Ср, 21.11.2018, 11:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.11.2007, 21:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
В даній темі говоримо про цифрові відеокамери у сигменті "полу-про" та "про", вартістю до 4000 у.о. для тих, хто вирішив підзаробляти зйомкою весіль та різних масових заходів.

Починаючи з 2016 року мова йде виключно про камери, що знімають з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 та 4К.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 17:47 | Повідомлення № 16
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Для мене відеозйомка давно стала основною роботою. Працюю на Панасе GS 400. І для нашого міста, де зйомка одного дня весілля - 700 грн, я не бачу сенсу переходити на Соні 2100. Більше просто ніхто не заплатить.
А вам добра рада: беріть 500 - й Панас, поки і його не зняли з виробництва. Наступна за якістю картинки і є ця Соні.
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 18:10 | Повідомлення № 17
Назавжди з нами
Quote (Ковальчук_Олександр)
Яка ціна такої камери? І чи якісно вона пише звук?

Камери, які продаються в магазинах (назвемо це - тушка) зазвичай не мають нічого на борту. Для хорошого звуку вам потрібно купити накамерний мікрофон, і чим краще ви хочете якість звуку - тим дорожче мікрофон вам потрібно купити.
Для того, щоб понизити шуми (а вони у вас з'являться при недостатньому освітленні на будь-якій камері) потрібно купувати хороше накамерне світло. Я користуюся ліхтарем Arina (цифри моделі вже не пам'ятаю). У комплект входить сам ліхтар, який кріпиться на майданчик для аксесуарів камери і акумулятор, вагою 5 кг, який я тягаю на плечі.
Ну а тушка 500-і, в принципі, не погано пише звук. Не гірше чим Соні 2100 якщо порівнювати.
А ціна 4500-4800 грн

SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 18:34 | Повідомлення № 18
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Я користуюся зовнішнім мікрофоном RODE. Вартістю 160 дол. В ньому батарейка крона 9 В вистачає на 100 год. Він направленої дії, це прекрасно для зйомки побажань молодятам. Не потрібно підходити близько. Можна навіть підслуховувати хто що говорить в кінці залу.
Якість звуку супер, але коли звук засильний він всеодно зашкалює.
Я взагалі не знаю що робити коли завелика гучність звуку. Хрипить, деринчить - приходиться потім замінювати всю звукову доріжку.
А що робите ви в таких випадках?
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 18:38 | Повідомлення № 19
Назавжди з нами
У налаштуваннях камери функція (точно не пам'ятаю) контроль рівня вхідного сигналу мікрофону. Там два режими: автомат і ручник. Так от, забувайте, що є режим автомат.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.02.2008, 18:54 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Ось тут: http://savdink.com/showthread.php?t=2073 обговорють камеру GS 500. Виходить, що це лайт версія популярної GS 400, яка коштує на 100 дол. менше. В неї деякі функції обрізані. Хочеться все-таки трьох матричної камери, щоб розміри матриць були по-більше. Може все-таки й візьму Соньку, якщо її ще не зняли з виробництва. На цей раз спішити не буду. Потрібно з місяць по вибирати, поритись в інеті. Однозначно потрібно брати на Міні-DV, хоча зараз багато говорять про камери формату HDV, відео високої роздільної здатності. Але це мабуть в майбутньому. Адже роздільна здатність більшості телевізорів не велика (якщо не брати супер-сучасні плазмові). Може ще якусь камеру можете порекомендувати в ціновому діапазоні 5-10 тис?
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 19:08 | Повідомлення № 21
Назавжди з нами
На форумі, на ресурси якого ви тільки що послалися, (надалі -Сова) - є окрема вітка -«Выбор камери для весілля». Спробуйте скористатися пошуком по Сові і знайдете.
Що стосується формату HDV - те тут вибір хорошої камери потрібно починати від 5000$.
Зокрема Sony Z1Е. До цього діапазону - камери слабкий знімають в HDV. Ну, принаймні, Україні не загрожує швидкий перехід на HDV.
А в діапазоні до 10000 грн немає камери краще чим 500-й Панас. Успіхи вам у вашому виборі.
Myroslav Дата: Нд, 03.02.2008, 20:09 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Quote (Ogorodets)
Щодо рекомендацій по вибору камери: за гроші до 7 тисяч гривень можна узяти Panasonic Gs-500

