Пт, 20.09.2019, 07:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Сценарії відеофільмів. (Пропоную поділитися своїм режисерським досвідом.)
Сценарії відеофільмів.
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 17:45 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Скоро почнуться випускні вечори в коледжах, технікумах, а потім і в школах.
Давайте поговоримо про сценарій, ефекти та організацію ДВД дисків для випускних вечорів.
Чи варто робити кожному випускнику окремий оригінальний персональний диск, чи робити всім однакові диски?
Висловлюйте свої думки.
Можливо в когось є готові професійні сценарії

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 19.05.2008, 00:28 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Ogorodets, я не знімав ще жодного весілля. Мені в цьому плані потрібно вчитися. Сам особисто переглянув досить багато зразків, але це тільки теорія...
На випуск почав знімати мильною камерою. Відзняв нею Перший дзвоник і День учителя. Продовжуватиму зйомку новою. Ціну підняв на 50%, мотивуючи це не тільки новою камерою і відповідно значно вищою якістю, але й тим, що планую багато чого назнімати окрім традиційних свят. Зокрема, на диску "Національний колорит. Випускник 2008" є деякий сценарій зйомки. Планую зняти щось подібне, звичайно, щось своє добавлю. Коротше, показати шкільне життя випускників. Загальна тривалість фільму (перший, останній дзвоники, випускний вечір, природа на другий день + зйомка за моїм сценарієм) повинна скласти 5-6 годин.
SLKuty Дата: Пн, 19.05.2008, 16:06 | Повідомлення № 17
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ковальчук_Олександр)
повинна скласти 5-6 годин.

скільки ж дисків ви плануєте записати дітям?
напевно не всі зможуть собі придбати таку відеоколекцію.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 19.05.2008, 20:44 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
SLKuty, по 4 диски на кожного.
Quote (SLKuty)
напевно не всі зможуть собі придбати таку відеоколекцію.

Всі замовили.

Сьогодні отримав акумулятор NP-970. Все класно, тільки... Упаковка то була розірвана. Чи це часом не б/у?

Bandalak Дата: Ср, 21.05.2008, 15:29 | Повідомлення № 19
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Я зімав перший дзвоник, день учителя, свято осені, міс-школа, новий рік, День Св. Валентина, Зустріч з випускниками, КВН, 8 березня, день гумору, відкриті уроки, кліпи на природі.
Ще маю зняти молебень випускників, останній дзвоник, побажання вчителів, святкове вогнище та екзамени.

Випускний бал - це окрема тема.

Всього вийде біля 9 годин. Крім цього ще кожного випускника знімаю на відео вінєтку (це так як фото вінєтка тільки в динаміці з інтервю, в рамці з підписом, перехід від загального плану головок до конкретного учня і навпвки. Робитиму у 3Д Студіо Макс. У компютерній вессії самому можна буде керувати напрямком перегляду вінєтки, а в ДВД версії - дивитися упідряд, або зроблю меню з розділами ДВД.

Мало того з усіх свят я маю вибирати кожного випускника окремо на особистий диск, звичайно друзів трохи теж залитшу.
Бо інакше один купе диски, а решта здеруть начисто!

Весь комплект - по 130 грн.

Додано (21.05.2008, 15:29)
---------------------------------------------
І всеодно батьки кажуть, що це дуже дорого, мов що він там на компі кнопку нажав і все готово, вийняв стопку дисків із шухляди і за це хоче як за рідну маму.

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 21.05.2008, 19:03 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
І всеодно батьки кажуть, що це дуже дорого, мов що він там на компі кнопку нажав і все готово, вийняв стопку дисків із шухляди і за це хоче як за рідну маму.

Так, ви знаєте, в мене аналогічно батьки думають. Такі вже вони люди, вони думають, платять гроші ні за що. І тільки ми, справжні фанати відеомонтажу, розуміємо, настільки важко відзняти сюжетне відео, якісно обробити його, записати на болванки, зробити красиві обгортки і тільки потім віддати готовий продукт. А в їхньому уявленні "Крекс - пекс - фекс" і готово. Я ще не рахував неймовірні затрати часу (інколи, щоб підібрати елементарно фонову мелодію, потрібно півгодини потратити, а про кодування відео я взагалі мовчу), зношування обладнання (як відеокамери, так і комп’ютера), солідна собівартість (касети, диски, коробочки, фотобумага на обгортку, чорнила...), втрата здоров’я, зокрема погіршення зору і багато багато інших аспектів. Якби хоч один з них попробував все це зробити, тоді б і зрозумів, чи це дармові гроші, чи це копійки, зароблені потом і кров’ю (ну з кров’ю переборщив biggrin ).
Ogorodets Дата: Пн, 26.05.2008, 02:18 | Повідомлення № 21
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Ковальчук_Олександр, с переносом или удалением постов начинаешь путаться в какой теме я отвечал, а в какой нет. Вопрос про аккумуляторы, если он звучал здесь, то здесь же и должны быть ответы на него. Потому как жирным шрифтом он выделен здесь, а свой ответ (как и по другим темам) приходится искать по форуму. Это к замечаниям о недоработках. Если что-то удаляете или перемещаете - извещайте автора поста. Я, по крайней мере, слежу за диалогом по своим постам.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 26.05.2008, 19:41 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Ogorodets, це питання або до Bandalak або до Slkuty, я пост про акумулятори сюди не переміщував.
Пам’ятаю, як я запитав про акум, ви відповіли, і все це було в темі "Живлення відеокамер".
Bandalak Дата: Вт, 27.05.2008, 12:51 | Повідомлення № 23
Лідер форуму
Ogorodets, це питання або до Bandalak або до Slkuty

