Нд, 19.08.2018, 13:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.11.2007, 22:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
В даній темі говоримо про цифрові відеокамери у сигменті "полу-про" та "про", вартістю до 4000 у.о. для тих, хто вирішив підзаробляти зйомкою весіль та різних масових заходів.

Починаючи з 2016 року мова йде виключно про камери, що знімають з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 та 4К.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 06.02.2008, 02:44 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Ну її щоб купити, ще найти потрібно.
Quote (Ogorodets)
Если вы надумали брать Сони 2100 (камера реально дорогая) вам нужно подумать сразу о камере за 1500 грн. для того, чтобы сливать кассеты в комп. Т.е. снимаете на Соню, а плеером работает дешевая камера.А иначе преждевременно убьете и камеру, и вложенные в нее деньги.

На перших порах позаганяв би нею ж, а через 20-30 подій купив би дешевеньку камеру, як ви рекомендуєте. Хоча одні говорять, що знімають по 4 роки і лентопротяг не летить, інші - що через рік потрібно міняти.

Не погана камера Canon HV20, з підтримкою HDV. Але чи буде вона нормально знімати в форматі DV, так як зараз він ще в основному тримається?
Я прямо не знаю, що купити, хоч бери та їдь за панасом у Шахтерск.

Myroslav Дата: Ср, 06.02.2008, 11:20 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не погана камера Canon HV20, з підтримкою HDV. Але чи буде вона нормально знімати в форматі DV, так як зараз він ще в основному тримається?

Читав відгуки за цю камеру, то люди хвалять, хоча шумить вона добренько. Але це роблять всі камери бюджетного варіанту. Тобто без додаткового освітлення не обійтися,хоча при денному світлі вона супер.
Sony HVR-A1E можна купити за 14,039 грн. Думаю непоганий вибір.
Ogorodets Дата: Ср, 06.02.2008, 12:57 | Повідомлення № 33
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Myroslav)
Sony HVR-A1E

Отвратительная камера. Посмотрите на размер объектива. Дорогое мыло.
Але чи буде вона нормально знімати в форматі DV, так як зараз він ще в основному тримається?

В DV она будет снимать нормально, а вот HDV - это пародия. Выше я писал, что нормальные HDV камеры нужно выбирать от 5000$. На крайний случай - Sony FX1
Myroslav Дата: Ср, 06.02.2008, 22:55 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Quote (Ogorodets)
Отвратительная камера. Посмотрите на размер объектива. Дорогое мыло.

Хотілося б знати, а чи бачили ви результати роботи цієї камери (Sony HVR-A1E), щоб так категорично відповідати. Чи робите висновки поглянувши на картинку в інтернеті. Без образ, але наведіть дійсні аргументи. Бо якщо говорити про Панасонік 400 або 500 то там теж об'єктив не із великих.
Ogorodets Дата: Сб, 09.02.2008, 03:46 | Повідомлення № 35
Назавжди з нами
Quote (Myroslav)
Хотілося б знати, а чи бачили ви результати роботи цієї камери (Sony HVR-A1E), щоб так категорично відповідати

Я исхожу из технических характеристик данной камеры.

Добавлено (09.02.2008, 02:46)
---------------------------------------------

Зараз для мене принциповим є питання: яку якісну відеокамеру вибрати для зйомки

Ну и на чем остановились?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 10.02.2008, 02:06 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Ну и на чем остановились?

Ні на чому. До цих пір без камери. Підключив всіх знайомих до пошуку. Шукатимуть в містах: Вінниця, Умань, Тульчин. Чи знайдуть не знаю, результат буде за декілька днів. Але я щось сумніваюсь, що десь ще завалявся panasonic gs500. Соні 2100 також ніде не має. Що брати, не знаю. Найближчий варіант Canon HV20, все-таки в цій камері, хоч одна матриця, але нормальна - 1/2,7". Думаю, при нормальному освітлені буде виходити не погана якість в форматі DV. Сильно дорогої не хочу купувати, бо дуже важко буде відбити її вартість. Скажімо, я не буду займатись зйомкою відео та монтажем на професійному рівні, скоріше я купую камеру як для домашнього використання, так і для зйомки випуску, дитсадка. Чи не підійде? Звичайно, вона буде шуміти пристойно при поганому освітленні, але я планую купити нормальне накамерне світло.
Myroslav Дата: Нд, 10.02.2008, 19:15 | Повідомлення № 37
Тут живе...
Найближчий варіант Canon HV20

так беріть, бо все одно до будь якої камери потрібно брати світло, і не слухайте що кажуть можна без світла. Ні звісно можна якщо камера не шумить, але все одно коли темно то темно і тут краще світло ніж потім витягувати картинку.
Myroslav Дата: Пн, 11.02.2008, 19:50 | Повідомлення № 38
Тут живе...
світло для камери? Скільки коштує?

