Нд, 19.08.2018, 23:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.11.2007, 22:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
В даній темі говоримо про цифрові відеокамери у сигменті "полу-про" та "про", вартістю до 4000 у.о. для тих, хто вирішив підзаробляти зйомкою весіль та різних масових заходів.

Починаючи з 2016 року мова йде виключно про камери, що знімають з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 та 4К.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.04.2016, 10:55 | Повідомлення № 211
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
Якщо у відеокамері реальних 29мм
Реальних. Вони пишуть кут уже в переведенні на 35 мм плівку. Так що 29 мм, це буде практично теж, що і на Ніконі 18 і тобі цього буде достатньо. На Соні 2100 ти мучився, а тут будеш насолоджуватись. Не гоняйся ні за якими конвертерами, вони того не варті. Краще за ці гроші купиш додаткову батарею і карту пам’яті.
Bandalak Дата: Вт, 12.04.2016, 12:03 | Повідомлення № 212
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Не ганяйся ні за якими конвертерами, вони того не варті. Краще за ці гроші купиш додаткову батарею і карту пам’яті.

Саша ти трішки не вгадав, за ці гроші окрім батарей і карт пам'яті я зможу купити Sony RX-mII, там об'єктив від 24мм і знімати коли треба ще ширшого кута, або другої камери.
Ось мені прийшла відповідь від офіційного представництва Соні в Україні:
Цитата
Здравствуйте Анатолий.
VCL-HG0872K
Да, мы можем вам ее поставить.
Цена в Украине этого комплекта будет 1175 USD - это с НДС. Курс
пересчета в гривну - http://minfin.com.ua/currency/mb/ (ринковий курс
продажу).
С уважением,
Сергей.

B)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.04.2016, 12:10 | Повідомлення № 213
Ветеран спілкування
Ну ніфіга собі. Я думав він доларів 200 коштує. Я в шоці. Давати за таку єрунду половину вартості камери - забий.
Я б за нього і 100 баксів пожалів.
Bandalak Дата: Вт, 12.04.2016, 12:23 | Повідомлення № 214
Лідер форуму
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Ну ніфіга собі.

Само собою!

Камеру я вже замовив в Чернівцях у тому магазині, що колись купляв свою Соні 2100е. Там реальна гарантія, ціна 2100 убитих єнотів.
Меню мабуть буде англійським, бо вони возять із США. Система PAL там є точно.
Обіцяли до 1 травня.

Є в іншому магазині з українським мені, але 2450. З Польщі можуть привезти по ціні 2150 за 7 днів, так як твій продавець, але гарантія незрозуміла.
Bandalak Дата: Вт, 12.04.2016, 13:40 | Повідомлення № 215
Лідер форуму
На одному форумі знайшов, що до неї підходить ширик від FX1000. Такий думаю коштує не дорого!
Цитата
Всем привет. Есть ещё одна приятая деталь, ширик от FX1000 тоже без проблем одевается и прекрасно себя чувствует на камере, как и камера сама тоже. Угол разумеется становится шире, что и требовалось доказать.
volky Дата: Вт, 12.04.2016, 16:26 | Повідомлення № 216
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
теж в пошуках камери-дав товаришу приїзжав зі штатів півтори штуки-зупинився на соці 100 теж)-там дешевше-а тут чого не візьмете?-http://www.bhphotovideo.com/c/product/1156385-REG/sony_hxr_nx100.html

Додано (12.04.2016, 16:26)
---------------------------------------------
ой-це б/у-вибачаюсь

Bandalak Дата: Пт, 29.04.2016, 17:51 | Повідомлення № 217
Лідер форуму
Сьогодні забраз з Чернівців свою Соньку nx100. Так ніби нічого, зараз немає часу тестувати. Єдине, що дуже дратує - не зміг підібрати мікрофон. Ті варіанти, що мені пропонували мене не влаштовують, а інших варіантів немає. Ще й свій диктофон ZOOM h1 до неї проблематично підключити, там різні роз'єми, схему ще не освоїв. Та й з кріпленням потрібно мудрувати. На другий день Паски йду знімати Ювілей. Пробуватиму на вбудований мікрофон, все-одно мікрофонну проблему до понеділка вирішити не вдасться!

Ось хотів скинути сюди зразок відео, знято прямо у магазині. Формат MTS FullHD 50p.
Але халепа!!!
Виявляється карти пам'яті, відформатовані на камері не хочуть читатися у звичайному кардрідері!!!
Такого ходу подій я не очікував! Ну його нафіг. Невже щоразу прийдеться скидати відео з камери на комп по USM кабелю? Це вже по зручності майже те саме, що знімати на касети!
Зараз спробую ще на Windows-8, пробував на XP.
<_<
Bandalak Дата: Пт, 29.04.2016, 18:29 | Повідомлення № 218
Лідер форуму
Еврика на Windows8 все добре читається!!!
При першому вставлянні флешки встановся драйвер файлової і системи і все вже Ок.
Дивно, чому ХР не баче такі флешки? Буду юзати на 8-ці.

Ось цей зразок: https://drive.google.com/file....sharing
Щоб подивитися у повній якості - треба скачати!