Це я перемістив, бо там про колекції пише. Можливо я не правий, вибачаюся!
Давайте уважніше будемо вибирати тему, де що писати, а де ні! Тоді таких переміщень не буде!
Я хотів, як краще!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 27.05.2008, 17:46 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Bandalak, ви маєте право робити все, що вважаєете потрібно, на те ви й модер.
Я просто Ogorodets повідомив, що звертатись потрібно "панове модератори", а не конкретно до мене.

Планую цього року зробити кілька кліпів про випускні класи, типу цього http://rapidshare.com/files....mv.html , що знайшов на відеомонатжері http://video-montager.ru/showthread.php?t=3539&page=3
Також щось використаю з дисків "Національний колорит: Випускник-2008", там є зразочок випуску.
При показі свята День учителя, покажу класних керівників і перших вчителів випускників під пісню "Троянди для вчительки".
Також взяв старі касети випускників, де вони в 1-4 класах. Там якість, хоч і жахлива моментами, але щось використати можна.
Початок вирішив робити аналогічно до початку з серіалу "Кадети".
Назнімав хлопців в військові формі, як вони окопи риють і таке інше. Загалом моя мета - показати побільше шкільного життя, окрім традиційних свят, щоб було цікаво дивитися. Також буду керуватися настановою - тривалість кадру не більше 8-10 сек.

Ogorodets Дата: Вт, 27.05.2008, 20:45 | Повідомлення № 25
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
Це я перемістив, бо там про колекції пише. Можливо я не правий, вибачаюся!

Да я без обиды. Просто потерялся в постах.
Bandalak Дата: Ср, 28.05.2008, 15:37 | Повідомлення № 26
Лідер форуму
Також буду керуватися настановою - тривалість кадру не більше 8-10 сек.

Не зрозумів фразу, можна детальніше?

Я вирішив назнімати шкільного життя у переддень останнього дзвоника. Поведу на стадіон, у ліс, по школі в різних місцях. Поставлю зелений екран, візьму інтерв'.ю і тд.

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 28.05.2008, 22:21 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Не зрозумів фразу, можна детальніше?

Я мав на увазі зйомку кліпу, щоб кадри були короткими.
Quote (Bandalak)
Я вирішив назнімати шкільного життя у переддень останнього дзвоника. Поведу на стадіон, у ліс, по школі в різних місцях. Поставлю зелений екран, візьму інтерв'.ю і тд.

Аналогічно.
А чо означає
Quote (Bandalak)
Поставлю зелений екран

І про що будете брати інтерв’ю? Можна перелік питань?
Чи будете брати інтерв’ю у вчителів?
Ogorodets Дата: Ср, 28.05.2008, 22:53 | Повідомлення № 28
Назавжди з нами
Уважаемые, многих зацепили демо-ролики от video3d.ru. Есть что взять из сценария.
У меня чуть другая песня: есть предложение купить 3 крученые свадьбы. Цена 300 грн за все три. Опять-таки для обмена опытом. Свадьбы, действительно сильные. Одному мне жаба давит за 300 грн. Нет ли у кого желания приобрести эту штуку в складчину?
Nicola Дата: Сб, 31.05.2008, 19:39 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
У мене проблема: Конвертація формату swf у avi. Можливо хто вирішував таку проблему, то може поділиться досвідом.
Bandalak Дата: Пн, 02.06.2008, 22:45 | Повідомлення № 30
Лідер форуму
Quote (Nicola)
Конвертація формату swf у avi

Єдиний шлях це запустити флешплейер і зробити захват відео з екрану у аві будь-якою з програм, що можуть це зробити!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Сценарії відеофільмів. (Пропоную поділитися своїм режисерським досвідом.)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.