можна попитати в магазинах або сервісних центрах, можуть привезти під замовлення. Панасонік на 10 ват коштує приблизно 1000 грн. а без акамулятора в половину менше. Може вам пощастить і дістанете дешевше. Багато чого є альтернативого інших виробників і дешевше. Я використовував 12 вольт акамулятор і галогенку на 25 або 50 ват. вистачає ненадовго але головне можна зняти.
прожектор (галоген) на 500 ват

Звісно можна але коли знаходиться на відстані більше 5 метрів від об'єкту зйомки, бо виходить засвічування. пару 100 ватних буде кращий варіант але їх розмістити на відстані 3 метрів один від одного і 3-5 метрів від об'єкту зйомки. Можете попробувати знайти правильне розміщення і потужність експериментальним шляхом. Саме головне пробуйте і подивіться результат. баланс білого ставте вручну по білому аркуші. хоча можна заданий режим на лампу накалювання або галоген (якщо є така опція).
Ogorodets Дата: Пн, 11.02.2008, 21:34 | Повідомлення № 39
Назавжди з нами
До речі, де можна купити світло для камери? Скільки коштує

До речі, де можна купити світло для камери? Скільки коштує?

Я покупал себе накамерный свет в Москве: первый раз на Горбушке (знаменитый рынок электроники) и второй раз в магазине "Видеомакс" (тоже знаменитый магазин по продаже видеотехники).
Фонари двух фирм: Luxmen и Arina. В комплект входит непосредственно сам фонарь, лампочка 100 Вт (галоген) в комплекте и аккумулятор в сумке с ремнем для плеча. (весит 5 кг).
На светильниках стоит матовое стекло, что дает рассеяный равномерный свет.
Лампа на 100Вт светит на 4,5 - 5 метров. Свет очень мощный, но аккумулятор садится через 35-40 мин, а для полной зарядки нужно 8-9 часов. Я переставил лампу на 75 Вт. Светит на 2,5-3 метра и аккума хватает на 1ч.15 мин. На второй поставил лампу 50 Вт - для съемки таких сцен как поздравительный стол (когда к объекту подходишь близко). Ну и соответственно аккума хватает до 1ч 45 мин.

По конструкции Arina смотрится более солиднее и надежнее (сам светильник).
Покупал я их за 120$ каждый в позапрошлом году. Если что посмотрите. www.videomax.ru. Я думаю в Киеве тоже должно быть такое оборудование. А в Донецке и Харькове не встречал. Поэтому ездил в Москву. Удачи.

Bandalak Дата: Чт, 14.02.2008, 11:20 | Повідомлення № 40
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Canon HV20

Я тримав її у руках, переписував з неї фільм на DVD. При штучному освітлені, навіть сильному, це повне Фе! Шум зашкалює! У день добре виходить лише на вулиці, а у приміщенні достанньо попасти вікну у кадр і все зразу стає чорним.

Соні 2100 також ніде не має

Кажуть є у Києві. Якщо маєте можливість пошукати, і найдете пару штук, я теж би взяв!
ssh Дата: Сб, 16.02.2008, 15:13 | Повідомлення № 41
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Ogorodets)
По світлу відмінна камера Sony 2100. Але вона стоїть - 13500 грн.

Купив 4 роки назад камеру Sony 2100Е (до цього мав ще 3 камери, знімаю також з дружиною) і не жалію за вкладені кошти. Якщо у Вас є робота, а не хватає коштів, візміть кредит і не бійтеся. Камера окупиться максимум за рік. Думаю купити ще одну (дружина знімає старою камерою), але нівякому разі не менше класом (скоріш за все також Sony ). Грошей теж не вистачає - візьму кредит. Мені достатньо для зйомки накамерного світла, а якщо ще ставлю додаткове освітлення, то взагалі супер. Ніякі камери, що знімають на DVD чи HDD не дадуть Вам такої якості.
Bandalak Дата: Сб, 16.02.2008, 15:23 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Quote (ssh)
Ніякі камери, що знімають на DVD чи HDD не дадуть Вам такої якості.

