Вт, 21.11.2017, 23:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 24«12456782324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 19:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
vitert Дата: Чт, 27.11.2008, 11:49 | Повідомлення № 76
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (NataliyG)
Я максимальст і хочу перемоги. Взагалі не знаю чи є людина яка бере участь в конкурсі і не хоче перемоги.

Так, така людина є, я наприклад, та і не тільки я таких людей доволі багато - це ті хто бере участь у конкурсі не зовсім з власної ініціативи, та і не тільки.
В нас конкурс проходив тиждень назад в четвер: візитка, опис педагогічного досвіду, тести і не встигли розгляд педагогічної ситуації бо все це затягнулося достатньо довго, а в п’ятницю відкриті уроки. Від конкурса дійсно було більше позитиву ніж негативу хоча було і те і інше. Так було шоу, було академічне представленя а було нормально без прикрас і високих слів, так як воно в дійності є, що мені найбільше і подобалось і з чого я реально взяв речі корисні для себе. Взагалі атмосфера була достатньо позитивна, ніякої конкуренції, нормальне жюрі, яке більше підтримувало ніж оцінювало чи критикувало. І максималізма як на мене в конкурсантів не спостерігалось, були дійсно люди які серйозно готувались, багато було таких як я які готувались протягом трьох днів, я думав я один там такий буду. Взагалі цікава ситуація була розмовляю із знайомими про конкурс і підготовку, покузують мені на одну із конкурсанток і говорять, що їй взагалі вчора сказали про те що вона бере участь у конкурсі, я подумав що не пощастило їй провела безсонну ніч а зараз ще і представляти себе. А пізніше за обідом я з нею поспілкувався, виявляється вона до мене працювала в моїй школі і ми віртуально вже були знайомі. Говорю як після безсонної ночі. Говорить ні я нормально спала, я думала конкурс у грудні, сьогодні прийшла у школу а директор говорить, що на конкурс їхати сьогодні. Як вам таке? ;)
З відкритим уроком тоже прикол получився, проводили в гімназії, в мене в 10 класі. На урок прийшло 3 учня з 11 решта захворіли. Жюрі і методистів сиділо удвічі більше. :). Урок в принципі номально провів без "показухи" і подібного, правда захописся занадто теорією, з практикою тохи не встиг, тому враження більше негативні, хоча жюрі нормально оцінило.
Як на мене були достойніші, але на область сказали їхати мені, хоча в мене особливого бажання немає. Я всеж таки думаю, що вчителя повинні оцінювати по результатам його роботи. Так само і на цьому конкурсі першочергово повинні оцінюватись досягнення учнів а не артистичність чи знання вчителя. В мене як таких особливих досягнень не має, тому і бажання особливого їхати немає. Але оскільки потрібно то потрібно 18 грудня я поїду на обласний конкурс, але так само без будь-якого фанатизма і "показухи", як буде так і буде.
Нехай переможе той хто дійсно цього заслуговує.
dpi Дата: Чт, 27.11.2008, 20:36 | Повідомлення № 77
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (vitert)
Нехай переможе той хто дійсно цього заслуговує.

Quote (vitert)
без будь-якого фанатизма і "показухи"

Хай живе і перемагає "показуха"! Ви ще сумлінна людина. Я в ціх заходах участі не беру.
Newbie Дата: Пн, 01.12.2008, 13:23 | Повідомлення № 78
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Щойно озвучили мені список того, що треба до п*ятниці подати:
1) анкета
2) опис системи роботи
3) слайди, курсова (цікаве формулювання :))
4) 4-5 повних конспектів
5) 1 виховний/позакласний захід
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 01.12.2008, 20:28 | Повідомлення № 79
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Newbie)
анкета

Прикріпіть, будь ласка, питання анкети.

Нам приблизно це все треба подати на середу. Повідомили також сьогодні. В мене майже все є, тільки роздрукую.

NataliyG Дата: Вт, 02.12.2008, 10:26 | Повідомлення № 80
Активний учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Прикріпіть, будь ласка, питання анкети

На цьому форумі на першій сторінці я залишила архів в якому є положення про проведення конкурсу і про умови
Подати отрібно :
1. Опис досвіду роботи на 5 сторінок (писати про проблему над якою працюєш)
2. 5 конспектів по проблемі.
3. Презентацію у слайдах
5. виховний захід.
Я вже це все подала.
Конкурс в моєму районі буде 4.12 тобто в четвер і в пятницю ми будемо проводлити уроки.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 03.12.2008, 00:02 | Повідомлення № 81
Ветеран спілкування
NataliyG, дякую. Я використав такі, як в прикріпленні:
Прикріплення: Anketa.rar(10Kb)
Newbie Дата: Вт, 09.12.2008, 19:51 | Повідомлення № 82
Хелпер
а нам сказали використати "шапку" атестаційного листа
1. Прізвище, ім’я , по батькові
2. Рік народження
3. Освіта
4. Спеціальність за дипломом
5. Стаж безпосередньої педагогічної роботи
6. Місце роботи
7. Посада і предмет, з якого атестується
8. Стаж викладання предмету, з якого атестується
9. Державні нагороди , звання
10. Форма та результати підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років

