Чт, 19.09.2019, 10:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Сценарії відеофільмів. (Пропоную поділитися своїм режисерським досвідом.)
Сценарії відеофільмів.
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 17:45 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Скоро почнуться випускні вечори в коледжах, технікумах, а потім і в школах.
Давайте поговоримо про сценарій, ефекти та організацію ДВД дисків для випускних вечорів.
Чи варто робити кожному випускнику окремий оригінальний персональний диск, чи робити всім однакові диски?
Висловлюйте свої думки.
Можливо в когось є готові професійні сценарії

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

SLKuty Дата: Пн, 02.06.2008, 23:54 | Повідомлення № 31
Монтажер
А якщо взяти сам редактор Флеш відкрити файл і експортувати в Аві форматі
мені здається що він таке вміє
Nicola Дата: Вт, 03.06.2008, 13:06 | Повідомлення № 32
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
За допомогою захвату проблему вирішив, а от
Quote (SLKuty)
А якщо взяти сам редактор Флеш
спробую. Дякую за поради.
Ogorodets Дата: Пн, 04.08.2008, 23:10 | Повідомлення № 33
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Уважаемые, случаем ни у кого нет видео с речью Ющенко, Тимошенко, Януковича или Ахметова? Подойдет любой из этих персонажей. Можно даже новогоднее поздравление Юща.
Anatoli Дата: Вт, 05.08.2008, 10:20 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Маю Януковича, який натхненно виступає проти "Етіх казлов, каториє пастаянна мішают нам жить" (2.16 MB), а також Першої_Пані_За_Версією_Путіна: "амєріканскіє валєнкі. наколотиє апєльсіни, тянєтса і тянєтса рука" (7.31 MB). Треба - пришлю.

Додано (05.08.2008, 10:20)
---------------------------------------------
Хто там приймає рапорти про чергові звання? Всю службу мав чисті погони і чисту совість. Буду надзвичайно втішений бачити проте себе правдивий надпис "Рядовий інформатик"

Ogorodets Дата: Ср, 06.08.2008, 00:10 | Повідомлення № 35
Назавжди з нами
Качество нормальное? Мне эта чепуха к чему: я планирую на свадьбы клипец делать и там, где молодые в загсе стоят чередовать кадры с поздравлениями наших старших товарищей с кадрами волнующихся молодых. Про наколотые апельсины вроде в загсе не говорят...
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 06.08.2008, 00:38 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Я так понимаю, вам надо чтобы Янукович или Ющенко поздравил молодых (звук вы подставите нужный). К сожалению, такого у меня нет, но на видеофорумах должно быть, надо спросить на video-montager.ru

Cудя по размерам, качество видео у Anatoli оставляет желать лучшего.

Anatoli Дата: Ср, 06.08.2008, 07:51 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Про казлов якість нормальна, про апєльсіни відео жахливе, а звук нормальний, наречені будуть в захваті.
Ну, на сайтах телеканалів є архіви з відео, наприклад http://5.ua/video. Щодо якості не мені судити.
Ogorodets Дата: Ср, 06.08.2008, 16:53 | Повідомлення № 38
Назавжди з нами
Quote (Ковальчук_Олександр)
звук вы подставите нужный

Да, в том то и дело: хотелось с оригинальным звуком ...
SLKuty Дата: Сб, 11.04.2009, 04:05 | Повідомлення № 39
Монтажер
Пропоную поєднати наше хоббі з нашою роботою
недавно бачив фільм знятий вчителем фізики - там діти робили різні фізичні досліти
якість відео і звуку була жахлива, як і техніка зйомки
це кіно називалося навчальним і всім вчителям фізики дуже сподобалося

Пропоную знімати навчальні фільми з інформатики!!!
наприклад : фільм про генератор випадкових чисел
зміст фільму:
1 де в природі зустрічаються випадкові події
2 значення випадкових подій в житті людини
3 азартні ігри
4 гральні автомати
5 програмування генератора випадкових чисел
6 використання ГВЧ при розвязуванні задач (заповнення масиву випадковими числами)
7 розробка простенької гри з використанням ГВЧ (комп загадує число, а користувач відгадує його отримуючи підказки "більше", або "менше"

ну щось таке. поки що виношую ідею і дописую потрохи кожного дня. збираю кусочки різних фільмів, фрагменти зняті з екрану і скоро піду знімати людей на вулиці і автомати в гральному залі
може в когось є пропозиції щодо змісту чи інші теми фільмів ? (правда не знаю чи можна на цьому заробити гроші, але принаймі десь пригодиться науроках програмування, під час чергової атестації, чи "вчитель року")

діліться думками !!!!

