Нд, 28.05.2017, 00:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Витратні матеріали для відеозйомки (Все про якість касет, дисків, акамуляторів та іншого.)
Витратні матеріали для відеозйомки
Bandalak Дата: Пн, 29.06.2009, 22:07 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 33
Рейтинг: 236
Остерігайтесь підробок!!!
Я довго мучився поки знайшов касети, що підходять до моєї камери Sony VX 2100E.
Це касети Sony Premium DVM60 в помаранчевій поліетеленовій упаковці. Я взяв собі 100 шт. минулого року. Всі однієї партії Французського виробництва.
Так як я дуже завантажений, то обробляю відео довго, місяцями. Так що відзняті касети майже не звільнилися, а осідали у шафі.
Недавно вони закінчилися і я купив нову партію, але в картонних упаковках, Мексиканського виробництва. Після першої ж зйомки на них у мене захолола кров. Через 2-3 касети камера хоче чистити головки. Жах. Я тільки недавно уникнув цієї проблеми. Знайшов свій зошит, де записане видовження плівки з Французської касети, яке я вимірював вторік, підвішивши кілограмову гирю до метра плівки. Вона була видовжилася на 3 мм.
Сьогодні я розламав Мексиканську касету, витягнув плівку і зробив те ж саме. Плівка видовжилася на 7 см, жах!!!
Найбільш обідно те, що я обійшов всі мені відомі магазини і дорогі і дешеві і базар. Скрізь почали возити тільки Мексиканські касети, які є повним лайном!!!
Хоча вони такі мексиканські як я верблюд! Яка економічна вигода тарабанити їх аж з Мексики, коли вони і у Європі випускаються?
Але схоже на те, що у зв'язку із свинячим грипом від Мексиканської продукції весь світ відмовився і все це за безцінь пруть до нас!!!

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 29.06.2009, 22:54 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Я вже говорив в якісь темі, що використовую Panasonic AY-DVM63PQ. Після другого перезапису, касети можуть глючити на перших 3-х та останніх 4-х хвилинах (на відео появляються квадратики, ривки і т.д.). Недавно купив 10 касет по 8 доларів/касета. Із упаковки 5 шт. одна виявилась бракованою (доходить запис до певного місця і потім не пише, не зважаючи на те, що камера показує запис). Із-за цього пропустив важливий епізод зйомки, але оскільки це була зйомка за сценарієм, то вдалося перезняти. Відклав цю касету і не користуюсь нею. Минулого року купував такі ж касети і вони витримали по 10-12 перезаписів. Головку чистити камера кілька разів всього просила. Других касет поки що не використовував, не наважуюсь.
Myroslav Дата: Вт, 01.12.2009, 23:22 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Цього року (2009) дуже багато поганих касет потрапило на прилавки магазинів. Обпікся і я, взявши касети панасонік, хоча завжди такими користуюся. Купивши свою першу відеокамеру, я купив касету JVS. Дуже гарної якості, але що цікаво, потім купив теж такі але вже пливли хвилі на відео. Ось тоді і почав користуватися тільки панасоніком. А ось цього року вже дві касети показали на першому запису свою непригодність. (добре, що тільки дві :) ). Питав у людей, то в них такі ж проблеми з касетами. Приходиться користуватися минулорічними, а це вже по п'ятому разі пишу на них. Що ж, викину їх, і що далі робити. На жорсткий диск хіба що писати? Так дороге задоволення, майже 8000 гривень. Ось такий Диск
Bandalak Дата: Ср, 02.12.2009, 00:58 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
Ось тоді і почав користуватися тільки панасоніком. А ось цього року вже дві касети показали на першому запису свою непригодність.

