Чт, 19.09.2019, 11:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Сценарії відеофільмів. (Пропоную поділитися своїм режисерським досвідом.)
Сценарії відеофільмів.
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 17:45 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Скоро почнуться випускні вечори в коледжах, технікумах, а потім і в школах.
Давайте поговоримо про сценарій, ефекти та організацію ДВД дисків для випускних вечорів.
Чи варто робити кожному випускнику окремий оригінальний персональний диск, чи робити всім однакові диски?
Висловлюйте свої думки.
Можливо в когось є готові професійні сценарії

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 19:19 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Ну поїхали.
Монтажти, а потім виводити персонально кожному учневі диск - це блюзнірство і знущання з самого себе. Вартість диска для кожного учня в цьому випадку повинна дорівнювати загальній вартості всіх дисків, якби ви робили груповий проект.
Я здогадуюся куди ви хилите: т.е замовляють 10 чоловік з 25, а потім тупо копіюють диски. В цьому випадку, при укладенні договору, називайте загальну суму вартості робіт, в яку входить один майстер-диск. А тиражування, обкладинки і задування виносите на окрему вартість. Цього року я поставив ціну випускного - 1800-2000 грн/клас.

Щодо сценаріїв. Якщо у вас є диски з www. video3d.ru на шкільну тематику - там є демо-ролик основних моментів випускного із застосуванням їх же футажей. Досить добре виглядає. Ще прекрасною підмогою при постановочній зйомці шкільних подій є старий добрий кіножурнал «Єралаш».

SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 20:04 | Повідомлення № 3
Монтажер
З кожного учня я взяв 5-6 фото з його шкільного життя і зробив слайдшоу. Персональна заставка спереду фільму, це слайдшоу і все. Далі диск і другий диск - абсолютно однакові для всіх. І ще додаю СД диск з фото.
Правда рендерити перший диск приходиться для кожного це довго в Премєрі, але в Неро не дуже довго.
Якщо 25-30 учів то такий комплект дисків коштує 80 грн., якщо менше учнів то дорожче.
Ogorodets Дата: Вт, 05.02.2008, 23:57 | Повідомлення № 4
Назавжди з нами
Quote (SLKuty)
Скоро почнуться випускні вечори в коледжах, технікумах, а потім і в школах.
Давайте поговоримо про сценарій,

Начало выпускного.
Краткий рассказ о школьных кабинетах и их ангелах-хранителях, то бишь, учителях. Съемка от первого лица: два-три ученика делают поход по каждому кабинету (типа, а вот кабинет французского языка). Перебивки кадров с занятий в этом кабинете (коротко, разумеется). Также коротко про учителя ентого языка. Ученики, поочередно, ведут рассказ. Желательно потом все красиво переозвучить. Дальше следующий кабинет. Затем спортзал, столовая.
Тут можно в жанре "комеди" обставить перебивками.
Сей сценарий в разработке. Поэтому информации не много. В этом году проверну в одной школе. Идея обговаривалась с учениками. Все довольны.
Стифа Дата: Ср, 06.02.2008, 15:56 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Моя идея не нова, но детям даже очень нравится. У нас школа хоть и городская, но небольшая. Учителей и выпускников обычно не много. Вначале вечера выходят сначала учителя (их называют поименно), потом так само выпускники. В выпускной фильм после выхода каждого учителя вставляли записанное ранее небольшое интервью на тему "Что я думаю о выпускающемся классе" (буквально несколько предложений). После выхода каждого выпускника тоже мини-интервью с родителями этого ребенка на тему "Какими были-какими стали", после вручения атестатов уже интервью с самими выпускниками на тему "Чего я жду от будущего". Главное, не затягивать с монологами. Просто несколько слов. Вместе с интервью выпускника можно еще вставить несколько слов о нем его одноклассников. Пусть не всех, но самые интересные.
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 02:56 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Ось декілька класних сценаріїв та посилань на файли з прикладами зйомки!
Прикріплення: 902.rar(17.4 Kb)
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 02:56 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
так як я торік започаткував нову традицію - зйомку відеовінетки для 9-х класів.

Розкажіть - будь ласка детальніше, що таке "ВІДЕОВІНЄТКА". І чому така назва?
ssh Дата: Вт, 18.03.2008, 02:56 | Повідомлення № 8
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
започаткував нову традицію - зйомку відеовінетки

Назва цікава. Деякі відеостудії це роблять. Знімають пару уривків уроків, виховних, на перервах, у їдальні, на подвір'ї школи, потім останні дзвоник і випускний. Все це монтується як один фільм. Але і ціна вища ніж просто останній дзвоник + випускний. Правда на розваги і відпочинок ніхто не йде.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 25.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Bandalak)
Розкажіть - будь ласка детальніше, що таке "ВІДЕОВІНЄТКА". І чому така назва?

