Ср, 17.10.2018, 17:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.11.2007, 22:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
В даній темі говоримо про цифрові відеокамери у сигменті "полу-про" та "про", вартістю до 4000 у.о. для тих, хто вирішив підзаробляти зйомкою весіль та різних масових заходів.

Починаючи з 2016 року мова йде виключно про камери, що знімають з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 та 4К.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
SLKuty Дата: Вт, 06.11.2007, 22:59 | Повідомлення № 2
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ковальчук_Олександр)
В будь-якому разі буду брати камеру, що пише або на DVD або на HDD.

Це велика помилка. Приносили мені камеру з ДВД дисками. Прийшлося їх заганяти в реальному часі з програвача через камеру в компютер.
аналогічно з НDD. Це любительські камери їх файли не редагуються ніякими редакторами.
На даний момент найкращі камери ті, що пишуть на касету MiniDv.
Вже потрібно задуматися про перехід на HDv якість.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.11.2007, 22:59 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Quote (SLKuty)
Це велика помилка. Приносили мені камеру з ДВД дисками. Прийшлося їх заганяти в реальному часі з програвача через камеру в компютер.аналогічно з НDD. Це любительські камери їх файли не редагуються ніякими редакторами.На даний момент найкращі камери ті, що пишуть на касету MiniDv.Вже потрібно задуматися про перехід на HDv якість.

Ну впринципі можна конвертером скористуватись і переробити відео в потрібний формат.
Але взагалі-то мабуть не всі камери, що знімають на НDD є любительськими. Адже є реально дорогі екземпляри.
До вашої поради я прислухаюсь і мабуть куплю камеру, яка пише на MiniDv. Зараз тимчасово я взагалі лишився без камери. До нового року маю вибрати і придбати нову.
1. Яка камера у вас?
2. Ви рекомендуєте брати камеру, що пише на MiniDv. А з якими параметрами? Тобто, мабуть краще брати камеру, що знімає з роздільною здатністю не 720х576, а, в HD. Відповідно якість відео буде супер-чітким. І при цьому потрібно, щоб фізичний розмір матриці був, скажімо 1/2.5" і оптика хороша.
Можете кілька камер порекомендувати дешевих? Ціновий діапазон 6-8 тис. грн.

Отож, вирішив: беру нову відеокамеру, що пише відео з високою розд. здатністю HDv і на касету MiniDv biggrin

Yurik_lutsk Дата: Ср, 07.11.2007, 15:11 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Ну впринципі можна конвертером скористуватись і переробити відео в потрібний формат.

Лишня морока і втрата якості.

На даний момент найкращі камери ті, що пишуть на касету MiniDv.Вже потрібно задуматися про перехід на HDv якість.

Повністю згідний applause На рахунок того яку саме камеру порекомендувати не можу нічого сказати, бо поки сам цим не займаюсь (нехватає грошей на це задоволення sad ) про те що краще MiniDv чув від багатьох знайомих, що користуються ними. Пошукайте на форумах по відеомонтажу що краще взяти, там то люди точно знають.

sergey1979 Дата: Сб, 10.11.2007, 07:46 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Допомагаю знімати знайомому, у якого Sony DCR TRV-345E Hi8. Пам'ятаю, як в 2003 придбавши її помучались, а як же обробляти матеріал. Сигнал з S-Video та Composite не задовольняв його по якості. Трохи пізніше придбали плату адаптера Firewire(IEEE 1394, I-Link) і почали зливати матеріал з DV вихода камери. І все було як по маслу, якість - відмінна. Радість скінчилась минулого місяця - гніздо DV камери почало барахлити, а потім зовсім вийшло з ладу. Роз`єм не можливо ніде заказати та купити, в майстернях також ніхто не береться ремонтувати гніздо cool .
Намагаюсь придбати запчастинку з Америки, але проблема з нашими банками - ніяк не можу перевести готівк в електроні гроші.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 10.11.2007, 14:02 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
То це що до кожної камери, що знімає на MiniDv потрібна плата адаптера Firewire?

А скільки вона коштує $?

sergey1979 Дата: Сб, 10.11.2007, 21:50 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Рейтинг: 33
Зараз плата коштує $10 (54 грн). Кабель FireWire- приблизно 12 грн.
Один маленький нюанс - дуже великий розмір вихідного файлу в DV якості (приблизно 13 Гб на 1 год відео), але воно того коштує.