По ньому майже нічого не зрозуміло, дуже поспішав!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Все таки виділив пару хвилин і познімав короткий тест. Настройки повний автомат:
https://drive.google.com/file....sharing
Помітно, що невистачає динамічного діапазону. Провали в білому!!!
Насиченості кольору маловато. Мабуть треба користуватися вбудованими профілями.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 29.04.2016, 20:02 | Повідомлення № 219
Ветеран спілкування
Вітаю з гарним придбанням. З тесту бачу, що картинка аналогічна по якості до мого Panasonic FZ1000.
Я ним вже багато знімав на дворі, зразки можу скинути. Я маю на увазі колірну передачу і деталізацію. Може матриці однакові клепають. Автофокус в мого панаса я замічав, що не завжди адекватний. Глибина різкості не така висока, як була в Sony 2100, тому на широкому куті все в фокусі, проблеми інколи виникають, коли перейти в теле-режим. Сподіюаваюсь у вашій відеокамері фокус буде кращий. Все таки вона коштує в тричі дорожче за мого Панаса... Та і загальна ергономіка, зручність використання зуму звісно у вас на порядок кращі.
Bandalak Дата: Пт, 29.04.2016, 20:41 | Повідомлення № 220
Лідер форуму
Походу з'являється багато нових проблем!
Де скачати інструкцію на зрозумілій мові? В інтернеті про цю камеру інформації мінімум, а самому у всьому розібратися важкувато!
SLKuty Дата: Сб, 30.04.2016, 04:09 | Повідомлення № 221
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Цитата Bandalak ()
Невже щоразу прийдеться скидати відео з камери на комп по USM кабелю? Це вже по зручності майже те саме, що знімати на касети!
Намагайтеся чим по менше витягати карточки - довше проживуть
Ми вже колись говорили на цю тему.
Через кабель заганяється дуже швидко.
Де ви ще ХР знайшли?
В мене вже рік стоїть 10 на всіх чотирьох домашніх компах :)
SLKuty Дата: Сб, 30.04.2016, 04:43 | Повідомлення № 222
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Цитата Bandalak ()
Насиченості кольору маловато. Мабуть треба користуватися вбудованими профілями.
Нормальні кольори. Редактором трохи підтягнути можна зрештою.
Трохи викривлює краї на короткому фокусі (так як всі камери)
Стабілізацію у налаштування включити сильнішу треба

Цікава в нас компанія. Весь час хтось щось купить і тестує. Такі собі бідні українські вчителі :)

Цитата Bandalak ()
Де скачати інструкцію на зрозумілій мові?
Гугіль-перекладач ще ніхто не відміняв. (а кому тепер легко?)
Bandalak Дата: Сб, 30.04.2016, 19:07 | Повідомлення № 223
Лідер форуму
Цитата SLKuty ()
Гугіль-перекладач ще ніхто не відміняв

Та немає інструкцій в HTML, є тільки PDF скановані на англійській і японській мовах.

Цитата SLKuty ()
Де ви ще ХР знайшли?

На одному з моїх компів стоїть ХР. Тому що маю багато заліза, котре йде тільки на ХР.
Наприклад:
1. Плата відеозахоплення Pinnacle DC10+, я через неї зганяю старі відеокасети VHS;
2. Лазерний принтер Canon LBP-1120;
3. Плівковий сканер PrimeFilm 35mm;
4. Планшетний сканер НР 2400;
5. Супутниковий тюнер TT-Budget 3200 S2;
6. Термосублімаційний принтер Canon Selphy CP400;
7. Багато софту, що немає аналогів серед сучасний програм (Ulead Morph, Ulead Cool, 3d Alboom, Photoshop CC на якому адекватно працюють принтери та сканери).

Вся апаратура робоча, нею часто користуюся, викинути шкода. Драйверів під новіші Віндовси немає у природі!
Bandalak Дата: Вт, 03.05.2016, 07:39 | Повідомлення № 224
Лідер форуму
Вчора тестував свою відеокамеру у бою, знімав День народження!
Перед тим дома жодного разу не пробував поставити її на штатив. Йдучи на зйомку і не передбачав, що можуть виникнути проблеми з установкою на штатив, чи монопад. Штативну площадку ще дома прикрутив викруткою, мав знімати з монопада.
Добравшись на місце зйомки був шокований, виявилося що камера ставиться на монопад задом наперед. Змінити напрямок простими методами не можливо, так як штативна прощадка не симетрична.
Прийняв рішення знімати з рук. Заодно з'явилася можливість потестувати системи стабілізації. В цій камері їх дві: 1 - опитична у об'єктиві, 2 - активна - використовує надлишкові пікселі матриці. В меню є три пункти по стабілізації: вимкнуто, оптична, оптична+активна. Я включив максимальну стабілізацію і почав знімати. Зараз домонтую фільм і покажу...
Прийшовши додому, побачив що не можу встановити камеру правильним боком крім монопада на штатив. Навіть на старий свій штатив теж неможливо правильно встановити. Якщо перекрутити навиворіт - камера буде на краю площадки і може зламати її, а вона досить важка, біля 2 кг.

Спробував відкрутити нижню декоративну панельку, думав переверну різьби іншим боком. Виявилося, що під панелькою все вварено у шасі камери і не перевертається.
Бачу три способи вирішення проблеми:
1. Шукати штативні площадки з великим діаметром різьби;
2. Майстрювати якийсь перехідник (стійкість буде вже гіршою);
3. Поскаржитися в магазин, можливо вони знають вихід.
Прикріплення: 5943225.jpg(130.0 Kb)
Bandalak Дата: Вт, 03.05.2016, 08:25 | Повідомлення № 225
Лідер форуму

Виявилося, що прижимний болт легко знімається з такої штативної площадки.
Може спробувати пошукати по магазинах фото-відео техніки такий самий болт, але великого діаметра?

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
В одній лавці б-у техніки я розказав про свою проблему і мені запропонували потрібний болт на замовлення, але ціна буде 50 у.е.
Якщо до 15 травня не вирішу цю проблему - прийдеться купляти!
Прикріплення: 5937446.jpg(88.4 Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.