Пн, 22.10.2018, 16:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
NataliyG Дата: Пт, 14.11.2008, 10:50 | Повідомлення № 61
Активний учасник
Я теж вже брала участь у конкурсі 2005 року, тоді я була на 6 місяці вагітності, я була спокійна як удав, а чого хвилюватися, якшо не візьмеш ніякого місця бити ніхто не буде. Я взагалі в житті не нервова людина, і вважаю, що конкурси не варті нервів. Нервуватися і переживати треба за чоловіка і дітей. В житті треба спочатку бути людиною і сімю ставити на перше місце, а все інше воно якось додастся.
timakkord Дата: Пт, 14.11.2008, 16:48 | Повідомлення № 62
Часто заходить...
Рейтинг: 14
Quote (Ogorodets)
Их и нужно задействовать на добровольных началах, а не вешать это на всех без разбора.

Не думаю, що вішають на всіх без розбору.
Бажання було і обіцянки про допомогу з боку райво, але як тільки дав згоду, то зіткнувся з вже описаними (далеко не всіма) в 63 повідомленні проблемами. В цьому році знов спробували загітувати. Компютер є, матеріали маю, як їх оформити вже вмію, але вже немає бажання брати участь. Відмовився. Категорично.

Як говорив Р. Карцев. "Вчера раки были по 3 рубля, но маленькие. А сегодня большие, но по 5 рублей!"

Ogorodets Дата: Пт, 14.11.2008, 17:02 | Повідомлення № 63
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (timakkord)
Не думаю, що вішають на всіх без розбору.

У нас - вешают. Приходит телефонограмма на школу, в которой написано, что следующие товарищи по своим предметам в этом году участвуют в конкурсе "Учитель года". И никуда от этого не денешься. Мне удалось договориться с администрацией школы, что я дальше первого (школьного) этапа не пойду. Вроде, обошлось. А представлять школу на втором этапе будут физики и литераторы.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 14.11.2008, 22:33 | Повідомлення № 64
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Я буду участвувати в конкурсі. Спочатку мені це не подобалось, але після я змінив свою думку. Сьогодні розмовляв з директором, він говорив, що в цьому конкурсі не має негативу. А серед позитивного - можливість в позачерговій атестації, престиж вчителя і школи і т.д.
Якщо вірити повідомленню №62 від SLKuty, то брати участь варто. Навіть із-за того, щоб спробувати себе, позмагатись з іншими, побороти деякі комплекси, страхи.

Мене наразі цікавить, що саме має бути на районному етапі:
- підготовка якихось розробок. З цим проблем особливих не бачу.
- відкритий урок в районі. Тут є деякі проблеми. Основна - це нерідний комп’ютерний клас, інше програмне забезпечення, зовсім інші технічні умови. Потрібен час, щоб пристосуватися, інакше все може пройти не гладко.
- враховуючи індивідуальні особливості учнів (різний час виконання завдань) буде важкувато вкластися в 45 хвилин рівно. Дуже складно провести урок, точно вклавшись в час і при цьому все викласти.
- чи буде повідомлена тема уроку наперед за кілька днів?

По-моєму, вся складність даного конкурсу на районному етапі полягає в якісно проведеному уроці. Не маю досвіду участі, тому прошу користувачів, які будуть приймати участь вдруге, описати, як ви давали цей відкритий урок. В деталях.

badm Дата: Сб, 15.11.2008, 11:18 | Повідомлення № 65
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Проводив вчора відкритий урок, пройшов успішно і спокійно, на мою думку, а як вирішить журі побачу через тиждень.
З досвіду проведення цього уроку, хочу сказати, що найбільша проблема це вгадати рівень підготовки учнів невідомого класу, або розробити декілька варіантів. Перед проведення протренувався у класі, у якому навчаю і в мене лишалося 7 хв вільних, а у незнайомому уже невистачало 5 хв. Тобто різниця підготовки учнів 12 хв.
Урок був на тему:"Поняття інформаційної моделі. Основні етапи розв’язування прикладної задачі за допомогою ЕОМ"
Матеріалу на дану тему багато. Щоб не витрачати багато часу підготував презентації та схеми окремо роздрукував. Урок проводив пояснюючи матеріал у вигляді гри з завдання на актуалізацію та закріплення. При підведенні підсумків вручив переможцям призи (компакт диски, найактивнішим коврик). Для мене доцільність проведення відкритого уроку з офісу сумнівна тому що на уроці конкурсу "повино бути шоу", а шоу це коли найбільше працює вчитель, а не учні, які створюють документ чи електрону таблицю правда під пояснення вчителя.
І ще у мене в журі а переважній більшості люди, які до інформатики не мають відношення, тому слід звернути увагу на методичні аспеки, тобто етапи уроку і не забути про ТБ і інші норми.