і здається відкритий урок доведеться проводити за жеребкуванням безпосередньо в день конкурсу, тобто підготувати якісь теми/презентації/роздаткові матеріали змоги не буде, і ознайомитись з технікою теж.... якщо так, то поїду зі своїм ноутом і проектором...

Додано (09.12.2008, 19:51)
---------------------------------------------
важливе питання - "опис досвіду", який тут фігурує - це має бути таки обсягом 5 (звісно плюс-мінус) сторінок, чи величезна папка з купою розробок?!

NataliyG, розкажіть про свої враження!

NataliyG Дата: Пт, 12.12.2008, 13:33 | Повідомлення № 83
Активний учасник
Ділюся враженнями.
Я маю І місце і їду на обласний.
Про матеріал:
Бачила матеріали інших учасників, були папки і по 200 сторінок. Я взагалі не люблю тріпології тому моя папка мала 38 сторінок. В ній було все конкретно. Опис досвіду займав 5 сторінок. 5 конспектів по проблемі над якою працюю. Один виховний захід. Крім цього презентація на 15 слайдів. Я ще додавала фрагмент уроку, так досвід роботи в виглюді фільму на 15 хвилин, але його ніхто не дивився.
Про конкурс:
Першим етапом були тести дуже прості.
Другим етапом представлення (про проблему над якою працюєш)
Третій етам майстер клас (Я роблю це так ) фрагмент уроку.
Потім жеребкування хто який урок і на другий день урок. В уроці важливо не переборщити і взяти небагато матеріалу. Треба враховувати, що учні не знають вчителя. Я встигла зробити узагальнення, а мій конкурент ні бо взяв за багато матеріалу на урок, затягнув з теорією. Давала урок на тему "Циклічні оператори." Я трохи змінила тему "Оператор циклу з параметром"
Newbie Дата: Пт, 12.12.2008, 14:01 | Повідомлення № 84
Хелпер
Вітаю!
І дякую за детальну розповідь!

у нас тільки перевірили подані матеріали, а в вівторок будуть тести+співбесіда (представлення). про фрагменти уроку мова наразі не йшла

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 12.12.2008, 19:07 | Повідомлення № 85
Ветеран спілкування
У нас взагалі не зрозуміла ситуація. Сьогодні повідомили тему уроку. Вона елементарна: "Форматування символів тексту, вибір шрифту, зміна розмірів літер, кольору. Створення ефектів."

Я ще не звонив до методиста, але так розумію, що це повинен бути не фрагмент, а урок.
А що означає фрагмент? Скільки хв. він триває? Це починаєш урок і тебе в деякий момент часу зупиняють?

Наразі в мене не має часу на підгтовку навіть презентацію, не говорячи про зйомку фільму... Я не сприймаю цей конкурс серйозно, але участь постараюсь прийняти достойно...

badm Дата: Пт, 12.12.2008, 21:11 | Повідомлення № 86
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Те ж рухаюсь далі на обласний конкурс. В принципі сильно на міському навіть не переживав. Цього року атестуюсь, то в конкурсі є певний зміст і по життю завжди люблю змагатися.
Це підтримує так би мовити певну форму та і заставляти щось робити нове.
Newbie Дата: Сб, 13.12.2008, 21:48 | Повідомлення № 87
Хелпер
http://labinf.vippo.googlepages.com/%D1%83%....%832009
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 13.12.2008, 23:43 | Повідомлення № 88
Ветеран спілкування
Мега-респект, Newbie. Я виніс це корисне посилання в перше повідомлення теми.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 14.12.2008, 23:40 | Повідомлення № 89
Ветеран спілкування
Я вчора прочитав положення про конкурс подививя презентацію і дійшов до висновку, що беру участь в конкурсі не законно. Адже для участі у конкурсі пед. стаж має бути НЕ МЕНШЕ 5 років.
filnick Дата: Пн, 15.12.2008, 16:20 | Повідомлення № 90
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
У мене 5 років набігає 12 січня 2009 року.

Кожний місяць роботи адміністратором всеукраїнського форуму інформатиків пропоную Ковальчуку Олександру зараховувати як рік педагогічного стажу.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 6 з 24«12456782324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.