Істинні слова!

Мені обіцяли знайти Соньку 2100 за номером т-ну 8-050-374-34-27 (Юра, або Наташа), яка буде ціна - не знаю!

ssh Дата: Сб, 16.02.2008, 16:55 | Повідомлення № 43
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Найближчий варіант Canon HV20

Скажімо, я не буду займатись зйомкою відео та монтажем на професійному рівні, скоріше я купую камеру як для домашнього використання, так і для зйомки випуску, дитсад

Хочу Вам сказати , що все починалося з малого і йшло до .... (а випуск і дитсадок- це вже відповідальність перед клієнтом за виконану роботу, це Ваш імідж від якого залежить попит на Вас як на відеооператора). По -друге, ми не настільки багаті, щоб купляти дешеві речі (не беріть цієї камери, продовжуйте пошуки, скоро піст і у вас є ще час)

Добавлено (16.02.2008, 15:39)

Quote (Ogorodets)
Но без поддержки HDV в будущем - камеры не актуальны.
Это, конечно, мое личное мнение, но сегодня я бы не рискнул брать обычную mini dv.

Quote (Bandalak)
Взагалі HDV поки-що нікому не треба. Які телевізори у народу?

Я згоден з Бандалаком. Можливо пройде трохи менше часу. Але якщо у Вас є робота, то чому б не ризикнути. камера при наявності заказів окупиться максимум за рік (якщо знімати в обласних центрах то майже вдвічі скоріше). І ще років 4- 5 (гарантовано) Ви працюєте на себе. Так, Україна копіює у всьому Росію (маю на увазі телебачення), але із запізненням десь у 2 роки. Але це телебачення, а не простий народ. За цей час, дай Боже, щоб хочаби 20 відсотків українців могли б придбати собі відповідну техніку.

Добавлено (16.02.2008, 15:55)

Quote (Ogorodets)
Если вы надумали брать Сони 2100 (камера реально дорогая) вам нужно подумать сразу о камере за 1500 грн. для того, чтобы сливать кассеты в комп. Т.е. снимаете на Соню, а плеером работает дешевая камера.

А иначе преждевременно убьете и камеру, и вложенные в нее деньги.

Вкладені в неї гроші ви не викенете даром, це кажу із практики, навіть якщо не буде дешевої камери для для загрузки знятого і перемотки касети на початок(якщо ви користуєтесь касетами декілька раз). Але якщо буде можливість, то краще купити дешеву камеру. Цим ви дійсно продлите життя Соні не добиваючи її механізм.
SLKuty Дата: Нд, 17.02.2008, 01:08 | Повідомлення № 44
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ogorodets)
Фонари двух фирм: Luxmen и Arina. В комплект входит непосредственно сам фонарь, лампочка 100 Вт (галоген) в комплекте и аккумулятор в сумке с ремнем для плеча. (весит 5 кг).

Скористався порадою купив Luxmen 160 дол. в Чернівцях.
Quote (Bandalak)
Мені обіцяли знайти Соньку 2100 за номером т-ну 8-050-374-34-27 (Юра, або Наташа), яка буде ціна - не знаю!

Не беріть то стара глючна камера. Якщо то та сама то вона в ремонті весьчас. Я також на неї заглядав, а потім друзі розказали про неї. Юра звичайно мовчить йому продати її треба.

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 17.02.2008, 01:31 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Не беріть то стара глючна камера. Якщо то та сама то вона в ремонті весьчас. Я також на неї заглядав, а потім друзі розказали про неї. Юра звичайно мовчить йому продати її треба.

Я, наприклад, Б/У ніколи не купую. Хто знає, скільки років вона в них відслужила.
Шукав по всіх інтернет магазинах Києва, телефонував у два з них, скрізь кажуть, що Соні 2100 немає в наявності і ніхто не знає коли буде. Я вже 3 тижні її шукаю, і даремно, хоча надія вмирає останньою.
Зібрав гроші (13 тис), готовий вкласти в реальну річ, а знайти ніде не можу, ні дешевшої Панасонік GS500, ні дорожкої 2100-ї. А на форумах її продовжують обговорювати, а те що за нею дифіцит як за радянських часів, ніхто не думає.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.