий замовник може вам зразу оплатити копії... Захистити диск виникає необхідність коли ви знімаєте випуск або зустріч, замовник може домовитись про один диск для наочності щоб подивитись а далі забирають чи залишають на переробку. Той захист яким я користуюсь-приховую воб файли разом із файлами меню, в папці відео_тс залишається два файли вагою 24 мб (на компютер немає що скинути) весь диск важить 4,1 гіга а відео компютер не бачить, і на компютері його переглянути можна за допомогою тих двох файлів що залишились. Щоб диск не віртуалився можна викинути вчасно диск з приводу і в нас 100% захисту, чому кажу вчасно, коли рано-компютер не бачить диск, коли пізно-все записано... Користувався ще одним варіантом коли на перегляд диска в повній якості або без титрів які мішають перегляду потрібно вводити пароль...
НІКОЛЯ Дата: Пт, 15.05.2009, 10:13 | Повідомлення № 36
Знавець вірусів
Quote (Book2006)
Користувався ще одним варіантом коли на перегляд диска в повній якості або без титрів які мішають перегляду потрібно вводити пароль...

Цю проблему теж вирішує програма шрінк яку я виклав в приват практично відеофайли захистити не можна любий захист зноситься повністю тілки хіба що Опен приводу під час запису ленд оут .
Не буду повторюватись.
NatVovk Дата: Пт, 15.05.2009, 12:42 | Повідомлення № 37
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Може й не по темі моє запитання, але тут тусуються саме такі фахівці, які напевно знають відповідь.
У моїх друзів дитина закінчує школу, й на випуск вони замовили відеозапис, з якого потім оператор наріже 2-годинний фільм. Мене вразила ціна на таку послугу - 7 тис.грн. Може я якось від життя відстала, але сума якась завелика навіть для Івано-Франківська. Напревеликий жаль, батьки класу вже уклали з оператором угоду. Тому іншого вже мабуть не варто шукати.
Поясніть мені про ціну (диски беруть всі діти класу, тому про захист тут не слід турбуватися)
VicS13 Дата: Пт, 15.05.2009, 13:32 | Повідомлення № 38
Тут живе...
Рейтинг: 6
Хаха. Про Isobuster думаю знаете....... Вычитает все.
Про преждевременно вынутые при записи диски.....
Большинство дисков вычитывал этим же исобастером.
В самых тяжелых случаях включаю воспроизведение и каким-нибуть фрапсом граблю картинку и пережимаю сразу в ави файл.
Благо все современные дивидюшники DivX хавают без проблем. а людям менюшки эти и даром не нужны.
Про 9 гиговые болванки........ CloneDVD. На хорошей машине перекодировка до ДВД-5 занимает 20 минут. Плюс отрезка никому не нужных частей, красот и менюшек.
Или просто разбивка на 2 диска. Занимает только время на процедуру копирования.
У нас в городе если я присутствую на мероприятии никакой камерщик даже не думает царапать диск или что либо делать.
Все равно так или иначе копию сниму.......
;)
НІКОЛЯ Дата: Пт, 15.05.2009, 14:07 | Повідомлення № 39
Знавець вірусів
Не можу я зрозуміти одного для чого взагалі робити захист дисків з відеоінформацією коли любий школяр перекодую в незахищений з допомогою кучі софта який найде в неті при первому клікові гугля. Цей захист якщо його можна так назвати тільки для простого користувача .
VicS13 Дата: Пт, 15.05.2009, 21:12 | Повідомлення № 40
Тут живе...
Рейтинг: 6
НІКОЛЯ, Вот и я не могу понять.... Это видимо глубоко скрытая и не осознаваемая зависть к известным лэйблам, ;) которые готовы на любые средства, лишь бы содрать с покупателя их продукции побольше денег.... Или ограничить покупателя в его свободах распоряжаться копией продукта, за который заплачены кровно заработанные деньги....
В нашей же жизни я понимаю оплату за труд оператора, но диск и то что на нем снято есть АБСОЛЮТНАЯ собственность человека, заказавшего работу.

Так сказать, работа по съёмке и монтажу - собственность оператора, продукт - собственность работодателя.....