Відредаговано: sergey1979 - Сб, 10.11.2007, 21:54
SLKuty Дата: Вт, 27.11.2007, 22:20 | Повідомлення № 8
Монтажер
Quote (sergey1979)
гніздо DV камери почало барахлити, а потім зовсім вийшло з ладу. Роз`єм не можливо ніде заказати та купити, в майстернях також ніхто не береться ремонтувати гніздо

Можливо не все так погано
в мене таке було я заглянув в той роз*єм через лупу, голкою розігнув погнуті контакти і все запрацювало
хотів би я подивитися в очі тому , хто придумав такі контакти для повсякденного використання
Взагалі мене також чекає така проблема, але я вже подумав чи не легше поміняти взагалі штекер і перепаяти шнур.
Там всього 4 контакти. Прийдеться розбирати розсвердлювати.... морока але нова камера дорогаааааа.
думаю , що пару років моя камера Sony DCR TRV-740E ще протягне

Щодо покупки нової камери НЕ СПІШІТЬ!!!!! майже всі мінідв камери зняті з виробництва всюди допродують те, що випустили і ще не продали
очікуються принципово нові камери Я думаю, що вже не буде ні касет з послідовним доступом, ні двд дисків, які дряпаються, ні вінчестерів, які бояться тряски
Я думаю, що носієм буде швидкісна флеш память з паралельним доступом до всього відео
аде камера з DV якістю напевно буде дуже дорога на початку про HDV мовчу
це я вичитав в журналі

Yura_Shrol Дата: Чт, 27.12.2007, 12:29 | Повідомлення № 9
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 67
Перша моя камера JVC-GR270. Знімав домашнє відео, потім весілля. Не вистачало світла, сніжила але це компенсував додатковим освітлення. Камера виявилась трошки ненадійна (за 1,5 року три ремонти) тому вирішив придбати нову. Так як фінанси не в розгон вирішив обмежитись камерою в 600-800$. Перерив багато інформації і зупинився на Panasonic NV GS320 (3 матриці, оптична стабілізація, miniDV). Вдома порівняв із JVC при кімнатному освітленні. Небо і земля. Тепер на JVC дивитися не можу і не хочу. Спокійно витягує при освітленні 75Вт лампочкою кімнати 20кв.м. Баланс білого встановлює автоматично практично безпомилково (встановлений ІК сенсор). Оптична стабілізація просто супер.
Щодо формату miniDV чи щось інше? Однозначно перше. Всі програми для монтажу підтримують і добре переварюють, якість найкраща із інших форматів. Адобе Прем’йер наприклад стиснутий мпег переварює дуууууже важко (спеціально перед купівлею перевіряв). На рахунок послідовного доступу, я не спішу, ніч довга, будильник працює.
Ogorodets Дата: Пт, 01.02.2008, 00:41 | Повідомлення № 10
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Щодо рекомендацій по вибору камери: за гроші до 7 тисяч гривень можна узяти Panasonic Gs-500. Прекрасна напівпрофесійна трьохматрична камера формату Mini DV. Дружина моя, до речі, знімає на неї. У нас, ось вже 6 років, сімейний бізнес - фото- відеозйомка.
Єдиний недолік цієї камери - управління ручними налаштуваннями здійснюється джойстиком. Я знімаю на Panasonic Gs-400 (вона вже знята з виробництва). На ній ручне кільце зума і фокусування, напівсенсорна панель.
А за якістю відео - матриці у 500 і 400 однакових.

З приводу зерна (шуму) в приміщеннях: подивиться програму «Новини» на будь-якому телеканалі. Звернете увагу які там камери і яке освітлення в студіях. І проте на кожній камері встановлено додаткове накамерний світло.
На сьогоднішній день немає камер, що знімають добре в темних приміщеннях.
По світлу відмінна камера Sony 2100. Але вона стоїть - 13500 грн.
Але камера - супер. Основна маса операторів у великих містах працюють саме з нею.
Ну а в межах 7000 - Panasonic Gs-500 кращий вибір.

Bandalak Дата: Пт, 01.02.2008, 02:51 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 265
Quote (sergey1979)
Сигнал з S-Video та Composite не задовольняв його по якості.

