Пт, 15.12.2017, 02:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж урочистих подій (Pinacle studio 11 + бонус чи Adobe Premiere Pro)
Відеомонтаж урочистих подій
kotysik1982 Дата: Чт, 12.11.2009, 09:17 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Прівєт усім! Я дуже радий, що знайшов форум, який цікавить мене. Я дуже запутався? Допоможіть? Я декілька років назад попробував зняти своїх плимінників на утрініку в садку звичайною камерою SONY. Попробував і змонтував прогою NERO 6. Для домашніх умов і для мене це було класно. ( переходи, обрізка відео, вставка текста і декількох відео-сюжетів з фільмів). Через деякий час я побачив весілля, яке зроблене професіоналом. Після цього я зняв великий концерт тією ж самою камерою за гроші. Захват з камери робив PINACLE 11 в AVI формат, бо якість досить потужна, що не відрізниш від якості, яка знята професійною камерою за тисячі доларів ( перевірено не тільки мною ). Монтаж робив також пінацле 11 в якій є бонус та ефекти Adorage. Крім того використовував футажі та музику. Потім перекодував концерт у DVD формат на програмі Неро 6, бо те AVI не читається ( 2 год. займає 16-19 гb ) І в НЕРО можна зробити меню заставку і людина вибираю що її потрібно. Після цього, як люди переглянули мене запросили знімати весілля, потім знову і знову. Зараз затихло, бо піст.
Допоможіть мені:
Підкажіть може, щось лекше є щоб не бігати з неро в пінацле і навпаки. Пробував у Премєрі. Мені щось важко розібратися у ній. А ви як вважеєте.
Я хотів би, щось новеньке десь вставлятилюдей на кораблях чи літаках... Я бачив, як було зроблено, що молоді ходили попарку і говорили з мавками і т.д. Не можу знайти слова, які вставляють на весілля.
Питання інше - Щоб знімати потрібно платити податки. Проконсультуйте.

Відредаговано: kotysik1982 - Чт, 12.11.2009, 09:35
Ogorodets Дата: Чт, 12.11.2009, 12:57 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Сумбур какой-то. Че конкретно нужно?
kotysik1982 Дата: Чт, 12.11.2009, 13:31 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Що краще pinacle чи премэра. І чим?
Bandalak Дата: Чт, 12.11.2009, 13:33 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (kotysik1982)
піст

Не знав, що до слова "карантин" є синонім, "піст".

Quote (Ogorodets)
Че конкретно нужно?

Мабуть потрібно все і зразу!
Ogorodets Дата: Чт, 12.11.2009, 13:45 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Quote (kotysik1982)
Що краще pinacle чи премэра. І чим?

Если попроще, то Премьер лучше тем, что позволяет одновременно работать с 99 видео и 66 аудио дорожками. Чего нет в Пинакле. Работа с альфой и кеем напорядок лучше в Премьере. Захват, на мой взгляд, правильнее в премьере.
Возможность оплагинивания, опять-таки у премьеры лучше. К достоинствам Пинакля можно отнести простоту работы с ним, и при наличие версии "все в одном флаконе" достаточно солидный для начала набор видеозаманух.
sgrecords Дата: Чт, 12.11.2009, 14:00 | Повідомлення № 6
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Да уж, товарищ... Учите матчасть, потом беритесь за денежные работы. Я лично сначала учил, потом приступил к делу, и то сегодня мораль не позволяет фуфлыжной камерой еньги зарабатывать несмотря на знания. Если вы уж форумы по видео (http://www.savdink.com/ например) не удосужились найти, то кто же вам тут будет разжевывать азы?
Quote (kotysik1982)

Питання інше - Щоб знімати потрібно платити податки

Хотите регистрируетесь хотите нет, дело хозяйское. Налоговая любит почитывать объявления в газетах.
kotysik1982 Дата: Пт, 13.11.2009, 08:25 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Дякую Вам за відповідь. Візьму це все на замітку. Bandalak Ви не праві. В нас кожний рік у листопаді начинається ПІСТ до нового року. Та ще в декількох місяцях
dpi Дата: Пт, 13.11.2009, 09:43 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Какое сжатие вы считаете оптимальным для нас не профессионалов (формат, размер, кадр/сек)?

Відредаговано: dpi - Пт, 13.11.2009, 09:43
Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 17:30 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Quote (kotysik1982)
В нас кожний рік у листопаді начинається ПІСТ до нового року. Та ще в декількох місяцях

Починається, але ще не почався. Помойому з 26 листопада. ^_^
Ogorodets Дата: Пт, 13.11.2009, 17:49 | Повідомлення № 10
Назавжди з нами
Quote (dpi)
Какое сжатие вы считаете оптимальным для нас не профессионалов (формат, размер, кадр/сек)?

Опять-таки, смотря для чего непрофессионалам нужно видео сжимать... Конкретика где, тасскать?
Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 17:59 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Quote (dpi)
Какое сжатие вы считаете оптимальным для нас не профессионалов

Дивіться тут:
http://informatic.org.ua/forum/32-80-12
Myroslav Дата: Сб, 14.11.2009, 13:54 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Рейтинг: 11
Quote (kotysik1982)
Монтаж робив також пінацле 11 в якій є бонус та ефекти Adorage. Крім того використовував футажі та музику. Потім перекодував концерт у DVD формат на програмі Неро 6, бо те AVI не читається ( 2 год. займає 16-19 гb ) І в НЕРО можна зробити меню заставку і людина вибираю що її потрібно

А чому одразу в пінаклі не зробити ДВД диск? Для чого тянете його в неро. Робіть все в пінаклі. Я починав працювати з прем'єром 6,5, потім в пінаклі 9,3. Потім освоїв прем'єр 2,0. А ось зараз монтую і виводжу в едіусі 5.
kotysik1982 Дата: Вт, 24.11.2009, 10:58 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Myroslav, Коли я кидаю відео на вивод, то записує тільки на комп, а якщо вибираю на диск, то записує половину, а потім каже, що диск не добрий. Диск спорчений, а на ньому немає нічого. Порадь, що робити
Myroslav Дата: Вт, 24.11.2009, 12:14 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Рейтинг: 11
Ну так пишіть на комп. А потім з допомогою неро записуйте на диск. Я коли працював з пінаклем то так і робив. Перевіряв спочатку на компі що в мене вийшло і якщо все добре то писав тоді на диск.
А в якій програмі працюєте?
vitali4 Дата: Вт, 24.11.2009, 18:39 | Повідомлення № 15
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Есть еще Ulead Video Studio. 10-ю весрсию видел на berloga.net Для новичков норм. А вообще, много редакторов наваяли, но всех их не перепробуешь. Поэтому любой опыт полезен.
-------------------------
А стоит ли увлекаться видеоэффектами и футажами. Хорошая картинка, ненавязчивый переходик, музычка в тему и все ок.
Правда, когда за деньги, надо конечно показывать, что ты умеешь что-то невероятно помпезное.
-----------------------
А католический пост таки начинаеться раньше православного. У них и Рождество на 2 недели раньше.

Коли я кидаю відео на вивод, то записує тільки на комп, а якщо вибираю на диск, то записує половину, а потім каже, що диск не добрий.

Пинакл вообще не любит создавать ДВД больше чем 1 час. Можно конечно и больше, но возможны глюки. (из личного опыта).
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Відеомонтаж урочистих подій (Pinacle studio 11 + бонус чи Adobe Premiere Pro)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.