Пт, 24.05.2019, 02:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.11.2007, 21:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
В даній темі говоримо про цифрові відеокамери у сигменті "полу-про" та "про", вартістю до 4000 у.о. для тих, хто вирішив підзаробляти зйомкою весіль та різних масових заходів.

Починаючи з 2016 року мова йде виключно про камери, що знімають з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 та 4К.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Bandalak Дата: Нд, 17.02.2008, 01:04 | Повідомлення № 46
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (SLKuty)
Не беріть то стара глючна камера

Я б-у не візьму ніколи. Юра каже що може привезти з Москви декілька штук нових Sony2100. Ціна біля 2500 убитих ослів. Гарантія 3 роки. А ту стару він здав за 1000 у.о. на запчастини у ремонтну майстерню. Принаймні він так каже.
А Ви якою камерою тепер знімаєте?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 17.02.2008, 02:07 | Повідомлення № 47
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Юра каже що може привезти з Москви декілька штук нових Sony2100

Bandalak, мені замовте!!!
Ogorodets Дата: Нд, 17.02.2008, 02:21 | Повідомлення № 48
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Ковальчук_Олександр)
Bandalak, мені замовте!!!

Не попадитесь на б/у, выдаваемое за новое. На каком-то из видеофорумов была тема "Как узнать пробег видеокамеры", там были конкретные команды для вывода часов пробега различных камер. К сожалению, сейчас не вспомню, где видел. А вообще, мне было бы стремно брать у левого парня такую дорогую штуку.

Добавлено (17.02.2008, 02:21)
---------------------------------------------
Хотя, если камеру прошить, то и часы пробега не узнать...

SLKuty Дата: Нд, 17.02.2008, 11:44 | Повідомлення № 49
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Bandalak)
А Ви якою камерою тепер знімаєте?

Вже пора міняти
Sony TRV 740E Повністю цифрова, але 8мм камера
Відчуваю, що вже здає позиціїю. Вже не ті кольори і яскравість
Так само шукаю нову
Юра ще говорив про CANON не памятаю модель з телебачення, яка колись коштувала 5 тис.дол. Тепер 2 тис. Не знаю, якщо він може нові Соні2100 то може краще нову
Ogorodets Дата: Пн, 18.02.2008, 10:20 | Повідомлення № 50
Назавжди з нами
Вчера побродил по официальным сайтам SONY, в частности по русской и украинской его частям. Так вот, Sony 2100 не значится в снятых с производства камерах.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 18.02.2008, 22:11 | Повідомлення № 51
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Так вот, Sony 2100 не значится в снятых с производства камерах.

Я теж так кажу, Панас, нажаль, вважається, а на Соні в більшості інтернет-магазинів виставлена ціна, хоча коли звониш, то чомусь говорять, що немає в наявності. Не розумію, чому вона така дифіцитна в Україні. Скільки перерив різних форумів, на всіх до цих пір іде розмова про цю камеру. І майже всі її хвалять. Хотів би взяти і гроші назбирав, проте уявлення не маю, де її знайти.
Правда суттєвий недостаток - маса камери понад 1.5 кг. Говорять, якщо 2 години потримати в руці - тиждень плече буде боліти. У мене була камера, яка мала масу 0.6 кг і то після години зйомки рука починала тремтіти.
Ogorodets Дата: Пн, 18.02.2008, 23:51 | Повідомлення № 52
Назавжди з нами
Говорять, якщо 2 години потримати в руці - тиждень плече буде боліти

Штатив и еще раз штатив! Какая бы камера ни была, во-первых тряски не избежать при съемке с руки, а во-вторых, действительно, руки отвалятся ее держать, тем более такую тяжелую как 2100. Или еще есть плечевой упор. Но он, пиратский, стоит 200-250 у.е.
ssh Дата: Вт, 19.02.2008, 00:11 | Повідомлення № 53
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Не розумію, чому вона така дифіцитна в Україні

Правда суттєвий недостаток - маса камери понад 1.5 кг. Говорять, якщо 2 години потримати в руці - тиждень плече буде боліти

Співвідношення - ціна : якість найоптимальніша. Тому і є на неї великий попит. Доречі ціна на камеру з кожним роком зростала, а не спадала. десь у 2003-2004 році її можна було замовити з Росії за 2000 у.е., потім 2100 і т. д.
З практики скажу що пличе болить у мене якщо я 2 або 3 день підряд знімаю (це по 5-7 годин знятого матеріалу), але ніяк не тиждень
SLKuty Дата: Вт, 19.02.2008, 00:23 | Повідомлення № 54
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Я думаю що камеру просто зняли з прилавків чекають коли зупинеться ріст цін.
А важка камера це супер - вона не трясеться від натискання на кнопки, в неї залізна механіка, а не пластмасова
одним словом вона набагато надійніша
ssh Дата: Вт, 19.02.2008, 00:32 | Повідомлення № 55
Quote (Ogorodets)
Штатив и еще раз штатив! Какая бы камера ни была, во-первых тряски не избежать при съемке с руки

по-перше - це справа практики; по друге - в камер є оптичний стабілізатор. Я однією рукою можу краще тримати кадр, ніж будь-хто двома але з дешевою камерою. Воднощас ще і можу фотографувати Nikonom; по-третє ви збережете свій час і кошти "качаючись" камерою, а не у фітнес клубі; по-четверте зйомка танців з штативу (я читав у розділі відеомонтаж) тема спірна.