Шановні, зверніть будь ласка увагу на те, що камери Panasonic Gs-500 Gs-400 вже давно зняті з виробництва. І якщо вам запропонують таку камеру "нову і недорого" то ні в якому разі не вірте. До речі, за 6000 грн можна купити Panasonic NV-MD10000. Але знову ж таки проблема, ті що залишилися, важко знайти. Можу порекомендувати за 7000 грн (приблизно)Canon HV20. Видеосистема Видео высокой чёткости (HDV) Сенсор изображения 1/2.7"" CMOS-матрица, 2960000 пикселей всего при записи в формате HD: прибл. 2070000 при записи в формате SD/4:3: прибл. 1550000 при записи в формате SD/16:9: 2070000 при фотосъемке 2760000 Фильтры основных цветов RGB Объектив 10х-кратный, максимальная диафрагма при видеосъёмке: f/1.8 - 3.0, при фотосъёмке: f/2.8 - 3.0 Фокусное расстояние при видеосъёмке (стандартное): 6.1-61 мм Диаметр фильтра: 43 мм Стабилизатор изображения Оптический стабилизатор изображения Super Range Цифровое увеличение 200x/40х-кратное (на выбор) ЖК-дисплей 2.7 Видоискатель 0.27 Ночная съемка Есть Минимальная освещенность 0.2 люкс Фокусировка Автофокусировка Ручная Режимы отработки экспозиции 13 (автоматический, программная автоэкспозиция (P), Av, Tv, CINE, портрет, спорт, ночь, снег, пляж, закат, прожектор, фейерверк) Баланс белого Авто TTL Установка/предустановка: есть Выдержка От 1/2000 сек. до 1/2 сек. Цифровые эффекты Живопись, сепия, черно-белый монтажные переходы: автоматический, вытеснение Режим записи / воспроизведения LP: Есть Фотосъемка 1920 x 1080, 2048 x 1536, 1440 x 1080, 848 x 480, 640 x 480 пикселей Кнопка Фото Есть Поиск Поиск видеофрагментов, по дате Запись информации на карту памяти Mini Secure Digital Другие функции Фото: Выбор рамки фокусировки, одновременная запись фотокадров, брекетинг автоэкспозиции, автоспуск. Встроенная вспышка Есть Аудио система PCM цифровая, MPEG1 Audio Layer II Звук PCM цифровая: 16 бит -48 кГц 12 бит - 32 кГц MPEG1 Audio Layer II: Частота дискретизации 48 кГц (скорость: 384 кбис/с) Разъемы USB 2.0 Full Speed, цифровой вход/выход, аналоговый вход, аудио-видео выход, компонентный, HDMI Разъемы для наушников, микрофона Разъем для встроенного зарядного устройства Дистанционное управление Есть Прямая печать (USB) Pict Bridge Питание Li-ion аккумулятор BP-2L13, Li-ion аккумулятор повышенной емкости BP-2L14, встроенное зарядное устройство Размеры (Ш х В х Д), мм 88 x 80 x 138 Вес, г 535
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.02.2008, 23:26 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (Myroslav)
Шановні, зверніть будь ласка увагу на те, що камери Panasonic Gs-500 Gs-400 вже давно зняті з виробництва.

Оце облом. Ми тут панас 500 обговорюємо, я вже майже зібрався купувати... Що ж вибрати?
Quote (Myroslav)
Можу порекомендувати за 7000 грн (приблизно)Canon HV20.

В ній хоч розмір матриці і великий, але із-за високої роздільної здатності (1920 x 1080) шуміти вона буде пристойно. І виглядає занадто любительськи. Мабуть прийдеться брати Соньку 2100, тоді точно не пожалкую з вибором, знову ж таки, якщо ще й її не зняли з виробництва.
SLKuty Дата: Пн, 04.02.2008, 00:08 | Повідомлення № 24
Монтажер
Quote (Ogorodets)
У налаштуваннях камери функція (точно не пам'ятаю) контроль рівня вхідного сигналу мікрофону. Там два режими: автомат і ручник. Так от, забувайте, що є режим автомат.

