Сб, 19.09.2020, 02:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист DVD дисків від копіювання (Як ви захищаєте свою роботу від піратського копіювання)
Захист DVD дисків від копіювання
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 20:11 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Дуже часто замовляють оператора декілька учнів а всі інші просто копіюють диски.
Що робити? Сказати високу ціну - можуть відмовити і замовити когось іншого. Дарувати свою роботу?
Може хтось знає якісь методи захисту.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Myroslav Дата: Нд, 03.02.2008, 20:39 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Кожному дарувати звісно ж не потрібно. Але повної гарантії від копіювання все одно немає. Якийсь умілець все одно це зробить. Так як ми відкидали в неро файл захисту від копіювання. тож можна на початку фільма тим хто замовив поставити титри на зразок-цей фільм такого то, і так кожному хто замовив. Довго але не кожний захоче мати вдома "чужий не свій фільм". Хоча гарантії звісно немає. Може ще які виникнуть ідеї то напишу.
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 21:21 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Знову таки, на Монтажерові (video-montager.ru) і на Сові (savdink.com) ця тема розглядається вже більше року. На жаль, поки не придумано універсального захисту від копіювання. Мені дуже подобається наступний метод: пишемо диск не під зав'язку, перевертаємо і, використовуючи технологію Лейбл Флеш пропалюємо по краю диска (на незаписаній ділянці) напис типу: копіювання диска може привести до виходу з ладу вашого приводу. З приводу придбання копій звертайтеся….
Після цього диск стає невидимим в таких прогах як Тотал Командер і йому подібним, не видно його і в моєму комп'ютері. Тільки образ Алкоголю справляється з цим завданням.

Але я вже давно перейшов на загальну суму робіт і один майстер диск. Мені так зручніше і головняк з приводу хитрунів-клієнтів зник.

SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 21:34 | Повідомлення № 4
Монтажер
Адобе Енкоре - програма для ДВД авторингу в ній є опція захисту від копіювання, але я ще не пробував. Програма трохи складна і немає гарантії що той захист допоможе.
Я роблю кожному індивідуальний початок і ретельно!!! вирізаю з фільму всіх, хто не заплатив. Вони залишаються тільки на загальних планах десь далеко - цей спосіб безвідказний.
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 22:10 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
На початку фільму пускаю ролик «Знайомство з 11 -А», наприклад. Знайомство закінчується інтерв'ю з кожним школярем, що заплатив. Ті, що не заплатили не знімаються взагалі, а якщо і потрапляють, то тільки у разі коли клієнт, що заплатив, грає в кадрі важливу роль і халявщика просто нікуди подіти. Від варіанту із слайд-шоу відмовився давно. Скільки дивився випускні і весілля з різних міст - цей шаблон вже років 10 як в ходу. Прагну не повторюватися з року в рік.
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 23:55 | Повідомлення № 6
Монтажер
Quote (Ogorodets)
цей шаблон вже років 10 як в ходу. Прагну не повторюватися з року в рік.

Це для нас воно шаблон, а для дітей і молодят все вперше, все нове
А взагалі, який тоді початок ви даєте.
Якщо є можливість і бажання то за тиждень до весілля ми їдемо з молодятами в природу. Цей кліп потім даю на початок фільму.
Аналогічно знімаю учнів в школі на перерві, на відкритих уроках.
А що ще можна придумати на початок?
Стифа Дата: Вт, 05.02.2008, 09:50 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Сама фільми на заказ не роблю (не маю часу), але дивлюсь інші і виникають деякі ідеї і образи, як би це зробила я.
Quote (SLKuty)
А що ще можна придумати на початок?

Наприклад, якщо проводився запис сватання, можна використати на початку його. Ще можна почати запис до початка всіх торжеств, посадити в крісло наречену (ще невдягнену в весільну сукню), щоб вона подивлювалась старий фотоальбом. Після цього вставити фото, наприклад, її маленьку або весільні фото батьків. Потім плавний переход і от вже вона в весільному вбранні розглядає фото на яких вона з майбутнім чоловіком, або які-небудь відеозаписи. Тут може підійти і варіант з природою (дуже цікава ідея). А далі вже за сценарієм...
Ogorodets Дата: Вт, 05.02.2008, 13:20 | Повідомлення № 8
Назавжди з нами
Это называется предсвадебный клип. Стоит он от 400 до 1000 грн. Будет ли наречена платить такую денежку за досвадебную съемку?
Bandalak Дата: Вт, 05.02.2008, 14:14 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (SLKuty)
вирізаю з фільму всіх, хто не заплатив

У мене інколи, перше я все змонтую, аж потім діти приносять гроші, як тут виріжеш, адже спочатку вони всі кажуть, що візьмуть, а потім хитрують!

Quote (Стифа)
Это называется предсвадебный клип. Стоит он от 400 до 1000 грн

Я майже завжди це роблю безкоштовно, а за все весілля із такими попередніми кліпами беру не більше 700 грн., це 6 годин готового матеріалу. Такі внас ціни!
SLKuty Дата: Вт, 05.02.2008, 23:43 | Повідомлення № 10
Монтажер
Quote (Bandalak)
У мене інколи, перше я все змонтую, аж потім діти приносять гроші, як тут виріжеш, адже спочатку вони всі кажуть, що візьмуть, а потім хитрують!

Я тримаю все на касетах поки всі не здадуть гроші.
Quote (Bandalak)
Я майже завжди це роблю безкоштовно, а за все весілля із такими попередніми кліпами беру не більше 700 грн., це 6 годин готового матеріалу. Такі внас ціни!

Браво!!! А я думав що тільки я такий бахнутий.
Ogorodets Дата: Вт, 05.02.2008, 23:47 | Повідомлення № 11
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
це 6 годин готового матеріалу

Это один день или два. 6 часов - это круто. Мы сдаем 2ч.30 мин по первому дню и 1ч.15 мин по второму. И то скучновато смотреть. А 6 часов...

Myroslav Дата: Ср, 06.02.2008, 10:35 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Шановні, а не здається що трішки путаємо підрозділи, тут говоримо про захист дисків від копіювання.
Yura_Shrol Дата: Ср, 06.02.2008, 21:57 | Повідомлення № 13
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Quote (SLKuty)
Браво!!! А я думав що тільки я такий бахнутий.

Пардон, я теж бахнутий! За два дні (5 год готового матеріалу) 650 грн. Правда зйомка тільки в день весілля.
Такі у нас ціни. На весну мабуть збільшу.
Якщо поставив би більше - сидів би в дома. В нас один діяч на аналогові камері, без монтажу, за два дні бере 200 грн. А народ до естетики не приучений.
Вибачте, що висказався не в цій темі.
Myroslav Дата: Ср, 06.02.2008, 23:39 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Тільки що попробував записати диск з паролем захистом від копіювання в неро. нічого не вийшло, з допомогою неро все прекрасно копіюється, а деякі файли і так просто можна скопіювати.
Varkan Дата: Чт, 07.02.2008, 09:24 | Повідомлення № 15
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Довго шукав інформацію про захист дисків. самий простіший варіант - це подерти незаписану частину диску (при цьому двд -плеєр буде бачити відео, а компутерик не скопіює диск).
Ще один за варіантів - програмний. Зробити так шоб перед запуском перевірялася контрольна сума, але це розраховано не для відео.
а якшо чесно то цими проблемами займаються дуже великі компанії з дуже великим персоналом, а ми хочемо поодинці їх вирішити.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Захист DVD дисків від копіювання (Як ви захищаєте свою роботу від піратського копіювання)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.