Я ще вторік погорів на Панасоніках. На простих по 2 долари і на таких як Ковальчук користується теж.
Потім я взяв TDK-Master по 3,5 дол. глюків не помітив ніяких. Але ці касети чомусь зникли із прилавків. Прийшлося перейти на Соні помаранчевого кольору. Попалися касети виробництва Франції. І дешеві і якісні. Навіть при 4-тій перезйомці глюків не виникало. Правда я ніколи не знімаю далі 59-ї хвилини. Але французські касети закінчилися і попалися мені Мексиканські. Я зразу не помітив, по вигляду вони мало відрізняються. Але вже при першій зйомці прийшлося чистити головку декілька разів, всю партію я викинув у сміття! (Так як вторік Панасонік).
Недавно з'явилися в продажі Соні Японського виробництва. Ніби нормальні, будемо сподіватися.
SLKuty Дата: Ср, 02.12.2009, 16:01 | Повідомлення № 5
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Знімаю на все підряд вже цілий рік
Камера Соні FX-7
2 рази в LP - режимі і ще зо 4 рази в SP режимі
Головку ще не чистив глюків ще не спостерігав
Bandalak Дата: Ср, 02.12.2009, 19:23 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Кажуть, що тільки Соні 2100Е дуже капризна до касет.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.12.2009, 21:32 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Я взяв недавно партію Panasonic AY-DVM63PQ, яким завжди довіряв і розчарувався. При першій зйомці місцями хвилі, квадратики пробігали на 2-х касетах і ще на 2-х тайм-код збивався (після стопу, включаю знову і відлік часу з нуля починається, важко бачити кінець касети). Зрозумів, що ці касети вироблені в Одесі.
На самі перші касети я записав по 9-10 разів і навіть при 10-му глюків майже не було.
Myroslav Дата: Ср, 02.12.2009, 21:43 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Що ж тепер брати? Невже на касети від Соні переходити? Камери на дисках і флешках до уваги не беру, ранувато на них перходити.
Bandalak Дата: Ср, 02.12.2009, 22:59 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
Невже на касети від Соні переходити?

Я перейшов і не жалію!

Quote (Myroslav)
Камери на дисках і флешках до уваги не беру

А даремно, купіть якусь мобілку з флешкартою на Гіг! ;) (Шутка)

Вже почали появлятися професійні камери від Соні з вінтом на 2 Тб. Правда ціна до 15000$. І до нас їх ще не привозять. А на флешках скоро проф.камер ще не буде. Малі об'єми та низька швидкодія. Для DIV-X потягне, а для DV - слабовато!

Myroslav Дата: Ср, 02.12.2009, 23:39 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Та вже забувають про DV, вже все тільки високої роздільної здатності. Ви ж зрозумійте, що до справжньої якісної професійної камери грошей не вистачить, а брати якусь новинку розрекламовану але ще недосконалу і дешеву, в мене бажання немає.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.12.2009, 23:44 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Quote (Myroslav)
Та вже забувають про DV, вже все тільки високої роздільної здатності.

В містах можливо частково, а в селах ще не скоро берейдуть на HDV в силу різних причин.
Myroslav, а Ви самі в HDV робите людям весілля?
Bandalak Дата: Ср, 02.12.2009, 23:55 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
В містах можливо частково, а в селах ще не скоро берейдуть на HDV в силу різних причин.

Головна причина в тому, що майже у всіх клієнтів елементарно відсутній телевізор для перегляду HD. А на звичайному екрані HD виглядає не краще чим DV.
Quote (Myroslav)
брати якусь новинку розрекламовану але ще недосконалу і дешеву, в мене бажання немає

Все на світі не досконале. А на питання про купівлю будь-якої камери є одна проста відповідь: "Поки не купиш і сам не протестуєш - не узнаєш". Тому, що більшість інформаційних джерел не надають реальну картину про доцільність тієї чи іншої покупки. Приходиться вчитися на власних помилках.
Bandalak Дата: Вт, 19.04.2016, 23:23 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
От і все панове!
Час VHS касет вже давно минув. Нині ми спостерігаємо, як минає час DVD дисків!
Настала ера FullHD відео контенту, не за горами настане ера .
Об'єм готової роботи може сягати 30-50 Гб, а то й набагато більше.

Яким же чином у цих умовах віддавати роботу клієнту?
Серед варіантів можливі ось такі:
1. Ділити матеріал на дрібні частини (30-45 хв.) і віддавати, як і раніше на DVD дисках.
Недоліки:
1) диски будуть без меню;
2) дисків треба багато;
3) швидкість зчитування диска може бути менша, ніш відеопотік, пряме відтворення буде проблематичним;
4) в багатьох клієнтів диски вже нема куди вставляти;
5) бітрейд треба виставляти як найменший.