Передивився все меню немає в моїй камері такого режиму (Соні TRV 740E)
SLKuty Дата: Пн, 04.02.2008, 01:11 | Повідомлення № 25
Монтажер
Відчуваю я, що скоро виставлять на продаж щось рпинципово нове.
Може не поспішати з покупкою?
Я напевно ще рік або два почекаю.
Myroslav Дата: Пн, 04.02.2008, 09:23 | Повідомлення № 26
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Я вже готовий Соньку взяти, про неї в основному пишуть дуже хороші відгуки.

Щодо Соні, з'явилася вже в Україні Sony HVR-HD1000U. Ціну обіцяли 1900 уо. А наші в Україні загнули за неї 13500 грн. Можна знайти в Київських інтернет магазинах. А от щодо 30 Панасоніка то цікава камера але є ще 60 наплечний варіант. Їх теж важко знайти. Я собі хотів замовити та вже пройшло три місяці а ніякого результату.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 05.02.2008, 00:15 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Quote (Myroslav)
Щодо Соні, з'явилася вже в Україні Sony HVR-HD1000U.

Не сподобалась вона мені. Чи не занадто підозріло дешевий варіант як для наплічної камери, що до того ж підтримує формат HDV?
Я так розумію, вона ще тільки поступає в продаж, тому й гнуть за нею 13500 тис. З часом повинна подешевіти.
Bandalak Дата: Вт, 05.02.2008, 14:27 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Не сподобалась вона мені. Чи не занадто підозріло дешевий варіант як для наплічної камери, що до того ж підтримує формат HDV?

Взагалі HDV поки-що нікому не треба. Які телевізори у народу? Та й ДВД таких ще нема. А обробляти таке відео дуже складно. Треба супер комп'ютер. Тещо ви робили за 20 хвилин - прийдеться робити цілу ніч!
Серед усіх запропонованих я би купив лише Соні 2100. Але нажаль їх уже немає. Є лише Б-у.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 05.02.2008, 23:10 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
В сети наткнулся на информацию, что в России грядет революционный переход на HDV.

Quote (Ogorodets)
Это, конечно, мое личное мнение, но сегодня я бы не рискнул брать обычную mini dv.

Мені здається, що ще пройде років 10, поки перейдуть на HDV
Quote (Bandalak)
Взагалі HDV поки-що нікому не треба. Які телевізори у народу? Та й ДВД таких ще нема. А обробляти таке відео дуже складно. Треба супер комп'ютер. Тещо ви робили за 20 хвилин - прийдеться робити цілу ніч!

А як щодо слів Бандалака? Мені здається, вони правдиві. Ще багато пройде часу, поки DV умре остаточно, особливо на селі.
Ogorodets Дата: Вт, 05.02.2008, 23:23 | Повідомлення № 30
Назавжди з нами
Этим летом проскочил один заказ на HDV. Пришлось отказать за неимением оного. Обычное видео 4:3 смотрится отвратительно на плазменных 16:9 телевизорах. А все больше и больше людей покупают плазмы.
Кстати забыл про 16:9. И в Панасе 500 и в Соньке 2100 есть режим 16:9, но матрица реально 4:3. То есть в этом режиме недостаток пикселей в изображении. А новые камеры, в частности от Сони, все идут в 16:9. Т.е 4:3 там нет вообще.
Чистые mini dv 4:3 - камеры сегодняшнего дня, без взгляда в будущее. А режим HDV можно и не включать. Камеры двухрежимные: DV/HDV. Для рабочих-крестян снимаем в первом режиме, для клиентуры посерьезней - режим №2.
Дальше. Если вы надумали брать Сони 2100 (камера реально дорогая) вам нужно подумать сразу о камере за 1500 грн. для того, чтобы сливать кассеты в комп. Т.е. снимаете на Соню, а плеером работает дешевая камера.
А иначе преждевременно убьете и камеру, и вложенные в нее деньги.
Ну вроде ничего не забыл.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.