Для 9-го класу торішня відеовінетка вийшла досить цікава. Такий собі музичний фільм. Учням сподобалося, тому майже впевнений, що моя пропозиція нинішнього року у травні, буде сприйнята позитивно, та ще й після покупки нової камери.
Починається відеовінетка коротким показом кращих куточків села, під музику і переходи.
Далі - короткий показ школи тільки зовні.
Потім - слайди фотографій в 3d album. Просканував 60 фоток від 5-го до 9-го класу, використав 3 різні стилі при показі.
Далі - зустріч на подвір’ї школи. З одного боку ідуть 5 учнів, зупиняються перед школою, розмовляють. Тоді йдуть наступні 6 учнів з іншого боку, всі зустрічаються, обнімаються, радіють. Потім ідуть з 3-го боку наступні 5 учнів... І так, поки всі не зійдуться. Кожна сцена красиво озвучується різними уривками пісень.
Коли весь клас зібрався, всі йдуть до класу. При чому знімається весь шлях проходження на 3-й поверх і в свій клас.
Перед уроком зазняв реальні їхні вибрики на перерві (близько 5 хв. відео). Вийшло все експромтом, тому і цікаво.
Починається урок. Заходить вчителька. Тривалість уроку - 8 хв. Далі - перерва. Весь клас на великій лавочці, біля входу в школу. Одні сидять, інші стоять, радіють, прикалуються. І тоді всі йдуть за школу на стадіон. Знімаю біля 4-х хвилин гру в волейбол під відповідну музику "Оле, оле". Після показую, як два хлопці підтягуються на турніках по 30 разів (методом повторення фрагменту), дехто - пролазить шлях по брусях, дівчата - вилазять по драбинці і спускаються (під музику Океан Ельзи "Вище неба") і т.д. Потім природа, річка. Там дуже багато назнімав смішного і цікавого, розповідати не буду. В кінці побажання учнів на майбутнє, титри під показ школи всередені. Все. Загальна тривалість - 1 год. 20 хв.

Додано (25.03.2008, 00:48)
---------------------------------------------

Quote (ssh)
Назва цікава. Деякі відеостудії це роблять. Знімають пару уривків уроків, виховних, на перервах, у їдальні, на подвір'ї школи, потім останні дзвоник і випускний. Все це монтується як один фільм. Але і ціна вища ніж просто останній дзвоник + випускний. Правда на розваги і відпочинок ніхто не йде.

У нас давно під терміном "Зйомка випуску 11 класів" розуміється: свято першого дзвоника, день учителя, новий рік (не завжди), день св. Валентина (не завжди), інші свята, останній дзвоник, випускний вечір, природа та інше. Загальна тривалість 4-5 год.
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 00:09 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
У нас давно під терміном "Зйомка випуску 11 класів" розуміється: свято першого дзвоника, день учителя, новий рік (не завжди), день св. Валентина (не завжди), інші свята, останній дзвоник, випускний вечір, природа та інше.

Я теж давно це все знімаю. Але мені і в голову не прийшло назвати все це так гучно "Відеовінєтка"!
SLKuty Дата: Чт, 27.03.2008, 13:15 | Повідомлення № 11
Монтажер
Я тут виставив на своєму сайті пару своїх кліпів і опис однієї цікавої зйомки
як маєте час і бажання подивіться,
а також мої фото в галереї
можете і в книзі відгуків написати
і свій такий самий сайт зробити будемо хвалитися роботами і
ходити один до одного в гості

http://slkuty.ucoz.ru/index/0-6

Sasyk Дата: Чт, 27.03.2008, 15:55 | Повідомлення № 12
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Цікава тема, маю камеру, от тільки різні вечори не знімав і думаю знімати не буду...
А може хтось може поділитися сценаріями домашнього відео... чи навіть дати посилання, показати свої шедеври...
Маю дочку, та й так багато цікавого можна зазняти... якби цікавий сценарій... happy
Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 23:34 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Quote (SLKuty)
Я тут виставив на своєму сайті пару своїх кліпів і опис однієї цікавої зйомки
як маєте час і бажання подивіться,

Моя Вам порада, не їдьте у далекі, не знайомі села власною машиною! Нехай дають транспорт, або шукають іншого оператора. Ремонт може коштувати дорожче зйомки!
Ogorodets Дата: Пн, 31.03.2008, 12:43 | Повідомлення № 14
Назавжди з нами
Потім - слайди фотографій в 3d album. Просканував 60 фоток від 5-го до 9-го класу, використав 3 різні стилі при показі.

Сколько по времени будет занимать слайд-шоу? Не будет ли это скучно? Дети все-таки нанимают видеооператора, а не фотографа.
Я обычно видео и фото не мешаю. Не видел ни разу в жизни по телевизору ни одного фильма где кряду идут хотя бы 20 фоток, а тут целых 60. Если хотят слайд-шоу можно сделать отдельным делом, не мешая с фильмом.

В прошлом году один из наших городских операторов делал такое начало фильма: сначала вылетает детская фотография одного выпускника, затем фотография с последнего звонка с ленточкой "Выпускник 2007". 25 выпускников. Все слайд-шоу длилось 8 мин. 30 сек. Нудно. Клиенту хочется посмотреть только на себя. Это обычно тот фрагмент, который будет перематываться. (Также как и вручение аттестатов).

Відредаговано: Ogorodets - Пн, 31.03.2008, 12:47
Ogorodets Дата: Нд, 18.05.2008, 23:00 | Повідомлення № 15
Назавжди з нами
Ковальчук_Олександр, какова ж теперь ваша цена? Если надумаю жениться - скидка будет?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Сценарії відеофільмів. (Пропоную поділитися своїм режисерським досвідом.)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.