А через яку плату захвата Ви оцифровували аналог?
Я можу помогти купити DC10+ за 750 грн., там якість через гніздо S-Video - просто супер!!!

Зараз для мене принциповим є питання: яку якісну відеокамеру вибрати для зйомки.

У мене теж така ж проблема. Я вважаю, що до 10000 грн., це не камера, а мильниця! Поки-що я не спішу і Вам не раджу спішити. Порадимося з колегами, зберемо гроші, приймемо оптимальне рішення - і тоді буде воно, щастя...

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.02.2008, 02:50 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
У мене теж така ж проблема. Я вважаю, що до 10000 грн., це не камера, а мильниця! Поки-що я не спішу і Вам не раджу спішити. Порадимося з колегами, зберемо гроші, приймемо оптимальне рішення - і тоді буде воно, щастя...

Потрібно придбати нову камеру десь до 8 березня. Часу вже мало. Мій бюджет якраз і позволить придбати камеру за 7-10 тис. грн.
Але 10 тис. це максимум. Я читав в інеті багато форумів. І ви знаєте, більшість кажуть, що багато камер, які дешевші, знімають не гірше за дорогі.
Quote (Bandalak)
Ну а в межах 7000 - Panasonic Gs-500 кращий вибір.

Дивився цю камеру, сподобалась. Що не радує? Матриць хоч і три, але фізичні розміри їх 1/4", хотілося б щоб 1/3". Думаю, від розміру матриці напряму залежить якість відео. Адже чим більша матриця, тим менше шумів при зйомці, особливо в приміщені, при недостатку світла. Чи не так?

Може хтось ще знає камери в діапазоні 7-10 тис. Прошу рекомендувати. Я вже раз був помилився сильно, при виборі камери, сподіваюсь, що друго разу

Quote (Bandalak)
буде воно, щастя...

Чи все таки за такі гроші не варто й купувати, бо розчаруюсь?
SLKuty Дата: Нд, 03.02.2008, 13:12 | Повідомлення № 13
Монтажер
Чи все таки за такі гроші не варто й купувати, бо розчаруюсь?

ЩОб не розчаровуватися - пробуйте камеру зразу в магазині. Познімайте на вулиці, в приміщені, зніміть повну темноту в якомусь куті. Підключіть до телевізора в тому ж таки магазині подивіться на кольори, на шуми в темноті, уважно послухайте звук(візьміть навушники), чи є високі частоти і низькі, чи не чути звук мотора. За такі гроші вам дозволять все, а якщо не дозволять то шукайте інший магазин. Я всетаки прихильник MiniDV камер. ПЕреглядав в неті параметри інших камер - все не те.
Ніколи не вірте рекламі. З технікою Самсунг(вибачте за слово) все це легко УЯВИТИ biggrin , але здійснити це неможливо. Дешеве не може бути добрим.
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 15:28 | Повідомлення № 14
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Найближча за ціною Sony VX 2100 E. 3 матриці по 1/3, 72 мм діаметр об'єктиву і зйомка при мінімальній освітленості 1 Лк. Ціна в районі 2400-2500$
Якщо питання стоїть ребром - те це супер-пупер. Спробуйте частину налом, частину в кредит.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.02.2008, 18:06 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Найближча за ціною Sony VX 2100 E. 3 матриці по 1/3, 72 мм діаметр об'єктиву і зйомка при мінімальній освітленості 1 Лк. Ціна в районі 2400-2500$Якщо питання стоїть ребром - те це супер-пупер. Спробуйте частину налом, частину в кредит.

Згоден. Камера класна. Але я поки що не планую знімати весілля. Я цього року знімаю випуск у власній школі, а хто знає, чи буду знімати на той рік, дуже велика конкуренція. Якби вона коштували 1800-2000$, зразу всяв би, а так. Не повірите, але для мене 500$ є принципова надбавка. Просто щоб відбити її вартість, потрібно не один рік "паритись", так як основна робота все-таки викладання інформатики + курси в РКШ (разом 30 годин), які вже другий рік успішно працюють. Так що не знаю, чи варто купувати її. Це якби не було основної роботи, і тільки тим і займатися, що їздити по районі і весілля знімати.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Оптимальний вибір цифрової відео-камери.
  • Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.