Нд, 19.11.2017, 23:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 24«126789102324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 19:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
VV Дата: Вт, 13.01.2009, 21:39 | Повідомлення № 106
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
В Дніпропетровській області запросили фільм та ще й з аннотацією до нього.
А уроки дійсно повинні бути з однієї теми.
До речі, Дніпропетровськ на днях проведе заочний відбірковий тур. Чекаю на результат
NataliyG Дата: Ср, 14.01.2009, 16:35 | Повідомлення № 107
Активний учасник
Quote (VV)
А уроки дійсно повинні бути з однієї теми.

Це напевно дійсно, як в якій області! Бо я вже здала матеріал на обласний конкурс і конспекти не оп одній темі, а з однієї проблеми, доречі такі ж вимоги є і до Всеукраїнського конкурсу. (Ці вимоги я знайшла в Інтернеті)
Звичайно якщо проблема "Методи викладання програмування" то буде по одній темі.

Наш методист дав мені методичку "Всеукраїнський конкурс-2009" я так думаю такі методички повинні мати всі методисти району. В ній вказано:
- Матеріали до досвіду роботи повинні містити 4-5 конспекиів різних типів і один виховний захід, які можуть бути вирішенням проблеми над якою працюєте.

Відредаговано: NataliyG - Ср, 14.01.2009, 17:00
alex Дата: Ср, 14.01.2009, 16:40 | Повідомлення № 108
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (NataliyG)
проблема "Методи викладання програмування"

Вибачте, можливо "Методика викладання програмування." Якщо методика був би вдячний, якщо познайомите.
NataliyG Дата: Ср, 14.01.2009, 17:03 | Повідомлення № 109
Активний учасник
Quote (alex)
можливо "Методика викладання програмування

Ви мене не зрозуміли я не мала на увазі конкретної теми. Просто першо що прийшло на думку. Я хотіла підкреслити, якщо проблема з однієї теми то і конспекти по одній темі, якщо проблема загальна то і конспекти з різних тем.

sacbara Дата: Пт, 16.01.2009, 23:06 | Повідомлення № 110
Новий користувач
Шановні колеги.Може мені хтось пояснить, що означає скасти презентацію про вчителя(тобто про себе) на область для участі в цьому конкурсі, якщо в когось є такі зразки прошу скинути на Sacbara@ukr.net . Я неможу зрозуміти що вимагається. Методист РВО лапух ояснити неможе
al-kov Дата: Сб, 17.01.2009, 19:00 | Повідомлення № 111
Часто заходить...
Рейтинг: 18
Хто виконував на обласному конкурсі "Вчитель року" контрольну роботу ? Це контрольна з програмування чи загалом по всіх темах курсу інформатики ?
vitert Дата: Нд, 18.01.2009, 15:10 | Повідомлення № 112
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (al-kov)
Хто виконував на обласному конкурсі "Вчитель року" контрольну роботу ? Це контрольна з програмування чи загалом по всіх темах курсу інформатики ?

В нас було лише по програмуванню. (повідомлення №108).

"Майстер-клас "Я роблю це так" (презентація досягнень конкурсанта, де він виконує роль "вчителя вителів", розкриваючи методи своєї роботи та оригінальні ідеї. Для майстер-класу конкурсант повинен вибрати таку форму роботи, яка б захопила аудиторію. Тривалість 15 хвилин)"

Як це можна зробити, бо я взагалі не уявляю, поділіться досвідом.

PanPete Дата: Нд, 18.01.2009, 16:07 | Повідомлення № 113
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (vitert)
Як це можна зробити, бо я взагалі не уявляю, поділіться досвідом

Можете, наприклад, показати мережний супровід лекційного матеріалу показами з використанням ITalc, чи подібних програм (Net Support School). Досить еффективно на уроках по ознайомленню з інтерфейсом програм чи уроках, на яких розглядються прийоми роботи. В останньому випадку можливий варіант - показав прийом (режим Демо), дав завдання і провів контроль по виконанню (режим Контроль), вказав на помічені помилки виконання, після чого - нове пояснення, нове завдання іт.д.
vitert Дата: Нд, 18.01.2009, 22:12 | Повідомлення № 114
Тут живе...
Quote (PanPete)
Можете, наприклад, показати мережний супровід лекційного матеріалу показами з використанням ITalc, чи подібних програм (Net Support School). Досить еффективно на уроках по ознайомленню з інтерфейсом програм чи уроках, на яких розглядються прийоми роботи. В останньому випадку можливий варіант - показав прийом (режим Демо), дав завдання і провів контроль по виконанню (режим Контроль), вказав на помічені помилки виконання, після чого - нове пояснення, нове завдання іт.д.

Це взагалі проводиться не в комп'ютерному класі. Сидять 15 конкурсантів по 3 з кожного предмета і члени жюрі. І кожен конкурсант проводить майстер клас навчаючи присутніх розкриваючи свої педідеї у формі яка захопить аудиторію.???

PanPete Дата: Пн, 19.01.2009, 10:12 | Повідомлення № 115
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
vitert, можлива форма - лише доповідь, не танцювати ж ви там будете. Під словом "показати" я мав на увазі "розкрити", "розповісти" і т.п. Захопити має в першу чергу сама ідея, а не художній супровід
vitert Дата: Пн, 19.01.2009, 10:43 | Повідомлення № 116
Тут живе...
Quote (PanPete)
vitert, можлива форма - лише доповідь, не танцювати ж ви там будете. Під словом "показати" я мав на увазі "розкрити", "розповісти" і т.п. Захопити має в першу чергу сама ідея, а не художній супровід

А якщо ідея не захопить то залишається лише танцювати :$
Думаю недоцільно, точніше неактуально використовувати доповідь, це повинно бути інтерактивно до цього потрібно залучити конкурсантів і жюрі (більші шанси, що тебе це захопить якщо ти в цьому візьмеш участь), питання в тому як це зробити?
Newbie Дата: Пн, 19.01.2009, 12:02 | Повідомлення № 117
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
оце показування із захопленням - має відповідати проблемі наж якою працюю? (дистанційне навчання однако :))
VV Дата: Пн, 19.01.2009, 16:51 | Повідомлення № 118
Часто заходить...
Quote (vitert)
"Майстер-клас "Я роблю це так"

Я теж думаю над цим. Вважаю, треба показати ті методи та прийоми, що описані у досвіді. У мене тема «Формування інформаційної компетентності засобами особистісно-зорієнтованого навчання», а значить, мої колеги повинні відчути, що я в них формую інформаційну компетентність та ще й у кожного особисто. Вибачте за тавтологію.
Яка тема у Вас? Перечитайте, які форми та прийоми своєї роботи Ви там описали, та оберіть щось.
sacbara Дата: Ср, 21.01.2009, 13:32 | Повідомлення № 119
Новий користувач
Бачив міський фінал конкурсу, танцювали співали, ідеї підходять до початкових класів аж ніяк до викладання інформатики. Враження - цирк на дроті.
Lana Дата: Ср, 21.01.2009, 14:19 | Повідомлення № 120
Новий користувач
Рейтинг: 0
А мені в цьому році вже прийшлося взяти участь. Працюю над проблемою "Метод проектів на уроках інформатики". Є наробки.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 8 з 24«126789102324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.