Пн, 25.09.2017, 07:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 24«1234562324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
filnick Дата: Ср, 22.10.2008, 17:53 | Повідомлення № 46
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (WWW)
зараз вчителі заміняють клоунів з цирку, що хочуть то з ними й роблять!!!!

Quote (WWW)
не хочу, щоб діти бачили корупцію своїми дитячими очима в 15 та 16 років, брехню та підлість,

Quote (Ogorodets)
Все эти конкурсы-шмонкурсы, МАНы и пр. школьная чепуха - реально не нужная штука, которая только отнимает личное время.

Quote (Ковальчук_Олександр)
читель року - найбільша комедія, в ролі якої виступають вчителі інформатики.

Шановні колеги! Емоційність - річ досить необхідна, але вона одна не вирішить усі наші проблеми.
Повірте, що і 10, і 20, і 40, і навіть 50 років тому влада мала вчителя за того, за кого має зараз. Ні, не за сіяча розумного, доброго, вічного. А за низькобюджетний інструмент впливу на задоволення своїх інтересів. Оскільки владу представляють різного роду чиновники (на жаль, переважно невисокого освітнього рівня), то й виявляється, що вчитель мусить служити саме їм, а не дітям.
Newbie Дата: Ср, 22.10.2008, 20:08 | Повідомлення № 47
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
тю, вчитель року - це не комедія, це так, "детский лепет".... чесно!!! нам он басейн розгаратали, і ремонтувати не збираються.... грошей вистарчило лише на ламання старого, а на нове - вже скінчились...
пів-Львова перерито, і заривати не збираються, і нікому за то нічого не буде...
води в будинку немає тиждень - і нічого....
а ви кажете конкурс якийсь... серйозно, глянути на ситуацію трошки глобальніше, і проблема конкурсу вас перестане хвилювати! тут пора про квиток в один кінець думати чимподалі...
filnick Дата: Ср, 22.10.2008, 20:48 | Повідомлення № 48
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
води в будинку немає тиждень - і нічого...

Скільки бував у Львові (з 1975 року) - завжди були проблеми з водою.
А що стосується доріг і басейну - то до 2012 року обіцяють зробити
Newbie Дата: Ср, 22.10.2008, 21:59 | Повідомлення № 49
Хелпер
Quote (filnick)
(з 1975 року) - завжди були проблеми з водою.

ну от, вже стільки часу проблеми, і ніхто не відповідає :)
filnick Дата: Ср, 22.10.2008, 22:13 | Повідомлення № 50
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
ну от, вже стільки часу проблеми, і ніхто не відповідає

Здається Жванецький на зорі перестройки запропонував вихід:
"Лозунг нашего детства: Пионер - за все в ответе. А кто пионеров учит? Правильно, учителя. Значит с них за все беды и спрашивать" :o
Newbie Дата: Ср, 22.10.2008, 22:25 | Повідомлення № 51
Хелпер
точно! винних знайшли! а найбільше винні найкращі вчителі - учасники "Вчителя року"
zagrelena Дата: Чт, 23.10.2008, 00:53 | Повідомлення № 52
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Популярные нынче темы методический разработок - Применение метода проектов на уроках информатики и Применение кейс - технологий там-же. Также неплохо к разработке добавить презентацию, раскрывающую суть Вашей работы и Ваших результатов от применения выбранной методики. И, конечно урок должен быть сделан не как "открытый", а как "шоу". И еще... Что бы ни говорили о конкурсе "Учитель года", это все-таки проба себя, своэобразный "экстрим", я имею в виду областной уровень и выше. В 2006 сама прошла через это, в принципе не жалею. %)
Newbie Дата: Нд, 02.11.2008, 18:04 | Повідомлення № 53
Хелпер
ги-ги, а я пропустила якесь засідання по тому вчителю року... просто забула за нього!!! мало бути 30 жовтня, мені ніхто не нагадав в школі. ще на початку жовтня вивісили в учительській графік заходів, серед яких була школа пед.майстерності (конкретно, що це вчитель року не було написано). але я по своїх каналах знала, що то туди треба піти... а на канікулах забула!!! причому була ж в школі, чекала техніку, і ніхто нічого не нагадав, я й не пішла. тільки сьогодні згадала собі...
vitert Дата: Пн, 03.11.2008, 18:51 | Повідомлення № 54
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (zagrelena)
И, конечно урок должен быть сделан не как "открытый", а как "шоу"