Відредаговано: badm - Сб, 15.11.2008, 11:19
vitert Дата: Пн, 17.11.2008, 18:15 | Повідомлення № 66
Тут живе...
Рейтинг: 22
Хіба можна відмовити жінці, яка просить тебе стоячи на колінах???
В четвер завуч все-таки мене вговорила взяти у часть у конкурсі від якого я раніше категорично відмовив заучу і директоріві.
І у що це вилилось в п'ятницю я їду на курси думаючи, що все це буде у грудні і в мене ще є час, в обід дзвонить завуч і повідомляє мені радісну новину, що матеріали потрібно здати вже зараз а конкурс відбудеться у четвер. Сьогодні приїхав і маю лише 24 години щоб все зібрати і оформити, бо завтра знову на курси. :'(
Я беру участь в конкурсі лише для галочки, як буде так і буде, в жодному разі не ставлю мету перемогти на районному конкурсі, скоріше навпаки. Щодо відкритого уроку, то ніякого шоу і показухи я робити не буду, я проведу звичайний урок такий як інші мої уроки, звичайно роблячи поправку на незнайомий клас і встановлені програми, а хто і як мене оцінить мені байдуже.
Всім хто бере участь бажаю успіху, і менше розчарувань. Нехай переможе достойний.

Додано (17.11.2008, 17:15)
---------------------------------------------
Сьогодні повідомили клас і тему на відкритий урок, що проводим у п'ятницю. Два варіанти: робота з дисками або комп'ютерні віруси 10 клас. Я звичайно вибрав віруси.
Якщо єсть якісь ідеї пишіть.

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 17.11.2008, 21:19 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Quote (vitert)
Сьогодні повідомили клас і тему на відкритий урок, що проводим у п'ятницю. Два варіанти: робота з дисками або комп'ютерні віруси 10 клас. Я звичайно вибрав віруси. Якщо єсть якісь ідеї пишіть.

З темою вам пощастило. Можна розробити чудовий відкритий урок, як говорив badm, яскраве шоу.
Але для цього, потрібно знати чітко, який софт встановлений в чужому класі. Повинен бути встановлений антивірус, з яким ви достименно працювали. З’ясувати чи є програма NSS або мультимедійний проектор. Можна використати елементи уроку, який поданий в одному з номерів зазети "Інформатика" (див. прикріплення).
Візьміть цей урок за основу, переробіть як вам потрібно і вийде супер-урок. Проведіть при можливості репетицію уроку у власному класі. І перше місце ваше. Удачі! Після проведеного уроку відпишіться, поділіться враженнями, розкажіть про організаційні моменти.
Забув додати. Ще до уроку потрібно підготувати презентацію і незабути про призи переможцям.
Прикріплення: Virusy.rar(92.0 Kb)
vitert Дата: Вт, 18.11.2008, 00:18 | Повідомлення № 68
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Ковальчук_Олександр)
Але для цього, потрібно знати чітко, який софт встановлений в чужому класі. Повинен бути встановлений антивірус, з яким ви достименно працювали. З’ясувати чи є програма NSS або мультимедійний проектор.

Який софт я дізнаюсь в четвер, та і з класом буде можливість трішки познайомитись, думаю з тим щоб щось поставить проблем не буде, хоча з антивірусом доведеться працювати з тим який є. Net Support School точно є, я сам ставив. Проектор також у школі є, питання чи дадуть на урок, якщо ні візьму зі своєї школи, візьму ноутбук з іншим антивірусом, можна буде на 100 вірусах провірити який кращий.
Можна використати елементи уроку, який поданий в одному з номерів зазети "Інформатика" (див. прикріплення).

Дякую деякі речі дійсно з цього урока використаю.
Забув додати. Ще до уроку потрібно підготувати презентацію і незабути про призи переможцям.