Додано (15.05.2009, 21:12)
---------------------------------------------
NatVovk, В топку такого оператора..... Это вершина наглости.... У нас такие деньги берут за свадьбу со сценарием, написанным по спецзаказу, антуражем, досвадебными съёмками, минимум 2 камеры профессионального уровня.... Т.е. всё очень серьёзно готовится..... И за пол-года.....

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 15.05.2009, 23:16 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
Quote (NatVovk)
потім оператор наріже 2-годинний фільм. Мене вразила ціна на таку послугу - 7 тис.грн.

NatVovk, в нас ціна 3000 грн./клас. Це 3 dvd диски, 4,5 години відео, купа позасвяткового матеріалу (уроки, кліпи про життя класу, зйомка зимньої прогулки, природа, військова підгтовка і т.д. Тобто 1 двд займає шкільне життя і 2 двд свята. Тому це вершина наглості брати 7 тис. грн. на клас. Якщо в класі 20 учнів, то 350 грн. За 2 години. Це ж жах.

Quote (НІКОЛЯ)
Не можу я зрозуміти одного для чого взагалі робити захист дисків

Я ніколи й не думав над захистом. Найкращий захист для тих, хто відмовляється брати диск - вирізання з більшості фрагментів. І повірте, він дуже сильно діє. Бувають випадки, коли з класу 1-2 учні відмовляються, то я наперед попереджаю, що я змушений буду вирізати їх з 90% всіх фрагментів. Тай намагаюся знімати по мінімуму.
Ogorodets Дата: Сб, 16.05.2009, 15:08 | Повідомлення № 42
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Я никак не могу взять в толк: почему не работать по общей стоимости, а подгадывать под количество человек? 1-2 возьмут-не возьмут...3000 класс и вся любовь. А вырезать 1-2 товарищей - это геморрой для себя лишний делать...Третий год работаю по этой системе и все чудесно. И весь город потихоньку начинает переходить на эту систему. А если 1-2 чела не берут диски, а потом их копируют, они кидают не оператора, а своих одноклассников, которые заплатили и за них тоже...

Додано (16.05.2009, 15:08)
---------------------------------------------
ААА, вот пришла мысль: может некоторые операторы думают, что 3000 звучит громко, а 120 гривен с человека не так режет уши?

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 16.05.2009, 20:38 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
Quote (Ogorodets)
А если 1-2 чела не берут диски, а потом их копируют, они кидают не оператора, а своих одноклассников, которые заплатили и за них тоже...

Согласен, они кидают класс. Но не что не мешает снимать этих двух чел (в горазда меньшей степени разумеется), а потом при монтаже несколько раз забыть вставить (я имею ввиду сцены, где фигурируют только они). С общих сцен вырезать не реально.
У меня на 5 классов таких "вумных" находится только 6 человек. И отказались они из-за жадности, так как ученики полностью из благополучных семей.
Некоторые аргументируют, что собираются на одноклассников смотреть, а не на себя. Разве не глупо?
Ogorodets Дата: Сб, 16.05.2009, 21:42 | Повідомлення № 44
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Несколько неожиданная аргументация... При чем здесь только защита авторских прав и дисков от копирования? Это больше походит на мстительно-воспитательную работу с закозлившими учениками, от которых, в общем итоге понту как с козла молока...
Компрачикос Дата: Вт, 02.06.2009, 18:29 | Повідомлення № 45
Новий користувач
Рейтинг: 0
Довго шукав інформацію про захист дисків. самий простіший варіант - це подерти незаписану частину диску (при цьому двд -плеєр буде бачити відео, а компутерик не скопіює диск).
Ще один за варіантів - програмний.

В принципе я так делаю уже давно.
1. Обязательно для фильма ( даже если всего один фрагмент) создать меню, и создать в Неро образ. Образ вскрываю программой WinHexRU11613, меняю расширение второго от начала фрагмента VOB на VO(пробел) и сохраняемся. Затем нужно записать образ на DVD и нарезать нужное кол-во копий.
2. В самом конце фильма, после титров размещаю до 10 мин всяких фотографий. Эти фотки стануг границей для дальнейшей работы. Теперь самое сложное: вставляем диск в коробку, берем чертилку( родственница циркуля только с двумя иголками), отмеряем радиус от центра диска до границы и легким движением руки наносим борозду. При этом результат
двд -плеєр буде бачити відео, а компутерик не скопіює диск
.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист DVD дисків від копіювання (Як ви захищаєте свою роботу від піратського копіювання)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.