В тому і проблема, щоу нас роблять шоу де тільки можна і де не можна, і оцінюють "картинку" а не результат.
filnick Дата: Пн, 03.11.2008, 23:03 | Повідомлення № 55
Мудрий вчитель
Quote (vitert)
у нас роблять шоу де тільки можна і де не можна

Show must go (The Queen)
axmed Дата: Пт, 07.11.2008, 10:59 | Повідомлення № 56
Новий користувач
Рейтинг: 0
Шоу це слабо сказано, і взагалі це як лотерея (все вирішує начальник)
SLKuty Дата: Чт, 13.11.2008, 00:51 | Повідомлення № 57
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Тут про якісь нерви хтось говорив...... про якісь грошові витрати - казки
Моя дружина минулого разу приймала участь - номінація інформатика
ми разом уроки готували самі придумали свмі набрали і роздрукували
приїжджала з кожного етапу весела і радісна і ніяких нервів, хоч в житті вона дуже нервова
підрахували премії+ доплата до зарплати 30 відсотків - заробила за рік 3000 грн.
дойшла до фіналу і зайняла друге-третє місце в області
море вражень, нових знайомств і т д

Цього разу я прийму участь. Маю трохи своїх навчальних програм на Дельфі.
Тему придумав:
"Ефективне використання комп’ютерної техніки та автоматизація навчального процесу на уроках інформатики"
ніякого інтернету - всі свої розробки
Тепер за призові місця в області дають нотбуки, відеокамери, фотоапарати.
Я спокійний від природи і зовсім не збираюся нервуватися
а адреналін я люблю я екстримал
Після Ельбрусу (5642 м.н.р.м) мені під силу всі вершини - жарт

timakkord Дата: Пт, 14.11.2008, 02:36 | Повідомлення № 58
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Quote (SLKuty)
Тут про якісь нерви хтось говорив.....

У 2004 - 2005 р коли я брав участь у районних та обласних турах "УЧИТЕЛЬ РОКУ" в номінації "Музика" у мене ще не було компютера, а в школі тільки - но зявився 1 (колгоспний - всі скидались) комп Р133, вінчестер 1ГБ. та матричний принтер початку 90-х. Ніхто з учителів і я втому числі не знав як підійти до нього. Тож приходилось і одним пальцем тикати та шукати знайомі букви, а виключилось світло - все пропало :'( . А скільки прийшлось набігатись, наїздитись та просити допомоги по набору матеріалів. От і не встиг і половини своїх наробок показати.
Зараз як дивлюсь на оформлення своїх розробок уроків, то а ж жах бере .
[size=14]
От і якісь нерви і грошові витрати!!!

Далі в ОП!!!

Ogorodets Дата: Пт, 14.11.2008, 10:17 | Повідомлення № 59
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (SLKuty)
Тут про якісь нерви хтось говорив...... про якісь грошові витрати - казки

Вот эти вещи и должно государство учитывать при организации различных конкурсов, олимпиад и т.д. То есть, есть учителя, которые с удовольствием участвуют в подобных вещах. Их и нужно задействовать на добровольных началах, а не вешать это на всех без разбора.
Могильна Дата: Пт, 14.11.2008, 10:18 | Повідомлення № 60
Новий користувач
Рейтинг: 1
Мене також цікавить ця тема участі в конкурсі "Учитель року". Я вже брала участь у конкурсі 2006 року, тому знаю що це таке. Була лауреатом обласного туру ( 4 місце з 5 учасників), хоча просто є переможець і 4 лауреати. В цьому році з відділу освіти дуже "наполягали" на участі, я довго противилась, але врешті здалась. Минулий конкурс дав нові зустрічі, знайомства, можливість порівняти себе з іншими вчителями і зрозуміти, що я не найгірша. Хоча затрати є і фінансові, і душевні, скажу чесно, що здоров'я конкурс не додає. З боку відділу лсвіти чи адміністрації школи підтримки особливої не отримала, ніхто мені не запропонував ні позачергової атестації, ні звання, була незначна премія. В цьому році, як тільки дала згоду, написала заяву за позачергову атестацію на вищу категорію (чергова повинна бути в наступному році, а до наступного року знову забудуть)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 4 з 24«1234562324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.