Презентація в мене вже є ще 2 роки назад зробив, як на мене непогана, тільки трохи адаптую під урок.
Про призи не знаю, мені здається це занадто показово, я ж не роблю цього на кожному уроці, взагалі не роблю. Все ж ставлю перед собою мету навчальну, а не справити враження на жюрі. Проводжу звичайний урок, тільки кращий, якісніший, бо часу на нього потрачу більше, більше про нього думатиму, але занадто показовим не робитиму, виходитиму із навчальної мети.

Проведіть при можливості репетицію уроку у власному класі.

Не маю можливості, розриваюсь між курсами і конкурсом. Проблемне питання лише одне час, але як стандарт в таких ситуаціях - завдань, матеріалу більше а там скільки встигнеш.
Я думаю не варто проводити якесь опитування, актуалізацію, чи якісь завдання на вивчений матеріал, в незнайомому класі, хто-зна як клас буде реагувати і скільки це займе часу, може змазати почтаок уроку. Тому коротко ТБ, поставити проблему і відразу до справи.
viki1970 Дата: Нд, 23.11.2008, 18:17 | Повідомлення № 69
Новий користувач
Рейтинг: 0
Думаю, що структури уроку необхідно дотримуватись за будь-яких обставин. У вмінні швидко перебудуватись на уроці і проявляється справжній Майстер.
dpi Дата: Нд, 23.11.2008, 19:57 | Повідомлення № 70
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Навіть із-за того, щоб спробувати себе, позмагатись з іншими, побороти деякі комплекси, страхи.

Я бы не против соревнований, но у нас требуют стихи, песни и другие фокусы (учителя даже с гитарой в руках проводят урок). А мне уже за 50 и как то не солидно.
Pentiume Дата: Пн, 24.11.2008, 08:26 | Повідомлення № 71
Тут живе...
Рейтинг: 28
Кожного року проводяться конкурси "Вчитель року" у номінації Інформатика, Скажіть будь-ласка де можна побачити переможців, їх роботи(подивитись, а можливо і скачати ) щоб впроваджувати у свою роботу...
VV Дата: Пн, 24.11.2008, 22:41 | Повідомлення № 72
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Матеріали залишаються в методичних районних та міських кабінетах. Ще й в школі учасника.
Я вже прийняла участь в міському конкурсі, тепер потихеньку починаю готуватися до обласного
Для тих, у кого все попереду дам пораду. Всі наші конкурсанти проводили уроки за допомогою презентації по темі та міні-підручника, що були роздані дітям. Звичайно, кожен обирав свій стиль уроку. Я готуючись, прогнала урок сама з собою за 10 хвилин, з дітьми вийшло за 25 хвилин, як треба було. Вклалась, навіть 2 хвилини займалася "передавання життєвого досвіду" в рамках моєї педагогічної проблеми - тобто затягувала час, щоб Фінал був яскравішим.
Взагалі, участь в конкурсі - це такий ДРАЙВ. Останній раз такі сильні хвилювання переживала, коли вперше була секретарем на виборах 2006. Ми тоді проводили 4 в 1. Півтори доби без сну, нормальної їжі та відпочинку і години чекання поки бюлетені будуть прийняті комісією, а не повернуті на переопрацювання.
Отже, все в житті треба спробувати!!!
Бажаю всім успіху і впевненості в собі. Ми найкращі, бо обрали саму цікаву професію - вчити тому, чому вчимося самі!!!
NataliyG Дата: Вт, 25.11.2008, 13:07 | Повідомлення № 73
Активний учасник
В моєму районі конкурс буде проведено 4 грудня тобто на другий теждень. Перемежець візьме участь в обласному. Я вже брала участь в райооному тоді мала друге місце. Я максимальст і хочу перемоги. Взагалі не знаю чи є людина яка бере участь в конкурсі і не хоче перемоги. Але я не розчаруюся якщо не переможу може ще в наступний раз кеоли буде конкурс то переможу. Бажаю всім успіху може тут на цьому форумі є конкурети?
filnick Дата: Вт, 25.11.2008, 17:36 | Повідомлення № 74
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Pentiume)
де можна побачити переможців, їх роботи(подивитись, а можливо і скачати )

Згідно Положення про конкурс роботи зберігаюиться в архіві і через рік за актом списуються.
Newbie Дата: Ср, 26.11.2008, 17:51 | Повідомлення № 75
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
наші "керівнички" хочуть бачити шоу. Чи не за для власної розваги? ;)

ТАК! і я знаю що кажу :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.