2. Писати на BlueRei диски. Але це екзотика, технологія вмерла на початковому етапі свого розвитку. Нема чим писати і нема на чім дивитися.

3. Записувати готовий матеріал прямо на жорсткий диск комп'ютера замовника.
Недоліки:
1) потрібно носитися з комп'ютерами;
2) нема гарантії що матеріал не струть швидше, ніж переглянуть;
3) не у всіх є комп'ютери;
4) проблематично давати друзям дивитися;
5) нема презентабельної упаковки.

4. Розміщувати на ЮТУБ.
Недоліки:
1) ютуб врізає якість матеріалу;
2) відео буде доступне занадто великій аудиторії;
3) нема гарантії довговічності зберігання;
4) нема презентабельної упаковки;
5) не у всіх є Інтернет.

5. Розміщувати в інтернеті на хмарних сервісах.
Недоліки:
1) обмеження сервісів по об'єму матеріалу, постійно треба створювати нові облікові записи;
2) клієнтів ще треба вчити користуватися такими сервісами;
3) нема гарантії довговічності зберігання;
4) нема презентабельної упаковки;
5) не у всіх є Інтернет.

6. Віддавати матеріал на флешках.
Недоліки:
1) флешки великого об'єму досить дорогі;
2) флешку легко стерти, пошкодити, або загубити;
3) проблематично знайти презентабельну упаковку.
---------------------------------------------------------------------------------

Хотілося б флешки пакувати в спеціальні коробки з індивідуальним оформленням, а-ля коробка від ДВД.
Ось що я нарив на цю тему:
http://l-site.com.ua/produktsiya-dlya-fotografov/fleshki.html
http://www.mywed.ru/forum/53238/

Нажаль, у нас в продажі подібних коробок нема. Потрібно, або застосовувати щось подібне, або замовляти на поліграф комбінатах, або самому робити!

----------------------------------------------------------------------------------
Вважаю правильним у нинішній ситуації віддавати роботу комбіноватим способом:
1. Флешка в коробці з оформленням;
2. Скинути з флешки на комп'ютер замовника;
3. Ютуб;
4. Хмара (пряме посилання на файл надрукувати на коробці від флешки);
5. У самому крайньому випадку можна перекодувати відео додатково ще й у ДВД формат і віддати на дисках (бажано цей спосіб старатися не застосовувати за для запобігання пониження своєї репутації).

Які будуть думки з цього приводу? Які хмарні сервіси найзручніше використовувати для цієї мети? Де брати упаковки для флешок?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 19.04.2016, 23:45 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Якщо говорити за випускний, то в цьому році так вийшло, що частину матеріалу зняв старою камерою в 720х576, частину - новою 1920х1080. Віддавати буду на дисках. Штук 5 вийде на кожного. Матеріал в FHD стисну до 12 Мбіт/с. Диски зрозуміло що поставлю в 1 коробочку, надрукую обложку.

Якщо говорити про весілля, то є смисл віддавати на флешках. Впринципі 1 флешки на 32 Гб повинно вистачити. Купувати найдешевшу USB 2.0 (вийде менше 200 грн). У вартість замовлення включати вартість флешки.
А про хмару, то великі обсяги завантажити проблематично, та і флешка це досить надійний носій. Ваше діло віддати флешку, потримати матеріал ще місяць на комп’ютері на всякий пожарний. При віддаванні попередити, що через 14 днів після віддачі претензії прийматись не будуть у випадку випадкового знищення і т.д.

З іншого боку, при бітрейті 16 Мбіт/с вміститься 40 хв. відео. Якщо робити лаконічний весільний фільм на 2 години, то можна на 3 диски записати. Хоча це мабуть не дуже гарно вийде.
SLKuty Дата: Вт, 19.04.2016, 23:53 | Повідомлення № 15
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Записую на комп клієнта (бажано на 2 компи бо точно сформатують вінт)
Заливаю на EX.ua (правда звідти повільно завантажується), але є можливість перегляду і фото і відео
Декому кодую на DVD диски, але це займає більше часу і це вже антиреклама
Бувають випадки що заливаю на Гугл-диск клієнта для перегляду за кордоном
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Витратні матеріали для відеозйомки (Все про якість касет, дисків, акамуляторів та іншого.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.