Добавлено (19.02.2008, 00:29)

Quote (SLKuty)
А важка камера це супер - вона не трясеться від натискання на кнопки, в неї залізна механіка, а не пластмасова
одним словом вона набагато надійніша

Повністю з Вами згоден

Добавлено (19.02.2008, 00:32)

Quote (ssh)
Я думаю що камеру просто зняли з прилавків чекають коли зупинеться ріст цін.

Яка їм з цього користь. Їм навпаки чим дорожче тим краще.
Bandalak Дата: Вт, 19.02.2008, 01:10 | Повідомлення № 56
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
было бы стремно брать у левого парня такую дорогую штуку

Мабуть, краще брати в магазині.

Даю довідку: У Юри магазин цілком серйозний, зветься "МУЛЬТИМЕДІА". Повна гарантія на увесь товар!
Він "парень" не лівий, скоріше правий (жарт).
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 19.02.2008, 17:10 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Ось список інтернет магазинів і ціни на Соні 2100:
http://www.magazilla.ua/price/sony-dcr-vx2100e/
Невже в жодному з них не має камери?
Читав на форумах для відеомонтажу, що в Москві ця камера не рідкість.
В крайньому випадку можна буде в Юри замовити пару штук.
Я зараз веду її пошук, зібрав гроші. До кінця березня потрібно знайти.
І дійсно, ніде не опубліковано, що вона знята з виробництва, адже це був би абсурд.

Добавлено (19.02.2008, 01:38)
Зайшов сюди: http://portaplas.com.ua/shop/index.php?productID=121
Пишуть, що є на складі. Треба уточнити. Правда Ціна $2700, а це вже більше 13500 грн. Радує той факт, що все-таки її можна купити.

Добавлено (19.02.2008, 17:10)
Сьогодні мій близький родич цікавився в Одесі на рахунок камер Panasonic GS500, та Sony VX2100E. Першої вже ніде не знайти, а друга є в Одесі, але ціна солідна - 14000 грн. Пізніше думаю купувати, якщо дешевше не знайду. Очевидно, що її до цих пір не зняли з виробництва.

ssh Дата: Пт, 07.03.2008, 10:43 | Повідомлення № 58
А спочатку так само тримала? Мені потрібен акум не менше ніж на 2 год. безперервної зйомки. То рідний стільки не протягне?

Рідний спочатку тримав десь до трьох годин з дисплеєм (точно не пам'ятаю - вже пройшло 4 роки). А нові Soni Np-F960 та CAVEj CV-960L тримали з монітором десь до 6 годин (потім звичайно ця цифра падає).
Але питання, де знаходити час, при навантажені 30 год.

Згоден з Ogorodets . Розвантажуйтесь. Робота в комп'ютерній школі - це цікаво, але заберає багато часу і здоров'я. То якщо добре подумати - воно того не варто. В основній школі може ви заробляєте і менше - але йде стаж (хоча годин набирати теж не варто). А у вільний час можете спокійно займатися хоббі. Сам також буду ще скидати години і вже відмовився від декількох пропозицій щодо карєрного росту. Як для педагога може це звучить, скажімо так - трохи не правильно, але це не рентабильно як для чоловіка якому потрібно утримувати сім'ю.

ssh, то ви зливаєте весь час відео на комп самою Соні 2100?

так. Уже на протязі 4 років. Щодо інтенсивності, то можу сказати що в мене зараз в обробці 90 робіт (до 400 годин)
Bandalak Дата: Пт, 14.03.2008, 12:01 | Повідомлення № 59
Лідер форуму
Як вияснилося, купляти дуже дешеву міні ДВ камеру для скидки матеріалу у комп. немає смислу.
Я пробував Samsung за 250 у.е. - відстає звук від зображення після 30 хв. на 4 сек.
пробував Canon VMP1356x за 280 у.е. - жує плівку у кінці і розтягує її.

Камери я тестував абсолютно нові, може вони зняли по 4-5 плівок, максимум.
Для тестування я брав матеріал знятий на Panasonic nv GS500 за 1250 у.е. і власний, знятий на них.

На деяких форумах я побачив, що для скидки треба брати камери SONY, які коштують 500-600 у.е.. У них оптика дуже слаба - зате механіка на високому рівні!

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.03.2008, 00:31 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
На деяких форумах я побачив, що для скидки треба брати камери SONY, які коштують 500-600 у.е.. У них оптика дуже слаба - зате механіка на високому рівні!

А ssh рідною 2100-ю скидає вже 4 роки і нормально!
Вибачте, але якщо брати ще камеру за 600 у.е. для скидки відео, то це вже понад мій бюджет конкретно. А головне - для мене буде важкувато її відбити.
До речі, на форумах пишуть, що Sony VX 2100E в багатьох точках появилась в Москві. Надіюсь, що скоро вона не буде настільки дифіцитною в Україні. В мене час ще не прижимає. Потрібно придбати до 10 травня (самий крайній термін). Зараз заляг на мілину, мильницею не хочу нічого знімати, щоб не портити репутацію неякісною картинкою
Bandalak, у вас яка камера?
Дивився зняте вами весілля - монтаж супер, грамотно знято, а от якість самої картинки підводить (особливо, при перегляді на компі). Також відчувається відсутність оптичного стабілізатора. Вам би Sony VX 2100E і можна було б реалізовувати свої творчі замисли. biggrin
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.