Bandalak Дата: Пн, 15.03.2010, 16:05 | Повідомлення № 40
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Мені потрібна допомога.
Я хочу для відеомонтажу однієї сцени використати фрагмент боксерського бою.
Але, нажаль в неті немає потрібного фрагменту нормальної якості, одна розмазня.
Мені потрібно 720х576 DV, або на крайняк mpg DVD якості, тривалістю 1 хв. буде цілком достатньо.
Може у когось є подібний фрагмент, або якщо хтось може зробити захват із супутника, прошу поділитися.
Бажано, але не обов'язково, щоб це був фрагмент кінця переможного бою одного із Кличків.
sgrecords Дата: Пн, 15.03.2010, 19:22 | Повідомлення № 41
Активний учасник
Рейтинг: 64
Quote (Bandalak)
Мені потрібно 720х576 DV

Ну DV Вам навряд чи знайдуть :) , а от інше можно. Знайшов, якшо ще буде актуально, напишу.
volodschool2 Дата: Пн, 15.03.2010, 20:43 | Повідомлення № 42
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Підкажіть, може хто перевіряв, чи правду пишуть про Edius. Невже воно дійсно краще від загальновизнаних програм відеомонтажу?

Edius - отличная монтажная программа, ранее принадлежавшая японской фирме Canopus, ныне поглощённой международным концерном Thomson - Grass Valley. Забудьте про Adobe Premiere, Sony Vegas и Pinnacle - Эдик уделает всех их вместе!
http://berloga.net/?c=%D1%EE%F4%F2&t=&p=1

УПС! Трішечки промахнувся темою.

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 15.03.2010, 20:44
vasia Дата: Пн, 15.03.2010, 21:47 | Повідомлення № 43
Я тут недавно...
Рейтинг: 8
volodschool2, абсолютная правда. Edius - прямой конкурент Adobe Premiere, проф. программа для монтажа.
Quote (volodschool2)
Забудьте про Adobe Premiere, Sony Vegas и Pinnacle - Эдик уделает всех их вместе!

Вот это кто-то переборщил. Для многих Premiere идол, и я бы не сказал, что таких меньше. Дело вкуса, личных уподобаний, для кого-то одна лучше, для иных - другая. Каждая программа индивидуальна, имеет свой набор функций, секреты, особенности.
Quote (volodschool2)
Невже воно дійсно краще від загальновизнаних програм відеомонтажу?

Чем то лучше, чем то хуже, но многих привликает дружественный интерфейс, простота работы, отличная функциональность. А с другой стороны - тем же может похвастаться Премьера.
За себя скажу, что за 3 года монтажа я остаюсь верным Премьере. Эдиус пробовал, но не пристрастился к нему, возможно из-за лени осваивать новое, не хватило терпения более углублённо изучить функционал программы. Как бы там не было, а эти 2 прогы однозначно лучшие из лучших.
sgrecords Дата: Пн, 15.03.2010, 23:01 | Повідомлення № 44
Активний учасник
Рейтинг: 64
Головна відмінність едіуса - ефекти в реалтаймі
10 причин перейти на Edius
Bandalak Дата: Пт, 19.03.2010, 20:48 | Повідомлення № 45
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (sgrecords)
Ну DV Вам навряд чи знайдуть , а от інше можно. Знайшов, якшо ще буде актуально, напишу.

Мені підійшло 100%. Дякую!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Сценарії відеофільмів. (Пропоную поділитися своїм режисерським досвідом.)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.